18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Покатеньки від клубу "Любителі велопригод". Тут дозволений флуд, мінімум модерації
Аватар користувача
Siia
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 31.3.15 07:49
Стать: жін
Звідки: Бровари, Київ

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Siia » 16.3.17 09:34

Прогноз погоди на неділю невтішний - злива і сильний вітер. Може щось і зміниться,але варто враховувати цей ризик.
Зображення

Аватар користувача
Лео
* * * *
Повідомлень: 649
З нами з: 28.3.08 00:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Лео » 16.3.17 15:31

:( Так. Погодка трохи підкачала. В неділю обіцяють дощі всі метеорологи. Тому беремо одяг для дощової погоди.

Аватар користувача
Siia
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 31.3.15 07:49
Стать: жін
Звідки: Бровари, Київ

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Siia » 17.3.17 11:01

А де ми на вокзалі зустрічаємось?

Аватар користувача
teflon
* *
Повідомлень: 66
З нами з: 4.2.15 12:16
Стать: чол
Звідки: internet

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення teflon » 17.3.17 11:03

Біля потягу
--
Pings <1 ms, Unlimited Transfer, Lowest Price: http://localhost/

Аватар користувача
Лео
* * * *
Повідомлень: 649
З нами з: 28.3.08 00:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Лео » 17.3.17 12:15

Так, приїзжаємо і загружаємось в вагони самостійно. Звичайно хлопці допоможуть дівчатам загрузити вели.

Аватар користувача
teflon
* *
Повідомлень: 66
З нами з: 4.2.15 12:16
Стать: чол
Звідки: internet

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення teflon » 20.3.17 11:18

Гарний був лайт. Дійсно спонений спонтанності. Розповідь екскурсовода Кам'яної могили роздмухла іскру цікавості до того, всетаки на якій древній у порівняні із людським існуванням, землі я мешкаю.
Море. Лиман. Дощ і катання між крапельками.
Ночівля під мостом та розмови до ранку.
Сауна та повний релакс до желєподібного стану перед поїздом.
Хіба що може бути краще у перший виїзд сезону? (риторичне питання) :)
--
Pings <1 ms, Unlimited Transfer, Lowest Price: http://localhost/

Аватар користувача
anonim
* * *
Повідомлень: 438
З нами з: 3.3.10 10:42
Стать: чол
Звідки: Бровари, Київ

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення anonim » 20.3.17 13:39

Дуже дивні і приємні враження.
Зранку прокинувся з усвідомленням того, що перебуваю в стані зміненої свідомості. Наче не в покатушці, а в храмі був =)))
Дякую за ваші посмішки і світлі душі.

Аватар користувача
Лео
* * * *
Повідомлень: 649
З нами з: 28.3.08 00:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Лео » 20.3.17 14:45

Хлопці​, ви молодці!! Незважаючи на такий прокол орга :dash2: Я в вас вірив і не помилився! :good:

Аватар користувача
Siia
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 31.3.15 07:49
Стать: жін
Звідки: Бровари, Київ

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Siia » 21.3.17 01:10

Люди, ви прекрасні :girl_in_dreams

Зображення

Усі фотки тут: https://goo.gl/photos/TjmdC4mZtvYbozFw6

А тут нєкій Анонім рекламує ТМ Specialized
Зображення

А це відосик (зерно і треш, без звуку) https://youtu.be/0Ir1dG1UGIQ

пс. І ложечка знайшлася :)

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення blagomyr » 21.3.17 01:36

Так, приїзжаємо і загружаємось в вагони самостійно. Звичайно хлопці допоможуть дівчатам загрузити вели.
Лео ще не знав, наскільки самостійно ми будемо загружатись)

Чудова вийшла покатушка. Тільки на жаль орг не встиг на поїзд. Але напрочуд група, трошки поперекидавшись натяками, так і не обрала нового орга. Спрацювали, як в проджект-менеджменті, командними зусиллями - хтось вів по маршруту, хтось замовляв піцу, хтось знайшов баню, хтось планував варіанти подорожі... І все вдалося, ніякого розладу і шатання.
Кам'яна могила сподобалась. Таємнича, вражаюча, дзвенить.

Зображення

Запам'яталась ночівля під мостом. Особливо вечірні посиділки біля вогнища. Щось є в цьому сталкер-стайлі. А ще поставили світовий рекорд по кількості і дальності переносів вогнища в велопоході. :mosking:

Зображення

Приємно, що оминули дощ. Тобто в цілому в тій місцевості він був, але розпочинався, коли ми заходили в музей, або доїхали і стали під мостом, або парилися в бані. Це гарний знак. Всесвіт, дякую. А до моря ще повернемось.

Зображення

Гарні знайомства. Душевна компанія. Виринув. :yes
Фотки на сторінці події вконтакті.
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
Kaschey
*
Повідомлень: 19
З нами з: 21.3.16 13:39
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Kaschey » 22.3.17 18:36

Всім привіт!
ось кільканадцять фото від мене.
https://goo.gl/photos/tgr5X5vKQAiJtL3o7
дякую за чудову компанію та кльові вихідні))

Аватар користувача
DepecheM
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 6.7.15 22:35
Стать: жін
Звідки: Святошино, Академмістечко

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення DepecheM » 22.3.17 20:42

Позитив отриманий під час цієї подорожі не залишає мене ще й досі.
Чудовий початок сезону!
Шукайте себе та спогади на змінках:
https://goo.gl/photos/uj3MXSWhM8jaDnhUA

До зустрічі :)

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення ppau » 22.3.17 22:46

Зібралася ідеальна, як для мене, компанія - всі давно мені знайомі (за виключенням Lyolik-а - його я бачив вперше) і дуже приємні в спілкуванні люди.

Тож і подорож вийшла чудова!

Для початку відео, а звіт - трохи згодом

phpBB [media]
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
Lyolik
* *
Повідомлень: 64
З нами з: 11.8.12 20:34
Стать: чол
Звідки: Дарница

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення Lyolik » 22.3.17 23:08

ppau, классный ролик!

Мои фото - https://goo.gl/photos/yZ4BCjrawo7XD6Vs9
Отличная поездка получилась

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення ppau » 23.3.17 09:54

Альбом

За вікном вагону проминали озера в густому вранішньому тумані.
Зображення

Ця картина визначила тональність усієї майбутньої мандрівки.

Перон вокзалу в Мелітополі також вкритий туманом.

Зображення

Поскладали велосипеди, та поїхали назустріч пригодам.

На виїзді з міста в'їхали в густий туман, неначе в молоко.

Зображення

Біля річки Молочна вирішили зупинитися та поснідати.

Зображення

На деревах неподалік голосно тьохкали птахи.

Зображення
Зображення

У повітрі виразно відчувалася весна

Після перепочинку трохи проїхали по дорозі та звернули на грунтовку вздовж Молочної.

Зображення

Хмарки розійшлися, туман зник. Тут є багато місць, де можна стати табором.

Зображення

А ось показалася Кам'яна могила! Вражаюче видовище!

Зображення

Об'їхали через трасу та під'їхали до входу в музей. Виглядає він дуже презентабельно, більше б таких створити в Україні!

Зображення
Зображення
Зображення

Купили квиточки на екскурсію та пішли дивитися на експозицію.

Зображення
Зображення

Проглядаючи експонати, починаєш розуміти, на якій унікальній землі ми живемо! 24 тисячі років тут живуть люди і всі вони залишили свій слід на цих скелях! Це вражає! Змінюється ландшафт, зникають моря, піднімається дно, вимирають мамонти, тануть льодовики, змінюється клімат, а людина продовжує тут жити, розвивається, вдосконалюється.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Після огляду експонатів вийшли подивитися на, власне, саму Кам'яну могилу, а тут дощ! Побігли одягати дощовики. Але дощ швидко вщух і більше не заважав, хоча сонечко так і не вийшло.

Зображення
Зображення

Вся ця долина була гирлом ріки пра-Молочна, коли танув льодовик і вода текла до моря.

Зображення
Зображення
Зображення

Після музею заїхали подивитися на цілющі джерела та старий дуб поруч в селі Терпіння.

Зображення

Повернулися до Мелітополя, пообідали та сіли на електричку до Новоолексіївки.

Вже в темряві докрутили до Генічеська, заїхали в один супермаркет, другий, закупилися, повернулися в перший супермаркет за дровами і поїхали на Арабатську стрілку.

Під мостом через затоку розтаборувалися. Під сильним вітром я ставив намет на бетоні півтори години. Втомлений, після цього поліз спати, а хлопці влаштували ватру і сиділи біля неї всю ніч.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Наступного дня розділилися: всі поїхали в Мелітополь, а я рушив далі по треку до гарячого джерела, бо ніколи не був на Арабатці, та й на джерело хотілося подивитися.

Дорога туди непогана - рівна бетонка, і, незважаючи на невеликий зустрічний вітер, я докрутив без пригод за півтори години.

Зображення
Зображення

Скупався в величезній гарячій ванні (а інакше його і не назвеш), дуже сподобалося, вилазити не хотілося, але мусив, бо "що занадто - то не здраво",

Зображення

пообідав і вирушив назад. В запасі залишалося три години, як я мав бути в Генічеську. "А чи не заїхати мені на узбережжя Азовського моря" - подумав я і звернув з траси.

Зображення

Вологий пісчаний грунт посилив мої наміри дістатися берега.

Зображення

Але ось біда - дорогу перекривала невелика протока метрів п'ятнадцять завширшки і глибиною десь по коліна.

Зображення

Довелося знімати взуття, закочувати штани і форсувати її вбрід. Вже майже діставшись протилежного берега відчув, як ноги починають занурюватися в мулисте дно і чим далі, тим сильніше. Почав тонути і важкий велосипед. До берега залишалося кілька кроків, але вилізти було не так просто - він був на півметра вище води і вкритий страшенно слизькою глиною. Півбаула уже було у воді, коли я нарешті видряпався на берег.
Довелося зробити перепочинок, щоб прийти в себе і відмитися від мулу, яким було вкрито все: ноги, баул, велосипед, і вирішити, що робити далі. Вертатися через протоку я не хотів, а іншого шляху назад не було, тож довелося їхати вперед по узбережжю з надією, що кілометра через три-чотири я зможу виїхати через село на трасу і встигнути на потяг.

Пісчана дорога легко провела мене метрів п'ятсот вперед і закінчилася, впершись в распахане поле, яке впритул підходило до берега моря. Вздовж берега йшла грунтовка зі смачною вологою червоно-бурою глиною.

Зображення

Обережненько, по краю трави, я покотився далі. Але варто було мені на півметра з'їхати на дорогу, як колеса миттєво вкрилися товстим шаром глини. Так-сяк пошкрябавши її, поїхав далі. Але навіть в траві на велосипед налипала глина. Швидкість впала до 10 км/год. Але неминучого уникнути не вдалося - трава закінчилася і переді мною простяглося метрів двадцять глинистої поверхні. Закінчилося все тим, що і штовхати велосипед я вже не міг - так він залип глиною. Погіршував справу важкий баул, який заважав чистити глину.
Проминула година і я став всерйоз побоюватися, як мені встигнути на потяг. Крім того, я витратив чимало сил на штовхання велосипеда. Радувало те, що погода була гарною, навіть, на якусь мить виглянуло сонце. І тут, для повного щастя, прямо на березі моря я побачив скважину, з якої струменів фонтан прісної води.

Зображення

Наступну годину я, знявши баул, відмивав та відчищав, наскільки це було можливо, велосипед від глини. Закінчивши, піднявся на дорогу і побачив стежину, що прямувала від скважини до найближчого села. Я скористався нею, щоб скоріше вийти на трасу. Не ризикуючи знову, через глину переносив велосипед на руках, вважаючи, що почистити кросівки легше, ніж колеса, але повністю уникнути глини все ж не вдалося.
Побачивши бетонку, яка йшла до траси, серце моє знову сповнилося надії, що на потяг я все-таки встигну.
Але довелося знову відмивати велосипед і кросівки біля найближчої великої калюжі. Під час цього заняття повз мене пройшов місцевий хлопець років 12-ти і зупинився, зацікавлено розглядаючи велосипед.
- Дорогой велосипед.
- А ты катаешься на велосипеде? - спитав я.
- Да. Только велосипеда сейчас у меня нету.
- Нравиться кататься?
- Очень. Особенно вот по таким лужам проехаться, если кто-то рядом стоит!
- Но это, наверное, не очень правильно, - заперечив я.
- Правильно! Мой отец всегда так делает, когда кто-то стоит, а он на машине едет!
Після цього я вирішив не продовжувати діалог і зосередився на відтиранні глини з підошв своїх кросівок. Хлопець пішов собі.
Нарешті я все закінчив. З неба почав накрапати невеликий дощик. Дістав і одягнув дощовик, прикріпив ліхтарик, так як стало вже смеркатися, і покрутив по трасі до Генічеська. Вітер дув у спину, тож крутилося легко і в голові пропливали приємні думки. Десь при під'їзді до місця попередньої ночівлі вперещив-таки добрячий дощ, але ненадовго.
Часу ще було вдосталь, коли я дістався Генічеська і повернув на Новоолексіївку, до якої було якихось тринадцять кілометрів, але після повороту на трасу вітер став зустрічним для мене, а сил вже майже не залишилося. Все що я зміг з себе витиснути - це 10...12 км/год проти вітру.
Навіть чашка вівсянки, з'їдена на порожній заправці під шаленим вітром, останньою ложкою якої я пригостив місцевого собаку, не змогла поліпшити мій стан і на вокзал в Новоолексіївці я вкотив неначе уві сні.
Але все добре, що добре закінчується. Ні на секунду не пожалкував, що поїхав до Гарячого джерела - воно того варте!
Востаннє редагувалось 25.3.17 06:51 користувачем ppau, всього редагувалось 3 разів.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
blagomyr
* * * * *
Повідомлень: 1877
З нами з: 23.8.09 20:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення blagomyr » 23.3.17 21:07

чудовий звіт і відео! :friends:
то, что я считал нереальным, теперь для меня кажется в некотором роде более реальным, чем то, что я считал реальным, а теперь мне кажется, скорее нереальным..
wofffka.livejournal.com
emapp.me

Аватар користувача
anonim
* * *
Повідомлень: 438
З нами з: 3.3.10 10:42
Стать: чол
Звідки: Бровари, Київ

Re: 18.03.2017 (R) Кам'яна могила і термальне джерело

Повідомлення anonim » 23.3.17 21:10

Классс. Є фото того дивно каменя "жінки і тварин" в Неоліті =)


Повернутись до “"Любителі Пригод" - покатеньки, пригоди, походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей