Грунтова Европа

Тут запитуємо, як проїхати, що подивитися, де зупинитися на нічліг
Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Alex_HYXT » 1.11.18 01:26

Но, тут надо разобраться. Есть желание именно грунтов наесться или в приоритете желание проехаться по безлюдной местности. ...
Автора теми напрягає катання асвальтом, але є бажання проїхатися на велосипеді по Европі. Тому і виникло питання, що грунтових маршрутів.
Щодо наїстися грунтів не зрозумів :gerl: :gerl:

Поки є розуміння. що кататися грунтами можна Балканами, Болгарія/Румунія. Далі на захід/північ суватися виходить в пошуках повноцінних грунтових маршрутів сенсу немає? :dash2: :cry:
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Грунтова Европа

Повідомлення lisapedist » 1.11.18 10:47

імхо у кожній місцевості ґрунти знайти можна.
тому питання дійсно більше по доїзду/дольоту і тому що можна на тих ґрунтах подивитися.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Alex_HYXT » 1.11.18 11:48

імхо у кожній місцевості ґрунти знайти можна.
тому питання дійсно більше по доїзду/дольоту і тому що можна на тих ґрунтах подивитися.
по моему скромному мнению це добре, але поки звітів з грунтових покатушек по "Старій Европі" бачив лише на одному сайті.
Є відчуття, що з цим там дуже складно :(
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Mladyon
* * *
Повідомлень: 221
З нами з: 19.7.10 17:13
Стать: чол
Звідки: Харьков

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Mladyon » 2.11.18 23:44

Автора теми напрягає катання асвальтом, але є бажання проїхатися на велосипеді по Европі. Тому і виникло питання, що грунтових маршрутів.
Щодо наїстися грунтів не зрозумів :gerl: :gerl: ...
По "наесться" - это тот случай, когда уже начинаешь считать метры до нормального асфальта.... ну или до душа и нормальной кухни. ;)
А так, все равно не совсем понятно, чем же "напрягает асфальт". Если сам асфальт... ну тут лучше уже какой-то медицинский форум ;). А вот если нервирует авто.трафик и жилая застройка - тут понять можно. И тут проблема то не в асфальте по сути. Просто в "старой Европе" почти нет грунтовок в привычном нам виде. Хотя по сути "грунтовок" там полно, они просто или гравийные или асфальтрованные. Климат то в Европе помягче нашего - лето более сырое, а зима мягкая и тоже достаточно мокрая, постоянно копаться в грязи желающих мало. Плодородный слой много где тонкий, земля четко разделена и просто раскидываться "полезной площадью" у них не принято. А классическая грунтовка обычно "гуляет" постоянно уходя из набитых колей на еще ровную поверхность. Мириться с потрей площадь из-за перемещения грунтовки в Европе не готовы. так что... их "грунтовки" стабильные и часто асфальтированы, либо покрыты гравием. Так что хватает дорог по полям с предельно слабым трафиком, где машина встречается раз в несколько десятков минут. А то и просто велодорожки, где авто предельно редкий гость. Вот подобрать маршрут по "Старой Европе" по таким "тихим дорогам" вариант вполне реальный.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Alex_HYXT » 3.11.18 00:33

По "наесться" - это тот случай, когда уже начинаешь считать метры до нормального асфальта.... ну или до душа и нормальной кухни. ;)
Так укататися можна і на асвальті. Складніше, але можна :mosking:
А так, все равно не совсем понятно, чем же "напрягает асфальт". Если сам асфальт... ну тут лучше уже какой-то медицинский форум ;).
Дякую за пораду :friends: :crazy:
Справа не в автомобілях. Пробував кататися по дорогам майже без них.
Нудно мені по асвальту їхати. Як на автопілоті ... Людині яка цього не відчуває складно пояснити. :unknown: :unknown:
Просто в "старой Европе" почти нет грунтовок в привычном нам виде. Хотя по сути "грунтовок" там полно, они просто или гравийные или асфальтрованные.
Гравійні можливо і прокатять. Треба буде якось спробувати... Хоча зараз розумію, що треба шукати "трейли", а не "грунтовки"
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Mladyon
* * *
Повідомлень: 221
З нами з: 19.7.10 17:13
Стать: чол
Звідки: Харьков

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Mladyon » 5.11.18 17:45

...Справа не в автомобілях. Пробував кататися по дорогам майже без них.
Нудно мені по асвальту їхати. Як на автопілоті ... Людині яка цього не відчуває складно пояснити. :unknown: :unknown: ...
Ну почему, сам откровенно не понимаю удовольствия гонять марафоны и бреветы. Что за удовольствие накатывать километры ради только километров, не успевая толком посмотреть вокруг. Вернее понимаю, что кому-то это в кайф, но уже точно знаю - не мое. Как понимаю, желание проехаться именно "грунтовой Европой" примерно из той же оперы. Так что, если маршрут будет наполнен достопримечательностями, как природными, так и историческими, то скорее всего асфальт не будет вызывать скуки. А то в прошлом году проехался по части польской велодорожки "GreenVelo" воль границы с "постсоветскими республиками"... было странно, что велодорожки в привычном как для Европы виде, там попадались совсем редко... И вот уже на третий день скуку и раздражение вызывала нудная песчаная грунтовка/гравийка сквозь достаточно уже примелькавшийся лес. хотя раздражение вызывала не сама дорога, а то что веломаршрут проложили по лесовозным дорогам с неслабой такой гребенкой, а то и старой каменкой... утомляло не слабо, особенно с прилагающейся пылью, комарами и оводами... По возможности как раз начал уходить на асфальт, на котором от насекомых часто получалось оторваться. Собственно вспоминая ту поездку и решил влесть в тему. ;)

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Alex_HYXT » 5.11.18 19:02

А то в прошлом году проехался по части польской велодорожки "GreenVelo" ...
Трохи пошерстивши інтернет, зрозумів, що мене цікавлять не велодорожки, а трейли (Trail)
... Собственно вспоминая ту поездку и решил влесть в тему. ;)
Вдячний за думки і враження. В дискусії народжується істинне розуміння свого бажання.

ПС
Ну почему, сам откровенно не понимаю удовольствия гонять марафоны и бреветы. Что за удовольствие накатывать километры ради только километров, не успевая толком посмотреть вокруг.
У кожного своє розуміння що цікаво катати. В цьому різноманітті свій шик :friends:
Все що відбувається на краще.

romanycZ
*
Повідомлень: 23
З нами з: 16.8.09 11:56
Звідки: Санкт-Петербург

Re: Грунтова Европа

Повідомлення romanycZ » 6.11.18 14:41

Сейчас только сообразил. Латвия! Вот куда стоит топикстартеру ехать. Асфальтовых дорог мало, а сеть грунтовых дорог хороша. Трафик в основном на асфальтовых дорогах. Грунтовки - именно грунтовки, не раскисшие земляные дороги, места красивые, цены в магазинах разумные.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Alex_HYXT » 29.1.19 23:04

Дякуючи Bertal знайшов цікавий сайт
Збережу тут, щоб не зугубити. Можливо йще комусь буде корисним
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Грунтова Европа

Повідомлення lisapedist » 5.3.19 13:16

Дякуючи Bertal знайшов цікавий сайт
Збережу тут, щоб не зугубити. Можливо йще комусь буде корисним
привіт !
а можеш пояснити що саме мається на увазі під словом "трейл" у розумінні євросайтів?
якраз думаю мотнути по Європах і бачив трейли по горах.
Ну і - одне якщо це проїжджаєма доріжка через (наприклад) ліс - наче ті якими ми навколо Києва катаємо (наприклад - голосуха), а інше - щось типу траси для ендуро/оллмаунтін.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Medvech
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 16.5.05 20:32
Стать: чол
Звідки: Киев (Голосеево)

Re: Грунтова Европа

Повідомлення Medvech » 5.3.19 15:07

Трейл - це тропа, як мінімум пішохідна, як максимум вело. Тобто в широкому розумінні. Зазвичай технічні ендуро/дх траси окремо десь описані і знаходяться в певних зонах катання та байкпарках.
Якщо про ту мапу від Alex_HYXT, там синім позначені нормальні грунтові дороги як я розумію.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Грунтова Европа

Повідомлення lisapedist » 5.3.19 16:29

за відчуттям, на gpsies.com таких трейлів зазначено ще більше.

але що цікаво - маршрут нЕ завжди хоче по ним прокладатися )
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!


Повернутись до “Як проїхати”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей