Гонка. Ідеї, побажання

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 30.5.16 15:35

Это все, что нашлось положить на 30 грн?
Akuna_Matata одне зауваження від мене, внесок за перегони, це не сплата за подарунок, який Вам купують та вручають за участь у змаганнях. Логічно сподіватися, що левова частина коштів йде на організацію змагань.

Про подарунковий фонд - окрема тема.

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Akuna_Matata » 30.5.16 16:04

Sveta
От блін, не хотів нічого казати про призовий фонд, але видно прийдеться: очевидно якась криза торкнулася усіх спонсорів перегонів, адже, як приклад, давати дітям солодку воду, навіть і старшим, я б у здоровому глузді і твердій пам'яті точно не став би, а ви? Здоров'я наших дітей - це і наша з вами відповідальність. Невеличка порада - "Ми-чемпіони", не єдині дитячі змаганння, подивіться також і на інші аналогічні змагання, безсумнівно ви лідери, але і у інших є чого повчитися. Дітям важливо не тільки виграти, але і цікаво, що вони отримають у подаруночку як стимул=заохочення, чи не так? Навряд чи комусь із дітлахів 5-6-7 років, був цікавий, наприклад, той каталог. Ми цінуємо ваші зусилля, вашу працю і ваш час, і взагалі, те, що ви робите для наших дітей. Ці всі нюанси легко виправити і зробити наші улюблені перегони лише кращими з року в рік, а не навпаки.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 30.5.16 18:14

Перегони на вибування мають нерегламентовану кількість учасників, крім того використовують надлишковий подарунковий фонд. В окремі сезони подаруночки учасникам перегонів на вибування були навіть кращими, ніж на основних змагання. Цього разу Вашому хлопчику 5 років можливо був нецікавий призначений подарунок, але, можливо, комусь з інщих дітей та батьків він стане в нагоді.

Дітям важливо не тільки виграти, але і цікаво, що вони отримають у подаруночку як стимул=заохочення
Один з варіантів взяти цю місію заохочення на себе. Та побалувати дитину на її смак, чим завгодно корисним з точки зору батьків - книга, смакота, іграшка, розвага.

Другий варіант, з нащої сторони це спочатку оголошувати подарунок, а потім реєструвати на змагання. Це в деяких випадках допоможе уникнути розчарувань.

Третій варінт, як батько, підприємець, розпорядник власних коштів та ресурсів Ви можете долучитися до наших подарункових партнерів, та допомогти забезпечити призовий фонд корисними та цікавими подарунками. Дітки будуть Вам дуже вдячні.

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 30.5.16 22:01

Другий варіант, з нащої сторони це спочатку оголошувати подарунок, а потім реєструвати на змагання. Це в деяких випадках допоможе уникнути розчарувань.
Саме цей варіант є прийнятним і прозорим.
Вступний внесок на "Ми - чемпіони" є найбільшим серед усіх аналогічних змагань.
Тому й призовий фонд має бути на відповідному рівні. Принаймні хоча б визначений наперед.
Саме для уникнення непорозумінь.
в мене конкретно інше зауваження: коли збирали фото на плакат, то акцентували увагу на необробленому фото
для того, щоб редактори буцімто самі вибрали оптимальний розмір кадру.
На виході ми отримали те, що й надіслали, тільки в мікроскопі :unknown: :cry: :dash2:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 30.5.16 22:39

Вступний внесок на "Ми - чемпіони" є найбільшим серед усіх аналогічних змагань.
Тому й призовий фонд має бути на відповідному рівні. Принаймні хоча б визначений наперед.
Саме для уникнення непорозумінь.
Дякую за зауваження. Внесемо відповідні правки в Положення змагань. Вже давно на змаганнях ми не даруємо вартісні подарунки, а вкладаємо в подарунковий набір невеликі сувенірні подаруночки, які доповнюють основний набір "чемпіона" - медаль та грамоту, та зазвичай доповнюємо водичкою, раніше соком, печивом. Це обговорювалось раніше, маємо думку на цей рахунок, але згодна, Вам як новачку було важко визначитися. Це Ваша перша участь у нас. Можливо Ви очікували отримати щось більше за 1 місце, але, за нашими правилами ми вручаємо всім дітям однакові подаруночки. Чи відрізняємося від дорослих змагань, де призовий фонд розподіляється нерівномірно на користь призерів.

Якшо б Ви слідкували за новинами, у Вас би був час відреєструватися за невідповідністю нагород https://goo.gl/qpL1gy або тут viewtopic.php?f=76&t=161491&p=1973963#p1973963


Зауваження за обробку та дизайн плакату приймаємо на свій рахунок. В попередні рази обрізку фото робив дизайнер, цього разу напевно це треба було робити нам...

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 30.5.16 23:27

Вам як новачку було важко визначитися. Це Ваша перша участь у нас...
Зображення

Аватар користувача
Ilyich
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 28.3.09 19:50
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Ilyich » 30.5.16 23:33

Ilyich Таких каталогов можно было набрать сами знаете где - на двух ежегодных выставках совершенно безвозмездно, т.е. даром.
Говорю Вам как человек, который:
1. Участвует в организации и проведении тех самых выставок.
2. Занимался версткой и переводом тех самых каталогов на русский язык (отсюда и возникла возможность дополнить ими подарки).

- себестоимость печати каждого каталога 12 долларов;
- выпущено их было 250 экземпляров на всю Украину и предназначались исключительно для крупных магазинов и дилеров (Вам, персонально, могу выслать исходники в InDesign);
- никто на выставке не даст вам "набрать", да еще в количестве, что бы "раздать" - не фантазируйте;
- повторюсь еще раз: подарить дорогие, эксклюзивные каталоги за 1-е и 2-е место на дополнительной гонке была личная инициатива организаторов этой самой гонки. Что Вас не устраивает в этом аспекте я не могу взять в толк. Не нужен - выкиньте (только сначала спросите у своего ребенка)
- Ваш посыл в виде "набрали бесплатного хлама и раздали его детям за 30 грн." прошел мимо. Тему считаю исчерпанной.

upd
Мне приходилось участвовать в десятках велогонок во всех ипостасях: участник, спонсор, организатор. И могу с абсолютной уверенностью сказать, что такое количество стартов, лет, как пережила детская "Мы Чемпионы" не пережила не одна другая в Украине. Хотите назову причины?
Гонки проводятся энтузиастами, которые готовы тратить свое личное время и средства на идею. В нашем случае идею праздника для детей. Когда вдохновение и энтузиазм организаторов заканчивается - гонка умирает. Умирает по тому, что "тянуть ее" больше некому, а экономически (как для спонсоров так и для организаторов) не одна гонка себя не оправдывает. "Мы Чемпионы" еще жива исключительно благодаря энтузиазму ее организаторов. К сожалению, не все родители это понимают...

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 30.5.16 23:34

а-а-а! :dash2: мені соромно!

та як lavadik ви новачок, а як Glebushka* то вже 4 кратний чемпіон))) вибачте ненавмисне. :gerl: :Rose: Трохи запарилася від сьогоднішнього пінг-понгу, запланована обробка результатів змінилася листуванням.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 30.5.16 23:39

Ilyich дякую за допомогу та вчасно підставлене плече. :zont: :trud:

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 30.5.16 23:45

а-а-а!
:"": :friends:

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Akuna_Matata » 31.5.16 07:53

Вот ребята организаторы, без обид, сколько вам человек должно написать, чтобы вы хоть кого-то услышали кроме самих себя? Думаю энтузиазм в данном случае очень хорошо подкреплен, не обманывайте не людей, ни себя.
Всего доброго!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 31.5.16 09:33

Akuna_Matata Я з радістю поміняюсь з Вами місцями. Дякую за розуміння. Якщо Ви хочете развалити цю справу, то вам це майже вдалося. }) Багато чудових розваг навкруги, Вам буде чим зайняти дитину. І в мене вивільниться багато вільного часу на власну сім'ю. Чотири місяці з 12-ти так точно.

Напишіть чітко по пунктам - де Вас не почули?

1) великий внесок
2) маленькі подарунки
3) неідеальна організація

так-так-так. Але це ми, і це наші можливості. Так, за деякі послуги треба платити. У вас шок?

Можливо, Ви щось помітили добре в змаганнях?

1)
2)
3)
4)
...

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Akuna_Matata » 31.5.16 10:01

Sveta
Однозначно скажу, що не маю жодних намірів щось розвалювати, як раз навпаки, впевнений що до осінніх змагань будуть зміни лише в кращому напрямку.
1) Так внесок великий, однозначно.
2) Можливо ви не чули, але дуже багато батьків говорили про те, що надавали макулатури на 100 грн.
3) Це змагання, завжди бувають форс-мажори, ми це всі розуміємо.
Доброго в змаганнях більш ніж достатньо, і пунктів значно більше ніж 4.

Дуся
*
Повідомлень: 11
З нами з: 28.4.15 12:04
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Дуся » 31.5.16 10:30

Sveta

1) Так внесок великий, однозначно.
Вы знаете, а я неоднократно радовалась ооочень адекватному взносу!!! например, за участие в соревнованиях по роликам в прошлом году мы платили, на минуточку, 300 грн.
и места, кроме 1, 2 и 3, не получали НИЧЕГО ) и я уж молчу про организацию, когда забеги сдвигались на 2!!!! часа ... Так что склоняю голову и снимаю шляпу перед организаторами Велогонки!!! :yes

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 31.5.16 12:55

Akuna_Matata Ви маєте вибір. Внесок зменшувати ми не будемо.
Стосовно "надавали макулатури" та оцінки отриманого взамін за 100 грв. У кожного свій погляд на отримане від перегонів. Хтось бачить користь для дитини та можливісь позмагатися з рівними суперниками, разом з нею радіє отриманим нагородам (уточню для "дуже багато батьків", що в це поняття ми не включаємо подарунки - мова про медаль та грамоту), сприймає перегони як можливість порозважатися на майданчиках після змагань. А хтось очікує отримати за 100 грв "адекватний" товар в пакетику.

Якщо Ви зареєструвалися на змагання, то Ви за умовчанням погодилися з внеском. Якщо Ваші очікування від ефективності внеску не справдилися, то, будь ласка, не реєструйтеся на наступні змагання, шукайте інші, з цінними призами тощо.

Бачу гарну нагоду взагалі прибрати з Положення слово подарунки, як застаріле. Це моя помилка. І це на мій погляд, буде оптимальним вирішенням проблеми. Бо багаторічні пояснення їх другорядності в цих змаганнях забирають багато часу. Подарунковий фонд створюється подарунковими партнерами, за що ми їм дуже вдячні. Як ви думаєте, що ми візьмемо в такий фонд - 700 пляшок води, чи 20 іграшок, чи один біговел? Це риторичне питання, я не чекаю на нього відповіді. Будуть партнери - будуть подарунки. Хай краще це буде приємним сюрпризом, ніж приводом для незадоволення.

Аватар користувача
informex
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.9.15 11:20
Skype: main.com.ua
Стать: чол
Звідки: Hora
Контактна інформація:

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення informex » 31.5.16 13:47

1) відносно розміру внеску: ДивоГонки цього року також внесок 100грн (перша дитина) і 70 за кожну наступну дитину ...
2) дитині однаково про внесок та призи у кульочку, для неї головне медаль та номерок на лісапеді, який не дає досі зняти

Аватар користувача
RODRIGEZ
* *
Повідомлень: 51
З нами з: 25.4.09 22:44
Стать: чол
Звідки: Madrid, Spain, Darnitsa

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення RODRIGEZ » 31.5.16 18:20

Вот ребята организаторы, без обид, сколько вам человек должно написать, чтобы вы хоть кого-то услышали кроме самих себя? Думаю энтузиазм в данном случае очень хорошо подкреплен, не обманывайте не людей, ни себя.
Всего доброго!
Нет слов... Умеют же некоторые люди "добавить энтузиазма" (хотел написать другое слово, сдержался) оргам хорошего мероприятия. Светы, все будет хорошо, мы не 100 долларов, чтобы всем нравиться, позитива на гонке все равно всегда больше. Наверное поэтому и участников все больше и больше). Все равно "Мы-шампиньоны" - это классно :Rose: Спасибо за ваше время и ваш труд!
4 колеса везут тело, 2 - душу

"Если ты в говне по уши, это не значит что ты классно ездишь. Это означает только то, что ты в говне по уши" (Gornostai)

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Nowl » 1.6.16 08:07

О_о 100 грн - то вже великий непідйомний внесок?
За ці гроші отримується можливість проїхати гонку, організація (це величезна робота!), трасса, супровід скорої, механіка.. Вода-печеньки-туалети-теж не зайве.
ще й медалька всім-всім, вона теж коштує грошей.
Але головне - це таки гонка, враження. Мої діти вже повиростали, але Чемпіонів вони пам"ятають і люблять
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 1.6.16 08:50

оскільки саме я першим зачепив тему вступного внеску, то внесу уточнення по суті питання...

Внесок найбільший - так. Це означає, те що означає: в Україні на сьогодні немає дитячих велоперегонів з більшою сумою внеску.
Але оскільки учасники по цій сумі заповнюють всі "вакантні" місця в списку реєстрації, то вона є виправданою.
При цьому пропозиція про те, щоб гарне електронне табло ще й би вчасно включалося - теж є логічною.
Про призовий фонд також бажано говорити конкретно, я повторюю - саме для уникнення непорозумінь (бо різні люди мають і різні характери).

ps: я також сподіваюся на розуміння, бо конкретно для нас кожен "виїзд" по витратам виходить десь на гривень 500, тому сама по собі сума внеску не є тут вирішальною.

pps: а в день захисту дітей бажаю всім гарного настрою на все літо.
:volna:

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Nowl » 1.6.16 12:17

оскільки саме я першим зачепив тему вступного внеску, то внесу уточнення по суті питання...

Внесок найбільший - так. Це означає, те що означає: в Україні на сьогодні немає дитячих велоперегонів з більшою сумою внеску.
Ну, вже написали, що на дивогонці такий же.
Але тут й з рівнем організації таким немає, і з такою кількістю учасників (що дає можливість всім стартувати з своїми віковими категоріями, а не в одному заїзді всі хто приїхав від 5 до 8 років, скажімо). Колись у однієї моєї дитини була велика печалька з цього поводу (в інших велоперегонах)
Тому також не бачу проблеми :).
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
informex
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.9.15 11:20
Skype: main.com.ua
Стать: чол
Звідки: Hora
Контактна інформація:

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення informex » 3.6.16 00:01

Але тут й з рівнем організації таким немає, і з такою кількістю учасників (що дає можливість всім стартувати з своїми віковими категоріями, а не в одному заїзді всі хто приїхав від 5 до 8 років, скажімо). Колись у однієї моєї дитини була велика печалька з цього поводу (в інших велоперегонах)
Тому також не бачу проблеми :).
ну це не правда, є одна дитяча гонка у Києві яка кількісно і по розподілу категорій (вік, колеса) наближається до "Ми - чемпіони!"
Востаннє редагувалось 3.6.16 21:41 користувачем informex, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення tosha » 3.6.16 08:12

Ну это по крайней мере нужно озвучивать для публики, если это так уж происходит, чтобы потом вот не было таких не совсем приятных вещей. Синхронизируйтесь уж как-то.
И еще одно: осталось загадкой зачем в призах в гонке на выбывание был толстенный каталог Haibike, зачем он детям? Это все, что нашлось положить на 30 грн?
Скудность призов определяется скудностью взносов, спонсорам одаривать участников тоже интересу мало. 30грн взнос весьма условный, на него призов не купишь. На него даже гонку не проведешь. Главный приз - медалька, грамота, номер. Об остальных призах можете и сами позаботится, вы, в конце концов, родитель.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 3.6.16 08:30

informex Будь ласка, побережіть наші нерви).

Розвиватися за зразком, копіюючи та переймаючи більшість готових рішень це набагато легше. Це ж не новина що організатори цих змагань штудіюють наш процес особисто та "пасуть" наших партнерів. Положення перегонів "Ми - чемпіони!" та процеси підготовки були прямо скопійовані на момент створення дивогонки без згадки про першоджерело. Напевно, це важко було визнати, бо про це анічичирк до сих пір. І замість паралельного співіснування, як, наприклад, зараз існує безліч змагань в дорослому аматорському спорті, вони стали активно "конкурувати" з нами. А це не є нашою метою. У нас свій шлях, свої можливості, своє бачення розвитку і свої плани. Своя атмосфера)).

Думаю, батькам і дітям ця історія ні до чого, діти хочуть змагатися, а батьки хочуть те, що хочуть їхні діти. Участь у будь-яких змаганнях - це свято та правильний вибір. Це просто пояснення, чому порівняння з дивогонкою для нас нецікаве.

Ось ця досить виважена цитата, розміщена ... років тому в темі з Положенням.
Прежде чем выкладывать новые материалы нашей гонки, хочется высказаться:

Проводить велогонки для детей, дарить радость детям – благородный и порой нелегкий труд. Но уже на протяжении года мы испытываем неоднозначные чувства, с одной стороны, что наша гонка как успешное и нужное мероприятие послужила хорошим примером, а с другой стороны, что формат нашей гонки без какого-либо упоминания источника «принят за основу» агенцією пригод «Дивосвіт» при проведении Всеукраїнських дитячих велоперегонів «Дивогонка».

Жаль, что фраза З.Бургонской «Зокрема хочу особисто подякувати: Організаторам київської велогонки "Ми - чемпіони" за методичну підтримку» так и осела в архивах сайта Велокиев. Надеемся, что при дальнейшем использовании нашего опыта, идей и материалов (а мы не стоим на месте) имя нашей гонки хотя бы будет упоминаться на сайте Агенції пригод «Дивосвіт».

С уважением, организаторы гонки «Мы – чемпионы!»
Тому, вибачте, всі оди дивогонці будуть видалятися модератором. З організаторами дитячих перегонів, які створилися ентузіастами та слідують своїм шляхом розвитку ми дружимо та підтримуємо один одного. Тут інший випадок.

Аватар користувача
informex
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.9.15 11:20
Skype: main.com.ua
Стать: чол
Звідки: Hora
Контактна інформація:

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення informex » 3.6.16 21:40

Я оди про Д*Г* не пишу, а лише приводжу в приклад до нападників на "Ми - чемпіони!". Я не знаю хто у кого що копіював, я лише показав що ціна внеску в "Ми - чемпіони!" нормальна, і не найбільша, і що є гонка з немалою кількістю учасників та адекватним поділом на групи. Більше того, велогонки дорослих коштують набагато більше (200, 300, 400 грн) а отримуємо ми лише номерок і пляшку води). Інше отримують призери. І чомусь не жаліємося. А тут - каталог дали ....
У мене дочка (6 років) де тільки каталоги, брошури бачить - все тащить з собою, роздивляється, намагається щось там вичитати, їй цікаво, не бачу проблеми у вкладці оного. ІМХО

Jax
*
Повідомлень: 17
З нами з: 3.6.09 20:30
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Jax » 8.7.16 16:46

Известный блоггер Max Kolesnikov у себя на страничке в ФБ https://www.facebook.com/maxim.kolesnikov.900 написал следующее: "Моя семилетняя дочь стала жертвой сексуального насилия.
Пару недель назад она была на детском дне рождения. Был приглашен на праздник кукольник с сайта pupti.com.ua. Александр, номер телефона 0971991669. Он пришел, веселый такой. Попросил Машу помочь подготовить представление.
Дочка моя веселая и конечно согласилась. У Александра разболелась спина, он попросил ее сделать ему массаж, когда все взрослые были в другой комнате. А потом как благодарность сделал "массаж" ей. Гладил ее по половым органам. К счастью, дальше поглаживаний поверх трусов дело не дошло. Но это с моей дочерью, что было с другими детьми я не знаю.
Дочка рассказала об этой ситуации сегодня, во время чтения книжки. Я позвонил этой мрази. Он признался. Сказал, что у него есть такая "слабость". Я буду обращаться к копам, в суд. Но я хочу, чтобы эта сволочь не подошла больше ни к одному ребенку. Если у вас есть дети - помогите мне в этом. Репост, шер. вот это все.
Я никогда не думал, что хэштег ‪#‎янебоюсьсказати‬ будет иметь отношение ко мне. Но это уже в моей жизни.
Дочка в порядке. Не понимает до конца, к счатью. я не в порядке. "

На сколько помню, этот Пупти не раз выступал на детской гонке. В общем, к сведению родителей...


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей