Хто є хто ...

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 20.11.15 11:13

Пятница, 20 ноября 2015, 10:33
В МИДе Украины отреагировали на скандал с киевским полицейским-оборотнем:
http://apostrophe.com.ua/news/society/k ... tnem/41918

Коментар Великого Укра в своєму Twitter щодо Льошкі Савкіна: "Знаете, какими будут россияне через 10 лет? Такими, как Лёшка Савкин. "Мы не поддерживали Х*йло, не звали вас майдаунами, это все фотошоп".
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 20.11.15 21:32

Пятница, 20 ноября 2015, 10:33
В МИДе Украины отреагировали на скандал с киевским полицейским-оборотнем:
http://apostrophe.com.ua/news/society/k ... tnem/41918

Коментар Великого Укра в своєму Twitter щодо Льошкі Савкіна: "Знаете, какими будут россияне через 10 лет? Такими, как Лёшка Савкин. "Мы не поддерживали Х*йло, не звали вас майдаунами, это все фотошоп".
Igor Sagaydachniy Да, этот пацан во сто раз опасней, чем Шокины, Ефремововы, Вилкулы и иже с ними. И в тысячу раз опасней, чем генерал Назаров, по вине которого погибли полсотни пацанов. Бляха-муха. Нашли козла отпущения. Да вы посмотрите, кто стоит во главе милиции в областях по стране. В том самом Киеве. Кто по Раде спокойно ходит. А тут пацан, проживающий на то время в Донецке(!!!), написал чушь, подражая всеобщему настроению Донбасса. Ваша психика переживала в 20 лет такие потрясения?! Он что, не имеет права на смену стереотипа мышления в отношении будущего Украины? Так давайте заклеймим теперь его, весь Донбасс. Тогда на хрена там гибнут сейчас наши солдаты? Зачем тогда МИНстець. Всех расстрелять. Только начать нужно с "ряженых" у вышиванки чиновников, прокуроров, депутатов..., которые, заигрывая на патриотизме, тырят наши деньги, аж гай шумить.
Пацана просто надо пропустить через детектор. Если это маска - пошел вон, если ценности поменялись - служи дальше. Иначе количество обозленных на страну людей увеличится не на один десяток.
А гребаная власть опять делает показатели на на пешках. А безмозглые хлопают в ладоши.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 21.11.15 22:01

Я был в то проклятое утро воскресенья на площади 19 января, когда он призвал идти к ВР, хорошо слышав сцену.
И народ повёлся. После уехал, а когда вернулся, на Грушевского уже пылали бусы и подогнали водомёт.
Со временем всплывают факты и всё то, что не было до конца понятным тогда, с течением времени приобретает заметные очертания.
http://kiev.pravda.com.ua/columns/56052a44e1716/
Ссылку дала офстраница автомайдана.

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 23.11.15 14:22

Пятница, 20 ноября 2015, 10:33
В МИДе Украины отреагировали на скандал с киевским полицейским-оборотнем:
http://apostrophe.com.ua/news/society/k ... tnem/41918

Коментар Великого Укра в своєму Twitter щодо Льошкі Савкіна: "Знаете, какими будут россияне через 10 лет? Такими, как Лёшка Савкин. "Мы не поддерживали Х*йло, не звали вас майдаунами, это все фотошоп".
Igor Sagaydachniy Да, этот пацан во сто раз опасней, чем Шокины, Ефремововы, Вилкулы и иже с ними. И в тысячу раз опасней, чем генерал Назаров, по вине которого погибли полсотни пацанов. Бляха-муха. Нашли козла отпущения. Да вы посмотрите, кто стоит во главе милиции в областях по стране. В том самом Киеве. Кто по Раде спокойно ходит. А тут пацан, проживающий на то время в Донецке(!!!), написал чушь, подражая всеобщему настроению Донбасса.
...Пацана просто надо пропустить через детектор. Если это маска - пошел вон, если ценности поменялись - служи дальше. Иначе количество обозленных на страну людей увеличится не на один десяток.
А гребаная власть опять делает показатели на на пешках. А безмозглые хлопают в ладоши.
Це факти і нічого більшого крім фактів. Говорити треба про всіх, від рядового до генерала. Будь ласка постіть про те що вам відомо і не треба оцінювати їх по рівню впливу на події Революції.
До слова, "Скандальний киевский полицейский будет уволен" – Геращенко 20 листопада 2015, (19:36)
http://ru.slovoidilo.ua/2015/11/20/novo ... erashhenko
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 23.11.15 16:44

Может конечно немного в диссонанс, но... а каким образом посты этого горе-полицейкого в соц.сетях (по сути - выражение собственных мыслей) должны влиять на его трудоустройство и уж тем более правовой статус?!
Получается если кто-то с кем-то просто не согласен (т.е. не пошел в "сепары"), то все - волчий билет?
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 23.11.15 16:47

Да хватает фактов.
Я вот со своими родственниками с Донецка, год назад вообще лыка не вязал, настолько мнения разошлись. Покуда они ещё там жили.
А теперь на одной волне общаемся, отношения наладились. Без какой-либо злобы и обиняков.
Увидели как есть всё на самом деле со стороны. И нарассказывали много такого, чего фейсбук не знает. И про чуйку с городских улиц и подачи антимайдана, что порох будет бомбить Донецк и убьёт каждого пятого дончанина (ещё до выборов и всей этой катавасии) тоже. Пока здесь в революционном угаре, оплакивая Институтскую, гоняли на эскпроприированных авто-мото и мерялись золотыми батонами. И про много-много другого, которое с первыми нашими залпами из нелепой сказки ОБС превратилось непонятно во что, но уже осязаемое на своей шкуре и больше похожее на правду. Та ватники-колорады же, что с них взять?
Наверное, если бы в твиттер тогда постили всякую херню с хештегами, тоже сейчас за зрадныкив проканали бы задним числом силами гугла.
Репостите в уютненький сколько угодно, только реальный мир всё-равно шире и цветастее простого ч/б. Через пять лет всё может настолько измениться, что нам и самим ещё будет стыдно за написанное сейчас и тогда.

Помни, кто твой настоящий враг (с)

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 24.11.15 09:01

Может конечно немного в диссонанс, но... а каким образом посты этого горе-полицейкого в соц.сетях (по сути - выражение собственных мыслей) должны влиять на его трудоустройство и уж тем более правовой статус?!
Получается если кто-то с кем-то просто не согласен (т.е. не пошел в "сепары"), то все - волчий билет?
Він не може захищати громадян країни, до якої у нього не має толерантності. До держслужби таких допускати не можна. На все інше, будь ласка. Може зайнятись бізнесом, стати митцем, або письмеником з мілліонними накладами друку. Якщо дуже хоче служити, шлях в АТО відкритий, хай змиває бруд.
"3,14"дорашшия до таких ставиться однозначно. Зась.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 24.11.15 09:58

Він не може захищати громадян країни, до якої у нього не має толерантності.
По Вашей логике (если вынести "патриотический вопрос" за скобки) - если я не разделяю Вашу точку зрения, то недостоин работать где-то ТАМ.
Или даже не Вашу точку зрения, а еще чью-то.
по моему скромному мнению - полная чушь. Получается, что если я чего-то нарисую в соц.сетях (еще раз подчеркну - не пойду делать плохие вещи или записываться в самооборону "ДНР"), а просто напишу: такие-то мне не нравятся, а вот эти - хорошие парни - то что, меня на работу уже не взять?
А ничего что свобода мышления прописана в Конституции или нам уже на нее ложить?
Или "толерантность" прописана где-то в требованиях к кандидату? Кстати, даже если и прописана, человек мог изменить свое мнение за какое-то время.

Послушайте, это же получается как раз то с чем мы боремся, а именно: правосудие "раша-стайл". Тявкнул на площади "путин не прав" (даже не "х%%ло") - значит враг народа, Макаревич и т.п., украинский флаг достал - получи 5 лет, сука!

Неужели мы хотим также? Грань очень тонкая: сегодня нельзя написать в фейсбуке что-то про-"днр"-овское, иначе гнобят, а завтра тему раскачают и нельзя будет промычать "Петя, ты не прав" ибо "нетолерантно". по моему скромному мнению - категорически нельзя!
Наше правосудие должно быть правовым! Нашли связи этого парня с террористами? Тогда - следствие, дело, тюрьма. Не нашли, просто "х%й" на заборе написал? Тогда пусть дальше делает свою работу (при условии, что делает он ее правильно конечно).

Ибо рискуем в один день снова начать шептаться на кухнях как наши родители.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 24.11.15 11:07

Как тонко прикрыта дискриминация по политическим убеждениям, однако.
Если ты одеваешь ленточку и едешь на сепарский съезд, направив в Киев несколько бусов титушни с оружием - ты становишься мером на бис и тебе за это ничего не будет. Если ты генерал и направляешь самолет с десантурой прямо на вражеские ПВО - ты украинский командир и тебе за это ничего не будет. Если ты своими действиями и бездействиями допускаешь котлы, в которых перемалывается весь майдановский костяк - ты просто винтик в системе и тебе за это ничего не будет. Если ты прокурор и тебя споймали с таким пушком, что всему поголовью воробьёв на рыльца хватит - тебе делают очень-очень строгое замечание.
Но если тебе угораздило когда-то запостить в твиттер, то каким бы ты ни был сегодня, отныне и навека ты ЗРАДНЫК и нет тебе места на этой земле. Пошел в копы, а не взял автомат вместе с другими макаками - всё равно, ты и они за одно. Так решили те, кто не вывозил имущество, кто не покидал в спешке родной дом и кто не начал заикаться под обстрелами. Так решили короли репоста, имеющие фрагментированное представление о чужой жизни, основанное на обрывках новостных лент и своих собственных домыслах под патриотические крики, успешно заюзанные политиками в своих целях. Та чуви комиссии проходил перед набором в копы и через психолога тоже? Та ну! Они же не знают ничего, а мы знаем всё про всех и каждого.

Если так врагов повсюду искать, у вас своих друзей никаких не останется.

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 24.11.15 12:16

Нема таких перешкод, які можна подолати замулюючи тему. Тріскотня.
Всі домисли не мають під собою грунту. Світогляд він в соцмережі гарно показав. Тільки каяття від нього нихто не бачив. Хай працює і в поліції, але ж як йому вірити після таких висловів. Хто хоче довести свою щирість, той доведе її своїми вчинками. Поки що з його боку нічого оприлюднити що показує зміни його світогляду на протилежне. Ми вже триста шістьдест років довіряли таким манкуртам. Або хай доводять протилежне від сказанного, або хай йдуть з держустанов. І друзі тут не до чого.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 24.11.15 13:30

Хто хоче довести свою щирість, той доведе її своїми вчинками
Насколько мне известно (из СМИ), никаких фактов о его нарушениях в ходе работы нет. Это ли не доказательство "поступками"?
А за "мировоззрение" карать нельзя.
Как аналог: я (или, например,Вы) могу ненавидеть свою работу, но при этом делать ее хорошо.
Еще пример: врач может не любить своего пациента, но лечит его.
Ну и т.д.

Ладно, думаю, по теме этой все уже все высказали. Каждый из нас имеет свое мнение и это нормально.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 24.11.15 14:11

Хто хоче довести свою щирість, той доведе її своїми вчинками
Насколько мне известно (из СМИ), никаких фактов о его нарушениях в ходе работы нет. Это ли не доказательство "поступками"?
А за "мировоззрение" карать нельзя.
Как аналог: я (или, например,Вы) могу ненавидеть свою работу, но при этом делать ее хорошо.
Еще пример: врач может не любить своего пациента, но лечит его.
Ну и т.д.

Ладно, думаю, по теме этой все уже все высказали. Каждый из нас имеет свое мнение и это нормально.
Є така професія захищати Батьківщину і її громадян. Я ставлю під сумнів те що він буде захищати українців. Під час Реврлюції Гідності постив звертання до Беркуту "разагнать єтіх бамжєй назіваєміх сєбя украинцами", "Бєркут - защитнікі наши" і т.ін.
Хай йде і гарно робить свою роботу, але на державну службу, його і таких як він допускати не можна. Державна від слова Держава.
Завершую пророчимим словами Некрасова «ПОЭТОМ МОЖЕШЬ ТЫ НЕ БЫТЬ, НО ГРАЖДАНИНОМ БЫТЬ ОБЯЗАН». Іншої думки саме з цього приводу і бути не може.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 24.11.15 14:45

«ПОЭТОМ МОЖЕШЬ ТЫ НЕ БЫТЬ, НО ГРАЖДАНИНОМ БЫТЬ ОБЯЗАН». Іншої думки саме з цього приводу і бути не може.

1
"громадянин України - особа, яка набула громадянство України в порядку, передбаченому законами України та міжнародними договорами України"
Закон України "Про громадянство"
Так что - гражданин, такой же как мы все.

2
Національна поліція України (далі - поліція) - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах:
забезпечення публічної безпеки і порядку;
охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
протидії злочинності;
надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.
Закон України"Про Національну поліцію"

И где тут хоть слово про "защиту украинцев"?!
Просто ОН ВАМ НЕ НРАВИТСЯ и Вы хотите это навязать другим (ну или лично мне).
Поймите, нам тоже не нравится когда люди, подобные обсуждаемому субъекту не то что работают, но и находятся рядом, но тем не менее, они прежде всего - граждане Украины, а значит - имеют такие же права как и все остальные, в том числе и на трудоустройство. Полиция - это гос. орган, а не клуб по интересам или политическая партия!
Повторюсь: нарушил закон - будь наказан по закону, а что ты там себе надумываешь - твое личное дело.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 24.11.15 16:05

Ммм... быть может не все, а быть может и вообще немногие знают что такое газета "вести" которую раздают каждое утро забесплатно.
На всякий случай, имейте в виду http://censor.net.ua/news/341000/gujva_ ... _iz_rossii

Также, рекомендую быть осторожными при прочтении материалов "корреспондент.нет".
То есть, на главной страничке все вроде как нормально, новости и новости.
А вот если копнуть поглубже, например в рубрику "я-корреспондент", то можно и прозреть (как было со мной):
http://blogs.korrespondent.net/
Избранное:
http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3594222/
http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3594324/
http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3594111/
Ну и еще много всего интересного.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 24.11.15 17:20

Манкрут не громадянин. Посвідка в паспорі, це не ментальність. Кожен читає те, що вважає за необхідне.
Не вірю що така людина може щиро охороняти права і свободи людини, а також інтереси суспільства і держави. "Единожды солгав...", доведи що ти інший.
"Полиция - это гос. орган, а не клуб по интересам или политическая партия", саме так. І її головна функція охорона прав і свобод людини, а також захист інтереси суспільства і держави, не будь якої, німецької, англійської, російської, американської, а української передусім. Його вислови йдуть врозріз з цим. Повторюю, він громадянин України, хай буде щасливим і багатим, але держслужба не для "безбатченків".
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення romm » 24.11.15 18:12


1
"громадянин України - особа, яка набула громадянство України в порядку, передбаченому законами України та міжнародними договорами України"
Закон України "Про громадянство"
Так что - гражданин, такой же как мы все.

2
Національна поліція України (далі - поліція) - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах:
забезпечення публічної безпеки і порядку;
охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
протидії злочинності;
надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.
Закон України"Про Національну поліцію"

И где тут хоть слово про "защиту украинцев"?!
Просто ОН ВАМ НЕ НРАВИТСЯ и Вы хотите это навязать другим (ну или лично мне).
Поймите, нам тоже не нравится когда люди, подобные обсуждаемому субъекту не то что работают, но и находятся рядом, но тем не менее, они прежде всего - граждане Украины, а значит - имеют такие же права как и все остальные, в том числе и на трудоустройство. Полиция - это гос. орган, а не клуб по интересам или политическая партия!
Повторюсь: нарушил закон - будь наказан по закону, а что ты там себе надумываешь - твое личное дело.
Тут розмова йде по великому рахунку і я би не став тут залізати в визначення і шукати букву закона , якісь слова , якісь нюанси , що щось не то означають . Це один з методів , що застосовують наші вороги , з розряду - " коні не винні " (і не я і хата не моя ) , цим часто прикривають злодійства влади . Давайте говорити по суті і не розвозити базар незрозуміло про що .

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 25.11.15 10:06

Тут розмова йде по великому рахунку і я би не став тут залізати в визначення і шукати букву закона , якісь слова , якісь нюанси , що щось не то означають . Це один з методів , що застосовують наші вороги , з розряду - " коні не винні " (і не я і хата не моя ) , цим часто прикривають злодійства влади . Давайте говорити по суті і не розвозити базар незрозуміло про що .
Да, давайте по сути. "Не залезать в закон" - для меня равносильно самосуду, а я исключительно против этого. Хочу жить в правой державе, где сначала пишут законы, а потом могут наказывать за их невыполнение, а не в стране, где кому-то что-то во мне не понравилось и теперь меня травят собаками.
Поэтому доводы #оннепатриот меня мало впечатляют. Так можно теоретически сказать про кого угодно, вот реально про кого угодно! Лично Вы сейчас не согласны со мной и я теоретически могу сказать (это только пример, а не утверждение): "Он не патриот, а бла-бла-бла. Нефиг ему работать в гос органах и еще где-то там" - но это же будет некорректно?
Позвольте, Майдан был, на нем было много людей, возможно даже все из читающих этот форму были там. Но в Украине ГОРАЗДО больше людей чем были или каким-то образом участвовали в Майдане. Поймите, кулуарных договоренностей, "сливов", всяких непонятных дел во время Майдана некоторыми политиками (и не только) было сделано СТОЛЬКО, что мы и сейчас не можем до конца знать - кто же его искренне поддерживал, а кто юзал ситуацию ради собственной корысти (уж даже противно говорить о том что происходит сейчас со многими участниками и вообще в стране). И это в Киеве, где собственно все происходило и потому доступа к информации "из первых рук" у нас не то что больше, а просто гораздо больше. А что сказать об остальных регионах, которые инфу получали "через третьи руки"? Ну а Восток - так вообще был накормлен откровенными "пугалками", "страшилками", "идет_поезд_правосеков_резать_людей"... - они были информационно обмануты.
Я это к чему? К тому что если мы здесь не знаем ВСЕХ подробностей, то остальная Украина знает их еще меньше. И люди ИМЕЮТ право согласиться или нет. А кто-то мог колебаться. И сколько таких людей одному Богу известно. Но, тем не менее, хотим мы этого или нет - они наши, они здесь живут и это факт который нельзя отрицать. А Вы поделили все на черное и белое по какой- то своей собственной классификации и теперь что, устроить массовые "расстрелы" предлагаете, травлю, людей "второго сорта" сортировать?
Уж не знаю, как Вы видите желаемое будущее нашей страны, но я точно по-другому. Если хотим (а лично я - хочу) быть европейской стороной, то и поступать надо по-европейски, а не суд Линча устраивать над инакомыслящими.


ЗЫ История с полицейским еще нам (Украине) думаю аукнется, все кому это выгодно в один голос будут вопить: "видите какие хахлы гниды - слово не так сказал - тебя сразу толпой сапогом растоптали. И это они %ля называют свободой слова?!!!"
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 25.11.15 11:39

Можна багато чого говорити про доступ до інформації та про Вашу класіфікацію людей на білих і чорних (з якою я абсолютно не згоден), але треба "розділяти мух від котлет". Ех-поліцейський мав необмежений доступ до сучасних засобів комунікацій, впевнений що він був і в Києві, мав знайомих киян і тих хто приїздив до Києва, він грамотна і сучасна людина, бачив що ніхто в Києві немовлят не споживав на вечерю і при цьому він не зміг розібратись що є насправді і чим зомбують мешканців лугандонії. Ну знаєте, це як по Станіславському, нууу не вірююю я в це.
Ну нема у нього толерантності до українців. Такі не можуть нас захищати. Тільки через очищення в АТО. Це буде його люстрація.
Востаннє редагувалось 25.11.15 12:30 користувачем Serg Scott, всього редагувалось 1 раз.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 25.11.15 11:54

впевнений
Вот это ключевое слово - Вы "УВЕРЕНЫ". То есть - не даже не проверяли, но уверены.
А то, что он, приняв весь поток информации мог быть банально с ним не согласен...а кого %бет, #онженепатриот! А мы, патриоты = святые, никого не оскорбляли - никогда и ни за что.
Вся, я закрыл эту дискуссию для себя.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 25.11.15 12:06

Не патріоти, не можуть бути захисниками, будь де.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Puente » 25.11.15 13:45

Да, давайте по сути. "Не залезать в закон" - для меня равносильно самосуду, а я исключительно против этого. Хочу жить в правой державе, где сначала пишут законы, а потом могут наказывать за их невыполнение, а не в стране, где кому-то что-то во мне не понравилось и теперь меня травят собаками.
Я вибачаюся , що влажу у вашу розмову , чи швидше суперечку ... Але - Ви реально вірите , що в найближчому майбутньому ми зможемо так жити ? Що всі ( дійсно всі - ну без злочинців реальних ) будуть виконувати написані закони ? І т.д. - виходячи з духу правової держави ? Я думаю - що мені не світить ( тупо по віку не встигну ) . І без реальних революцій ( чи назвіть якось інакше - щоб не дратувати ) - зверху чи знизу - толку не буде .
Саме тому і виник лозунг люстрації - просто його як завжди перекрутили та замилили ...
А так - теоретично - погоджуся - за слова чи думки не підкріплені діями не повинно бути жодних обмежень .

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 25.11.15 21:01

ОЛЕКСІЙ САВКІН:
"ЗАПИТУВАТИМУТЬ – ПОЯСНЮ. МОЖЛИВО, ЗРОЗУМІЮТЬ..."

Сьогодні Майдан все більше і більше стає лише засобом маніпуляції і причиною власної пихи. Фраза “я був на Майдані” сьогодні виправдовує дії, які йдуть всупереч з усіма принципами Майдану: принципами толерантності і різноманіття, коли ксенофобія, расизм, національна, релігійна, ідеологічна та інші види нетерпимості засуджувалися; принципами надідеологічності, коли ніхто не мав права використовувати “Майдан” для збільшення ваги своєї ідеології; принципами відсутності минулого.


Spoiler
Show
Олексій Савкін. Хлопець, якому під час Майдану був 21 рік. Сьогодні його твіт дворічної давнини завдяки соцмережам не бачив лише незрячий.
Не бачив і не осудив. Не осудив і не забажав термінового звільнення Олексія.
Своє ставлення до ситуації і рекомендації щодо звільнення патрульного висловив і народний депутат Антон Геращенко, на що дуже схвально відгукнулась ФБ-спільнота. Я, як людина, яка пройшла Майдан, теж маю право висловити свою думку. А моя думка проста: не можна судити людину, не розібрашись. Не можна звинувачувати людину в сепаратизмі за пост дворічної давнини, в якому про сепаратизм і не йшлося. Не можна звільняти людину, не вислухавши її. Та і взагалі, перш, ніж судити когось, треба самому бути бездоганним!
Ми всі засуджуємо вибіркове правосуддя. Але робимо те саме на своєму ФБ-рівні. Хтось десь відкопав цей твіт (цікаво, хто і з якою метою?) і виклав його в мережі, спільнота підхопила. Спільнота одразу навісила на людину ярлик. Спільноті було не цікаво/не важливо розібратися в ситуації. Прошерстити соцмережі Олексія, знайти інші його пости. Наприклад, пост, в якому він щиро радіє українському прапору над Слов'янськом. Ніхто не поцікавився, що сьогодні думає про Майдан цей поліціянт. Ми вирішуємо судьби з такою легкістю...
А ще одним з принципів Майдану було те, що маленьких людей не буває, кожен з нас заслуговує на рівне право бути почутим.
* * *
Ще два дні тому я не знала навіть про існування цього хлопця. І ось переді мною сидить 24-річний молодий пацан з дитячим відкритим поглядом, який сьогодні став відомий на всю Україну з далеко не найкращої сторони.
- Тобі точно 24?
- Так. Але цигарки я купляю з паспортом. (Ледь помітна посмішка. Видно, що ці кілька днів осуду і постійних перевірок його добряче вимотали. - Авт.).
Запитую його про пости, через які виникла ця складна для нього ситуація. Показую їх.
-Так... Мабуть, мої. Я не пам'ятаю. Мабуть, робив цей перепост. А це скріншот, так? Ну, телефон точно мій.
Показую інші пости. Ті, де він пишається киянами, що 11 грудня врятували Майдан.
- І ці мої. Але я все одно не пам'ятаю, коли їх писав. А про Слов'янськ пам'ятаю! Я дуже радів, коли наші там український прапор вивісили!
майдан
- Ти пам'ятаєш, чому ти так писав про Майдан?
- Так... В мене робота була прямо в центрі міста. І потім цей офіс закрився. І стало скрутно. І були емоції. Мені був 21, здається. Я не дуже цікавився політикою. Я за місяць до цього переїхав до Києва з майбутньою дружиною і ось залишився без роботи. Майдан. Майдан не сприймався мною, як щось серйозне, це правда. Я все писав і робив перепости на емоціях. До того ж, ніхто не цікавився тим, що я пишу. В мене була лише купка друзів в соцмережі. Я нікому не був цікавий. Я не задумувався, що хтось колись зверне на це увагу.
- В тебе змінилася думка щодо Майдану?
- Так, звісно. І в мене, і в дружини.
- А коли саме? Що трапилось, що змусило тебе змінити думку?

- Ну, чесно скажу, щодо Майдану - в мене до нього нейтральне ставлення. Може, тому що я мало ним цікавився. Але коли в березні сталася окупація Криму - мабуть, тоді я став більш свідомим і відповідальним. Але знаєте, Майдан стояв - Ви ж погодитесь? - за свободу слова. А тепер виходить, що Майдан виграв, і хто був "не з ними", той проти України. Але я завжди був за Україну. Я люблю Україну.
- Ти після Майдану намагався зрозуміти, чому він стався? Що стало причиною?

- Так-так, звісно. Я читав, мені розказували друзі, що там були. Але зрозумійте, коли включаєш телеканал, а там беруть у майданівця інтерв'ю і запитують, за що він там стоїть, а він відповідає: "Щоб в Європу їздити без візи"... Ну, це навіть мені здавалось наївним і смішним, і було зрозуміло, що він сам не знає, що він там робить... Можливо, я дивився не ті канали... До того ж я лише місяць жив в Києві, а до цього жив в Свердловську - я там грав у футбол. Можливо, я не ті новини звик дивитись...

- Ти сьогодні шкодуєш про те, що ти тоді написав ті твіти? Чи шкодуєш, що їх знайшли?

- Так, звісно, шкодую, що їх написав. Не можна було так людей називати. Неправильно було писати їх. Не в тому справа, що їх знайшли... Можливо, навіть добре, що їх знайшли, не знаю... Я ж про них забув зовсім.. А вибачитись потрібно.

- А чому ти пішов у поліцію?

- Ну... цікаво було... Це ж не міліція. Це щось нове. Я для себе вирішив, що якщо мене, такого як я є, візьмуть, значить, я потрібен, значить, я буду працювати і змінювати країну. Мені радили написати заяву на звільнення за власним бажанням. Я не можу. В мене немає цього бажання. Я люблю свою роботу. Я попросив хоча б розібратись.

- Ти хороший поліцейський?

- Я.. ні, ну як я про себе... я не можу... себе оцінювати...

- Ти маєш себе оцінювати. Ти маєш робити самоаналіз. Хіба ні?
- Я вірю в реформу. Я бачу її в дії. Я бачу, як вона повільно, але поступово втілюється в життя. Я знаю, що злочинні накази б я не виконував.

- А якщо тебе все ж звільнять, ти будеш розчарований в країні? Будеш відчувати, що ти в неї повірив, а вона тебе зрадила?

- Чи буду я думати, що в цьому винна Україна і українці? - Та ні, що Ви. Винен я. Це я писав ті твіти. Це моя помилка. Я розумію людей. Можливо, я б так само реагував. Вони ж теж в мене повірили. Ні, я б залишився в Києві. І так само б викликав поліцію, якби бачив якісь протиправні дії. Я б все одно залишився поліцейським в душі. Розумієте, навіть зараз, коли я не в формі і ми з дружиною йдемо вулицею, а хтось лежить чи п'яний чи ще щось, ми викликаємо поліцію. Ну, я не хочу все розказувати, бо може здатися занадто пафосним... ні, не буду...

- І все ж? Скажи, будь ласка.

- Ну, ми колись безхатченку винесли з дружиною тисячу гривень, щоб він міг білет додому купити. Правда, ми потім самі йому той білет і купили, щоб напевно вже. Та багато історій, просто... ну, просто некрасиво це - розказувати про них.... Так здається, наче я вихваляюсь...

- Що для тебе Україна?

- Україна.... ну... як сказать.. Народ... Мій народ... Мій дім. Наприклад, в Росію я б ніколи не поїхав. Навіть ось на весілля кликали - не поїхав. Росія - це табу назавжди, мабуть. Мене зараз звинувачують в сепаратизмі. Ну, з чого взяли, що я сепаратист? Я не знаю... Те, що я образив людей - це правда, моя помилка. Але я ніколи не був сепаратистом. Дописались до того, що до мене в друзі вже Добкін ломиться. Жах. Не маю я з ним нічого спільного!

- Тепер видалиш твітер?

- Ні. Не видалю. Я за те, щоб ми всі були в твітері (поліцейські) і щоб народ міг нас бачити і спілкуватись. Ми маємо бути відкритими до народу. Я хочу публічно вибачитись. Я просто не знаю, як це все в 140 символів помістити, (посміхається, - Авт.) але я думаю над цим.
* * *
Ми два роки вже вперто ведемо боротьбу за серця і розум наших співвітчизників. Ми розмовляємо з "ватними" родичами, ми їздимо на фронт і розмовляємо з "ватою" там, деякі ЗМІ навіть переходять на російську мову, щоб достукатись до "ватного" серця. А коли нам це вдається, нехай і в окремих, але цим і ще більш цінних, випадках, коли людина починає вірити в свою країну, в її майбутнє, коли вона радіє українському прапору, коли вона вирішує своїм прикладом змінювати країну на краще - ми їх опускаємо обличчям в багнюку своїм осудом- "де ти був під час Майдану?"

І ми забуваємо про своїх родичів, які вчора вважали нас "майданутими", а сьогодні організовують благодійні ярмарки для допомоги пораненим солдатам і першими протистоять будь-яким проявав сепаратизму в своєму колі знайомих. Ми забуваємо про знайомих, що ладні були нас розстріляти за Майдан, а сьогодні плачуть на похоронах загиблих дітей своїх друзів і клянуть путіна. Ми забуваємо про наших військових, далеко не більшість з яких підтримувала Майдан, але сьогодні зі зброєю в руках захищають Україну, люблять її всім серцем і ризикують своїм життям за наш спокій. Ми забуваємо про те, що більшість з нас самих не вірила в Майдан і гадала, що він розійдеться через день-другий, що 50 процентів з нас голосували у 2010 році за Януковича, що коли вбивали Сергія Нігояна, ми ніжилися у теплому ліжку, а коли розстрілювали Небесну Сотню, ми не прикрили їх собою... Судити інших так легко, а ось себе не кожний візьметься...
Хто "з суддів" задається питанням: а що зробив я за ці 2 роки для країни? - А цей хлопець повірив в цю країну, повірив в зміни і пішов їх творити… Цікаво, що багато з коментаторів, що засудили його за слова щодо Майдану, дозволяли собі відверте хамство по відношенню до мене…
Майдан переміг?... Але ж куди тоді поділося його Світло?...

* * *
Для об'єктивності вирішила запитати в інших поліцейських про їхнє ставлення до ситуації. Навмисно вибрала тих, хто був на Майдані.

- Так, він повів себе некоректно, - говорив мені телефоном патрульний Євген Зборовський. - Я пройшов Майдан. Мене дуже образили його твіти. Але з іншого боку, я пам'ятаю, як починався Майдан. Більшість не вірила в нього і не підтримувала його. Я працював на Хрещатику адміністратором в магазині і добре пам'ятаю ті слова від колег, що це "курорт", на який поз'їжджались "курортники". А потім змінювали свою думку і разом зі мною ходили на Майдан. Ситуація складна. Потрібно зрозуміти, чи змінився Олексій. Чи змінилися його переконання. Якщо ні - йому не місце серед нас, але якщо так - то кожна людина має право помилитись і кожна людина може змінитись. Головне, щоб не було суду Лінча, бо це точно не те, за що був Майдан.

- Так, я був на Майдані. Більше того, я проходжу постраждалим у справі Майдану, - почав Сергій Клочко, інший патрульний. - І я знаю Олексія. Я знаю, що в нього немає антиукраїнських настроїв. Він дуже добре ставиться до України і людей. Два роки тому багато хто не міг зробити правильний вибір. Пропаганда була сильною. Я не думаю, що варто звільняти людину за погляди, нехай і не сприйнятні для більшісті. Вони не роблять його меншим патріотом. Він не сепаратист - це точно.

- Кожна людина повинна мати шанс і можливість виправитись і змінити точку зору, - наполягав майданівець, боєць батальйону Кульчицького і сьогодні патрульний Олександр Віцан. - Та й бути проти Майдану ще не означає бути проти України. Сепаратизм - це злочин, це діяльність проти держави. Ми маємо притягати до відповідальності за такі злочини і чистити країну від них, особливо державні органи. Про Майдан в нас в законодавстві такого немає.

* * *
Знаєте, складається враження, що Майдану в нас з вами все менше і менше. Майдан вмів прощати. Майдан невтомно намагався достукатись до сердець тих, хто був проти Майдану. Майдан носив чай і бутерброди міліціонерам, ходив розмовляти з "Беркутом" і годував тітушок, коли ті крадькома пробирались на Майдан, щоб з'їсти борщу. Майдан був беззбройним і стояв лише на своїх принципах. За ці принципи герої віддали своє життя. І... перемогли.

"Ви не боїтеся?" - запитувала я хлопців на Грушевського, коли передчуття, що ось-ось щось має трапитись, вже переслідувало чи не кожного- … Ви ж беззбройні зовсім, а вони стріляють по людях.... - "Ні, не боїмося. За нами Правда. А значить - Бог. Тому ми все одно переможемо"....

-Ти не боїшся? Взнаватимуть на вулиці. Запитуватимуть. Буде неоднозначна реакція в людей на тебе,- запитую в Олексія.

-Ні, не боюсь. За дружину трошки боюсь, вона дуже хвилюється через всі ці погрози в мою сторону. А за себе - ні. Запитуватимуть - поясню. Можливо, зрозуміють... И


http://censor.net.ua/resonance/362285/o ... _zrozumyut

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Kellys Fan » 25.11.15 23:39

Не патріоти, не можуть бути захисниками, будь де.
8-) 8-) 8-)

Зате можуть бути мЄрами ...

:dash2: :dash2: :dash2:
Вкладення
kernes velosiped.jpg
kernes velosiped.jpg (93.57 Кіб) Переглянуто 1889 разів
Зображення

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 26.11.15 09:26

Давайте не будемо драматизувати. В його житті багато відкритих дверей.
Завдяки нам він вже суперзіркою стає. Дуже радий з цього приводу. Може це йому допоможе у виборі майбутньої роботи.
Навіщо йому ці силові структури. Поки молодий, хай подумає про вищу освіту, на мовні курси піде, або оволодіває робітничим фахом. Спеціалісти завжиди і всюди потрібні. Хай розвивається. Успіхів.
Світ клином не зійшовся на поліції.
PS: між іншим Вадік Тітушка відкрив тренажерну залу і ниби вищу юридичну освіту отримав.
Востаннє редагувалось 26.11.15 09:29 користувачем Serg Scott, всього редагувалось 1 раз.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 26.11.15 09:28

Как раз собирался эту ссылку бросить. :good:
Практически во всех моментах согласен с автором.
Світ клином не зійшовся на поліції.
Не сошелся, но не нам с Вами это решать за другого. Мы просто не имеем на это морального права (по моему скромному мнению).
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість