ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Самый лучший велосипед тот, который Ваш. И не имеет значения бренд, цвет, комплектация и спецификация. Главное, чтоб он Вам ! нравился. Этот раздел для тех, кому нравится его велосипед и он хочет этой радостью поделиться с другими ..
Gliuk
*
Повідомлень: 3
З нами з: 12.5.11 10:55
Стать: чол

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Gliuk » 8.6.12 22:15

Я на своем марлине поменял рубашки и тросы на второй день. Стало получше. Хотя тормоза остаются приоритетной статьей апгрейда. Также полями пошли седло, педали и грипсы. В остальном впоне доволен)

Аватар користувача
Max_NoMad
*********
Повідомлень: 2171
З нами з: 18.12.07 19:35
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Max_NoMad » 8.6.12 22:18

а признавайтесь, чей зеленый Марлин иногда стоит на велопарковке Horizon Tower ? :)

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 9.6.12 08:13

Я на своем марлине поменял рубашки и тросы на второй день. Стало получше. Хотя тормоза остаются приоритетной статьей апгрейда. Также полями пошли седло, педали и грипсы. В остальном впоне доволен)
Я на своем после покупки поменял педали (поставил не контактные - обычные топталки Wellgo B-087), грипсы FireEye Skinnies (исключительно из эстетических соображений - стоковые напоминают "резиновое изделие №2" ) и седло Х17 - помягче :roll: . Из серьезных замен - конечно-же тормозная система.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: зелёный фей™ v0.25-RC1

Повідомлення drren » 13.6.12 22:54

...А вот с вилочкой такой нельзя, как по мне, тут первое на замену - вилка.
Проехал больше 300 км... По поводу тормозов - да, не жалею, что стоковые механические Тектро на гидравлические Хаесы сменил. Небо и земля.
А вот с вилкой мне, наверное, повезло. 8) Ну не наблюдал я страшнючих эффектов, про которые пишут на форумах - заклинивание и прочая... Руки не болят :unknown: , хотя бывало, что за день около 60 км наматывал. Догадываюсь, что сейчас в меня тапки и табуретки полетят :cry: , ибо крамолу пишу.
И еще. В перспективе, если появится необходимость замены вилки, буду искать исключительно в геометрии G2. Пришлось на днях увидеть Wahoo с навороченной вилкой Фокс (в найнерском исполнении) - вел потерял гармоничный красивый профиль, который ему дает фишеровская геометрия. Стал похож на конька-горбунка. Может кому и нравится... :o
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: зелёный фей™ v0.25-RC1

Повідомлення 8RydeR » 13.6.12 22:59

А вот с вилкой мне, наверное, повезло. 8) Ну не наблюдал я страшнючих эффектов, про которые пишут на форумах - заклинивание и прочая... Руки не болят :unknown: , хотя бывало, что за день около 60 км наматывал. Догадываюсь, что сейчас в меня тапки и табуретки полетят :cry: , ибо крамолу пишу.
Точно, щас знатоки набіжать.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
velo-cat
*********
Повідомлень: 2144
З нами з: 23.3.08 20:24
Стать: чол
Звідки: Luhgansk, Kyiiv, Wrocław

Re: зелёный фей™ v0.25-RC1

Повідомлення velo-cat » 14.6.12 07:43

А вот с вилкой мне, наверное, повезло. 8) Ну не наблюдал я страшнючих эффектов, про которые пишут на форумах - заклинивание и прочая...
Себе грипсы поставил дешевые но классные:

Зображення

А вот что-бы вилка и дальше работала без сюрпризов, за ней нужно ухаживать. Стирать смазку которая вышла на ноги из штанов и наносить на ноги новую спец смазку.
Я пользуюсь:
Зображення

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: зелёный фей™ v0.25-RC1

Повідомлення drren » 15.6.12 18:47

А вот с вилкой мне, наверное, повезло. 8) Ну не наблюдал я страшнючих эффектов, про которые пишут на форумах - заклинивание и прочая...
Себе грипсы поставил дешевые но классные:

Зображення

А вот что-бы вилка и дальше работала без сюрпризов, за ней нужно ухаживать. Стирать смазку которая вышла на ноги из штанов и наносить на ноги новую спец смазку.
Я пользуюсь:
Зображення
Для обработки ног вилки я пользуюсь BRUNOX. Эффект отличный.
b00004.jpg
b00004.jpg (12.04 Кіб) Переглянуто 4638 разів
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
Isk@nder
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 30.7.12 13:23
Стать: чол
Звідки: Крайний Запад

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Isk@nder » 2.8.12 13:36

а я тільки шо дачний рюбздачок нехілий привіз ... на горбу!! збільшив свою(70) масу кг так на25 -- як рулить важко-о-о .... ой розумію тепер і співчуваю всім жирним людям на вєліках ( ще й з мтб посадкой ) ні лишнє - то зло.
Ще сильніше думаю про якийсь "портативний" прицепчик :duma: (хоть одноколісний)
бо багажник не тільки гарантію, а й тормоз задній кончить, судячи з вищих постів
Не кажи гоп, доки не спробуєш :) В мене 108 кг - їздиться нормально. Заодне й "страшнючий" Сантур здається плюшевим при максимальному прелоаді. Просто треба мати звичку до такого навантаження. Одне погано - занадто близько до граничної межі навантаження рами. Тай коліна після апхілів болять.
Думаю, що тобу рулить було важко не через факт зайвої ваги, а просто через навантаження на плечі. Не знаю як ти, а я помічав за собою, що рулю скоріше плечима, ніж руками. І тут заплічник якраз ускладнює процедуру.

PS Curse the topicstarter! Тепер я знаю завдяки кому мені не вистачило Марліна-2012 :D

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 13.8.12 19:08

Давно не бував на форумі. За цей час встиг трохи поїздити по Карпатам разом з донечкою авто-велопробігом. Фото небагато, ніякі знімки не передадуть фантастичну красу карпатських гір. Побували на Хустщині, Рахові, Яремче, Коломиї, Буковелі де робили зупинки на день-два та крутили педалі довкола. На одометрі велосипеда за цей час набігло трохи більше 160 км. Впевнено можу сказати, що мій Марлін зарекомендував себе як хороший дорожний байк. Дороги змішані - асфальт-грунт-гравій з крутими апхілами та спусками. Жодного проколу, поломок ніяких. Гідравліка зарекомендувала себе відмінно, хоча на велосипеді моєї дочки вібрейки працювали не гірше :yes .
IMG_3720.jpg
Коротка зупинка в географічному центрі Європи поблизу Рахова
IMG_3720.jpg (46.41 Кіб) Переглянуто 4334 разів
Поїздки були без лишнього вантажу - рюкзачок з бутербродами, одежею для переодягання, гроші, рації, вода.
IMG_3745.jpg
Краєвид з мосту біля водоспаду Прибій в Яремче
IMG_3745.jpg (37.69 Кіб) Переглянуто 4334 разів
З погодою повезло. Спеки не було, дощі ще не почалися, отож роса з нас йшла тільки на підйомах %)
IMG_3746.jpg
Вид на скелю Білий Слон над Яремче. Якщо придивится уважніше, контури дійсно нагадують форму слона
IMG_3746.jpg (40.43 Кіб) Переглянуто 4334 разів
Краєвиди дуже гарні, природа в Карпатах неповторна :good:
Востаннє редагувалось 13.8.12 19:29 користувачем drren, всього редагувалось 1 раз.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 13.8.12 19:19

Стокові покришки на грунтових та гравійних дорогах тримали добре, не маю з чим порівнювати, але свою функцію виконували прекрасно.
IMG_3749.jpg
IMG_3749.jpg (33.49 Кіб) Переглянуто 4331 раз
IMG_3748.jpg
IMG_3748.jpg (32.32 Кіб) Переглянуто 4331 раз
IMG_3747.jpg
Дорога до пансіонату в Яремче
IMG_3747.jpg (31.13 Кіб) Переглянуто 4331 раз
В Яремче провели 4 дні в пансіонаті Небокрай (дуже гарне місце, правда високо на горі). Щодня спускалися по дорозі та намотували кілометри по околицям, нагору їхали з меншим задоволенням :o . Підйом близько 3 км місцями з дуже крутими ділянками.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 13.8.12 19:27

Після поїздок ми завжди мили свої велосипеди, я витирав та змащував вилки та ланцюги. До речі ;) , стокова вилка також показала себе добре, руки не боліли, відпрацьовувала нерівності, ямки, горбочки на "ура" (зараз полетять в мене тапки і табуретки :dash2: ). Звичайно, я не крутий кроскантрійщик, можливо для цієї справи цієї вилки і недостатньо, але для мого стилю їзди поки-що все влаштовує.
Ну і ще декілька фото:
yaremche.jpg
На лісовій дорозі в горах
yaremche.jpg (46.48 Кіб) Переглянуто 4313 разів
IMG_3750.jpg
В горах недалеко від Коломиї
IMG_3750.jpg (45.1 Кіб) Переглянуто 4322 разів
IMG_3805.jpg
Надвечір'я на Рахівщині. Хмари на горах - це вже Румунія
IMG_3805.jpg (25.44 Кіб) Переглянуто 4322 разів
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
Oversun
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 30.1.07 19:00
Skype: Oversun.
Стать: чол
Звідки: Одесса --> Киев

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Oversun » 16.8.12 20:57

ЭЭЭ, а чеэта у тебя за крепление такое интересное на машину. расскажи по подробнее.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення 8RydeR » 16.8.12 21:14

ЭЭЭ, а чеэта у тебя за крепление такое интересное на машину. расскажи по подробнее.
Так по ходу нормальне кріплення, але вел з жіночою геометрією через скошену верхню трубу висить під диким углом)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 17.8.12 11:16

Кріплення як кріплення :pardon: . Якщо цікавить, пізніше фото розміщу. Куплене в Угорщині. Вважаю, що таке розміщення велосипедів має перевагу, оскільки швидкість авто не лімітована :mosking: . Якщо ж велосипеди фіксувати на даху - швидкість обмежена 80 км/год. А те, що жіночі байки висять під кутом, принципового значення не має.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
Oversun
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 30.1.07 19:00
Skype: Oversun.
Стать: чол
Звідки: Одесса --> Киев

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Oversun » 17.8.12 11:27

Кріплення як кріплення :pardon: . Якщо цікавить, пізніше фото розміщу. Куплене в Угорщині. Вважаю, що таке розміщення велосипедів має перевагу, оскільки швидкість авто не лімітована :mosking: . Якщо ж велосипеди фіксувати на даху - швидкість обмежена 80 км/год. А те, що жіночі байки висять під кутом, принципового значення не має.
Ок, уточняющий вопрос.
Это крепление из серии тех, которые полируют багажник и натирают до блеска заднее стекло?

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 17.8.12 11:37

Ок, уточняющий вопрос.
Это крепление из серии тех, которые полируют багажник и натирают до блеска заднее стекло?
Це кріплення не на фаркопф. Велобагажник фіксується до задніх дверей в шести точках за кромку. До заднього скла не торкається. Розрахований на 3 велосипеди. Відстань від найближчого велосипеда до скла - 15 см, тому за його цілісність можна не боятися. Ті ділянки рами велобагажника, що мають контакт з кузовом авто обтягнуті товстим шаром пористої гуми, яка захищає лакове покриття від подряпин.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
Lexusic
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.7.12 08:55
Стать: чол

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Lexusic » 28.8.12 12:20

а зачем на вашем веле такие маленькие крылья, когда они бесполезны? на свой марлин ставил подобные, вся спина обделалась
мой GT Sensor PRO 29-er
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=126514

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Master General » 28.8.12 14:01

а зачем на вашем веле такие маленькие крылья, когда они бесполезны? на свой марлин ставил подобные, вся спина обделалась
по-моєму ви самі відповіли на своє питання 8)

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 28.8.12 14:19

Згоден, ці крила мають недоліки, але поки-що мене все влаштовує, купувати нові не хочеться. Люди взагалі без крил їздять - і нічого :good: .
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
Lexusic
* *
Повідомлень: 193
З нами з: 16.7.12 08:55
Стать: чол

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Lexusic » 3.9.12 10:46

я к тому и писал, что лучше уж вообще без крыльев, чем с бесполезными торохтелками, которые только облик портят, в весе прибавляют и раскручиваются.... вобщем бесполезный реквизит в данном размере
мой GT Sensor PRO 29-er
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=126514

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 3.1.13 17:51

:offtopic Недавно святкував день народження. Ось такий тортик презентували мені :good: . По рецепту MARLIN CAKE :tort: Смачний був :D ...
Marlin Cake.jpg
Marlin Cake.jpg (77.13 Кіб) Переглянуто 3994 разів
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Carlssberg
* *
Повідомлень: 74
З нами з: 6.7.12 17:30
Skype: carlssberg777
Стать: чол

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення Carlssberg » 3.1.13 22:15

Класный!

Аватар користувача
GRYz1n
* *
Повідомлень: 165
З нами з: 2.2.13 11:46
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення GRYz1n » 13.2.13 13:28

Доброго времени суток.
Маааленький вопрос - что у Вас за фонарик стоит и задняя сумочка? Подскажите модель?

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: ыыыыы, подножкаааа, спасайся кто может!!!11111

Повідомлення drren » 3.3.13 19:48

Доброго времени суток.
Маааленький вопрос - что у Вас за фонарик стоит и задняя сумочка? Подскажите модель?
Щось подібне Kellys-KB 201V, тільки ліхтарик сам прикріпив. Буде можливість - сфоткаю ближче та викладу.
KB_201G.jpg
KB_201G.jpg (13.45 Кіб) Переглянуто 3830 разів
До речі, сьогодні весняний сезон відкрив - розконсервував свого Марліна і зробив почесне коло по Ужгороду.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк


Повернутись до “Мой ! Велосипед ! ( стоковая комплектация )”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гість