Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 17.4.15 04:32

Зображення

"13 квітня загинув боєць підрозділу Чорного Комітету наш побратим - Богачов Олег (він же Ківі).
Він загинув смертю Героя.
Під час бою , що зав'язався зранку 13 числа, бійці батальйону , в тому числі й Олег, прийняли бій в Пісках .
Знищивши значну кількість сепаратистів і військову техніку супротивника, група батальйону почала відступати, відчуваючи значну перевагу у силі противника. Олег і ще декілька бійців прикривали відступ поранених бійців. Внаслідок перестрілки Олег був смертельно поранений.
Командир підрозділу ЧК Хірург , боєць Кобра і Сіті були поранені.
На війні Олег показав себе чудовим бійцем і побратимом. В житті він був доброю, життєрадісною, щасливою, доброзичливою людиною.
Чорний Комітет висловлює співчуття рідним Олега, і подяку за чудового побратима і воїна.
Спи спокійно, брате! Ми помстимо.
Допомогти родичам можна: 4149 4978 2504 6073 Богачов Олександр Олексійович

Зображення

Сьогодні я чула крик зраненої матері. Це такий крик, який ніхто і ніколи не зможе ні забути, ні пробачити. Сьогодні, весь Харківський чув її голосіння, матері 22-річного Олега Богачова, воїна батальйону ОУН, журналіста 112 каналу - Героя України! Та що там Харківський, в серці кожного українця вже давно, навіки, врізався той розпачливий зойк, той крик жінки, що втратила найдорожче в житті - свою кровинку, свого прекрасного, ще безвусого хлопчика, свою дорогу дитину, а вже борця за волю України!
І тепер я знаю, що також і перед ними, цими посмертними, чи безсмертними Героями, треба стояти на колінах, і клястися на їхніх могилах, що ніколи не дозволимо безкарно топтати цю святу, злиту їхньою кров"ю землю, ні чужим, ні своїм ворогам, які причаїлися за нашими спинами, в нашій хаті і по троху, по частиночці, здають її чужинцеві разом з господарями.
Дорогий наш хлопчику, воїне - ти віддав за нас найдорожче у світі - своє безцінне життя! І тепер ні ми, ні діти наші, ніколи не забудемо, не маємо права ні забути, ні безкарно пробачити, твоєї самопожертви!
Прости нас хлопчику, прости нас грішних, синочку!
Вічна Тобі Пам"ять і Вічна Слава! Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях!
Роксоляна Хмара

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 19.4.15 01:03

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Сьогодні в м. Кобеляки Полтавської обл. було поховано ще одного Героя України - Олександра Чирцова з позивним "Піонер", який загинув 15 квітня від осколкового поранення в серце у Пісках, під час чергового обстрілу. Він загинув, поклавши душу і тіло за Україну. В останню путь його провели рідні, побратими та посестри з окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ", "свободівці", адже був прихильником "Свободи" та жителі міста.

...І кожного разу дуже важко прощатися з солдатом, якого ти начебто не знаєш, але який захищав твою землю, тебе, твою родину. Ще ніколи фотографувати не було так тяжко... І ти плачеш за ним, як за рідним, навіть не знаючи його. Він поліг за нас, за незалежну, цілісну та квітучу країну. Атмосфера була тяжка, навіть чоловіки не стримували сліз...

В Героя лишилася осиротіла родина та чотирьохрічна донька... Ми маємо зробити все, щоб смерть цього чоловіка та інших синів України не була даремною, роблячи все для перемоги над окупантом та для розбудови країни. І ми маємо навчитися цінувати наших Героїв не тільки після смерті, а й за життя. Герої не вмирають! Вмирають вороги! Вічна Слава Герою!

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 19.4.15 01:18

Загинув Герой-Кіборг Руслан Коношенко (Поет) з Кам'янця-Подільського. Герою Слава!

Зображення

Зображення
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 25.4.15 18:50

Зображення

Батальон спеціального призначення НГУ "Донбас"
В результате утреннего артобстрела в Широкино погиб боец батальона «Донбасс» позывной «Марьячи». Бойца тяжело ранило, его пытались вывезти в госпиталь, но не удалось… Российские оккупанты попали в машину скорой помощи.
Светлая память Герою…

Сегодня мы потеряли "Марьячу" - Костю Малухина
Потеряли навсегда(...

Зображення


Нет никаких слёз, завываний и торжественных пафосных клятв.
Нет накрытых столов с наполненными доверху гранёными стаканами.
Нет красивых фраз как в х/ф "В бой идут одни старики".
Нет минуты молчания...
Ничего этого нет...
Проводили молча - взглядом... Надеялись что выживет...
Сепары расхуячили скорую, когда увидели что та приближается(...
Врачи не успели, да и не факт, что помогли бы - слишком тяжелые были травмы...
Конец.

Пустота(((

На последнем фото мы сидим на одной лавочке, сразу за мной "Альпинист" за жизнь которого мы все молимся. Вру - я не молюсь - я держу за него кулаки! Верю, ношу крест, но не молюсь - не умею просить... Даже у Господа не могу. Даже когда один - не могу - краснею от стыда...

p.s. Костя, брат, я благодарен судьбе за то, что имел честь быть с Тобой знакомым в этой жизни, но, если в другой жизни нам суждено будет встретиться вновь - Ты знай - я с Тобой в огонь и в воду!

Прощай, брат... Увидимся!

Слава Украине!

https://www.facebook.com/dmitriy.babkin ... nref=story
Зображення

Аватар користувача
TrekBikes_UA
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 23.7.13 09:41

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення TrekBikes_UA » 30.4.15 18:44

Георгій Тука
Сегодня, в который раз, день скорби. Украина прощается с верным сыном - Иваном Зубковым.
Старший лейтенант Зубков - тот редкий случай, когда, исключительно из-за уважения, и бойцы, и командиры обращаются по имени-отчеству: Иван Иванович.
За все время общения я ни разу не слышал, чтобы кто-то говорил о нем по имени или по фамилии. Даже по позывному "Краб" не слышал.
Исключительно - Иван Иванович!
Иван Иванович был оружейником от Бога! Он настраивал/пристреливал/ремонтировал все виды вооружения 90-го батальона. Никогда никому не отказывал, брал под особую опеку неопытных бойцов.
Наступила зима. Пришло время выдвигаться на защиту Донецкого аэропорта. Там и застала смерть Краба.
Еще пару дней тому назад я пытался выяснить в МО судьбу представления старшего лейтенанта Зубкова Ивана Ивановича к званию Героя Украины. Сказали: не определен статус - ни пленный, ни убитый, ни в строю.
И вот... статус определен. По экспертизе ДНК удалось-таки идентифицировать тело Героя.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !!!
Вкладення
11209683_756521697795569_7487576375616895919_n.jpg
11209683_756521697795569_7487576375616895919_n.jpg (27.93 Кіб) Переглянуто 8762 разів

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 3.5.15 03:36

Зображення

Ваня Сотник .

Снайпер. В голову. Каску прострелил.

Ваня был с первых дней в батальоне.
"Чекист" у него позывной. Отличный парень. Без всяких там. Надёжный. Юморной. Молодецкий такой..
Светлая память..
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 4.5.15 01:42

Зображення

Ще одного сина втратила Україна
Буслаєв Олексій Георгійович
30.12.76 р.н із м.Київ
Служив у 30 окремій механізованій бригаді
Він з 06.02.15 не виходив на зв"язок. Їхали на БМП на завдання - визволяти з оточення 128 бригаду, потрапили в засідку. Вирватись змогли всі окрім 2-ох солдатів, один з яких загинув - Новак Вадим, а Буслаєв - був поранений. Що з ним трапилося далі - ніхто не знав.
Загинув Герой в лютому 2015 року в с.Редкодуб , Шахтарського р- ну Донецької обл.
Експертиза ДНК таки підтвердила, що він все ж таки загинув. А його так шукали...Родина, друзі, знайомі до останнього не покидали надію його знайти.
Світла пам"ять тобі Олексію!
Вічна пам"ять!
Царство небесне!
Герої не вмирають!

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Kellys Fan » 4.5.15 14:30

Зображення

З великою скорботою сповіщаемо, що друг Лимон, Дмитро Афанасьев, якого було вчора поранено селі Піски сьогодні вранці помер від отриманих ран.
Друг Лимон довший час воював з батальйоном в Пісках, в аеропорту. Коли основні сили ОУН було виведено з Піскв він увійшов в склад боївки, яка залишилася на передовій.
Хлопець був родом з Краматорська, де патріотом досі бути небезпечно. Навіть мати до останніх днів не знала, де він.
Дмитро до останнього боровся за життя.
Герої не вмирають доки ми памятаємо про них і продовжуємо боротися!
Будьмо гідні пам'яті полеглих побратимів!

Родина героя потребує нашої підтримки.
Картка матері Дмитра сьогодні буде викладена на ФБ.

Батальйон «ОУН»
Зображення

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення de Balzam » 8.5.15 10:31

мемориал на корпусе мединститута, установлен в первых числах апреля
Вкладення
IMG_2652-.jpg
IMG_2652-.jpg (71.48 Кіб) Переглянуто 8677 разів
Pǔjīng SB

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 13.5.15 13:58

Зображення

Andriy Popyk
Дякую усім хто учора долучився до супроводу колони, котра провела в останню дорогу до дому молодого захисника Нашої свободи та незалежності, Віталія Харитонюка.
Цьому хлопчині цього року виповнилося б всього 20 років. Тільки вдумайтесь 20! Він молодший за незалежність Нашої України, а вже віддав за неї своє життя, найвищу ціну яку можна тільки заплатити.
Я дякую громаді міста за те, що вже на решті є усвідомлення того, що у Нас в Країні війна, за зупинені автівки по маршруту колони, за пасажирів та пішоходів котрі схилили голови перед загиблим Героїє, котрий останній раз проїхав Нашим містом з війни. На яку пішов не за ради збагачення, а за рідну домівку, матір, батька, сестру та друзів.
Я дякую Команді відважних юнаків з Чорний Тюльпан. Волинь. Хлопці, як завжди гарячі і моторні, знайшли спонсорів на пальне та зголосились своїм авто привезти Героя до батьківської хати, а саме головне за активну допомогу у пошуках Віталія, вони як ні хто допомагали Vasylenko Dmytro знайти та повернути до рідного дому загиблого воєнна.
Дмитро (це мій Кум і я пишаюсь цим) практично з перших днів загибелі Віталія займався його поверненням. З ким тільки не спілкувався: СБУ, розвідка, сєпари, побратими, рідня, влада і всі хоч якось намагались допомогти (окрім сєпарів, послали відразу, але і їм дяка за те, що не покинули в полі, а поховали, як людину).
Дякую Ігорю Швецю за можливість завезти батьків Героя його бусом.
Як не дивно, дякую представникам ОДА за вибачення за подання не зовсім коректної інформації про дату похорону.
Ще раз дякую усім Вам за Вашу не байдужість.
Ви навіть не уявляєте, як пишалися батьки своїм сином. Так там були і сльози смутку, але я бачив і сльози гордості та поваги до їхнього ж сина. Ви внесли у їх серця вітер підтримки і надхнення далі жити і ставити на ноги молодшу доньку. Я бачив очі батьків по дорозі у Дніпропетровськ, бачив їх у морзі під час оформлення паперів, це були інші очі, повні розпачу, безнадії, а дорогою до Києва пустоти котру ні чим не можливо наповнити.
Я дякую працівникам ДАІ м. Києва, а саме Харитонюку Сергію вихідцю з одного села з Віталієм, котрий просто прочитав пост про повернення Віталія додому і організував нам супровід по Києву.
Я дякую Рівненському Автомайдану за супровід через Рівне.
І величезне дякую Автомайдан України, Луцьк за підтримку, допомогу і просто дякую Вам за те, що Ви є в моєму житі.
ДЯКУЮ УСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ!!! РАЗОМ МИ СИЛА!!!
СЛАВА НАЦІЇ!!!
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!


Р.С. Прошу вибачення перед усіма, кому ми створили не зручності, але це була лише мить у Вашому житі, якої вже ніколи не буде у житі Віталія Харитонюка.
Дякую Вам за розуміння.
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 14.5.15 04:42

Зображення

Друзья, сейчас не надо ничего комментировать, просто посмотрите каким он парнем был - Ваня Сотник!
Сказать что мы были друзьями - это ничего не сказать... В шутку, его называли моим зятем. В шутку, я к нему относился как потенциальный тесть... Наши кровати стояли впритык одна к одной и он постоянно клал на мою кровать какие-то свои вещи, за что я его ругал, но не сильно... Он, несерьёзно угрожая мне, обещал сделать меня дедушкой)... Я, держа фигу в кармане, улыбаясь, говорил, что он ещё не дорос и вообще моя дочь королева, а он её не достоин)...
Ванечка, дорогой, пусть там куда Ты ушел раньше времени Тебе достанется лучшая девушка и пусть у вас родятся самые счастливые дети на свете, в том мире, который справедливее нашего...
Господи, как же мне Тебя не хватает!
Где Твой необычный фальцет украиноязычной скороговоркой, дорогой мой Бандеровец?... Где Твои нестриженные усы и голубые глаза?...
Хоть у нас и не такая уж разница в возрасте, а Ты как и вся молодежь в мире умнее и способнее старших, скажу Тебе так, родной: "Прощай сынок, пусть земля Тебе будет пухом!"
Царствия Тебе небесного, мой друг... Частица меня ушла вместе с Тобой...
ЗЫ: За пятнадцать минут до трагедии я с сарказмом крикнул ему, бежащему под обстрелом, с автоматом в руке вдоль какого-то забора, что, дескать, зачем пригинаешься - у тебя все-равно метр пятьдесят в каске - он улыбнулся...
p.s. Теперь я точно знаю значение слов, сказанных, однажды, Владимиром Семёновичем Высоцким: "... мне не стало хватать Тебя только сейчас, когда Ты не вернулся из боя..."
А в ответ тишина(...
https://www.facebook.com/dmitriy.babkin.75?fref=photo
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 18.5.15 00:06

Зображення
Вадим Пугачев.

Русский парень с красивым добрым лицом.

Погиб, защищая Родину,
в бою с диверсионной группой российских оккупантов ( спецназ ГРУ из г. Тольятти, РФ ) под городом Счастье, Украина"

Шесть огнестрельных ранений.

Вечная память



Зображення

ПАМ’ЯТАЙМО ГЕРОЇВ, ЯКІ ВОЮВАЛИ І ЗАГИНУЛИ ЗАХИЩАЮЧИ НАШУ НЕНЬКУ УКРАЇНУ!

Алексеєнко Вадим Миколайович
Дата та місце народження: 28 жовтня 1975 р., с. Лозоватка, П'ятихатський район, Дніпропетровська область.
Дата та місце загибелі: 20 вересня 2014 р. (помер від поранень).
Звання: Солдат.
Посада: Снайпер.
Підрозділ: 40-й батальйон територіальної оборони "Кривбас".
Обставини загибелі: Помер 20 вересня 2014 р. в лікарні ім. Мечникова м. Дніпропетровська від ран отриманих 29 серпня 2014 р. під часу виходу з оточення під м. Іловайськ.
Сімейний стан: Залишились мати, дружина та донька 12 років.
Місце поховання: с. , П'ятихатський район, Дніпропетровська область.
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 19.5.15 05:05

Зображення

Війна продовжує забирати кращих та калічити тіла.
У підірваній на фугасі поблизу Попасної на Луганщині автівці загинув волонтер, знаний львівський громадський активіст, один з лідерів ВАРТИ 1 Володимир Боднар "Манюня" та ще троє військових. У важкому стані у лікарні зараз перебуває інший активіст ВАРТИ 1 Андрій Романчак (Крук), який теж їхав цим автомобілем. У нього сильні опіки та гематома на селезінці. Крука будуть оперувати, очевидно портібною є наша підтримка. Вчора вони збирали допомогу військовим, сьогодні допомога потрібна волонтерам. Сумно. Прохання про допомогу. Реквізити карткового рахунку приватбанку Зінкевича Ігора: 4405-8858-3088-2897 (для Андрія Романчака)

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 20.5.15 03:21

Зображення

Квітень. Вдома сіяли буряки. Дзвінок із військкомату. Все – побіг збиратися. А мама подумала: «Хай краще зараз, поки ще роботи в полі мало…» Тієї весни її син встиг під вікнами рідної хати закласти молоденький яблуневий садочок. І наче перейшов у інший вимір.

Вадима Засєкіна із села Копилля Маневицького району ховали майже на Святвечір. Заходило Різдво у людські оселі. А він нарешті повернувся додому. Правда, не так, як обіцяв. Усім селом проводжали земляка. Побратими приїхали. Прощалися… Був звичайний парубок, не кращий за інших, не гірший, став – Герой. Про це пише «Волинська газета».

«Наша остання з ним розмова була… про картоплю, – згадує нині мама Вадима Засєкіна, бійця 51-ї бригади, загиблого під Іловайськом у серпні минулого року. – Ми саме на полі були, а він усе питав, скільки картоплі зібрали, бо хотів знати, як вродило».

А після 28-го вийти на зв’язок із сином вона уже не змогла. Її Вадим, один із бранців Іловайського котла, вже був по той бік життя. Разом із

побратимами він пробирався горезвісним «зеленим коридором», де його БМП «градами» й накрило.

«У морзі в Запоріжжі нам сказали, що то було моментально», – заламує руки у горі мама Галина. Оце «моментально», здається, трішки її втішає… А ще – світлі спогади про рідну кровиночку: «Він як маленьким був, то всього боявся. Робоча така дитина росла. Щосуботи в хаті прибирав. Картоплі насмажить такої, що куди мені! Торік зо три рази на день міг бігати до лісу по ягоди. Я вожу їх до Луцька продавати, а він собі знай збирає… Я беру чорниці швидко, а Вадім ще хутчій!» – всміхається.

Після 9-ти класів він пробував піти вчитися до володимир-волинського технікуму. Але за деякий час покинув науку: удома батькові ампутували ногу…

Торік у квітні Вадима, як і багатьох інших волинян, покликали на схід. Без повістки. За дзвінком. 9-го квітня вранці вибіг із дому і думав: це на тижнів два. Але вже за кілька днів у телефонній розмові з рідними припустив: це на рік, а то й більше. Вийшло ж – на все життя.

І видно, так уже було на його короткому віку написано – загинути 23-річним. Того кривавого серпня він міг піти у відпустку. Але вдумайтеся: відмовився, бо розумів: після повернення з дому вже не служитиме зі своїми тодішніми побратимами. Щоб їх не втрачати, лишився.

«28-го ми ще дзвонили йому. Просив взяти довідку про те, що служить. Бо каже: «Хлопцям уже дають». Відповіла, що ось буде свято, то й поїду. Чоловік ще дорікнув, щоб той не розказував по телефону, де він є. А Вадим йому: «Всі вже й так знають». Чути було: стріляють… А 29 в 7 ранку трубки він уже не взяв. Потім із Володимира подзвонили: або загинув, або в полоні. Але хлопці згодом підтвердили: нема його. Два тижня поспіль я ночами надворі сиділа. «А раптом буде йти, а я не почую?» – думала. То собака десь скочить, то ще щось, а він все не йде…» – згадає Галина Іванівна.

А в жовтні родина Засєкіних із Копилля отримала підтвердження ДНК-експертизи. Вадим був похований у Запоріжжі під номером 3028. Додому тіло доставили лише 6 січня.

«Я вам зараз скажу все, як є. Але ж ви не напишете?!» – проникливо дивиться в душу батько Вадима. Олександр Іванович, інвалід з ампутованою ногою, без сина лишився майже безпорадним.

«Ми жили собі й державу не чіпали! Ні в кого нічого не просили. І держава йому нічого не дала, а він то захищати її пішов! – опираючись на костилі, мовить батько. – Відрізали ногу. Забрали сина. А потім – ще й обікрали, бо мали дати допомогу 600 тисяч, а з них вже трохи «вкрали»: долар у нас росте так, що ці гроші скоро ніц вартувати не будуть. Він пішов… Він був моїми ногами! Сина не повернеш. А мені тепер треба двічі на рік у лікарню лягати, щоб довести, що нога раптом не виросла… Чого – а раптом?! «За так» третю групу дають таким, як я. Заплатиш – другу. Ви це самі знаєте. Обідно. Не за себе. За тих, хто ще воює…»

Батьки Вадима зізнаються: найбільше нині їм хочеться спілкуватися з тими, хто стояв із їхнім сином пліч-о-пліч. Дякують усім, хто помагав шукати сина серед живих і мертвих. Дякують тим, хто помагає родині нині. Кажуть: є в селі люди, що стали за рідних, бо після загибелі Вадима готові прийти їм на допомогу в будь-яку пору дня чи ночі.

**********************

Зображення

Tata Atsekhovskaya Ploskonos
У нас сегодня 10 погибших Героев(((
И криворожанин...(((
Андрей Мизан
Погиб ещё один герой - криворожанин ст.лейтенант Булатов Олег Геннадиевич (позывной "БОГ"). Командир взвода разведки 17 ОТБр, 55 лет. Со своей группой выехал на помощь бойцам, возле опорника которых, в "зелёнке" был обнаружен враг. Нарвались на засаду и Олег погиб первым, умер быстро. В Афгане выжил, воюя за чужую страну, а ДОМА(!) в Украине погиб за неё. Всегда весёлый, добрый, интеллигентный и справедливый. Он терпеть не мог трусости и всегда защищал своих ребят и заботился о них... Говорил, что всё будет хорошо, "вы же с БОГом". Мы все, кто его знал, не верили в известие о его гибели, наши жёны рыдают до сих пор...
Бог забрал у нас "БОГа". Наверное он ему там нужнее...
Смотрите фото с ним и помните, что он умер за Украину и за всех нас! И его смерть не должна быть напрасной. Герої НЕ ВМИРАЮТЬ !!!
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 22.5.15 01:56

Зображення Зображення

Чувств и эмоций нет.
Эти два дня все делалось на автомате. Поиски рефрижераторов для погибших. Гробы. Вертушка для тяжелораненых. Реанимация. Долгие телефонные разговоры с родственниками, женами.
Вы не просто 200 и 300. За это время мы стали друзьями.
Вадик «Седой» с твоей женой я говорить так и не смогла. Юля, прости меня. Мне стыдно, но я просто не знаю таких слов... Еще недавно мы гостили у вас, гуляли с нашими детьми и строили планы на будущее, а сегодня мы отправляем Вадюшу домой в рефрижераторе.
Артист. У тебя все могло быть круто в кино. Но ты первым пошел на Майдан, а потом в первых рядах пошел на эту долбаную войну. Ты был по натуре справедливый парень, веселый балагур, надежный друг и смелый воин, на которого можно было опереться в бою.
Дэн. Совсем еще молодой. Ты так хотел попасть в это подразделение. Пришел совсем недавно. Ребята рассказывают, ты в последний момент увидел засаду, увел машину в сторону и спустил ее в кювет, тем самым спас всю группу от прямого обстрела. Только, что ценой своей жизни.
Пишу и понимаю, что слова, это слова - они не могут выразить все, что сейчас глубоко внутри. Но Вам, пацаны, теперь сверху, видно все...

https://www.facebook.com/julia.alexandr ... nref=story

Зображення
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 30.5.15 00:43

Зображення
На Майдані Незалежності попрощалися із бійцем «Айдару» Євгеном Марчуком, із позивним «Чорний»

https://www.facebook.com/hromadsketv/po ... 1016284595

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moderator » 31.5.15 12:04

Зображення

Ще одна перемога на шляху до надання відповідної шани нашому побратимові почесному громадянину міста Суми Сергію "СЄВЄРУ" Табалі, що загинув, обороняючи ДАП.

За нашої спільної ініціативи з командиром підрозділу "Суми" ДУК ПС Олегом Лавренком , депутати облради Микола Клочко та Віра Лаврик винесли на розгляд сесії проект рішення щодо звернення до керівництва держави з проханням надати полеглому Герою офіційного статусу учасника бойових дій. Рада більшістю голосів підтримала ініціативу. Щиро дякуємо!
Крім того Миколою Клочком та Миколою Полілуєм було обіцяно підняти подібне питання й щодо ще одного нашого побратима бійця добровольчого батальйону ОУН з Конотопу Михайла Сусла, унсовця, що загинув цього року в Пісках.
Пам"ятаємо подвиг Героїв. Вони загинули за нас і значить ми живемо замість них!

https://www.facebook.com/mykola.surzhenko?fref=photo
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 6.6.15 00:13

Зображення

Сергей Костаков

:smt90 :smt90 :smt90 :smt90 :smt90 :smt90 :smt90

Це був неймовірний чоловік. Який вижив на передовій, але загинув глибоко в тилу. У наручниках. Застрелений підло і залишений непохованим.
  Невже він загинув даремно?
  Невже кожен з прочитавших це і далі зможе давати хабарі, миритися з хамством, закривати очі на тупість ... боятися будь-якого окрику ...?
  н е в ж е .....
:o :dash2: :eek: :help

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення ВелоДім » 9.6.15 12:43

Зображення
Marusya Zvirobiy
Завтра похорон
Артур Арустамян батько двох діток, працював на нафтобазі у Васильківському районі, 38 років. Калинівський хлопець. Загинув першим, прийняв на себе удар, 90% опіків. Помер сьогодні вночі. Сім'я живе в Білій Церкві. Будь ласка наберіть дружину Артура та запитайте чим зможете допомогти
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 12.6.15 22:48

Зображення

Офицер 2го батальона 93бригады Шип. Геройски погиб. сегодня. Двое детей. Сыну буквально месяца 4. Должен был через неделю ехать домой. Мы были знакомы давно. Я обещал ему пост в своем стиле о нем, он сам просил. Для этого и фотал. Но я уехал и множество задач отвлекли. Положа руку на сердце он самый лучший офицер среди всех 3х батальонов 93 бригады. Настоящий профессионал, патриот, всегда трезвый. Все инициативы по обороне района аэропорта были лично от него. 17 высота а по сепорски "муравейник" стала неприступной крепостью только благодаря его личному напору. Я не видел за всю войну чтобы проводили такую инженерную подготовку причем в условиях постоянных обстрелов. Другие проебывали позиции, бежали с метео и такую же судьбу пророчили 17й. Но там был Шип. И сепары сломали зубы. И командыванию пришлось подстраиваться. Его любили и солдаты и правосеки, он был незаменимым человеком. Мог лично и такое было неоднократно при мне, пойти в аэропорт и наставить мин неосовкам, а потом после сработки возглавить группу и снова пойти за забор. Он не только строил блестящую оборону но и планировал наступательные операции. Мы должны были брать метео и только инфантилизм остальных алковоенных не давал осуществить планы. А он был всегда трезв и энергичен. В меру присутствовал авантюризм но людей он берег. Он любил Украину и делал больше чем от него требовалось, он делал все возможное на своем месте. Вечная память тебе Шип!!! Героям Слава!!! До встречи в Вальхалле.

Илья Богданов
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 17.6.15 00:57

Попрощались з Шипом. Старший лейтенант, командир інженерно- саперного взводу другого батальйону 93-ої механізованої бригади Олександр Цисар не був кадровим військовим, але був справжнім воїном. Це завдяки йому не укріплені висотки, приречені на здачу ворогові, перетворювались на неприступні фортеці, ризиковані військові операції на успішні бойові виходи. Він ніколи не сидів на місці, бо прагнув зберегти тих, хто поруч та нанести якомога більше шкоди ворогові… Передивляюсь відео, зняте незадовго до його загибелі: ось він показує Рему укріпрайони, лази, ходи, окопи, які він сам спланував та побудував. Хазяїн, що з гордістю показує гостеві своє господарство, тільки в цих володіннях кожний побудований куточок - чиєсь врятоване життя. Я бачила цю висотку до того, як на ній з'явився Шип, там не було жодного придатного для укриття окопчика і бійці, які тримали там оборону, почували себе гарматним м'ясом та відкрито говорили про це. А тепер я бачу усміхнені впевненні в собі і своєму командирові обличчя та розбудовані фортифікаційні споруди. Людський фактор. Фактор Шипа. Ось він заходить на подвір'я, в розташування нашого батальйону (останнім часом він часто спілкувався з "правосеками", разом планували операції, разом втілювали їх в життя), обіймається з комбатом, життєрадісний, усміхнений... Пам'ятаю про що я думала тоді, напередодні його демобілізації - пройде час, підростуть наші діти, ми зберемося усі разом і покажем їм це відео... Де усміхнений молодий Шип, якому пропонують служити далі, який не уявляє собі, як зможе залишити своїх побратимів після майже року війни прожитого разом, приймає остаточне рішення: «Ні... Їду виховувати Женьку». Сьогодні я взнала, що Женьку, свого новонародженого синочка, він бачив лише один раз, в той день коли Женька народився, що його донечці Насті 8 років і він дуже нею пишався, що дружину називав "моя Танюшка". Що в дитинстві, коли він вивчав історію в школі - схематично зображував хід битв на папірчику, писав вірші і що ШИП - це скорочений девіз його шкільної КВНовської команди - Шутя, Играя, Победим…
Спочивай з миром друже Шип, ми ніколи тебе не забудемо.
Такі як ти тримають в руках прострілене серце України…

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0191692007

Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 18.6.15 03:52

Зображення

Сьогодні Криворіжжя втратило одного з найкращих синів, що сталевим духом та незламною волею уособлюють справжній дух східної України, колиски національних почуттів та воїнської звитяги української нації.

Генадій Дощенко, боєць 5-го окремого батальйону ДУК "Правий Сектор" загинув у бою з московськими окупантами, поклавши своє життя на вівтар нашої перемоги. Спи спокійно, брате.

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться (Матвія 5:9)

ДУК

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 19.6.15 01:57

Зображення

Сумуємо! 8-ма окрема рота втратила першого бійця! Віктор Стефанович, 28-мирічний воїн, герой з Тернополя, загинув прикриваючи групу, яка прийняла бій у Широкіно! Для нас це чорний день - Україна втратила свого відданого сина! Згадуємо, яким був між нами - зовсім невибагливим, спокійним, дуже добрим хлопцем, другом, братом! Але бився - як лев! Мав сильне та могутнє тіло, захищав побратимів, і захистив цього разу! Але Віктор загинув не намарне - його смерть змусить відповідати кожного, хто не робить для країни нічого, тим більше топчеться по іменах своїх героїв! Пам’ять про нього додасть нам сили до краплі відстояти правду, а цинічних убивць нації - знищити! Подайте руку сім’ї Віктора, його родині, щоб вони відчули, що таке співчуття і шана, не просто на словах! Не залишайтесь байдужими! Світла пам’ять, лицаре честі! Ти загинув за свою вітчизну, і немає нічого більшого за ту любов! Слава Україні! Слава героям!

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Трям » 15.7.15 03:25

Зображення

Руслан Ігнатоля («Пух»).
Вічна слава Героєві!
11 липня у бою з міліціянтами Медведчука-Авакова прийняв геройську смерть боєць 1-го ЗБату Добровольчого Українського Корпусу Руслан Ігнатоля.
Руслан був одним із тих українців, які, живучи за межами України, не втрачали зв’язку з Батьківщиною і радо відгукнулися на її поклик. Жив і працював у Португалії. Мав престижну і високооплачувану роботу. Коли ж Україна опинилася у вирі революційних і військових подій, повернувся додому.
Вступив до Добровольчого Українського Корпусу. Був командиром однієї з рот 1-го запасного батальйону.
Мав міцний ідейний стержень і глибоку християнську віру.
Смерть нашого побратима є недаремною, бо краплі його крові вкотре окропили вівтар боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу.
! Вічна слава Герою Правого Спротиву!

Aлiна

Зображення


Сьогоднi о 18:00 на Майдані відбудеться прощання з бійцем танкової роти «Азову» Воробйовим Сергієм (позивний-«Морпіх»).
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Герої не вмирають... Вічная пам'ять !

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 15.7.15 15:07

Зображення

5 украинских военнослужащих погибли, подорвавшись на взрывном устройстве в Луганской области
"14 июля вблизи с. Болотенное Станично-Луганского района во время выполнения служебного задания на взрывном устройстве подорвались и погибли на месте происшествия пятеро военнослужащих ВСУ(1970, 1975, 1982 ,1988, 1992 г. р.


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей