Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Діти - квіти життя, саме тому, вибір велосипеда для дитини - важлива справа, адже поганий велосипед можепозбавити дитину бажання кататися. А як кажуть у народі: якщо у вас в дитинстві не було велосипеда, а зараз є Бентлі, то все одно - в дитинстві у вас не було велосипеда!
Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 10.4.13 11:52

Всім добрий день!
Вибираю велосипед для дочки (9 років). На Аукро наткнувся на таке оголошення:
http://aukro.ua/velosiped-kellys-viper- ... 75370.html
Підкажіть чи вартує цей велосипед дану ціну. Якщо можна розкажіть щось по ньому. Сума для мене немаленька, але хочеться, щоб доця каталась на хорошій машинці.
Всім наперед дякую.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення MaD_CameL » 10.4.13 12:07

цей велосипед для 9річної дівчинки буде найстрашнішим ворогом.
діти повинні їздити на ДИТЯЧИХ велосипедах, а не на велосипедах для дорослих зростом 170-175 см.
за цю саму суму ви можете купити гарний велосипед для дівчаток, який їй буде зручний та подобатись.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
go0dboy
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 13.8.11 22:52
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення go0dboy » 10.4.13 12:12

от вайпера там только рама, все остальное трудно даже подобрать слова для описания
это будет гараздо лучше, дороже всего на 200 грн, зато новый и с гарантией
Зображення

Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 10.4.13 13:20

Я у велесипедах не знаток. Просто шукав велосипед з колесами 24". Тому і звернув увагу на цей. А не підкажете щось таке універсальне і для дівчинки і для хлопця (на майбутнє). В мене пацан підростає (5 років). Може мала покатається три сезони і передасть йому. Чи не варто так робити?

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення MaD_CameL » 10.4.13 14:23

на тому велосипеді(вайпер з аукро) 26" колеса.
ми вам запропонували якраз на 24. до того ж у треків є дуже класна система підгонки розміру - педалі можна поставити вище/нижче на шатунах, кермо підняти опустити і ще щось, тому ці велосипеди будуть підходити досить довгий час.
дуже класні веліки, мабудь тому ми разом запропонували одну модель :)
по різниці між моделями для дівчаток/хлопчиків - здається лише дизайн, тобто колір(чи захоче пацан кататись на рожевому з квіточками?) та трішки інша рама, хоча можу помилятись - я це питання серйозно не вивчав.
ось хлопчачий варіант того самого веліка
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 11.4.13 10:31

Дякую за допомогу. Велосипеди дійсно гарні. Більш схиляюсь до хлопчачого варіанту. Але МТ 200 дуже вже темний, а МТ 220 мабуть не потягну по коштах.
Продавав би хтось б/в такого плану за розумну ціну, було б цікаво. Але ніде не знайшов. Може скажете свою думку по недорогих моделях типу AUTHOR A-MATRIX (MATRIX) щось. Чи по MADISON (Чехія). Буду вдячний за допомогу. Просто трохи обмежений бюджет. Я взагалі розраховував на суму 1600-1700 грн.
Китайські брати нема охоти.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення MaD_CameL » 11.4.13 10:35

медісон це здешевлений автор гіршої якості. більше нічого по них сказати не можу
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 11.4.13 10:50

На польському Алегро знайшов таку модель - http://allegro.pl/reebok-sunrise-24-row ... 50129.html.
Цікаво, що це?

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення MaD_CameL » 11.4.13 11:46

щось китайське брендоване під відому марку. що з якістю - сказати важко
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Nowl » 11.4.13 14:45

На польському Алегро знайшов таку модель - http://allegro.pl/reebok-sunrise-24-row ... 50129.html.
Цікаво, що це?
Це 14 кг сталюки.
Ваша дівчинка його на двір витягне?

Як на мене, трек 200 найоптимальніший, тим малюкам аммовилка непотрібна, тільки додає зайві кг півтора.
у нас був 220, то дочка все просила, щоб поміняли на жорстку, жаль, що так і не знайшли.
Колір - ну не знаю, можна біле сідло поставити або стрічку начепити :). Ви доню саму питали? Може їй такий темний і сподобається.
Воно ж індивідуально, у мене одній все крім шосерів і круізерів - негламурно, і наймолодша не любить жіночі моделі. Зате середня любить свій велосипедик на класичній жіночій рамі з квіточками і м'яким широким сідлом, і не хоче його міняти ні на що.
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 14.4.13 16:32

Цікавився Trek MT 200 у Львові, наразі їх нема. Будуть з 17.04. Поїду подивлюсь, як виглядають. Ще на одному з польських сайтів знайшов ось такий TREK МТ 220 для дівчинки (http://tablica.pl/oferta/rower-trek-mt- ... 0194909943). Цікаво якого року модель. На вигляд такий нічого. Хоча на моделі 2012-2013 років не схожий взагалі.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення MaD_CameL » 14.4.13 17:28

важко сказати. в 11 році були блакитні, але виглядали вони інакше http://www.trekbikes.com.ua/bikes/2011/ ... girls.html
можливо версія для польщі відрізнялась від тої, що поставлялась до україни. ну й там явно дуло чимало змін проведено
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 14.4.13 18:33

Дзвонив до них, цікавився. Сказали, що велосипед 2010 року. Брали в фірмовому салоні у Варшаві для дівчинки за 1200 злотих. Від'їздила два сезони. Ровер в доброму стані. Малій йде 12 рік, хоче більший. Тому і продають, ціну поставили наобум. Мене спокусила якраз ціна. Можливо зможу забрати. Просто хотів поцікавитись, може хтось має такого року велосипед. Чи дійсно таке оформлення. На вигляд нібито все нормально.

Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 14.4.13 18:37

Рама точно така по формі, як 2011 року.

Jaroljub
*
Повідомлень: 10
З нами з: 10.4.13 11:45
Стать: чол

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення Jaroljub » 17.4.13 09:16

Всім добрий день!
Велосипед нарешті куплено. Тільки-що привезли. На вигляд супер. Мала ще не бачила, але я думаю їй сподобається. Всім вдячний за допомогу у виборі. Купив TREK MT 220 GIRLS. Правда б/в, 2010 року. Брав у Варшаві по оголошенню.
Тему можна закрити.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Допоможіть вибрати велосипед для дівчинки

Повідомлення MaD_CameL » 17.4.13 09:28

вітаю! я думаю сподобається - гарний же дуже :)
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.


Повернутись до “Вибір дитячого велосипеду”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей