Гонка. Ідеї, побажання

Nadin86
*
Повідомлень: 4
З нами з: 24.5.16 15:50
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Nadin86 » 24.5.16 15:59

Доброго всем дня!
Для начала хочу попблагодарить всех причастных за такое замечательное мероприятие, как детская велогонка!
Участвовали уже много раз.
И всегда только позитив и восторг от проведенного дня в парке.
Очень все нравится, и главный результат это эмоции и еще более усиливающаяся любовь к велосипеду.
Есть один момент, который хотелось бы обсудить и услышать мнение сдесь присутствующих.
Несколько раз попадаем в заезд с мальчиком, который как мне показалось занимается профессионально.
Она на контактах, с рацией, вилка велосипеда карбоновая и т.д.
Мне кажется это немного несправедливо ставить участника такого уровня в ряд с аматорами.
Правила читала - в гонке может брать участие ребенок на любом велосипеде.
Но все же не очень приятно стараться, настраиваться, а в итоге тебя обходит спортсмен.
И согласитесь имея такой уровень - не велика честь быть победителем среди простых детей.
К слову, никогда не настраивала сына на победу любой ценой.
Но в этот год он очень с серьезным отношением отнесся к гонке и пришел вторым.
Ранее мы так же попадали в один заезд с этим же мальчиком, и он конечно же с лихвой приходил первым.
Что думаете по этому поводу?
Может все-таки справедливее ставить командных участников только вместе? И не ставить профессионально занимающихся детей с любителями?

Аватар користувача
Ilyich
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 28.3.09 19:50
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Ilyich » 24.5.16 17:47

Вcе дуже добре, але одне побажання: у перегонах на вибування - обов'язкова роздільна смуга між учасниками, щоб не було зіткнень і підрізань.
Думали об этом.
Технически видится единственно безопасный вариант - приколоть крупными проволочными скобами к земле ленту, как мы это делаем на старте и финише. Можно, конечно попробовать, вопрос только в том, как долго она продержится, т.к. все равно по ней будут ездить и рвать ее. А когда порвется (100%) посреди заезда и будет мотыляться по трассе, то боюсь только вред от этой ленты будет. Есть еще одно "НО". Практически в каждой категории возникает ситуация, когда на старт ставится три, а не два участника, а когда собирается больше 20 мальчишек 6-7 лет, то львиная часть заездов формируется из трех участников, т.к. иначе гонка затянется не на один час (нужно будет провести 30-40 стартов). И думается, что троим участникам разделительная лента будет только вносить сумятицу.

Но, по большому счету, я не вижу во всем этом большой проблемы.
Перед стартом детей предупреждают, что бы держались своей стороны. На финише судья обязательно следит, что бы не подрезали. За минувшую гонку такая статистика:
- участников более 130;
- заездов, порядка 200;
- одно падение (уже за финишной чертой);
- три перезаезда из-за нарушений;
Когда дети едут толпой на основной гонке, острых моментов и травматичности гораздо больше...

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 24.5.16 17:56

Nadin86 Щодо "виловлювання" спортсменів професіоналів у аматорському велоспорті - це невдячна праця. Я багато років спостерігала, як намагалися відсіяти "спортсменів" від "аматорів" в дорослих змаганнях в Дубках. Насправді, це рішення самих учасників. Але це індивідуальне сприйняття себе, яке може сильно відрізнятися від сприйняття оточуючими, та від дійсності взагалі. Напевно, проблема в тому, що і в дорослих змаганнях тих років, і в дитячих зараз, багато хто хоче завойювати саме перше місце. (навіть в дитячих, де медалі отримують всі, тобто переможених немає).

Я вже писала відповідь в листуванні на тему "ставить командных участников только вместе". Дозволю сюди процитувати, щоб не повторюватися, що таке команди на наших змаганнях.
---------------------------------------------------
… команди формуються за різними принципами - знайомі батьки, клубні знайомства, класи, підприємства батьків, є команди видів спорту. Професійних велосипедистів у нас немає.

У нас є діти які займаються танцями, айкідо, шахами, лижами, плаванням, їздять з батьками на велосипедах, деяких дітей батьки готують самостійно до змагань. Всі діти мають різну підготовку, хтось більше займається спортом, хтось менше. Це залежить від самої дитини та її батьків.

З іншої сторони на цих змаганнях, напевно, вони єдині в цьому відношенні, всі діти отримують однакові нагороди, крім однієї деталі - на "призових" медалях написано місце 1-2-3.

Форсаж - команда активних друзів-батьків, Амігос - діти наших маршалів, звичайних велолюбителів, абсолютно різного ступеню підготовки. Можливо, лише Молнію можна віднести до команди, яка постійно займається тренуваннями - вони гірськолижники. І за винятком 2-3-4 членів команди вони не завжди отримують перші місця. Є ще команди Інфопульс, Порцелян, Артеріум - це діти співробітників єдиних організацій. Є команди інші - за родинними принципами, чи місцем проживання.

Ви також можете зібрати свою команду, придумати їй назву, вболівати за членів своєї команди ти прийняти участь у розіграші командного місця. Головна ідея команд - це вболівання.

Про дітей, які займаються різними видами спорту у мене даних немає (можливо хтось займається професійно, але не є членом команди), також ми не збираємо інфу про рівень підготовки наших учасників, не складаємо рейтингів, як у професійному спорті. І не беремося за це, бо повірте, нереально отримати ідеальну справедливість у цьому питанні.

Заїзди у нас формуються за віком менші з меншими, старші з старшими. Багато дітей спеціально готуються до наших перегонів, і це сильна мотивація.

Ось подивіться ще на Таблицю рекордів, проаналізуйте viewtopic.php?f=76&t=86194#p1137658 і Ви побачите, що належність до команди не має великої ролі у вдалому виступі.

Хіба що трапляються "постійні" суперники близькі за віком, у яких важко виграти. Але тут також нічого не вдієш, є сильніші діти, є трохи слабші, з часом це змінюється... Не раз до підліткового віку траплялося що сильні йшли в тінь, а наполегливі перемагали.
-----------------------------

Додам, що ставити учасників однієї команди в один заїзд ми не зможемо ще тому, що майже завжди, це діти різні за статтю, віком, та мають велосипеди різного діаметру.

... будуть думки з цього приводу, ще допишу

Nadin86
*
Повідомлень: 4
З нами з: 24.5.16 15:50
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Nadin86 » 24.5.16 18:13

Sveta, спасибо за обширынй ответ и внимание к теме.
К командам нет никаких пренензий. Знаю, верю и понимаю всю суть. И действительно, команды - это не профи, это те кто просто решил объедениться.
Про мальчика Никиту, о котором шла речь в моем посте - не знаю ничего.
Единственное, что запомнилась - его очень сильная ухмылка и взгляд свысока на других участников при награждении))
Ну это наверное папа (или тренер) так настраивает.
Круто же быть лучшим среди обычных)
Я поддерживаю - что главное это участие и "поболеть".
Ради этого и приезжаем на ваше замечательное мероприятие.
Но все же должны быть в заезде примерное одинакового уровня дети, хотя бы по великам и присутствию/отсутствию разных вспомогающих моментов, типа рация, контакты, профи уровень деталей велосипеда и т.д....

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 24.5.16 18:40

так, я зрозуміла, в нас колись був випадок, учасник мав напис на футболці "всех порву" і відповідний настрій був у батьків (якщо не помиляюсь хлопчик був не дуже дорослий) ... - це було дуже неприємно, і не смішно.

З іншого боку "ухмылки" можуть бути невірно оцінені.

щодо контактних педалей
- "Контакты не скорость добавляют,а помогают распределять усилие, вплоть до бесперебойного потока мощности=)))"
- "Они просто не дают ноге соскочить, лишь в этом их преимущество."

за моделями, технічним станом велосипедів, їх матеріалом, комплектуючими ми точно не будемо ділити на заїзди... Хіба що не дозволені велосипеди з моторчиками (бо є й такі).

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 24.5.16 21:28

...не очень приятно стараться, настраиваться, а в итоге тебя обходит спортсмен.
И согласитесь имея такой уровень - не велика честь быть победителем среди простых детей.
К слову, никогда не настраивала сына на победу любой ценой.
Но в этот год он очень с серьезным отношением отнесся к гонке и пришел вторым.
Ранее мы так же попадали в один заезд с этим же мальчиком, и он конечно же с лихвой приходил первым.
все, кто занимается спортом - спортсмены.
а вот уровень подготовки спортсменов бывает разный.
Ваш мальчик пришел вторым - это значит, что он на правильном пути.
Лично я бы в следущий раз вышел напрямую на оргов и попросил переставить фаворита в другой заезд по той простой причине,
что он уже дважды попался вам, а это ставит Вашего ребенка в неравные условия по отношению не к фавориту, а к остальным участникам.

а дисквалифицировать участника только потому, что он едет лучше других - нельзя :lol:

Аватар користувача
informex
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.9.15 11:20
Skype: main.com.ua
Стать: чол
Звідки: Hora
Контактна інформація:

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення informex » 24.5.16 22:50

Дійсно - просто катать постійно з дитиною треба. Я, для прикладу, просто катаюся з дочкою постійно, під гірку треную, пісками, ривки на швидкість і т.д. Бере по дві золоті медалі (основна + драгрейсинг) вдруге поспіль. Перед змаганнями лише підкачую колеса та знімаю всю навіску (катафоти, дзвіночки усілякі).
Є батьки які думають що у них діти спортивні самородки - просто так сядуть і відразу "всіх порвуть". Від такого тільки реально зашкодити здоров"ю дитини можна :(
Востаннє редагувалось 25.5.16 11:38 користувачем informex, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення tosha » 25.5.16 09:46

Пройшов майже тиждень після змагань, а свого молодшого ніяк не можу змусити зняти номер з байка. Ламіновані номери занадто багато коштують? Хотілося б якось мати на пам'ять номерок. Тому є побажання більш міцних ламінованих номерів, або просто дублікат у комплекті :) Може платну послугу ламінування на місці? :) Це, звичайно, примхи, але ж це діти :)
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
informex
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.9.15 11:20
Skype: main.com.ua
Стать: чол
Звідки: Hora
Контактна інформація:

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення informex » 25.5.16 10:02

Ламіновані номери занадто багато коштують? Хотілося б якось мати на пам'ять номерок. Тому є побажання більш міцних ламінованих номерів, або просто дублікат у комплекті :) Може платну послугу ламінування на місці? :) Це, звичайно, примхи, але ж це діти :)
Або такі як на Кітаєво ХС :roll:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 25.5.16 10:25

Міцні та красиві номери - це також і моє бажання! (як кажуть, "ми знали кращі часи"). Цього разу планувалось заламінувати номери, і був час, номери були надруковані, але через технологічні проблеми цього не сталося... Я маю колекцію номерів доньки з минулих перегонів, і сама бачу, що якість теперішніх номерів недостатня. Дякую, що пишете про це.

Аватар користувача
informex
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.9.15 11:20
Skype: main.com.ua
Стать: чол
Звідки: Hora
Контактна інформація:

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення informex » 25.5.16 11:31

Побажання відносно додаткових перегонів:
1) Якось інформувати постійно про додаткові перегони після кожного нагородження і хоча б "тикати пальцем" напрямок куди прямувати
2) При оплаті основних перегонів, якщо стоїть відмітка про участь у додаткових перегонах, нагадувати що після нагородження останнього заїзду даної вікової групи дитину чекають там (знову тикнути пальцем) і отримувати підтвердження бажання приймати участь (ставити галочку)
3) Якщо після нагородження останнього заїзду одної вікової групи проминуло ХХ (10-20) хвилин, учасники що не з"вилися не приймають участь, і починаються додаткові перегони на вибування.

Якось так. Чому постає питання: восени 2015 року ми чекали старту близько години (дівчата 5 років). Цього разу чекали близько півтори години (дівчата 6 років), було 10 заявників - прийшло 3. А як відомо - діти після 40 хвилин починають нудитися і виносити мізки, і з цим нереально щось зробити (наступного разу візьму фрісбі чи бадмінтон, аби відволікти)

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення tosha » 25.5.16 12:12

Побажання відносно додаткових перегонів:
1) Якось інформувати постійно про додаткові перегони після кожного нагородження і хоча б "тикати пальцем" напрямок куди прямувати
2) При оплаті основних перегонів, якщо стоїть відмітка про участь у додаткових перегонах, нагадувати що після нагородження останнього заїзду даної вікової групи дитину чекають там (знову тикнути пальцем) і отримувати підтвердження бажання приймати участь (ставити галочку)
3) Якщо після нагородження останнього заїзду одної вікової групи проминуло ХХ (10-20) хвилин, учасники що не з"вилися не приймають участь, і починаються додаткові перегони на вибування.

Якось так. Чому постає питання: восени 2015 року ми чекали старту близько години (дівчата 5 років). Цього разу чекали близько півтори години (дівчата 6 років), було 10 заявників - прийшло 3. А як відомо - діти після 40 хвилин починають нудитися і виносити мізки, і з цим нереально щось зробити (наступного разу візьму фрісбі чи бадмінтон, аби відволікти)
Цілком підтримую. Очікування додаткових перегонів не давали можливості дитині пограти в "ігровій зоні", постійно смикалися до ділянки додаткових перегонів. Оплату треба робити онлайн, щоб батьки за свої обіцянки хоча б грошима відповідали.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Nadin86
*
Повідомлень: 4
З нами з: 24.5.16 15:50
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Nadin86 » 28.5.16 09:15


все, кто занимается спортом - спортсмены.
а вот уровень подготовки спортсменов бывает разный.
Ваш мальчик пришел вторым - это значит, что он на правильном пути.
Лично я бы в следущий раз вышел напрямую на оргов и попросил переставить фаворита в другой заезд по той простой причине,
что он уже дважды попался вам, а это ставит Вашего ребенка в неравные условия по отношению не к фавориту, а к остальным участникам.

а дисквалифицировать участника только потому, что он едет лучше других - нельзя :lol:
Я именно так и хотела - пропросить не ставить вместе, так как 2 раза уже попадались.

А про дисквалифицировать - и мысли не было, конечно нельзя...

Nadin86
*
Повідомлень: 4
З нами з: 24.5.16 15:50
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Nadin86 » 28.5.16 09:16

Дійсно - просто катать постійно з дитиною треба. Я, для прикладу, просто катаюся з дочкою постійно, під гірку треную, пісками, ривки на швидкість і т.д. Бере по дві золоті медалі (основна + драгрейсинг) вдруге поспіль. Перед змаганнями лише підкачую колеса та знімаю всю навіску (катафоти, дзвіночки усілякі).
Є батьки які думають що у них діти спортивні самородки - просто так сядуть і відразу "всіх порвуть". Від такого тільки реально зашкодити здоров"ю дитини можна :(
А мы всей семьей именно так и делаем - катаемся постоянно!)

Аватар користувача
ЯКУТ
* * * *
Повідомлень: 549
З нами з: 26.1.10 10:20
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення ЯКУТ » 28.5.16 13:03

К комментарию Nadin86

Судя с Вашего описания речь идет о моем сыне Никита. Скажу сразу что бы не было никаких неясностей:
Ребенок ни в какую спорт школу не ходит, профессионально не занимается!!! Да, у него велосипед немного более подготовлен, и каждый из родителей может уделить немного больше внимания велосипеду своего ребенка, было бы желание , мы на всех детских вело соревнованиях используем радиостанции, я его подбадриваю и т.д., правилами это не запрещено. Возможно мы тренируемся немного больше чем другие. По поводу контактных педалей, да используем, что значительно повышает педаляж, правилами это так же не запрещено. Пл поводу надменного взгляда я проведу с ним беседу, так как это не в наших правилах. Спасибо)))
- Kellys MAGNUS White 2010 ПРОДАН -
- KTM STRADA 1000-
- UT4UQV -

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 28.5.16 20:13

К комментарию Nadin86
мы на всех детских вело соревнованиях используем радиостанции, я его подбадриваю и т.д., правилами это не запрещено.
Это уже обсуждалось и насчет раций я также бы поспорил.
Во-первых, они не относятся к чисто велосипедному оснащению никаким боком.
А во-вторых, мне очень понравилось, как в прошлом году ведущий сказал что
"это первые самостоятельные шаги ребенка во взрослой жизни".

То есть ребенок остается действительно один на один с соперниками, перед неизвестностью и перед препятствиями.
Он может упасть, может расплакаться - но он учится, набирается жизненного опыта.
Ану как у вас лет через 5, не дай Бог, рация сломается...
и что делать???

Аватар користувача
informex
*
Повідомлень: 13
З нами з: 1.9.15 11:20
Skype: main.com.ua
Стать: чол
Звідки: Hora
Контактна інформація:

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення informex » 30.5.16 12:55

Якщо на змаганнях восени дочці до 7 років не вистачатиме пару тижнів, я так розумію що ми можемо її записати в перегони як 7річку. Так от питання: а чи можна буде записати в перегони до 8ми річок?
Бо за результатами двох змагань поспіль, не бачу смислу їй змагатися з однорічками *(

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Akuna_Matata » 30.5.16 13:31

Начебто з Світланою все обговорили, але хотілося б ще раз звернути увагу.
Час фінішу на дистанції 2 кола*230 м при перетині стрічки був на табло 1:26 (1:27) по факту записано в результати перегонів як 1:29.
Син прийшов перший, і для мене він завжди кращий, але просто дивно звідки беруться протокольні цифри.
Не хочу нікого образити, але просто дуже багато наших друзів і знайомих вболівали за нас, і бачили саме цей час фінішу, а в протоколах пишеться інше. Більше того і з 6-річок теж ніхто не показав кращий час, в протоколах все навпаки. Будьте більш уважні, будь-ласочка, це для малечі не дуже принципово, але для хлопців, що постійно тренуються ± 2-3 сек. різниці, це вже ціла Вічність.

Аватар користувача
Vampiree
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 13.6.09 23:48
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Vampiree » 30.5.16 13:35

А Ваши друзья и знакомые на самом старте обращали внимание на табло? Я нажимаю старт на секундомере в момент когда ведущий говорит "руш". А табло иногда включается с задержкой 1-2 секунды.
Amigos

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Akuna_Matata » 30.5.16 13:41

Ну это по крайней мере нужно озвучивать для публики, если это так уж происходит, чтобы потом вот не было таких не совсем приятных вещей. Синхронизируйтесь уж как-то.
И еще одно: осталось загадкой зачем в призах в гонке на выбывание был толстенный каталог Haibike, зачем он детям? Это все, что нашлось положить на 30 грн?
Востаннє редагувалось 30.5.16 13:48 користувачем Akuna_Matata, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 30.5.16 13:48

informex Так, можна. За бажанням учасників та їх батьків можна стартувати в старшій за віком категорії. На рівних без обмежень.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 30.5.16 14:04

Akuna_Matata Відповідь з трьох незацікавлених джерел.

1) мій лист-відповідь про несинхрон з табло, та контрольній замір з різницею в 2 с, який показав що табло ввімкнули пізніше. (не в Вашому заїзді) - нажаль я не зробила висновків з цього і списала на те, що я могла пізніше (після запису часу в протокол подивитися на табло, але ж мала насторожити така велика різниця).
2) відповідь Максима (читайте вище)
3) відповідь на мій запит до судді на старті: " Нажаль, хлопці не зовсім відповідально поставилися до роботи із ним. Часто забували вмикати, або вмикали із затримкою. Тому його час, нажаль, чисто орієнтовний. Тому дані хронометриста вірні, а табло - ні"

Для нас це неприємно, але так сталося. Дійсно, краще було одразу попередити про це батьків, але в перебігу подій та в зосередженності на власних процесах ми це не зробили (наприклад, я це не зразу зрозуміла що табло вмикається несинхронно). Явно це я побачила, коли в неділю в другій половині дня табло завсім забували вмикати( і таким чином ми отримали один заїзд без запису часу, бо підстрахувати збій секундометриста не включене вчасно табло не змогло.

Ми розуміємо важливість секунд для учасників, і робимо для цього максимум з можливого. Якщо у Вас є час та бажання підтримати наші змагання та забезпечити безперебійне та чітке вмикання табло, то можете приєднатися до нашої команди.

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Akuna_Matata » 30.5.16 14:21

Sveta Дякую за пояснення.

Аватар користувача
Ilyich
* *
Повідомлень: 97
З нами з: 28.3.09 19:50
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Ilyich » 30.5.16 14:39

зачем в призах в гонке на выбывание был толстенный каталог Haibike, зачем он детям? Это все, что нашлось положить на 30 грн?
Отвечу последовательно на оба вопроса.
- зачем в призах на велогонке яркий, красивый, дорогой, каталог с велосипедами? Да фиг, его знает... наверное мы по глупости решили, что это будет уместно и мальчишкам будет интересно полистать. Вам он не нужен? Выкиньте его. Не очень понятно зачем этот вопрос.
- кроме каталога в подарке точно ничего больше не было (?!) если это действительно так, то это наша вина и примите извинения пожалуйста. С волонтерами, которые формировали подарки будет проведена "оздоровительная" беседа. Это не порядок.... Каталог предназначался только как дополнение к призовому фонду, исключительно мальчишкам от 6-7 лет и только завоевавшим 1-2 место в качестве "красивых картинок классных велосипедов" эдакий глянцевый вело журнал.

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Akuna_Matata » 30.5.16 14:58

Ilyich Таких каталогов можно было набрать сами знаете где - на двух ежегодных выставках совершенно безвозмездно, т.е. даром. А магнитики Велокиевские можно было и в оба подарка положить, имею ввиду 1-е и 2-е место, были еще пузыри и еще какие-то картинки для совсем маленьких (благо есть младший брат). Отаке...


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей