Хто є хто ...

june-Y
* * *
Повідомлень: 444
З нами з: 21.1.13 12:10
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення june-Y » 30.12.15 22:36

Наприклад в Ірландії 11% розмовляють ірландською (це не є плюс), але там усі націоналісти. Для мене особисто питання не принципове. Але журналісти, телебачення, радіо у них відповідальність має бути, могли б уже піднапружилися. Але це також утопія, тому що мовою вони не володіють як слід, тому не можуть вільно висловлювати думки.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Varyat » 31.12.15 10:16

До того часу, поки кремль буде використовувати російську мову як козир в своїй ідеології, ні про які пріоритети чи рівність для російської в Україні йтися не може... Правда, вирішувати це треба не примусовою дерусифікацією України, а ненавязливою, послідовною і тотальною українізацією. Так буде менше смороду і гнівних постів в захист російської мови. А коли закінчиться росія - закінчиться і мовна проблема. І українська і російська стануть рівними, як у всіх цивілізованих країнах світу. До того ні про яку рівність навіть мови нема. І не треба піднімати заїзджену мульку про "русскоговорящих патріотів". Якщо він російськомовний патріот - він не буде підігрувати ворогу у використанні ворожої козирної карти. А якщо ви не розумієте усієї штучності і надуманості мовного питання на сучасному етапі - поїдьте на фронт, там мовне питання взагалі не виникає. Бо не має значення, якою мовою ти скажеш "прикрий мені спину". Давно пора вже уяснити для себе - ми боремося не з російською мовою, а з російською ідеологією. В якій російська мова використовується, як досить суттєвий ідеологічний елемент. І якщо ви не можете в своїй голові урівняти ураїнську і російську замість вип'ячування своєї рідної російської на перший план, то чим ви відрізняєтесь від кремлівського ватника, який також вважає, що російська мова найголовніша в світі, де б він не був, а української взагалі не існує?
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 31.12.15 10:45

Допис , цього Alexey Alexios Lipiridi, це слова не сформованої особистості. Читаючи те що він написав, він сам ще дитина за якою треба приймати рішення та доглядати.

Чого варті ці його слова?:
«Поэтому, вы поставите мне минус (-), если вы считаете, что по причине своего русскоязычия мне не место в обществе, я должен уволиться из МО, перестать помогать солдатам и вообще получить медаль от Кремля.
Вы поставите мне плюс (+), если вы считаете, что неважно, на каком языке ты говоришь, что язык - не причина для раздоров и быть полезным обществу можно на любом языке.»


Не розумію цей підлітковий максималізм, "або - або". Це дитячий твір на тему "Що робити?". Якщо він чоловік, глава сім'ї, батько дитини, то це як мінімум безвідповідальність перед своїми близькими.

Людина з вищою освітою не може бути такою обмеженою. Працюєш в міністерстві, є устав військової служби, є певні вимоги - виконуй. Є вища освіта - самоводосконалюйся. Ти ж доросла людина своєї країни, ти ж батько своїх дітей в кінці кінців, заробляй на життя для своєї сім'ї.
Хочеш бути щасливим - будь ним.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення romm » 31.12.15 10:58

Частково я мав на увазі це
  • Шовіні́зм (фр. chauvinisme, в англ. версії — джингоїзм) — пропагування національної переваги на чужих етнічних територіях (на територіях іншої етнічної спільноти) одним народом (нацією) іншим народам (націям).(з вікі)
Питання - коли і на якій чужій території українці (зокрема я) пропагували перевагу своєї мови ?
Шовіністами вже 500 років на Україні є представники Россії .
Востаннє редагувалось 31.12.15 11:25 користувачем romm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 31.12.15 11:05

вирішувати це треба не примусовою дерусифікацією України
.//
чим ви відрізняєтесь від кремлівського ватника, який також вважає, що російська мова найголовніша в світі, де б він не був, а української взагалі не існує?
Начали за здравие, кончили за упокой.
Первая мысль очень правильная, а потом снова скатываемся в уг.

Вот блеать кто Вам сказал что я думаю "що російська мова найголовніша в світі"?! Или что "української взагалі не існує"?!
НУ почитайте мои посты хотя бы в данной теме и посмотрите на что я ссылки даю.


А вот чем ВЫ отличаетесь от "кремлівського ватника" если используете абсолютно ту же модель: облить все грязью и подключиться толпой к заклевыванию. Поделить весь мир на "украинское и русское" и никаких отклонений не признавать, засунуть в :zopa: свободу слова.
Более того, пока Вы и такие как Вы пишут "усьо росийське - то вид лукавого" те самые крембляди играют на дудочке "хохлы- нацисты-фашисты-едят детей" похлеще чем на языковом вопросе.
Нет, не язык главный козырь кремля, если уж на то пошло!
При чем, если с языком проблема абсолютно надумана (хотя после общения с Вами я уже не так уверен), то тему "нацистов" раскручивать есть на чем и не надо что-то даже выдумывать.

Вот поймите, нам надо всему миру и в первую очередь СЕБЕ показать и доказать - МЫ СВОБОДНЫ! Говорить что хотим и как хотим, думать и не бояться высказывать критику, да в конце-концов даже спать с кем хотим: если уж геям (например) хочется быть такими - да на здоровье!

И даже если все до единого украинцы заговорят на украинском, путлер все-равно найдет причину лезть в наши дела.
Так что это абсолютно глупо считать "нет рус яз - нет раши".
Украина на самом деле интернациональна. Кто-то вообще был в селах на Закарпатье где ВООБЩЕ не понимают ни русского, ни украинского? Я был. И что теперь? Они не граждане Украины? Назвать их кремлеботами? Ну ведь глупость, друзья!

Свобода вероисповедания, перемещения, общения и т.д. и.т.п. - это как раз то чем мы отличаемся от той же рашки! Мы здесь можем говорить НА ЛЮБОМ языке и показывать им большой жирный %%й!

А вот тем кто меня отправлял "в расею" и "кремлеботом" обзывал - ну не тупите. В конце-концов у нас дискуссия, а не переход на обзывательства. Во всяком случае должна быть.
Peace, браття!
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення romm » 31.12.15 11:22

А вот тем кто меня отправлял "в расею" и "кремлеботом" обзывал - ну не тупите. В конце-концов у нас дискуссия, а не переход на обзывательства. Во всяком случае должна быть.
Першим почали ви ображати , а коли отримали відсіч , почали розмову про мир . Гарненько . По-російськи (можете сприймати як жарт,іронію).

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Varyat » 31.12.15 11:42

И даже если все до единого украинцы заговорят на украинском, путлер все-равно найдет причину лезть в наши дела.
Безперечно. Але у нього не буде мотиваційної установки для своїх прибічників їхати воювати в Україну по принципу "ми ідемо рятувати своїх, вони розмовляють на тій же мові, що й ми, значить це наші брати, а "русскіє своіх не бросают". Російська мова як ідентифікатор свій/чужий. Набагато важче переконати когось іти проливати кров у чужу країну, по суті, в якості загарбника, представивши ворога в образі безликої "хунти" чи "фашистів". Це не так пробирає на емоційному рівні, як "ідемо рятувати своїх братів". Залишаюся при своїй думці - всі мови рівнозначні, але поки йде ідеологічне протистояння, російська мова - мова загарбника. Як і їхня культура, яка зараз також на службі ідеології "русского міра". І має сприйматися саме на такому рівні. А після війни поговоримо про рівність, братерство і любов.

ps. Насправді проблеми протистояння мов в Україні не існує. Вона видумана. Віртуальна. Як будь-яка комп'ютерна гра. Але в комп'ютерній грі не гинуть реальні люди. А в нашому випадку гинуть. То може потрібно обмежити вплив цієї віртуалки на реальність, виключивши емоційні важелі впливу "русского міра" на свідомість людей як з того, так і з іншого боку барикад? І не потрібно подавати це в такому самому контексті, як це роблять кремлівські пропагандисти, що російську мову в Україні ущемляють. Її не ущемляють, а обмежують в правах з ідеологічних мотивів, поки не закінчиться протистояння і ворожість з боку Росії. Обмеження не передбачає заборону використання російської (окрім державних установ і документообороту), а просто надання пріоритетів українській. Багато моїх пацієнтів і знайомих, до слова, чисто із принципових мотивів відмовились від використання російської мови у виробничому і побутовому спілкуванні, хоча все життя були російськомовними. Самоідентифікація називається. Вважати себе українцем і при цьому нести в маси мову і культуру іншого народу для них стало неприйнятним. Я бачу, як їм важко дається українська розмовна, але вони від свого переконання не відступають.
Востаннє редагувалось 31.12.15 12:27 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення romm » 31.12.15 12:22

Актуальне привітання сьогоді чув . Правда не по-християнськи . З Новим роком , миру , і щоб всі москалі повиздихали .
Spoiler
Show
москаль - переважно російськомовний ворог українського народу
Вітаю всіх . Бажаю ВСІМ добра .

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 31.12.15 13:47

Але у нього не буде мотиваційної установки для своїх прибічників їхати воювати в Україну по принципу "ми ідемо рятувати своїх, вони розмовляють на тій же мові, що й ми, значить це наші брати, а "русскіє своіх не бросают".
Мне кажется, Вы единственный из присутствующих "ультра", который что-то еще воспринимает.
Суть моей мысли такова:
1. Будут все украинцы говорить на украинском - придумается другая причина.
2. Даже если ВСЕ-ВСЕ-ВСЕ заговорят исключительно на украинском, по раша-тудей покажут репортаж про то что таки ЕСТЬ русскоговорящие, их ТАКИ ОБИЖАЮТ, их детей распинают - ну и далее по знакомому нам всем сценарию. И все - они уже по факту "будут", можно вводить войска.
И ведь все (все!!!) события с Крымом и Востоком это подтверждают. Неужели этого не видно? Да ложил путин на язык: надо сделать войну - сделаем!

На счет идентификатора "свой-чужой" не согласен абсолютно. Я даже не сомневаюсь, что все самые главные приспешники кремля знают укр. язык о-о-очень хорошо (ну может кроме Азирова). Дьявол прячется под обличьем ангела.
Для меня очень удивительно как кремлеботы еще не заговорили на укр. и не начали "подъедать" наше информ пространство (хотя судя по некоторым постам некоторых - они уже здесь).

Гарненько . По-російськи (можете сприймати як жарт,іронію).
москаль - переважно російськомовний ворог українського народу
[/quote]

Ну нет слов! Оно со мной воюет :dash2:
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Varyat » 31.12.15 18:15

Для меня очень удивительно как кремлеботы еще не заговорили на укр. и не начали "подъедать" наше информ пространство
Вони ліниві і безмозглі. Як і всі москалі. А ще пихаті і самовпевнені. Що значно спрощує блокування їхнього впливу - я досконально знаю їхню російську мову, культурологію і поведінкові звички, а вони мої ні.
Мне кажется, Вы единственный из присутствующих "ультра", который что-то еще воспринимает.
Не треба мене хвалили. Я вже давно ні на похвалу, ні на критику не ведуся. І давно сформував свої життєві переконання про сутність речей, які відбуваються в світі. Я не вірю в дискусію і в те, що можна когось в чомусь переконати, якщо ці поняття закріплені з дитинства на рівні імпринтингу. Так само не можна зараз змінити мій світогляд - я можу з чимось погоджуватися, з чимось ні, в деталях, але суті моїх світоглядних уявлень воно не змінює абсолютно. Саме тому наш спір нічого не вирішує, я противник російської культурологічної і мовної експансії в Україні, Ви її не офіційно не підтримуєте, але й не заперечуєте. Що створює передумови для такого поширення. І ми все одно залишимося при своїх уявленнях. Просто трішки поспілкуємось... :) Я додам тільки одну ремарку до розмови, так, для роздумів стосовно теми нашої бесіди - чому "русскій мір" не почався наприклад у Львові, а почався таки на донбасі, попередньо прокотившись Кримом?
Нет, не язык главный козырь кремля, если уж на то пошло!
Мова таки не головний козир. Головним козирем є етнічна самоідентифікація населення регіону і країни в цілому, яка базується на мові. Саме на мові. І виключно на мові. А мова визначає і культуру і канали впливу і симпатологічні звички і все інше. Російськомовні українські патріоти, як би це дивно не звучало - такі собі "безбатченки", які на все життя заробили собі когнітивний дисонанс в своїй свідомості - живучи на території одного етносу, бути носієм культури іншого етносу. Це почуття емігранта. Вічна еміграція і бажання зберегти свою національну ідентичність. Тому ви так чіпляєтесь до всього, що торкається мовного питання і так боляче сприймаєте деякі мовні обмеження, навіть якщо вони стосуються окупанта, а не вас особисто. Це страх. І вічне розривання між своєю нацією і своїм народом (що зовсім не одне і те ж). Співчуваю, але потрібно вибирати щось одне. Бо витворити свою особливу культуру російського українця не вийде - "братики" постійно будуть нагадувати про себе, користуючись мовною ідентичністю. Сидіти на двох стільцях одночасно самі знаєте, як воно - може і попа тріснути...
Востаннє редагувалось 31.12.15 18:58 користувачем Varyat, всього редагувалось 5 разів.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 31.12.15 18:24

Допис , цього Alexey Alexios Lipiridi, це слова не сформованої особистості. Читаючи те що він написав, він сам ще дитина за якою треба приймати рішення та доглядати.

Чого варті ці його слова?:
«Поэтому, вы поставите мне минус (-), если вы считаете, что по причине своего русскоязычия мне не место в обществе, я должен уволиться из МО, перестать помогать солдатам и вообще получить медаль от Кремля.
Вы поставите мне плюс (+), если вы считаете, что неважно, на каком языке ты говоришь, что язык - не причина для раздоров и быть полезным обществу можно на любом языке.»
То есть, диполь +- в системе ценностей это признак незрелой личности, которую выдаёт в ней юношеский максимализм.
Это прекрасно. Как откровение.
Поскольку все те, кто делит людей на чужой свой тогда болеют той же болезнью.
Не хватает только взрослого родителя, который бы объяснил, что между черным и белым ещё ннное количество градацией серого. От мовы и до забора.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Varyat » 31.12.15 18:50

Від дипольно-дуалістичної концепції у світосприйнятті по принципу чорне/біле, одиничка/нуль відмовилися зараз навіть математики. Прозондуйте цю тему хоча би по тегах "лінгвістична математика" або "нечітка логіка", будете трохи здивовані, бо дивно чути терміни "напевно", "мабуть", "не дуже", "більш-менш" в якості значень змінних від апологетів самої-самої точної науки.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

whynot
* *
Повідомлень: 151
З нами з: 12.9.11 01:53
Стать: чол

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення whynot » 3.1.16 01:06

З Новим роком , миру , і щоб всі москалі повиздихали.
А мені сподобалось. Коли моє керівництво (треба розуміти -- усі) повернуться на панщину, треба буде їх так привітати :)

p.s. А ще дальнє керівництво ;]
--
А ти готовий до третьего майдану?

romm
* * *
Повідомлень: 473
З нами з: 8.1.11 19:35
Стать: чол
Звідки: м.Львів

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення romm » 3.1.16 10:59

Почув на радіо "Львівська хвиля" в привітаннях .

Аватар користувача
Serg Scott
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 26.10.09 17:09
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Serg Scott » 4.1.16 10:31

...все те, кто делит людей на чужой свой тогда болеют той же болезнью.
Не хватает только взрослого родителя, который бы объяснил, что между черным и белым ещё ннное количество градацией серого. От мовы и до забора.
Багато як взрослий радітєль не буду багато говорити.
Я не збирався засуджувати цього грека. Його вибір залишиться за ним. Хай звільняється, на його місце прийде більш розвинена особистість. Моя думка тільки в тому, що якщо ти не маєш засобів до існування то роби щось, а не чекай що за тебе все вирішать інші і зроблять тебе щасливим.
"He rode the fast lane on the road to nowhere"

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Puente » 4.1.16 11:25

Почитав вашу суперечку - не хочу нічого додавати , бо теж давно зрозумів - що сперечатися ( дискутувати - як зараз кажуть ) - марно в принципі . Ніяка істина не народжується ...
Просто додам знову замальовку з натури - людина ( етнічний росіянин ) з Красного Лиману зі скрипом , важко - але намагається розмовляти українською - спеціально для того . щоб додатково ідентифікувати себе як українця ( в плані громадянства ) . Якщо ви його не розумієте , і не розумієте такі намагання - то ви реально "космополит безрідний" і будь-які ваші спроби розповідати про себе як патріота конкретної держави виявляються абсолютно непереконливими . Якби у нас була держава "штучна" ( населення переважно емігранти якісь ) - то це б було можливе . Але держава основана на національній ідентифікації більшості населення може собі дозволити таке тільки теоретично . В цьому плані почитайте про Францію ...

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 4.1.16 11:41

Вы привязываете национальную самоидентификацию к языку. В той части, где все равны в правах, но кто-то равнее всех, если спілкуеться виключно українською.
Двое моих друзей, погибших в 14 году на передовой, были русскоговорящими и украинского практически не знали.
Если будете настаивать на примате языкового вопроса я это буду расценивать не иначе, как плевком на их могилы.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Puente » 4.1.16 11:56

Ні - трошки не так . Прив"язую - але це процес , а не одномоментний захід ( процес самоідентифікації ) . В тому то і справа - що у нас є дуже багато російськомовних українців - дійсно українців . І по ментальності в тому числі ( і ще й багато росіян чи людей інших національностей живучи тут переймаються українським менталітетом ) . Але на певному етапі розвитку повинна прийти думка - а яким чином можна себе ідентифікувати ? Пропискою , паспортом , місцем проживання ? Отримав громадянство - і ти вже українець ? Чи народився з громадянством - і все ? Під час війни це зразу видно - і не залежить від мови взагалі . А в мирний час ? Коли взагалі все добре ? Як було до раніше , чи буде потім колись ?

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 4.1.16 11:58

Чиповать, очевидно же.
Или татушку на лоб.
Куча внешних и внутренних проблем, в экономике рецессия, но что нам сейчас нужно сделать в первую очередь? Правильно! Найти и вычленить ЗДРАДНЫКА.
Вот так.
Картинка для мотивации
Spoiler
Show
Зображення

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Puente » 4.1.16 12:15

Ну - я ж не троллю ... Це насправді надзвичайно важливо !
Я виріс в Києві , але певний час прожив пізніше в Галичині . І дуже довго не міг зрозуміти - яким чином при такій місцевій ментальності могла так довго і масово воювати УПА . Врешті решт зробив висновок - що це результат багаторічної роботи "Просвіти" і національної самоідентифікації в результаті .
В сучасній Україні такого не було взагалі , плавний процес переходу від громадянина СРСР до українця політики з обох сторін зіпсували в принципі . І тільки війна дала новий поштовх . Хоча політики знову майже все зіпсували ... А перекидання стрілок з економіки в політику ( тим більше в національне питання ) - це взагалі рідкісна дурість чи гнусність - не знаю ,чого більше ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Varyat » 4.1.16 18:36

Если будете настаивать на примате языкового вопроса я это буду расценивать не иначе, как плевком на их могилы.
Василь, не потрібно мене та інших так грубо і некрасиво шантажувати. Я знайду, що тобі на це відповісти, але не стану цього робити... Давай не будемо опускатися при аргументуванні своєї позиції до використання імен загиблих :no:. І взагалі, ти неуважно читаєш мої попередні пости:
Давно пора вже уяснити для себе - ми боремося не з російською мовою, а з російською ідеологією. В якій російська мова використовується, як досить суттєвий ідеологічний елемент.
всі мови рівнозначні, але поки йде ідеологічне протистояння, російська мова - мова загарбника. Як і їхня культура, яка зараз також на службі ідеології "русского міра". І має сприйматися саме на такому рівні. А після війни поговоримо про рівність, братерство і любов.
А взагалі все дуже просто - російськомовний патріотизм в Україні можливий, а от україномовний сепаратизм неможливий в принципі. Це нонсенс. Звідси і мовні пріоритети.

То чому, все-таки, "русскій мір" не почався зі Львова? І чи мав би він там хоч один шанс?? Ось тобі і відповідь на всі питання...

ps. Я асолютно не маю нічого проти того, що ти розмовляєш російською. І пишеш нею пости... Я прекрасно знаю російську. І половина моїх постів тут, на форумі, написана російською. Я взагалі з мови не роблю ніякої проблеми. Бо її нема. До того часу, поки мову не починає використовувати ворожа мені ідеологія. Тому зараз російську я принципово не використовую у спілкуванні. І не раджу цього робити іншим. Це одна із форм мого протесту проти ненависного мені "русского міра".
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення de Balzam » 4.1.16 19:14

Давно пора вже уяснити для себе - ми боремося не з російською мовою, а з російською ідеологією. В якій російська мова використовується, як досить суттєвий ідеологічний елемент.
А взагалі все дуже просто - російськомовний патріотизм в Україні можливий, а от україномовний сепаратизм неможливий в принципі. Це нонсенс. Звідси і мовні пріоритети.
ВАРЯТ!!! А вот он и результат налицо, результат вражей идеологии и пропаганды. Путём перекручивания и подмены понятий, они этого добились. СЕПАРАТИСТ - это тот, кто за отделение полное и окончательное Украины от росийских, комунячьих, и прочих псячих империй. Так было 100 лет назад, этим словом имперские имбецилы "обзывали" Л. Украинку, В. Лысенко и всех Тобилевичей.
Pǔjīng SB

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Trion » 4.1.16 19:18

удалил
некогда отслеживать и участвовать

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення Varyat » 4.1.16 19:29

за что раньше ржали над Фарион сейчас в разряд нормы поставили.
Фаріон така сама крайність, як і "русскій мір". Не варто щось насильно насаджувати... Ненавиджу всіляке насилля над особистістю. До того часу, пока та особистість не приходить до мене додому і не змушує мене робити щось таке, що мені не подобається. Тоді всі табу зриваються і стосовно такої особистості я згоден на будь-яке насилля. Такий от дуалізм свідомості...
ВАРЯТ!!! А вот он и результат налицо, результат вражей идеологии и пропаганды. Путём перекручивания и подмены понятий, они этого добились. СЕПАРАТИСТ - это тот, кто за отделение полное и окончательное Украины от росийских, комунячьих, и прочих псячих империй. Так было 100 лет назад, этим словом имперские имбецилы "обзывали" Л. Украинку, В. Лысенко и всех Тобилевичей.
То трохи різні речі. Хоча для ватоцефалів розібратися в них неможливо... Одна справа - відділяти від імперії самодостатній етнос, який жив на тій території сотні років, часом ще до того, як та імперія виникла. І зовсім інша - зрусифікувати населення, переорієнтувавши їхню етнічну самосвідомість на москальську, а решту незгодних виморити Голодомором. І після того пропонувати тим, що залишилися, з промитими мізками, відділятися... Ось тому я так агресивно і категорично виступаю проти експансії російської мови і культури в Україні. Щоб історія "русского міра" більше не повторювалася.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Кто есть кто ...

Повідомлення lisapedist » 5.1.16 14:58

Для меня очень удивительно как кремлеботы еще не заговорили на укр. и не начали "подъедать" наше информ пространство
Вони ліниві і безмозглі. Як і всі москалі. А ще пихаті і самовпевнені. Що значно спрощує блокування їхнього впливу - я досконально знаю їхню російську мову, культурологію і поведінкові звички, а вони мої ні.
Ну как бы тут наверное главное заблуждение: раша = тупые.
Недооценить врага - практически залог поражения. Они не тупые, они смогли отобрать у нас Крым и создать искусственную войну и при чем так, что никто к ним толком прикопаться даже не смог.
Так что мы можем сколь угодно рассказывать про "тупых рашистов" потрясая чем-нибудь издалека, но есть факты. Сейчас наша страна пытается вернуть то что она пролажала, так что шапкозакидательством заниматься - признаться в тупости но собственной.

чому "русскій мір" не почався наприклад у Львові, а почався таки на донбасі, попередньо прокотившись Кримом?

Да я Вам отвечу: Львов с "русским миром" мягко говоря не соседствует.
Отсюда, нет такого смешения народа и т.д. и т.п.
Кстати, о Львове. Читал сегодня что львовское предприятие ГалПодшипник не много не мало, а продавало подшипники НА ТУ сторону, для ремонта ИХ пушек и самоходных боевых единиц. Как-то же договорились несмотря на "ризни мовы"?
Російськомовні українські патріоти, як би це дивно не звучало - такі собі "безбатченки", які на все життя заробили собі когнітивний дисонанс в своїй свідомості - живучи на території одного етносу, бути носієм культури іншого етносу. Це почуття емігранта.
Честно сказать? Не смешите меня :)
Пришел умник и смастерил из меня эмигранта, хаха. И на всю жизнь!
Улет, перебор.
Це страх. І вічне розривання між своєю нацією і своїм народом (що зовсім не одне і те ж).
Да нет же! Нигде я не разрываюсь! Более того, пока меня здесь, на велосипедном форуме, не стали обзывать кремлеботом и отсылать "чемодан-россея" я был ну просто крайне един и с народом, и с нацией. И гордо всем озвучивал: "В Украине языкового вопрос нет! Я говорю на русском и НИКТО меня не осуждает и не принуждает!"

Вообще, если кому-то не нравится что я общаюсь в основном на русском, он не считает меня патриотом Украины и, возможно украинцем в принципе - он может пойти из запросто убиться об стену. Ибо я есть тот кем себя считаю, даже если буду говорить на другом языке.
Співчуваю, але потрібно вибирати щось одне. Бо витворити свою особливу культуру російського українця не вийде - "братики" постійно будуть нагадувати про себе, користуючись мовною ідентичністю.
Зачем выбирать ультимативно? Кто как хочет, так и разговаривает. "Братики" напоминать будут... что? Или даже так - кому, мне?!! :o
Просто додам знову замальовку з натури - людина ( етнічний росіянин ) з Красного Лиману зі скрипом , важко - але намагається розмовляти українською - спеціально для того . щоб додатково ідентифікувати себе як українця ( в плані громадянства ) . Якщо ви його не розумієте , і не розумієте такі намагання - то ви реально "космополит безрідний" і будь-які ваші спроби розповідати про себе як патріота конкретної держави виявляються абсолютно непереконливими .
Круть, я его понимаю. И уважаю. У каждого свой путь и этот человек должен доказать себе (а не всем остальным как кто-то мог подумать) что реальный украинец. Все, я уже не "космополит безрідний"? Или мне надо также как и ему ОБЯЗАТЕЛЬНО начать говорить на украинском? Я считаю, что нет. Мне себе ничего доказывать не надо, остальным - тем более. У меня другой путь, другие мысли на этот счет - в этом же нет проблемы?

Але на певному етапі розвитку повинна прийти думка - а яким чином можна себе ідентифікувати ? Пропискою , паспортом , місцем проживання ? Отримав громадянство - і ти вже українець ? Чи народився з громадянством - і все ? Під час війни це зразу видно - і не залежить від мови взагалі . А в мирний час ? Коли взагалі все добре ? Як було до раніше , чи буде потім колись ?
Отличный вопрос, на самом деле! Каким образом идентифицировать себя как украинцев?
НУ тут каг бэ напрашивается вывод ... ну конечно по языку )))))))
Так, да не совсем так. Вернее не до конца.
Да, нацию (нашу) должна характеризовать языковая идентичность, нация должна быть (вот я пишу "должна быть", а сам сомневаюсь, ведь вполне может оказаться что есть какая-нибудь нация которая есть, идентифицируется, но своего языка не имеет; на ум приходят: ирландцы, какие-нибудь баски в Испании, киприоты на Кипре, половина швейцарцев, голландцев, может еще кто) носителем собственного языка (коим я, а также еще около 43 млн. украинцев и являются, несмотря на то что кто-то говорит по-русски, кто-то по английски в Канаде и т.п.).
Но кроме языка нас все-таки объединяет: территория проживания, (как очень грамотно писалось выше) этнос, определенные черты внешности (хотя в Украине внешность бывает очень разная), гражданство (в конце-то концов!), какие-то общенациональные ценности, ну и еще более 9000 признаков. Это к чему? К тому что язык среди идентификаторов, но не единственный и уж точно не самый главный их них.
А если не пытаться "раскладывать" понятие "украинец", то по моему скромному мнению главным идентификатором будет мнение самого субъекта. "Ты украинец?" - "Да!" = вот оно!
Тому зараз російську я принципово не використовую у спілкуванні. І не раджу цього робити іншим. Це одна із форм мого протесту проти ненависного мені "русского міра".
Вы протестуете, мы это понимаем и уважаем. Как и того парня из Красного Луча. Это - Ваш путь. Лично я ни в коем случае не запрещаю Вам этого делать, наоборот - поддерживаю.
У меня свои "маленькие" способы протеста: я не покупаю принципиально рос товары, если есть хоть какие-то аналоги, например. Я пытаюсь знакомым русским объяснять что к чему, как бы хоть немного восстановить статус-кво, ну и еще что-то по мелочам. Мое мнение - не купить русскую зубную пасту - гораздо действенней чем заговорить принципиально на "нерусском" (мы ведь именно так сейчас вопрос стоит - на инглише можно, а на раше нельзя).
Как только решу что пора переходить исключительно на украинский - сразу перейду.

Просто разница между Вашим "не раджу" и запретом (что уже звучало на форуме здесь) очень скользкая. Не конкретно Вам это пишу, но такие формы дискуссия уже принимала.

Для меня главная форма протеста: быть выше раши и ее нападок. Не допускать принуждения, запретов и т.п. - максимальная либерализация. Вот эт оя понимаю протест! Собака лает, а караван идет: как бы раша не пыталась разделить Украину хоть по какому-то признаку, ложили мы на нее! Они говорят: есть Восток и Запад - мы говорим "Не пи%ди, Украина едина", нам говорят "Вы на разных языках общаетесь, Вы разные!", а мы такие: "Не на разных, а на всех, так что идите кормите кого-то другого лапшой"" - ну и т.п.
В тот момент когда нам надо сплотиться как можно сильнее, Вы берете и ультимативно делите Украину на "русскоговорящих безотцовок" и "украинських справжних патриотив" - ну не этого ли все кремлеботы мира добиваются?!
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей