Порошенко . Верите или нет ?

Чи вірите ви в те, що Порошенко справдить наші надії та увійде в Історію України????

Так, вiрю
44
28%
Hi, не вiрю
80
50%
Вже нi в чому невпевненний
35
22%
 
Всього голосів: 159

Аватар користувача
sven
* * *
Повідомлень: 305
З нами з: 22.12.08 12:20
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення sven » 25.5.14 22:45

Но его фабрики в России продолжают спокойно работать несмотря на всю напряженность отношений, Путин видно уже сделал на него ставку. Порошенко это уже не януковощ... он хитрый политик постоянно меняющий свои политические убеждения, он спокойно работал в правительстве Азарова а потом резко захотел в Европу.
ЗЫ: Мне так жаль погибших из Небесной Сотни! А сколько людей стали инвалидами, потеряли зрение! И все это в конечном итоге было как говорится "ні за цапову душу"... Хитрый олигарх ихними руками расчистил себе дорогу к президентскому креслу!
I Still love Lance Armstrong.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Varyat » 25.5.14 22:56

Ну, щоб то було недаремно, потрібен просто народний контроль. Я думаю, зараз це легше зробити, ніж за яника чи попередніх президентів. Та й вибори Верховної Ради не за горами. Не Президентом єдиним країна управляється.

ps. Небесна сотня загинула не за Порошенка. Зараз зовсім не 2004 рік, коли Майдан стояв за Ющенка. І те, що Порошенко прийде до влади, не є чиєюсь заслугою, чи помилкою. То просто реальність, яку зараз потрібно максимально використати, щоб більше не було потреби за щось чи проти чогось помирати.
Востаннє редагувалось 25.5.14 23:03 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Vadim Bus » 25.5.14 23:01

До чого тут жертви на майдані і вибори Порошенка?
Він можливо не святий, але в цей історичний момент потрібна саме така хитра як щур людина з сильним хребтом. І потім він не мракобіс - він з світлих, його курс по любому буде в Європу - це його внутрішній інтерес. Поживемо побачимо.
Зараз почне бродити Юлькіне лайно, думаю вона ще більше нажене йому рейтинг)

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Хто буде новим президентом ??

Повідомлення Трям » 25.5.14 23:31

. Хитрый олигарх ихними руками расчистил себе дорогу к президентскому креслу![/size]
Пожалуйста, не надо больше ничего писать 8-)
Мы поняли Вашу точку зрения
Spoiler
Show
Но если вы не понимаете почему так, а не иначе - не надо эту тему здесь развивать
Прочитайте заголовок этого подфорума. И попробуйте отталкиваться от этого ...

p.s. когда Коломойского назначили губернатором в Днепре я тут тоже удалил с полсотни постов. А как красиво получилось....
Историю делает нация ! И именно эта НАЦИЯ ! ещё 40 минут назад голосовала на некоторых избирательных участках ( опустим тот момент, что это следствие плохой организации) :Yahoo!:
Не будет уже по прежнему
ПП это понимает лучше других - у него есть мозги.
...я голосовал *верю*....
ошибся я и ли нет - расскажете мне через годик - другой
...
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення ВелоДім » 25.5.14 23:31

Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Varyat » 25.5.14 23:35

Як на мене, наскільки я навчився діагностувати людей за габітусом і фізіогномікою, він це говорить щиро. Хоча й дещо розгублений від нової для себе ролі.

phpBB [video]

phpBB [video]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Moderator » 26.5.14 00:14

Як на мене, наскільки я навчився діагностувати людей за габітусом і фізіогномікою, він це говорить щиро. Хоча й дещо розгублений від нової для себе ролі.
Порох по жизни очень жесткий человек.
Как минимум в работе.
Знаю от людей, которых он гонял по полной ( не рядовые на побегушках)
Так что с какой стати Найем и Лещенко начали изображать недоумение по поводу его мимики - непонятно
...вся политика - это очень грязная игра...
чтоб в неё играть надо иметь особый склад ума....
у меня его точно нет ...

p.s. все, кто в сотый раз считает необходимым донести до велосообщества свою *оригинальную* точку зрения - *порох мудак* отправляются в бан ( 1- 30 дн.) по умолчанию 8-)
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Varyat » 26.5.14 01:24

Порох по жизни очень жесткий человек
Саме такий нам зараз і потрібен в якості Президента. Який зможе приймати чіткі і зважені рішення, при цьому спеціально не рисуючись на публіку, як самізнаєтехто. В ньому є внутрішня впевненість і рішучість. Саме це я й побачив в його інтерв'ю. Бо на Майдані ці свої риси він не сильно показував, старався бути в тіні. Зараз стала добре видима його внутрішня сутність. Людина дії, а не розшаркувань і пустих погроз. Змінитись за один день неможливо, отже він таким і є. Що, в принципі, зовсім непогано, якраз те, чого нам не вистачало в Ющенка при всьому його світлому образі. Я думаю, буде толк. І це відчуваю не тільки я. Інакше стільки людей за нього би не проголосувало...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Vadim Bus » 26.5.14 02:23

У мене змінилося до пороха ставлення після цієї розмови.. На його місці я б на 5 каналі влашутвав террор за зраду, і бив би морду, а він в пасочкі грається , а ви кажете жорсткій
phpBB [video]

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Varyat » 26.5.14 07:41

А що тобі там не сподобалось? Що він Лясовського не розстріляв прямо по телефону?
Так в 2004-му ще не стріляли. Тільки помаранчевими прапорами розмахували і тітушок по дільницях возили. І ніхто нікому морду ще не бив... Для того часу така розмова то огого як жорстко. А дехто взагалі скаже, що Порошенко в цій розмові продавлює пропаганду на своєму "каналі чесних новин" замість правди і того він є плохиш... Після того вже десять років пройшло. Давай подивимось, як Порох себе тепер поведе. Погодься з тим, що будучи Президентом, в нього буде більше можливостей навішати піндюлін ватнікам, до яких він не дотягнувся в 2004-му. Як і нинішнім...
Востаннє редагувалось 26.5.14 08:09 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Trion » 26.5.14 08:08

Пока рад лишь тому, что ювт наглядно пролетела, как фанера над Парижем.
За всё остальное скажут его действия и результат таких действий, ради этого даже готов обнулить свою предвзятость.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Vadim Bus » 26.5.14 09:24

народ, якби у Вас запитали який спосіб для знищення рускіх пріоритетніший хлорний газ чи сокира в голову?, ну от приблизно так зараз байдуже хто президент , головне щоб процес ішов

Це маленька перемога, тепер ми можемо офіційно приймати військову допомогу, а там вже і хлор і сокира , всьо во благо))

На Мацкву (с)
Досягнення, ні?
Батальон "Украина" и "Азов" ликвидировали базу террористов на даче Януковича на Донбассе

10:05 / 26.05.2014 — Новости Донбасса
Сегодня бойцы батальона «Украина» и подразделение «Азов» провели две успешные операции на Востоке Украины.

Об этом сообщает УНИАН.

"В поселке Урзуф, Первомайского района Донецкой области с боем была взята перевалочная база сепаратистов и российских боевиков, которая была обустроена на даче сына Януковича - Виктора. После предварительного осмотра помещений был обнаружен большой арсенал стрелкового оружия и большое количество наличных", - написал нардеп Олег Ляшко на своей странице в Facebook.

Кроме этого бойцами был задержан катер, который принадлежит экс-президенту Виктору Януковичу, и на котором террористы доставляли боеприпасы и оружие для проведения террористических операций в Донецкой области, сообщает Ляшко.

"В Мариуполе в результате спецоперации задержали лидера местных сепаратистов и брата самозваного мэра Мариуполя - Дениса Кузьменко. Также, во время задержания боевика ликвидированы террористы ДНР. Со стороны участников антитеррористической операции потерь нет. Кстати, информацию о местонахождении сепаратистов и бандитов предоставил член «знаменитой» организации «Оплот» Виктор Колеянов", - рассказал нардеп.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Trion » 26.5.14 14:57

Выборы без Донбасса
http://durdom.in.ua/uk/main/article/art ... 2265.phtml

Аватар користувача
Saxara
* * * *
Повідомлень: 896
З нами з: 19.1.11 11:18
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Saxara » 26.5.14 15:39

Братья Капрановы: І зараз, поки Донбас не голосує, треба швидко вибори до Верховної Ради.
В принципе не смешно, но суть сказанного мне понравилась.
Парадокс в том, что понимаешь - такая позиция некорректна и несправедлива по отношению к ним, жителям этого самого Донбасса.
А с другой стороны, знакомые с этих самых регионов, живя продолжительное время в Киеве, и довольно часто бывающие у себя дома, даже в это сложное время, не потрудились взять открепительные талоны и проголосовать.
На вопрос "почему?" ответ: "не голосовал, не захотел, ой, а зачем это все? "
И после этого приходишь к выводу, таки да - вы это заслужили.
Не ходите на выборы и дальше - нам будет проще и легче.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Trion » 26.5.14 17:17

Днепропетровск.
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Трям » 26.5.14 21:28

Днепропетровск.
И что это должно означать ?
То, что презик пренебрежительно относится к погибшим ?
Василий, ну ты же не идиот ....

Ни он ни его штаб никогда не быи в Днепре
Им дали список свободных плоскостей - они выбрали, заплатили .

когда люди с мозгами размещают такие картинки ( способные одних перевозбудить, в других посеять неуверенность) я начинаю сомнаваться правильно ли я провёл эту зиму....
Зображення

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Maksym » 26.5.14 21:37

Это означает что в день тишины один из кандидатов клеил и дальше свои билборды. Хотя фамилии не было - узнать можно был только по характерному шрифту и цветам. Хотя кто не в теме мог бы подумать что это реклама коммунистов.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Trion » 26.5.14 21:49

То, что презик пренебрежительно относится к погибшим ?
Думаю, что вряд ли сам Пётр стоял у бигборда с ведром клея и намазывал им "обои", чтобы можно было предъявлять конкретно ему.
И вот внезапный подхалимаж, не знающий меры — первое, что пришло на ум. У этих людей нет ни лица, ни имени.
Только фото такие вот.
Есть и другие, которые знали, что под одной этикеткой другая. Поправили.
Одна фотка, а историй много.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Vognick » 26.5.14 23:36

Для мене багато в чому Майдан був боротьбою ідей, вираженою в боротьбі поколінь. Просто залишу тут це, а ви собі гляньте відос з 2013 року, ще до всього замісу:

phpBB [video]

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Gornostai » 27.5.14 03:13

Днепропетровск.
И что это должно означать ?
То, что презик пренебрежительно относится к погибшим ?
Главное, чтобы сотня не превратилась в сотни тыс.
Остальное ~ во время войны незначимо, главное жизнь.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Varyat » 27.5.14 10:33

У будь-якому випадку то хоч якась противага "Батьківщині", яка власне зараз більшістю перебуває при владі. Я думаю, що в нього з ЮВТ не настільки дружні відносини, щоб... Альтернатива і опозиція так би мовити буде. Для врівноваження. Важливіше зараз при виборах у ВР пропутінських і антиукраїнських засранців не пропустити, бо тоді Порох точно не справиться. В нас же ж планується парламентсько-президентска республіка, а не навпаки. А взагалі треба першочергово ПР і КПУ розстріляти і залити зверху напалмом, щоб не викопувались. Але то не думократично і Европа грошей не дасть... Задрали своєю демократією, чесно кажучи:

phpBB [video]


Добро повинно бути з кулаками. Інакше то не добро, а утопія. Особливо, коли св'ященняки РПЦ МП зі своїх рук роздають автомати і благословляють захоплювати чужу землю. Ще в цьому ракурсі Крим згадується - стільки добра всім зробили своїм гуманізьмом і пацифізьмом, ой скільки добра... Всі учасники концерту страшно задоволені і щасливі. Особливо путін. Ну і кримчани само собою, яким халявний бізнес "земляки" чомусь обламали.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Trion » 27.5.14 13:25

Порошенко запретил Путину называть Януковича легитимным
http://lb.ua/news/2014/05/27/267876_por ... utinu.html

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Iron Will » 27.5.14 22:56

Три війни Петра Порошенка
http://espreso.tv/article/2014/05/26/tr ... poroshenka
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Varyat » 28.5.14 10:26

Відносно Гриценка. Може він і хороший дядько, але... Я мав нагоду спілкуватися з багатьма офіцерами наших Збройних сил в званнях так п/полковника-полковника (у мене така робота, що є можливість спілкуватися з дуже різними людьми, з якими в звичайному житті, мабуть, ніколи би і не зустрівся), так от, якось вони всі не в захопленні від Гриценка, кажуть, що він більше теоретик, ніж бойовий офіцер. Хоча власної думки в мене немає відносно цього, я з Гриценком особисто не знайомий. Як і з Порошенком, в принципі... Але людина завжди має бути професіоналом у тій сфері, в якій вона працює. Порошенко настроїв і підняв свій бізнес, причому на рівні, значно вищому, ніж робота простого маркетолога. Значить в економіці і фінансах він таки розбирається... Що дає певний бонус. Україні треба в першу чергу настроїти економіку, бо з голою сракою з рашкою сильно не повоюєш... Та й в Євросоюзі голодранці нікому не потрібні...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко . Верите или нет ?

Повідомлення Trion » 28.5.14 20:41

Myroslava Gongadze
Ну що ж Оланд запросив Порошенка в Нормандію. Тепер у Путіна нема виходу, або відмовлятись від візиту, або зустрічатись з Порошенком прямо там на Французькій території. Не зовсім на Єльбі, але може стати новим історичним місцем. З нетерпінням чекаю на потасовочку, вибираю Меркель в рефері.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей