25.05.2018 (R) На Руну + бонусна Парашка(26.05-28.05)

Покатеньки від клубу "Любителі велопригод". Тут дозволений флуд, мінімум модерації
Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: 25.05.2018 (R) На Руну + бонусна Парашка(26.05-28.05)

Повідомлення VRP » 30.5.18 11:16

ага, китайська. На спуску не витримала камінчика =)
А как починили, внутрь вставили деревяшки и снаружи смотали скотчем?
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
anonim
* * *
Повідомлень: 438
З нами з: 3.3.10 10:42
Стать: чол
Звідки: Бровари, Київ

Re: 25.05.2018 (R) На Руну + бонусна Парашка(26.05-28.05)

Повідомлення anonim » 30.5.18 11:28

там конструкція виявилась з двох частин. Нижні труби заходять в корону. Труби лопнули, того і розлетілась конструкція. Просто засунув їх знову, та зматав ізоляційною стрічкою.

Ремонтом то складно назвати ))

На днях спробуй заклеїти, от там вже буде видно.
Вкладення
завантаження (1).png
завантаження (1).png (126.41 Кіб) Переглянуто 1619 разів

Аватар користувача
pro1alex
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 3.6.13 20:22
Skype: pro1alex
Стать: чол
Звідки: Киев. Голосуха

Re: 25.05.2018 (R) На Руну + бонусна Парашка(26.05-28.05)

Повідомлення pro1alex » 30.5.18 15:44

ЦЕ БУЛО НЕЗАБУТНЬО !!!! :good:
Три дні неймовірних пригод, пішкодралів :x , вкручувань з останніх сил, карпатських краєвидів, і карпатської погоди.
Неймовірні емоції почалися ще в Києві, з мого залітання на платформу, де провідники вагонів уже позакривали східці, і з посмішкою спостерігали як по перону мчить лосопедіст, а проводжаючі з жахом відстрибують вбік, даючи йому дорогу.
Але завдяки надпотужному голосу Ваніча « … Бігом сюди !!! » машиніст на кілька секунд затримав відправлення, … і цього хватило, щоб приєднатись до компанії самураїв ))) :yes
Не можу зараз детально розказувати про кожен день, оскільки обмаль часу (я все ж таки на роботі, а на роботі як правило люди работу работають ))) але скажу, що це була дуже потужна подорож, і в плані споглядання карпатських красот, і в плані набирання висот, і щодо умопомрачітєльних спусків. А ще, це виявився реальний гастротур, бо навіть я, той хто їсть завжди і багато, думав що лопну в Воловці )))
Тут мої фоточки: https://www.dropbox.com/sh/kercwnk09jes ... Gz1_a?dl=0
Обов’язково, просто зобов’язаний, сказати величезне ДЯКУЮ організатору Ванічу!!!
Хочу подякувати всім учасникам за підтримку, розуміння, повагу одне до одного і мужність. ВИ ВСІ МОЛОДЦІ !!!
Якщо колись в житті мені треба буде знайти групу для розвідки, то виберу вас :yes :friends:
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ( Albert Einstein )
2014 - 2100 km
2015 - 3254 km
2016 - 2126 km
2017 - 4200 km


Повернутись до “"Любителі Пригод" - покатеньки, пригоди, походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей