Будуємо нову країну ?

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 1.10.19 18:10

Мені зайшли фотожабки. Особливо про шаурму. Ходять слухи, що Том Круз таки записався на кастинг у "Свати". Подейкують - не пройде, морда сильно інтелігентна.
У Вовки Жорка. У Саньки Стіві. У мене Томі
Зображення


Зображення

Зображення
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 26.11.19 15:12

Президентка Естонії подарувала Зеленському велосипед.
Тонкий тролінг :ROFL:. Добре, хоч не рояль...
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/26/7233088/

Зображення
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Uda4nik » 17.2.20 06:53

phpBB [media]

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 20.2.20 21:13

На актуальну тему. Хороша стаття. Більше життєва, ніж філософська.
Найбільше мені зайшла фраза: "якби не було китайського коронавірусу - його потрібно було б придумати". Беззубість влади, повна відсутність комунікації з суспільством, тотальна неорганізованість і непрофесійність (чого лише вартує міністр охорони здоров'я, яка взагалі не має медичної освіти - для мене як лікаря, то взагалі нонсенс і дикість, яка на голову не налазить). Зате той вірус дуже добре лікується ментівськими кийками.

Отсутствие лидера ощущается особенно остро в моменты испытаний. А с нашего лидера, который неплохо выглядел на экране в роли клоуна, а также на стадионе в роли боксера, разминающего грушу, облезло все - до самого картона. Он не пошел, рискуя рейтингом, если не шкурой, туда, где война (в данном случае - война в умах). Предпочел быть на Майдане, где уже шесть лет не стреляют.

Если народ боится самолета, президент должен был стать первым, кто встретит борт на аэродроме. Первым, кто поприветствует пассажиров и пожмет руки пилотам. Ничем нельзя победить коллективное помрачение ума и поднять дух народа, кроме личного примера. Даже если это выглядит героизмом. Даже если это граничит с безумием. Это и есть функция власти - целовать прокаженных, мыть ноги бродягам, возлагать руки на головы золотушным, возить коляску с наследником престола по городу, на который сыплются бомбы.

Для этого, в частности, нам нужна власть, для этого мы ее выбираем - для моментов, когда всем страшно и непонятно, как дальше жить.

Это "бремя белого человека" оказалось непосильным ни для Владимира Зеленского, ни для его избирателей. В этой стыдной истории мы все оказались достойны друг друга. И недостойны ничего другого, кроме того, что имеем. Если бы китайского коронавируса не было, его следовало бы выдумать, чтобы реальность, в которой мы живем, освободилась от мифов и недомолвок. Встретиться с собой всегда полезно. Единственное, жаль, что это оказалась история с заложниками.
https://newsua.one/news/virus-styda_-ka ... telei.html
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 23.2.20 21:31

Отримав когнітивний дисонанс. Спочатку прочитав заголовок "ВІД РОСІЙСЬКОМОВНИХ ПІСЕНЬ ПОВНІСТЮ ВІДМОВИВСЯ "КИЇВ FM". Ну думаю, супер, наші ведуть! І буквально, наступна лінійка сайту "читать па русскі" :dash2:. Танунах. А відмовитись? Від дебільної двомовності. За прикладом радіостанції. Нє? І це, блін, 5 канал :o. А як же армія, віра, мова? Непослідовно якось...

Зображення
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Arki
*
Повідомлень: 17
З нами з: 21.2.20 20:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Arki » 26.2.20 00:03

На актуальну тему. Хороша стаття. Більше життєва, ніж філософська.
Найбільше мені зайшла фраза: "якби не було китайського коронавірусу - його потрібно було б придумати". Беззубість влади, повна відсутність комунікації з суспільством, тотальна неорганізованість і непрофесійність (чого лише вартує міністр охорони здоров'я, яка взагалі не має медичної освіти - для мене як лікаря, то взагалі нонсенс і дикість, яка на голову не налазить). Зате той вірус дуже добре лікується ментівськими кийками.

когда у людей страх, то коммуникации с обществом не выйдет. Разве до этого рейса по телевизору не рассказывали тысячу раз про этот вирус

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 26.2.20 10:03


когда у людей страх, то коммуникации с обществом не выйдет
Вийде. Але це залежить від рівня авторитетності комунікатора. Якщо Скалецька, яка можливо, хороший юрист, але ні разу не доктор і навіть не медсестра, буде розказувати мені, лікарю, як діагностувати, лікувати і проводити епідемзаходи проти коронавірусу - звісно, я їй не повірю і просто пошлю нафіг. Бо вона не спеціаліст і ні бельмеса не знає в медицині... Звертатися до людей мають професіонали, а не клоуни з кварталу. Місце клоунам - в цирку. Смішними роликами від Зеленського і кийками Авакова коронавірус також не перемогти.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Puente » 28.2.20 12:14

От в загальному зрозуміло про дилетантів без досвіду роботи майже скрізь .
Але питання - а хтось знає непродажних , "ідейних" кар"єристів з досвідом роботи в державних органах влади ?
Маю підозру - що таких взагалі немає . І виходить тільки 2 варіанта - або суцільна корупція , або суцільна некомпетентність ...
Що гірше - я не можу визначити ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 28.2.20 15:07

І виходить тільки 2 варіанта - або суцільна корупція , або суцільна некомпетентність ...
Є ще третій варіант. До нього більшовики колись додумалися... Коли вони зрозуміли, що ті, хто робили революцію - пень-пньом в економіці (та й у всьому іншому, бо люмпен може тільки тільняшку на собі рвати, кричати гасла, махати шашкою і що-небудь навколо себе зламати, для чогось більшого йому інтелекту не вистачає) - спочату зробили НЕП, але то був відкат назад до капіталізму, большевикам така фігня не сподобалась і вони придумали ще одну хитру штуку. Вернули взад царських професіоналів, які таки розбиралися в управлінні процесами, але були зовсім нелояльними до совецької власті. І от, щоб ті нелояльщики-професіонали не робили саботаж і не брикалися - біля кожного умного спеціаліста поставили комісара з наганом, який був тупий, як валянок, але на рівні відчуттів і емоцій таки міг розібратися, чи спец нормально арбайтен, чи творить якусь фігню. Ну і все, процес побудови комунізми пішов... Це дієво, але не демократично. Тому для нас не дуже актуально. Хоча спрацювало би. Але давати нашим дурачкам усю повноту влади і вводити інститут комісарів, я б таки не став - люмпени і так наразі дофіга влади захапали, а воно ж дурне і зелебобнуте. Ще стріляти з того нагана почне... І хто тоді буде працювати, як всім спецам дірки в животі пороблять? Зеленінці? Танунафіг. Вони вже напрацювали за дев'ять місяців - мішків не вистачає, щоб їхні успіхи складувати :).


Европа придумала ще й четвертий варіант, але для нього треба достатня свідомість людей, яка сама не народжується, а тільки через суспільні катаклізми. Европа через це пройшла. І США через це пройшли. Ми на початку шляху. Як би не хотілося це казати, але у нас більшість людей тупі, бідні і хитрожопі. Бідні, бо тупі; хитрожопі - бо бідні, а виживати якось треба; а тупі, бо хитрожопі - навіщо дбати про свій розвиток (духовний, фізичний, емоційний, інтелектуальний) і вчитися пропонувати іншим все кращий свій продукт, як можна щось вкрасти, щось викрутити, чи якось по-іншому наіпати ближнього, і все це особливо не напружуючись. І всі ті три фактори взаємопов'язані і впливають послідовно один на одного. Порочне коло. Яке можна розірвати тільки екстремальним впливом, якимись катаклізмами, що змінюють свідомість. Війни з рашкою виявилося недостатньо - треба було ще зелебобіків добавити. Потихеньку люди прозрівають, але не всі. Ну, то тепер з Китаю пре ще один маленький учитель, в Санжарах був просто анонс програми.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Arki
*
Повідомлень: 17
З нами з: 21.2.20 20:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Arki » 28.2.20 23:32

[
Вийде. Але це залежить від рівня авторитетності комунікатора. Якщо Скалецька, яка можливо, хороший юрист, але ні разу не доктор і навіть не медсестра, буде розказувати мені, лікарю, як діагностувати, лікувати і проводити епідемзаходи проти коронавірусу - звісно, я їй не повірю і просто пошлю нафіг. Бо вона не спеціаліст і ні бельмеса не знає в медицині... Звертатися до людей мають професіонали, а не клоуни з кварталу. Місце клоунам - в цирку. Смішними роликами від Зеленського і кийками Авакова коронавірус також не перемогти.
Когда людям страшно, то к ним не достучишься. Я считаю что министр это прежде всего менеджер, а не врач в данном случае. Ее дело бумажки подписывать и стратегически мыслить. Лечением и консультацией, пусть даже и по телевизору, должны заниматься другие.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 29.2.20 08:03

----
Востаннє редагувалось 29.2.20 08:38 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 29.2.20 08:06


Ее дело бумажки подписывать и стратегически мыслить.
Все правильно. Стратегічно мислити. Медичними категоріями. Останнього в неї нема. Поставте лікаря керувати юриспруденцією. Ну, або залізничним транспортом... Уявили, що він накерує?
Хоча... Якщо зараз КВН-щики можуть управляти державою, то, в принципі, нічого дивного... Такі часи.
Востаннє редагувалось 29.2.20 08:12 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 29.2.20 08:11

----
(щось заглючило - пост знову продублювався)

ps. а, то я мабуть спросоння на кнопку цитати тиснув, замість кнопки редагування :duma:. От що буває, коли простого юзера пускати до управління :D. Добре, хоч в президенти я не балотувався, на відміну від деяких клоунів, які також не ті кнопки тискають. Бо розуміння нема. Перед тим, як тиснути - треба думати. Або хоча б дивитися, яку педаль давиш. Щоб на газ замість тормоза не того... А то можна і за межі траси вилетіти #crazy_pilot.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 29.2.20 10:49

Український уряд в умовах наближення економічної кризи та загрози епідемії коронавірусу потрібно "перетворити на штаб". А для цього до Кабінету Міністрів треба залучити досвідчених фахівців.
https://24tv.ua/nablizhayetsya_ekonomic ... i_n1289640

Ух ти! Не пройшло і пів року :lol:. Як дилетантам нарешті дійшло. Найприкольніше спостерігати, як колишні голосувальщики за зелене лайно зараз патетично складують лапки на грудях "а я шо, я нічєво, он сам прішєл".

https://www.youtube.com/watch?v=f5FITpWs31w

Треба Пороха назад вертати . "При Пороху такої фігні не було"(С). Але він зараз не пройде - у зелебобіків ще піна навколо рота не висохла від криків "лиш_би_непорох". Треба ще трохи їм кийком по голові настукати, як в Санжарах, холодильники випотрошити, коронавірусом помордувати. Може й дійде, на яку хню Гетьмана поміняли. Гетьман не св'ятий, як і всі інші люди, але глюків у нього не так вже й багато. По крайній мірі, йому вдалося втримати ситуацію в нормальному руслі, щоб не скотитися до такого дебілізму, як зараз.

Я не фанат Порошенка (як і не фанат взагалі будь-якого начальства над собою, мені анархізм і максимальна свобода від соціуму ближчі по духу). Але я не можу жити в вакуумі, без громадянства, до такого ступеня свободи людство в жодній країні ще не добралося, а в Антарктиді мені сильно холодно :). Приходиться миритись з цим фактом, озвучувати і аргументувати свою громадянську позицію. Стосовно Пороха - особливої альтернативи йому серед нашого бомонду я до виборів не бачив, і зараз не бачу. Тому у цій темі вже це писав і зараз напишу: я таки діждуся того моменту, коли люди скажуть "і нафіга ми Пороха зняли? нормальний же президент був..." Еволюція свідомості вона така - невідворотня. І визначається реальними подіями. І об'єктивними фактами. А не трепологією і говновкидами з телевізора і інтернету. Все природнім чином стане на свої місця, герої і засранці всі розмістяться на своїх поличках...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Puente » 2.3.20 12:38

Тому у цій темі вже це писав і зараз напишу: я таки діждуся того моменту, коли люди скажуть "і нафіга ми Пороха зняли? нормальний же президент був..." Еволюція свідомості вона така - невідворотня. І визначається реальними подіями. І об'єктивними фактами. А не трепологією і говновкидами з телевізора і інтернету. Все природнім чином стане на свої місця, герої і засранці всі розмістяться на своїх поличках...
Так таке саме і після Янука говорили - і ще досі дехто говорить ... Що Порошенко щось робив - не робить його хорошим президентом . Інша справа - а хто ж хороший ? І знову моє запитання про чесних кар"єристів ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 2.3.20 13:29

Мене більше дивує інше - чому більшість людей, причому дорослих людей, вірять в казку "прілєтіт вдруг волшебнік в голубом вертолєтє і бесплатно покажєт кіно". Ключові слово "волшебнік" і "бесплатно". Чому тим волшєбніком має бути Порох, Зеленський чи хтось інший, а не людина сама для себе, своїми руками і головою? Скільки можна надіятися на подачки з барського столу? Хто кого кормить, той того і танцює, хіба ні? Це шлях для рабів - гавкати, коли скажуть і харчуватися об'їдками. Мені цей шлях не підходить... Я не люблю рабовласників, бо вони наглі і хитрожопі; я не люблю рабів, бо вони тупі і безхребетні. Мені подобаються вільні люди, а не порохоботи, зелеботи, рашкоботи чи інші придурки, головна мета яких - знайти собі хазяїна, часом ще тупішого, ніж вони. І да, волелюбство передбає крайній індивідуалізм, що для багатьох досить незвично - відчувати себе незахищеними поза межами стада. Але в стаді не може бути свободи - стадом завжди управляє пастух або лідер з самого стада, колектив без керівника просто розпадеться. Я допускаю якесь певне зовнішнє загальне керівництво, бо як казав класик "жити в суспільстві і бути вільним від нього не можна." Але той керовник має на пару порядків перевищувати мене по скілах, бути успішнішим, розумнішим, тренованішим і т.д. за мене. А якщо він має співставимі з моїми параметри або й ще гірше - то пішов він в сраку, я його ніколи не сприйму за отамана. Порох більш-менш виважувався вперед перед усіма своїми конкурентами і основною масою населення. Але у нас не люблять успішних. В нас люблять тупих і пришелепкуватих. Щоб поближче до народу. Чомусь тотально зубожілі придумали собі ідею, що Порох порозпродує усі свої заводи-фабрики і роздасть їм, нещасним, по сотці баксів, які можна буде пробухати в наступні вихідні. А він, зараза, не роздав... Зеленський також не роздав. Зате як красиво обіцяв роздати у своїх роликах... Але кіно він народу таки показав. Бєсплатно. Волшебнік, нє?
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Puente » 3.3.20 10:05

Ну так в тому і справа - ще дуже-дуже давно говорили - українці індивідуалісти - от трошки розкрутяться - і все у нас піде ... І не розкрутилися , і не пішло , і якось і не видно особливих намагань кудись масово індивідуально рухатися ...
І поки і не чую і не бачу - щоб хтось озвучував якусь реальну хоча б ідею ... Якби з одного боку - повинна зо 2 рази змінитися "еліта" - внуки теперішніх - але з іншого - подивитися на яку-небуть Аргентину - розумію - що це навряд чи допоможе . А потім згадаєш , що нафти і газу залишилося років на 60-70 з теперішнім споживанням , а плюс неомальтузіанство яке-небуть згадається чи там кліматичні проблеми глобального типу - і залишається тільки індивідуальне і виключно своє розуміння майбутнього і шляхів по дорозі до нього . Тим більше - що у дітей чи внуків точно буде своя інша дорога ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 3.3.20 13:11

І не розкрутилися , і не пішло , і якось і не видно особливих намагань кудись масово індивідуально рухатися ...
Ну, якщо в такому песимістичному ключі розвивати тему, то так і є - всяка діяльність людини взагалі не має сенсу, особливо на фоні смертності індивідуума. Але заховатися під ковдру і покірно ждати смерті - не самий прикольний варіант. Навіть метелики-одноденки за той один день встигають добряче повеселитися...

Є стара придебенція про євреїв, коли один другому каже, що проблем взагалі не існує. Аргументація така: якщо проблема має вирішення - то це вже не проблема. А якщо проблема не має вирішення, то це також не проблема - то вже біда. І ще одна хороша філософська концепція, яку, до речі, дуже люблять на зоні, в складних життєвих умовах вона ще вагоміше звучить: роби що маєш, і будь, що буде. Незважаючи на крайню простоту і лаконічність - я б сказав, це основоположна мотиваційна концепція людського існування. Вона не оптимістична і не песимістична. Вона життєва. Дуже добре цю концепцію моделює гра в довгі нарди - багато чого залежить від тебе в плані тактики і стратегії, але є моменти, від тебе не залежні - як кубик ляже. Як і в житті... Тому то нарди так сильно поширені в тих краях. Поки серце б'ється - треба рухатись. Інакше або з'їдять, або затопчуть, або сам здихнеш. Від нудьги. Закоси в оптимізм чи песимізм також недоречні - все-одно ніколи не знаєш достовірно, що буде завтра. Треба просто крутити педалі і рухатись в сторону горизонту. Там може виявитися щось прикольне. А не виявиться - повертаєш руля в інший бік - і алга!

алга - це з анекдота:
Spoiler
Show
-Як татарською буде "Вперед"?
-Алга
-А "Назад"?
-А у татарів немає слова "Назад".
Якщо нам треба, то ми розвертаємося і - алга!
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Puente » 5.3.20 11:45

Щось тут всього пару немолодих велосипедистів заглядають - і то - бачу Ви скоро чисто на електро перейдете ...
Ну але якщо про країну - то так якось і виходить - кожен сам своїм займається і вирішує - що і куди йому треба .
Але ж це - як люблять політики , журналісти і т.п. - говорити "недержавницька позиція" . Чи як дехто і досі любить - "критикуєш - пропонуй" . Балачки і демагогія ... Але просто швидких , чи навіть не швидких перспектив не видно ... Тому якось і не оптимістично дивишся ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 5.3.20 13:15

Електро - як доповнення. В якості маломірного транспортного засобу. І усе. Велосипед однозначно залишиться. Велосипед можна замінити тільки велосипедом.

Стосовно старперів і молодих - ну, так вже воно є в природі. І в суспільстві також. Еволюція. Все старе плавненько замінюється новим. Окрім велосипедів. Велосипед штука вічна і його можна замінити тільки велосипедом :D.

Відносно песимізму. Людина з того часу, як каменем змогла розтовкти горіх і палкою відігнати тигра - вважає себе царем природи і всього сущого. Що при її примітивних організменних скілах (окрім мозгів), просто смішно. Тим більше, людина смертна, як і всі інші істоти. Примітивний природний катаклізм чи банальний вірус може людство загнати назад в печери... Чим людина реально володіє - це кількома десятками років власного життя. Якими можна розпоряджатися, як завгодно. І вибирати собі ролі, які по душі або грати ті, які нав'язані оточенням. Насправді життя - то така велика і різнопланова гейма, в якій кожен грає свою роль, відповідно до своїх вроджених скілів і ступеня розвитку. І та гра завжди закінчується одинаково, незалежно від крутизни твоїх параметрів і лінійності чи розгалуженості сюжету - коли в кінці висить табличка "Game over" і баба з косою під тою табличкою стоїть. Відповідно до цього, не має сенсу сильно заморачуватись і впадати в емоційні крайнощі - крутиш собі педальки і стараєшся зібрати максимум бонусів у формі нових вражень і пізнання. Зрештою, це і є шлях до Бога, через пізнання всього сущого, закономірностей світобудови і їхнього взаємозв'язку. Просто у кожного той шлях різний, відповідно до ролі в житті, яку собі та людина вибрала - хтось досліджує світ доктором, хтось інженером, хтось депутатом, хтось велогонщиком, а хтось злодієм. В кожного своя покатушка. На фініші всі зійдуться. Ділитися враженнями, хто що побачив, хто на яку вершину заліз, а хто який брід здолав. А якщо життя пройти в песимізмі і вічному невдоволенні - навіть не буде що розказати - кому цікава така нудна покатушка, в якій нічого не відбулося: сів на ровер, їхав-їхав і приїхав до фінішу. Все... Нудно так жити. Треба крутити педалі і роздивлятися по сторонах - навколо купа цікавого, навіть якщо з тобою нічого прикольного не відбувається - то відбувається з кимось іншим. Я можу радіти не тільки своїм успіхам, а й чужим. То також досить приємно. Як приклад - ось ця моя тема. І мені жити не нудно. Навіть якщо наразі немає можливості втілити свою мрію. То можна порадіти за когось. А заодно його досвід взяти собі на озброєння. І попутно розвивати скіли та збирати ресурси для втілення своєї мрії. Можна навіть нічого не робити, пливти собі по течії і медитувати. Якщо ти не змінюєш світ, то він все-одно змінюється самостійно і завтра буде інакше, ніж сьогодні. Не краще, не гірше, а інакше. Треба просто часом виходити з роздумів і дивитися, що куди помінялося - може у той бік треба трохи руля повернути. От і всі зусилля .

Різнобарвних пригод і прикольних покатушок! І хай щастить :friends:.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 7.3.20 13:28

Вся наша історія співіснування з москалями на протязі останніх 500 років. В циклі. Скільки можна бути такими тупими волами?

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

qwertyq
новичок
новичок
Повідомлень: 101
З нами з: 10.1.14 17:07

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення qwertyq » 8.3.20 14:17

Небольшая поправочка:
Вся наша історія співіснування з москалями на протязі останніх 30 років. В циклі. Скільки можна бути такими тупими волами?

Зображення

В остальном все правильно написал :good:

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 8.3.20 19:25

Росія як імперія існує значно більше 30-ти років. 30 років - це новітня історія взаємин з тим найбільш агресивним огризком, що лишився після імперії. Американський прапор з картинки - в Европу також заїхав вже після 2 світової війни. До того вони варилися у власному соку на іншому континенті. А з москалями ми воюємо ще з часів монголо-татар... З перемінним успіхом.

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 11.3.20 23:53

Нопогано брати Капранови "волинську різню"(с) розібрали. Цікаво, що польські науковці подають інформацію зовсім не таку, яка тиражується недалекими ЗМІ, яким рейтингу додає ажіотаж навколо проблеми, а зовсім не реальні факти... Але проти фактів не попреш.

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Будуємо нову країну ?

Повідомлення Varyat » 14.3.20 23:41

КУДИ ЗАЇХАВ «ДИЗЕЛЬ», АБО РАША-ТБ НА УКРАЇНСЬКОМУ ТЕЛЕКАНАЛІ
https://newsua.one/news/kudi-zaihav-diz ... S4YQiLGbfs

В мене давно вже сформувалася думка, висловлена в кінці статті, що російська мова псує людей. Незалежно від місця проживання. Ментальність людини більше прив'язана до мови, ніж не до території. Аксіома, яка в черговий раз підтверджується. Навіть в російськомовних, що давно живуть, скажем, в Німеччині. Чи у США. Що вже про Україну говорити...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей