На Говерлу

Тут запитуємо, як проїхати, що подивитися, де зупинитися на нічліг
-=RAMZES=-
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 22.5.14 22:03
Стать: чол
Звідки: Київ-Хмельницький

На Говерлу

Повідомлення -=RAMZES=- » 25.7.16 12:44

З вашого дозволу хотів би трішки пофлудити в темі та запитати у досвідчених велосипедистів (якщо що зроблю окремою темою)... Планую з дівчиною спочатку на автосі на Шацькі озера, а потім доїхати до Ворохти та залишити там автомобіль,далі велотранспортом- Прив'язка до місцевості і маршрут 1 -2 день. -Ворохта- Свідовецький хребет, ночівля. Далі в глибоких роздумах..Є бажання попасти і на Говерлу. Є два варіанти маршруту : 1й Варіант. 3й день. спуститися в Кваси і звідти стартувати на Петрос із подальшим виходом на Ясіня. І окремий 4й день на маршрут Ворохта-Під Говерлу. Там десь залишити велосипеди і здійснити дохід пішки на саму гору.
2й Варіант. 3й день Виїхати з Кваси по маршруту в сторону Говерли до Інформаційного центру Високогір'я Карпат, далі пішки на Говерлу. Спуск і по кругу в сторону Рахова. Ночівля десь в дорозі в наметі і 4й день доїзд до Рахова. Хто що зможе сказати? і чи можна де надійно під Говерлою залишити велики.
П.С. Розбивка по дням може відрізнятися. Цікавить сам маршрут. Заздалегідь дякую за підказки!

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: На Говерлу

Повідомлення Ul@senko » 25.7.16 12:52

Перше, від чого треба відштовхуватися, скільки км в день ви зможете долати (з урахуванням рельєфу, покриття і того, що їхати будете не один день).
Шість років тому лишали велосипеди у Заросляку (дали по 10 грн, коней зачинили у сараї), наче все добре було. Як зараз - не знаю.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: На Говерлу

Повідомлення lisapedist » 25.7.16 14:55

Якщо Ви вже на авто будете і у Ворохті, то може варто на автівці до Заросляка, а там вже пішки на Говерлу?
По великому рахунку якщо не поспішати то цього майже на день вистачить (ще і від погоди залежить).
А якщо Ви фізично супагуд і цього Вам буде замало (таке теж можливо), то можна зробити за день Говерлу і, наприклад озеро Несамовите.
Сам не пробував, але чув що як тримати темп то за день можна пройти.
Брати вели щоб з Ворохти до заросляка під"їхати імхо сенсу немає.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

-=RAMZES=-
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 22.5.14 22:03
Стать: чол
Звідки: Київ-Хмельницький

Re: На Говерлу

Повідомлення -=RAMZES=- » 25.7.16 15:24

Дякую за відповіді в темі всім!!

Фізично мабуть середній рівень (хоча останнім часом катати мало дуже виходить), по Карпатам вже є досвід покатушок, складнощі +/- розуміємо. В минулому році 240 км пройшли від Воловця до Буковеля і Ворохти за 3 дні на лайті, без баулів. В цьому році хочемо напівлайт, з палаткою, спальниками і перекусом,щоб заночувати де на хребті чи біля озера в перемішку з цивілкою. Важко сказати скільки пройдемо за день)) бо як показав досвід можна і більше 100 км якщо з ділянками асфальту, а можна і 60 долати цілий день з великим напрягом..все залежить від траси.

-=RAMZES=-
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 22.5.14 22:03
Стать: чол
Звідки: Київ-Хмельницький

Re: На Говерлу

Повідомлення -=RAMZES=- » 25.7.16 15:27

Тобто судячи з відповідей всі більше за 1й варіант, окремий маршрут Ворохта-Говерла. Ще й типу на авто. хоча теж варіант 3. Обкатати 2й варіант без заходу на Говерлу. ПОвернутися в Ворохту і потім на авто під'їхати до Заросляка. А яке там покриття до Заросляка, не легковому авто нормально заїхати? Чи там більше для Шниви дорога?

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: На Говерлу

Повідомлення lisapedist » 25.7.16 15:38

Тобто судячи з відповідей всі більше за 1й варіант, окремий маршрут Ворохта-Говерла. Ще й типу на авто. хоча теж варіант 3. Обкатати 2й варіант без заходу на Говерлу. ПОвернутися в Ворохту і потім на авто під'їхати до Заросляка. А яке там покриття до Заросляка, не легковому авто нормально заїхати? Чи там більше для Шниви дорога?
Від ворохти до Заросляка до повороту йде нормальний асфальт, а після повороту бруківка/грунтівка, але як на мене проїзжабельні. Машин там досить багато проїжджає.
Наприклад, мене везли на бусі без проблем (особливих).
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: На Говерлу

Повідомлення Максим Козуб » 17.10.16 11:00

А якщо Ви фізично супагуд і цього Вам буде замало (таке теж можливо), то можна зробити за день Говерлу і, наприклад озеро Несамовите.
Сам не пробував, але чув що як тримати темп то за день можна пройти.
Тут питання в тому, чого саме хочеться: краєвидів, фотографування, чогось спортивно-тренувального... Бо зробити за день можна хоч і всю Чорногору, і робили (наприклад, http://life.ture.ua/maraphon-chornohora-2015-10/), але це вже зовсім інший стиль :).


Повернутись до “Як проїхати”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей