Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Тут запитуємо, як проїхати, що подивитися, де зупинитися на нічліг
Аватар користувача
PAOLO
* *
Повідомлень: 93
З нами з: 22.8.09 13:51
Стать: чол
Звідки: смт.Житомир

Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Повідомлення PAOLO » 14.12.13 15:54

Запланована веломандрівка на початку січня по Криму. Оскільки я взагалі в Криму жодного разу не був то виникає кілька питань.

Прохання свої перестороги "Ты пагибнешь" "Ты замёрзнешь" и пр -кудись в інше місце писати. Тут тільки відповіді по питанням, ЗА ШО ЗАВЧАСНО ВДЯЧНИЙ))
________________________
похід 7-13 січня., узбережжя Криму, з Сімфа через Ангарський перевал, трошки заїздів в Гори на цікаве( мельпомени, капища), АРАБАТКА 8)
Тобто в більшості -цивільні місця, без буреломінгу.

1). Яку температуру слід очікувати? Як там з вітРами з моря-окіяна?
які дороги в Криму, і саме главне -маю дві Швальбе Ice Spiker - чешу репу..одну точно ставлю(на переднє), іншу не ризикую -якщо дороги не будуть слизькі (читав що снігу в цей час часто не буває) -то накату з двома Спайкерами не буде взагалі((( .
2). Як там з водою питною..купляти на місці -або шукати джерела? Нема часу на вивчення топокарт і тим більш на точки з джерелами.
3). Порадьте "сильні", енергетичні місця, коімі багата стародавня Таврія... *oops* Замки-палаци і пр., розважалки для масс нас не цікавлять.
Ще хотілось би вийти в море (човником)...на екскурсію яку.Порадьте шось.

Ще..ще...а ще буде ))
Клуб концептуального туризма "Поліське джерело"

Аватар користувача
yozik
* * *
Повідомлень: 395
З нами з: 26.5.10 18:02
Skype: nevazda
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Повідомлення yozik » 14.12.13 22:35

В цей час в криму від +1 до +10, мороз буває рідко, аме майже завжди нериємний вологий вітер з моря.
Вище в гору туман і ожеледь.
З водою в цей час полегше ніж влітку, але місця все одно треба знати.

Взагалі то дуже мокро там зимою.

ПС. Цікава ідея, може і мені поїхати.
С наступающим 2018 Годом !

Аватар користувача
Matvij
*
Повідомлень: 22
З нами з: 5.9.13 07:29
Стать: чол
Звідки: Крым

Re: Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Повідомлення Matvij » 14.12.13 23:34

...
похід 7-13 січня., узбережжя Криму, з Сімфа через Ангарський перевал, трошки заїздів в Гори на цікаве( мельпомени, капища), АРАБАТКА 8)
Тобто в більшості -цивільні місця, без буреломінгу.
Что-то не ясно, как именно собираетесь попасть на Арабатку с ЮБК?

1). Яку температуру слід очікувати? Як там з вітРами з моря-окіяна?
які дороги в Криму, і саме главне -маю дві Швальбе Ice Spiker - чешу репу..одну точно ставлю(на переднє), іншу не ризикую -якщо дороги не будуть слизькі (читав що снігу в цей час часто не буває) -то накату з двома Спайкерами не буде взагалі((( .
Температуру - практически любую.
Тут - свежие данные по погоде на Караби и Ай-Петри.
RP5 даёт довольно точные прогнозы на ближайшие 5 дней. Ангарский перевал у них тоже есть.
Ветра - могут быть и 15-20 м/с. + туман, мороз и дождик причём, всё одновременно :empathy
Дороги в Крыму, те что в цивилизации - лучше обходить стороной: сегодня ездил в сторону Перевального (на машине) - с каждой стороны пробита одна колея, вокруг - снег. В колее - однозначно раскатают. В снегу - никакие шипы особо не помогут: колесо вязнет. В обед всё таяло, как солнце село - приморозило.
Так что накат... Если снег будет, то наката не будет :)
Что будет с погодой в начале января, сейчас - никто не скажет Но готовиться лучше к худшему.

2). Як там з водою питною..купляти на місці -або шукати джерела? Нема часу на вивчення топокарт і тим більш на точки з джерелами.
С водой всё просто. Будет снег - будет вода. Не будет снега - питьевой может и не быть, а так - может оказаться многовато.
Родники уже найдены, чего их заново искать? А вот матчасть лучше изучить: и карты и возможные пути отступления, и телефоны экстренных служб, и телефон запасной взять, не ровен час батарейка на морозе сядет, или промокнет.
3). Порадьте "сильні", енергетичні місця, коімі багата стародавня Таврія... *oops* Замки-палаци і пр., розважалки для масс нас не цікавлять.
Ще хотілось би вийти в море (човником)...на екскурсію яку.Порадьте шось.

Ще..ще...а ще буде ))
Январь-февраль - самое время для морских прогулок на лодочках, ага :D

phpBB [video]

Энергия - так и прёт! На всю оставшуюся жизнь накачаться можно.

Аватар користувача
yozik
* * *
Повідомлень: 395
З нами з: 26.5.10 18:02
Skype: nevazda
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Повідомлення yozik » 15.12.13 00:02

Лучше держатся подальше от моря и гор. В степу снега будет мало, он там тает быстро.
Остаётся вариант - арабатская стрелка и степной крым.
Поездку лучше не планировать заранее, смотреть по прогнозу.
Билеты на поезд брать в последний момент, это зимой не проблема.
Ну и само собой всегда можно всё бросить и вернутся.
С наступающим 2018 Годом !

Аватар користувача
PAOLO
* *
Повідомлень: 93
З нами з: 22.8.09 13:51
Стать: чол
Звідки: смт.Житомир

Re: Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Повідомлення PAOLO » 15.12.13 00:31

О!. Пасібо))
Квиточки братиму на днях -я всяко проїду, тим більш що перші 4 дні зависатиму на "Рождественские ночи" на КРАО (ібо астролюбитель) :inlove:
З водою (тобто для пиття)))) -значть неясно..точки заберу.Матвію пасіб і прєвєд..ми знайомі по "тревел.орг"...колись..були.
По снаряжу -яссно шо буду моніторить до кінця..і визначатись "на виході"..але Швальбе Спайк мене більш за все напрягають..якшо на зад не взяти -можна просто не в`їхати..даж на Ангарський..а там ще окрім нього горбочків хвата.
Енергетіка мені ваша понра...не Бєлоє морє трошки :gerl: ...але драйву вистачає. Чорне Море тож на "Майдан" проситься ...гиги
На Арабатку заїзжатиму з "Камєнскоє".Тому що на перші 4 дні зарегився на КРАО. Звідти зігзагами по ЮБК більше до Керчі..хочу на маяк блимнуть. *oops*
Синевирський перевал, якось
ЗображенняЗображення

"Если будет снег -наката не будет вообще" (с) Матвій
8) "Русский велотуризм бессмысленный и беспощадный" (с) тырнет
ЗображенняЗображення
Клуб концептуального туризма "Поліське джерело"

Аватар користувача
yozik
* * *
Повідомлень: 395
З нами з: 26.5.10 18:02
Skype: nevazda
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Повідомлення yozik » 15.12.13 02:23

У мене максіси стоять, спереду 2.35 з великими шипами, ззаду 2.4 з маленькими.
Пробував Їздити по снігу, 10 см можно їхать бистро.
С наступающим 2018 Годом !


Аватар користувача
PAOLO
* *
Повідомлень: 93
З нами з: 22.8.09 13:51
Стать: чол
Звідки: смт.Житомир

Re: Перший ВелоКрим.Січень....думи мої , думи.

Повідомлення PAOLO » 16.12.13 00:47

Тэму почитав, дякую! До характеру Кримської зими вже є орієнтири ..хоча замети не є проблема...і 7 січня ще ого-го де..але за сніжної зими глибоко в безлюдність не залазитиму, обіцяю. За 13 років одиночок -все безаварійно :friends:
Клуб концептуального туризма "Поліське джерело"


Повернутись до “Як проїхати”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей