Жесть, как она есть

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Kellys Fan » 20.9.15 23:32

Зображення
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення ВелоДім » 21.9.15 20:40

Зображення
15001
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Moderator » 22.9.15 00:07

Vitaliy Shabunin
На національний Раді реформ Порошенко сказав, що посол ЄС в Україні не має претензій до одіозної четвірки Шокіна в комісії по обранню антикорупційного прокурора.
Ледве зі стільнця не впав, бо Томбінський точно говорив Шокіну абсолютно протилежне.
Сьогодні Томбінський офіційно написав, що претензії в нього є http://bit.ly/1KqQJrH . Загалом це дуже серйозний дипломатичний скандал.
Як думаєте, це Президент свідомо обманув Раду реформ (ключові державні посадавці) чи Шокін обманув Порошенка?
Сюр якийсь, а не державна влада
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

veloOFFline
* * * *
Повідомлень: 599
З нами з: 11.12.03 13:15
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення veloOFFline » 23.9.15 21:01

Зображення

Я думаю Ківа потроху відіжме від блокади татар і почне заробляти на пропускі фур, а в потрібний час там відбудеться провокація, щоб похоронити назавзди такі заходи... Ківа ніколи ніде просто так не з"являється...
Коло передової його і його батальйон називали просто "стрінговий".
Це вони тікали з Мр"янки коли там почався бій..

Джерело

****

Зображення
Юрий Бутусов
Административный суд Киева запретил увольнять первого заместителя прокурора Киева Олега Валендюка согласно закону "Об очищении власти". Валендюк верно трудился у генпрокурора Виктора Пшонки, занимал высокие должности, и был назначен на такой же высокий пост Генпрокурором Виктором Шокиным. Валендюк подлежит люстрации. Это прямая норма закона. Но Генпрокурор не увольняет Валендюка. А теперь для очистки совести Валендюк сделал себе еще и решение суда, чтобы его по закону не увольняли. И Генеральный прокурор почему-то не обличает суд, не кричит о произволе, не обжалует незаконное решение, не увольняет Валендюка. Нет, в данном случае Генпрокуратура снова прикрывает свое бездействие требованиями закона.

Спасибо, Алёна Яхно за удивительный сюжет, который хорошо показывает порядки в наших судах и в Генпрокуратуре. Эти структуры не защищают закон - они защищают свои феодальные привилегии.

Надеюсь, высшая квалификационная коллегия судей проведет рассмотрение законности вынесения незаконного решения.

Кто принял такое решение - подскажите состав суда? Поименно и желательно с фотографиями.

джерело

http://censor.net.ua/blogs/1001/gibridnoe_naznachenie

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 23.9.15 22:04

Вагітна героїня Майдану, якій тиснув руку президент Франції, опинилася без даху над головою

Зображення

Житла і харчів – найперше, що потребує нині Ліза Шапошник, яка від початку і до кінця пройшла Майдан. І одне, і друге вкрай необхідно уже тепер, коли молода жінка чекає дитину

На Майдані в Києві Ліза Шапошник провела з 29 листопада 2013-го по 13 червня 2014-го. Перед її очима пройшла вся Революції Гідності. Незважаючи на скалічені у дитинстві руки, дівчина з Донецької області допомагала виборювати перемогу. Разом з героями Майдану Ліза літала в Париж, де їй тиснув руку президент Франції Франсуа Олланд. Після Революції добровольцем подалася в АТО, її прийняли в батальйон «Айдар». Про те, що Ліза нині у Вінниці, журналісту RIA повідомив «айдарівець» Володимир Огородник.
- На Майдані, мабуть, не було такої людини, яка б не знала Лізу, - розповідає пан Володимир. – Її мужність нас вражала. Хворими руками дівчина допомагала робити все, що в її силах. З нею зустрічалися політики, іноземні діячі, які приходили на Майдан. Висловлювали їй свою підтримку, бажали перемоги. Вона стала «зіронькою» Майдану. Її весілля святкували мало не всі учасники Революції Гідності. Ліза вийшла заміж за росіянина, який приїхав в Україну на деякий час. Потрапив у вир Революції. Залишився з майданівцями. Зійшлися з Лізою, з часом одружилися. Розписували їх, звичайно, на Майдані.
Володимир особисто не був знайомий з Лізою, хоча також пройшов Майдан від початку і до кінця. Нині він демобілізувався. У другій половині вересня поїхав до батьків у село в Липовецький район, а там – Ліза. Про несподівану зустріч «айдарівець» розповів журналісту по телефону. Наступного дня пані Ліза приїжджала у Вінницю. Зустрілися з нею на Майдані Героїв Небесної Сотні.
- Приїхала до ваших активістів просити допомоги, - каже Ліза у відповідь на запитання, яким вітром занесло її у наш край. – Може, їм вдасться підшукати яке-небудь житло. Від харчів не відмовлюся. Непроста в мене ситуація. Нема ні даху над головою, ні за що жити. А я вже виношую дитину.
Про чоловіка просить не згадувати. Каже, він повернувся до себе в Росію. Зараз вона має надійне чоловіче плече в особі іншої людини. На розмову прийшли удвох. Чоловік відмовляється фотографуватися, не називає прізвище. Пояснює, що він «звідти», з тих країв, де війна, тому «світитися» йому небезпечно.
Перед тим, як відправитися в АТО з «айдарівцями», Ліза проходила під Вінницею вишкіл. Тоді вперше побувала у нашому місті. Воно їй сподобалося. Але після «Айдару» поїхала до Тернополя. На жаль, там у неї не склалося ні з житлом, ні з роботою. У Липовецькому районі проживає переселенець, з яким Шапошник познайомилася в АТО. Він запропонував зупинитися в будинку, який чоловікові надали для тимчасового проживання.
-У Дружківці на Донеччині, де я мала кімнату в гуртожитку, вона вже не моя, - каже пані Ліза. – Та й повертатися в ті краї душа не лежить. Хоч місто уже під нашим контролем, але сепаратисти звідти все одно нікуди не поділися. Я спілкуюся з деким із старих знайомих. Вони видають інколи таку інформацію, що залишається тільки дивуватися. Дух сепаратистський звідти не вивітрився. Якщо відверто, навряд коли таке взагалі станеться.
Незважаючи на те, що Шапошник служила в «Айдарі», посвідчення учасника бойових дій їй непросто отримати. Так пояснюють у військкоматах, куди зверталася за роз’ясненням. З її захворюванням не мали права брати в АТО. По-друге, вона йшла добровольцем. Юристи радять зібрати свідчення тих, з ким була у зоні бойових дій, і вже з цими підтвердженнями добиватися отримання посвідчення.
- Для цього треба їхати у батальйон, штаб зараз знаходиться у Миколаївській області, - каже Ліза. – Такі довідки мають бути скріплені печаткою. На поїздку потрібні кошти. У нас їх зараз нема. Спочатку треба розшукати побратимів. В АТО дівчина допомагала на кухні готувати їжу для бійців.
Відчай і розчарування читається в очах співрозмовниці. Вона не приховує, що в такі хвилини починає жалкувати, що обрала, за її словами, Україну.
- Я втратила все, - каже Ліза. – Роботу, яку мала у Дружківці, дах над головою. Від мене відвернулися колишні друзі і рідні. На майдані мені їх заміняли добрі люди. Ми там були всі як одна сім’я. Тепер я залишилася наодинці.
Під час розмови до нас підійшов волонтер Вадим Мукомол, він із переселенців, активно допомагає вінницькій «Самообороні» й «Автомайдану». Вадим сказав, що для Лізи виділили продукти харчування. Треба буде забрати їх. Таїса Гайда після зустрічі з Лізою повідомила у соціальних мережах про ситуацію, в якій опинилася героїня Майдану. Попросила відгукнутися тих, у кого є можливість підтримати учасницю Революції Гідності.
Телефон Лізи 0988142445
Зображення

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Kellys Fan » 24.9.15 20:24

Беркут

Зображення

рiк потому

Зображення

ДНР

питання ?
https://vk.com/id294341347
Зображення

veloOFFline
* * * *
Повідомлень: 599
З нами з: 11.12.03 13:15
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення veloOFFline » 24.9.15 22:47

А пам'ятаєте VIP-вечірку після інагурації?
Не минуло й півроку після розстрілу Небесної сотні, а гарант уже святкував свою перемогу разом з Ахметовим, Пінчуками, Герегами, Єфремовим, Вілкулом, Ківаловим та іншими вбивцями.
Вже тоді треба було розуміти, чим закінчиться ця перемога в один тур

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Trion » 25.9.15 09:28

Вже тоді треба було розуміти, чим закінчиться ця перемога в один тур
Вот не надо ля-ля.
Кто говорил про один тур и конкретно о кандидатуре сами знаете кого, тех затыкали и выпиливали с информационного поля.
А сейчас, оказывается, какая зрада нарисовалась, ага.
Можете продолжать верить идеям, а не фактам, биографиям и причинно-следственным связям - в откровениях не будете испытывать дефицита.
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Moderator » 26.9.15 12:53

Олександр Клочан
https://www.facebook.com/o.klochan?fref=nf

Зображення

От Аваков же, я впевнений, прекрасно знає всю підноготну з Андрієм Медведько, якому шиють вбивство Бузини. Знає, що мусора тупо прийшли з обшуком до людини додому, винесли не тільки шмотки з ДНК Андрія, якими тепер фігурують в суді, а ще й, як остання босота обікрали його. Впевнений, прекрасно знає, що Андрій задовго до моменту вбивства Бузини і довго після вбивства був в зоні АТО, захищав цих мудаків добровольцем від агресора, чому є численні свідки. І всеодно тупо шиє справу як останній чекіст.
Мусора обрали патріота-свободівця, який не тільки організовував дітям футбольні турніри, а ще й регулярно пив кров з упирів. Ось вона розгадка. Він Приймав участь в усіх акціях по незаконним забудовам і т д.
Прекрасний спосіб "розкрити вбивство", а заодне і нейтралізувати буйного... 2 в 1.
Їх буйних, небагато, можна й пересаджати...
І всім плювати, що хлопець освідчений, розумний, свідомий і патріот. Нікого не цікавить - просто заважає ділити награбоване... Адже мусорів, їх же ніхто не змінив, і вони все пам'ятають. Всі ж буйні на олівці. Причому не лише в наших мусорів, пам'ятаєте я якось розповідав Вам, як в Білорусь транзитом в Литву не пускали хлопця, якого кілька разів штрафували на майдані за шини? Система досі прекрасно функціонує...
Та мене особливо вражає рівень цинізму Авакова. Ригі крали точнісінько так само. Та вони хоч не грали "хороших". Начіпляли бордів перед виборами про язик, кинули 100 грн. надбавки до пенсії, так як і Сєня щойно, і вперед. Ідіоти проголосують.
Аваков особливий... Ранок починає з романтичного, натхненного, поетичного допису у фб під чашечку кави, підбираючи найкрилатіші слова, граючи роль божого-адуванчіка, чесного шляхетного і справедливого. Янгола, міцного, незамінного і такого романтично-живого. Хоч до рани прикладай.
А потім їде на роботу і перевіряє схеми-потоки, про які навіть сьогодні Лещенко розповів, та перечитує присуд українцям...
Порох його ніколи не змінить - це ж ідеальний кадр. Золото. Одними базіканнями на фб він загальмував обурення суспільства на два роки. Зараз ще створили патрульну службу... - цього ще на пару років вистачить красти.
А так, Все ж те саме що й риги. Тільки ще й піпл хаває і лайки зашкалюють.
Сідає слухає як засуджують Савченко, гримить обуренням у фб на московитів-нелюдів, і ... переймає досвід. Робить точнісінько те ж саме. Тільки 100 копій. Вдома і тихо.. Бо чим численні судилища Авакова над патріотами відрізняються від судилища над Савченко? А нічим!
І я так бачу, дійшло взагалі до метання гранат... Дивовижно, і знову й знову жоден Беркут не постраждав. Як в кіно. Безпечно служити владі... Непорушне правило діє: ніколи не кусай руку, що тебе годує/оберігає.
Про нейтралізацію замаху на себе і вєлікомучєнічєскоє викуплєніє із суду патріота-терориста взагалі промовчу, бо знудить...
Та знаєте що мене вбиває ще більше? Наша байдужість.
Нам реально начхати.
Старий драний совок, бляха. Нам начхати на цього хлопця, на цю дівчину. На всіх, кого посадила "нова" влада!
Ми стомились..., нам не подобається купа говніща і чвар... У всіх справи, шашлички, відпочинок...
То лишимо це лайно нашим дітям розгрібати?
А не буде пізно, люде?
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 26.9.15 15:50

phpBB [video]


Про ранковий обшук у Сергія Бойка.
Ранок, дзвінок та грюкання в двері... Олег (середній брат Сергія) відчиняє двері... В Квартиру залітають "люди в чорному" з автомати, валять хлопця на землю а приставляють автомат до голови...
Мама в шоці - в неї гіпертонічний криз... 260.
Найменший брат (7 років) він інвалід від народдження перелякався не на жарт.
В квартирі більше нікого.
Питання до наших "любих" правоохоронців:
-ви хіба не знали що Сергій уже як рік не живе там?
-хіба ви не знали що він зараз на передку (у Пісках)?
-хіба ви не знали що в дома мама та двоє неповнолітніх дітей??? 1 із них - сонячна дитина!
Це просто нереально...
До того ж, по рознар"ядці яка прийшла "людям в чорному" - ви виїзжали затримувати небезпечного та озброєного злочинця... А вилучили лише 2 ноутбуки, фотоапарат та телефон та перелякали всіх в дома. Небезпечність зашкалює!
Слідаки з Шевченківського РУВС, як завжди на висоті! Браво - капітану міліції (Гора Олександр Віталійович) ви налякали небезпечних 2 неповнолітніх дітей таїхню маму. Все як в совку. Методи все ті ж.

Тепер по Сергію Бойку.
Я Сергія знаю ще з далекого 2012 (бачила його на мовному майдані, проте познайомилась вже в гостинному дворі), він ніколи нічог не боявся.
Його знають всі як завзятого активіста...
От Солідарність для солідарних це 100 відсотково про нього... Всі акції, суди, обшуки, забудови... Він був всюди й всіх підтримував.
З жовтня минулого року воює на сході (в Пісках), отримав поранення, але невдовзі знову вернувся.

От тепер у мене ще одне питання до міліції, коли ви вже будете шукати реальних злочинців? З якою владою точніше?

джерело

**********

Никто не обратил внимания, что с Машкой Гайдар гражданство получил и и москальский журналист, бывший главный редактор Forbes-Украина Владимир Федорин. Достаточно интересный персонаж. Я не собираюсь преуменьшать его "заслуги" перед Украиной. Но! Человек получивший украинский паспорт не особо этому рад.
Зображення
ВФ - "...жить с паспортом россиянина и с постоянным видом на жительство, который у меня был, достаточно удобно и комфортно. Сейчас мне, наоборот, нужно будет проделать дополнительную какую-то работу, чтобы восстановить те возможности, которые у меня были, например, восстановить визы в некоторые страны со сложным визовым режимом. В этом краткосрочном, среднесрочном периоде у меня больше мороки, чем удобства от украинского паспорта."
Дальше - больше.
ВФ -"На самом деле, в украинском правовом режиме есть ситуация, при которой человек, получивший иностранное гражданство, имеет некоторое время, до двух лет, на то, чтобы принять окончательное решение о том, какое гражданство себе оставить."
Володя кагбе намекает, что при "шухере" всегда можно съебнуть и покаяться в рашке. Мол был не прав, попутал бес (рамсы, Порошенко, Машка Г., Мишка С.), опоили, одурманили, отравили рошеном. Продумано, хули.
ВФ о планах на будущее - "Я по-прежнему пишу какие-то тексты, публикую их в качественных российских изданиях. Сейчас, наверное, буду публиковаться в украинских изданиях. Это первое. Второе. Я считаю, что у меня есть что сказать по поводу реформ, которые нужно сделать в Украине."
Е*ать реформатор! Дальше вообще жгет в лучших великодержавных традициях Рашки.
ВФ - "Мне кажется, что если посмотреть на более общую картину, да, наверное, многие россияне могли бы быть и полезны, и востребованы в Украине и в качестве менеджеров, и в качестве людей интеллектуального сектора."
Тоесть Володя считает украинцев необразованными селянами?
ВФ - " Мне кажется, что как бы идеалистически это ни звучало, но стратегия с преобладанием мирного подхода, с преобладанием мягкой силы, а не жесткой, может сделать Украину важным источником отрезвления для русского народа."
Вот это поворот! Получается, что ватаны протрезвеют и полезут со слюнявыми объятиями просить прощения? А пока эпоха запоя "бедненького братика" будет продолжаться, украинцы должны терпеть его "пьяный дебош"? По итогу понять, простить и "опохмелить"?
В общем, информация к размышлению. :no:

О журналистах замечательно высказался Форд: "Честный газетчик продается один раз".
https://www.facebook.com/chuperadlo.decision?fref=photo
15226
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Велопортал » 29.9.15 08:27

Oleksiy Nesterenko
https://www.facebook.com/oleksiy.nesterenko.9?fref=nf
Так вот только настроишь себя на положительный лад, бац! А тут программа "Дістало!": из якобы арестованного и опечатанного поместья бывшего генпрокурора Пшонки какая-то укомплектованная бригада в масках и на грузовиках в течение суток спаковала и вывезла ВСЕ имущество, включая мебель, ванные, умывальники, унитазы, террасную доску, и даже дорогие деревянные окна со стеклопакетами. Особняк бывшего одиозного министра энергетики Ставицкого, у которого на работе нашли 5 млн Евро наличными и массу золотых слитков, даже не арестован. Типа забыли. Во всех оставленных особняках беглых мерзавцев Януковича живут какие-то люди, которые бережно следят за неприкосновенностью имущества и за порядком. Безбожно врут и ни за что не пускают внутрь журналистов.
Я так понимаю, что имущество оставлено под прикрытие Шокина и его орлов, ведущих "следствие".
Я готов поспорить, что без согласования на самом высшем уровне подобное бы не произошло.
Старая мразь просто ждет момента, когда по-тихому сможет вернуться. И за эту возможность они готовы щедро заплатит
Зображення

veloOFFline
* * * *
Повідомлень: 599
З нами з: 11.12.03 13:15
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення veloOFFline » 1.10.15 12:56

геніальна новина - Свій До свого по Своє. Екс заступник Каськіва, шестьора Яреми і відповідальний за злив справ по Нац. агенству, а саме розкрадання грошей в особливо вликих розмірах має шанс тати КЕРІВНИКОМ антикорупційної прокуратури. МИЗДОБУЛИ. Слава Україні чи як тепер кричати???

Валерій Карпунцов

Друзі, щиро дякую за ваші коментарі з приводу мого бажання взяти участь у конкурсі на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури!
Окрім коментарів під постом, було багато повідомлень.
Скажу вам, що всі, навіть одне критичне, мене тільки мотивували на участь у конкурсі Смайлик «smile»
Найбільш мотиваційне повідомлення від студентської подруги, а зараз вже високофахового юриста і високоморальної людини, навожу нижче.
p.s. : по спілкуванню - я виправлюсь Смайлик «smile»
Дуже вітаю твоє бажання йти в антикорупційну прокуратуру. Як показав мій досвід проходження конкурсу до НАБУ (Антикорупційного бюро) на одну із посад: враження не приємні. Таке враження, що нічого не змінилося в країні. Більше в таких "шоу" участі не приймаю. Осад поганий залишився. Може такі люди як ти щось змінять в цій країні. Дуже сподіваюся.....
Є бажання працювати з професіоналами, а не людьми, що мають стаж, але не мають голови на плечах та своєї думки, та відповідно будують нові-старі схеми за чиїмось вказівками. Не стаж головне, а позитивний юридичний досвід, професійні досягнення, бажання працювати та будувати з нуля роботу......Тож я тебе повністю підтримую і бажаю перемоги, тому, що щось да має бути по-новому......
Тільки дуже шкода, що ти знову будеш зайнятий важливими справа та для спілкування із студентськими товаришами не буде часу...

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Kellys Fan » 5.10.15 12:17

Коли ж буде ДНО ?

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Moderator » 9.10.15 16:47

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Велопортал » 13.10.15 00:49

phpBB [video]


Зображення
Зображення

Аватар користувача
TeSa
*
Повідомлень: 32
З нами з: 13.10.15 13:15
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення TeSa » 13.10.15 13:25

Кивало, слава богу отозвал свою кандидатуру.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Велопортал » 14.10.15 23:04

:dash2:
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1549
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Stepik » 23.10.15 13:02

ТВ Беларуси: В США дети едят крыс, а у нас - достаток, - ТВ Беларуси.
phpBB [video]

показывают статью, сверстанную в WORD...
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Kellys Fan » 31.10.15 01:11

Зображення

veloOFFline
* * * *
Повідомлень: 599
З нами з: 11.12.03 13:15
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення veloOFFline » 1.11.15 00:51

СУДИЛИЩЕ НАД ДАНИЇЛОМ "МОДЖАХЕДОМ" ЛЯШУКОМ

Зображення

Сьогодні зранку у неробочий день працівники правоохоронних органів увірвались до однієї з камер Лук'янівського СІЗО з метою доставки ув'язненого бійця Даниїла Ляшука (добровольця батальйону "Торнадо" відомого під псевдом "Моджахед"). Після тривалого супротиву міліція "запакувала" Ляшука до автозаку.

Правоохоронці навіть не змогли пояснити куди саме везуть політв'язня. Завдяки виникненню протестних обуреннь в'язнів СІЗО, уповноважені МВС були вимушені повідомити адвоката про раптове закрите судове засідання в останній момент доставки підозрюваного до Печерського суду.

На засіданні були присутні лише прокурор, суддя та адвокат Даниїла, підопічному якого пізніше продовжили строк утримання на 2 місяці. Аргументувати причину закритого судилища та рішення феміди суддя та прокурор відмовились. Також суддя неправомірно відмовив у присутності перекладача підозрюваного, який був необхідний бійцю для розуміння сторони обвинувачення, так як "Моджахед" є білорусом і погано розуміє українську мову.

Сам "Моджахед" таке свавілля правоохоронної та судової системи пов'язує з погрозами генерального військового прокурора Матіоса та його словами "Ты у меня пропадёшь". Також Ляшук гадає, що сьогоднішнє судилище є покаранням за протест проти влади у форматі голодування та спалення вікна своєї камери під час акції солідарності під СІЗО.

Якщо зараз промовчати про цей інцидент, то скоро усім полтів'язням по-тихому виноситимуть вироки, а ми опинимось на їх місці!

Репост!

Фото: поранений Ляшук у Дніпропетровському госпіталі.

джерело

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення ВелоДім » 3.11.15 14:27

Городок Колпашево (по последней переписи чуть больше 20 000 человек) стоит на высоком берегу Оби. Река там делает поворот, и каждый год «съедает» несколько метров высокого песчаного обрыва, подбираясь все ближе к крайним домам по улицам Ленина и Дзержинского. К этому все в городе испокон веку привыкли.

В 1979 году – аккурат под Первомай, 30 апреля – в воду сползли очередные два метра песчаного откоса. И из вертикальной стенки показались руки, ноги, головы захороненных там людей. Обнажился многометровый могильник, в котором люди были уложены плотным штабелем, слоями. В верхнем слое тела полностью истлели, а в нижних – очень хорошо сохранились, мумифицировались в чистом песке. Говорят, что можно было легко разглядеть одежду, а в ряде случаев даже различить лица, вполне узнаваемые. Там были мужчины и женщины разных возрастов, были и дети. Все в штатском.

Несколько черепов верхнего слоя вывалились из откоса, их подобрали мальчишки, надели на палки, стали бегать по городу, пугать прохожих. Вскоре весь город был в курсе, что случилось. К откосу стали собираться люди, кому-то даже показалось, что он узнает чье-то пальто, видит чье-то лицо… Оцепили милицией и дружинниками. Потом очень быстро – буквально за несколько часов, построили вокруг осыпавшегося склона глухой забор.

Назавтра по городу устроили партсобрания на разных предприятиях и в красных уголках. Партийные агитаторы стали разъяснять населению, что им велели в райкоме: это захоронение предателей и дезертиров времен войны. Как-то получилось неубедительно: а почему в штатском? Почему женщины и дети? И вообще – откуда столько дезертиров в городе с 20-тысячным населением?

Тем временем осыпалось еще немного песка и стало понятно, что могильник – огромный. Тысячи людей.

В городе помнили, что на этом месте в конце 30-х стояла тюрьма. В общем, было известно, что там и расстреливают. Но никто не мог себе представить – сколько. Забор и колючую проволоку давно снесли, саму тюрьму давно закрыли, даже сруб перенесли в другое место, подальше от осыпающегося берега, там много лет было общежитие техникума.

На самом деле (в городе про это мало кто знал), в Колпашевской тюрьме был устроен полноценный конвейер смерти: построили специальный дощатый желоб, по которому человек сам спускался к краю рва, там его убивал из винтовки стрелок, сидевший в специальной будке, при необходимости добивали вторым выстрелом из пистолета, укладывали в очередной слой, валетом с предыдущим трупом, и слегка присыпали известкой. И так пока яма не заполнится. Тогда ее заваливали песком, а желоб переносили на несколько метров в сторону.

Так вот, берег продолжал осыпаться, и несколько трупов упали в воду поплыли по реке вдоль всего города. Люди с берега наблюдали.

В Томске было принято решение избавиться от могильника, трупы убрать. Решение принимал лично тогдашний Первый секретарь обкома Егор Кузьмич Лигачев. Советовался с Москвой, непосредственно с председателем КГБ Андроповым. Колпашевским властям приказано было могильник уничтожить, трупы перезахоронить в другом месте.

Но оказалось, что сделать это не просто: подогнать технику слишком близко к осыпающемуся песчаному обрыву было невозможно. Опасались за сохранность грузовиков, экскаваторов. А на то, чтоб копать вручную, времени не было: начальство подгоняло.

К тому моменту масштаб гигантского могильника был уже ясен. На берег отбуксировали буровую установку (еще раз, медленно: буровую установку), которая пробурила несколько скважин, чтобы определить контуры захоронения.

Тогда из Томска пришло новое распоряжение содержавшее интересное, остроумное инженерное решение. По Оби подогнали вплотную к песчаному обрыву два мощных буксира, привязали их тросами к берегу, кормой к откосу, и включили двигатели на полную мощность. Струя от винтов стала размывать берег, трупы посыпались в воду, большая часть их тут же разрубалась теми же винтами на куски. Экипаж буксиров был обычный, штатский. Никто его специально ради такого случая не подбирал, не заменял.

Жители Колпашева с интересом наблюдали за операцией. Никто не протестовал.

Дальше оказалось, что некоторые трупы все-таки уплывают вниз по течению, не попав под винты. Мумифицированные тела хорошо держались на воде, не тонули. Тогда попрек реки был поставлен кордон из моторных лодок, в которых сидели люди с баграми: их задачей было отлавливать трупы в воде. Эти люди были дружинниками, их навербовали из местных мужиков – рабочих, служащих, трудовой интеллигенции. К лодкам подогнали баржу, нагруженную металлоломом с завода неподалеку. К выловленным трупам надо было привязывать проволокой ненужные железки и тут же топить их в глубокой части фарватера. Эта работа продолжалась несколько дней.

Жители Колпашева продолжали наблюдать за буксирами, молотившими винтами по воде. К буксирам регулярно подвозили солярку: в общей сложности на каждый ушло по 60 тонн. Никто особенно не удивлялся и не возмущался.

Последняя команда – тоже из местных дружинников - работала еще ниже по течению: люди на моторках объезжали берега и собирали те трупы, которые все-таки упустили верхние лодочники с металлоломом. Их иногда закапывали (без опознавательных знаков) на берегу, но чаще топили в реке, разрубив веслами на куски или привязав камни для тяжести. Этот сбор продолжался чуть ли не до конца лета.

Город прожил это лето, в общем, спокойно. Как всегда.

Вот, собственно, и весь рассказ.

Если кто-то не понял, скажу прямо, что мне в этих событиях кажется примечательным. Это история не про сталинские репрессии, не про большой террор, не про НКВД, не про государственную машину уничтожения.

Это история про советского человека. Про наших сограждан, земляков, братьев и сестер. Про сибирский характер. Про моральный кодекс строителя коммунизма.

Про крупнейшую геополитическую катастрофу двадцатого века. Про великую и прекрасную страну, которую мы потеряли, и о которой если кто не сожалеет, - так у того нет сердца.

И последнее.

Егор Кузьмич Лигачев в 1983 году, через 4 года после Колпашева, уехал в Москву на повышение: по предложению Ю.В.Андропова был назначен заведующим отделом ЦК КПСС. Егор Кузьмич жив, до 2010 года был активен, пытался участвовать в жизни родной партии. Большой поклонник стихов Гумилева.

Сам Юрий Владимирович Андропов в 1982 году, через 3 года после Колпашева, стал Генеральным секретарем ЦК КПСС. Задумывал реформы, но так и не осуществил их. Писал стихи, говорят, любил джаз и американские фильмы. Умер, окруженный верными соратниками и любящими домочадцами.

На берегу Оби, прямо напротив улицы Ленина в центре Колпашева, до сих пор сохранилась длинная треугольная промоина в песчаном откосе. Река ее почему-то не размывает.

джерело

p.s. як не сумно визнавати, але сьогодні нас штовхають до такого ж репресивної моделі суспільства, яка вже забрала мільйони людських життів в минулому столітті ... досить сьогодні просто промовчати і завтра прийдуть за вами ...
Зображення

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1549
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Stepik » 5.11.15 21:04

Яскравий приклад того, що діючі судді та прокурори засЕділись на своїх місцях, то є відео першого слухання справи Корбана.
Багато читав про той цирк, зараз сам знімаю капелюха перед його молодими адвокатами! Рекомендую прокручувати моменти, де судді відсутні :) Звук поганий :(

phpBB [video]
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Moderator » 6.11.15 01:20

Зображення


Денис Николаев



Ну что БЛ*ДИ, которые под кацапское посольство цветы носили, вы уже посетили этого мальчика? Как вы с*ки лицемерные ему помогли? Лежит в Охматдете. Подорвался на мине. Таких мальчиков и девочек в Украине хватает. Так что там БЛ*ДИ?

Данные мамы мальчика в конце этой статьи - http://reporter-ua.com/2015/10/09/zapor ... olodarskom
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Trion » 6.11.15 10:28

Тоже не понял прикола с цветочками.
Какой-то стокгольмский синдром, чесслово.
В прошлом году там тачки попереворачивали и чуть не разнесли здание по адресу, заодно апплодируя Дещице с его песней, а теперь внезапно в сердобольных пушистиков сыграть решили.
У этого народа слишком короткая память.

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Жесть, как она есть

Повідомлення Kellys Fan » 11.11.15 04:09

Aleksandr Dovzhenko
·
ВНИМАНИЕ ВСЕМ!!! ВНИМАНИЕ ВСЕМ!!!
Сегодня средь бела дня ограбили несколько квартир в Киеве по такому принципу: в дверь звонит пожилая женщина, представляется сотрудником "Киевэнерго" и говорит, что должна сверить показания счётчика. Двери открывают, тут же врываются несколько человек в масках, сбивают с ног жильцов, затыкают рот кляпом и выносят ВСЁ, что только возможно!!! Повторюсь - это произошло СРЕДИ БЕЛА ДНЯ СЕГОДНЯ!!!
Прошу ВСЕХ, кто прочитал мой пост - ПОДЕЛИТЕСЬ и ПРЕДУПРЕДИТЕ ВСЕХ своих родственников, друзей, знакомых, а в первую очередь - людей пожилого возраста, на которых слово "Киевэнерго" действует гораздо серьезнее.
Зображення


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей