Гонка. Ідеї, побажання

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Gornostai » 20.5.15 18:00

... К тренеру Молнии претензий быть не может - в Правилах это не запрещено. Но одно дело сами дети занимают места, другое в этот процесс вмешиваются взрослые.

По основному: формальных причин для санкций "на месте" нет. Расталкивание на старте я не видел, маршалы судя по всему также не фиксировали + родители не сообщали. Напряжение явно присутствовало, но это же не повод для вмешательства?
Если в правилах нет - надо об этом подумать, вероятно что-то упустили, что -то надо доработать.
"не расталкивать взрослой попой детей на линии старта" :zopa:
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 20.5.15 18:23

Пока только одна поправка - тренер школы, о которой идет речь, это еще вся школа, а конкретный человек со своим характером. Это тот случай, когда помощь взрослого - медвежья услуга ребенку. по моему скромному мнению. Об остальном позже.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 22.9.15 19:01

Осінь 2015
...Что сильно бросилось в глаза - очень запутано всё. Возле старта кто то уже приехал, кто то готовится на старт, кто то регистрируется, кто то просто посмотреть а кто то вообще заблудился... Зоны выхода на старт и захода после финиша было бы неплохо как то отделить от массовки и уж тем более регистрации. Отгородить например бокс перед стартом, заезд пошёл, следующие собрались в боксе с родителями и больше там никого. Так же и уход с трассы сразу направить не в толкучку регистрации а наметить дорожку-направление к награждению. Объявления и информацию можно отнести чуть в сторонку - опять же уменьшить давку у входа на старт. Не лишними будут высокие большие плакаты "Регистрация", "Информация", "Старт", "Награждение" и т.п. просто отметить функциональные зоны чтобы каждому понятно куда идти и куда не надо.

Ну и публикация результатов что то запаздывает... Может они уже где то выложены и я просто не нашёл?
Результати в роботі, обробка вручну, без чипів, тому довго. МОжливо, якщо б не наклався початок реєстрації на нові перегони було б швидше. Результати будуть викладатися порціями в темі Результати

По навігації. Плакати потрібні. На одній з гонок вони були - було зручно. Згодні повністю.

Про відокремлені зони - обговорювалося. Це досить складно зробити, бо, наприклад технологічно одна людина працює з реєстрацією та стартом, тому робити велику відстань, - не набігаєшся. Крім того, дерева, наш захист та прикраса парку забирають у нас гнучкість перестановок. Зона достартова, також обговорювалося - це теж чудова річ, але поки не має рішення - можна виділити деякий простір біля фінішної прямої, але це забере гарний шмат у глядачів. Крім того, повинен бути куратор цієї зони. А Ви самі бачили, як складно долучити помічників :) Будемо раді, якщо за пропозиціями покращання будуть слідувати пропозиції допомоги :)

...але подумаємо, який крок в цьому напрямку все ж таки можна зробити... Дякуємо за "свіжий" погляд!

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення wisewolk » 23.9.15 15:57

Баннеры я не привозил, т.к. они оказались лишними: "Старт" и "Финиш" итак понятно где, а "Регистрация" все равно отодвинули в глубину чтобы не мешал, толку от него было 0 :(

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 23.9.15 16:01

У нас на якихось змаганнях були вказівники на нагородження від Тотоші. Це було б доречно)

Аватар користувача
Shato
* * *
Повідомлень: 272
З нами з: 17.6.04 10:50
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Shato » 23.9.15 23:02

По поводу указателей. Они есть :roll: От ТМ "Тотоши" достались чудесные указатели, которые с 2011 года украшают все гонки и помогают не заблудится родителям. Но в этот раз случилось технические неполадки - сломалась машина, которой должны были все доставлять на поляну. Указатели не смогли привезти. Но я хочу поблагодарить ( пользуясь случаем) нашего папу Терещенко Виталия - папу двух чемпионок Леры и Веры - который сорвался с субботника и помог довести всю воду, которая была в подарках малышей. А это 70 упаковок! Больше человеческое спасибо также всем, кто подключился и помог доставить все необходимое на поляну - а это Максим Рябченко ( наш маршал), Витя Скочок и водитель Андрей от компании "Высота"
Думаю это форс-мажор и на будущих гонках указатели всегда будут:)

Списки же можно продублировать и повесить ещё где-то в доступном месте. Сделаем:) А убрать регистрацию от старта не получится. Процессы на старте плотно связаны с регистрацией :(

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 24.9.15 07:47

Я думаю що можливо ще був такий ефект, цього разу "навів тінь на плетінь" намет, який ми встановили біля реєстрації на випадок дощу. До речі - він згодився!) Але частина інформації була без достатнього освітлення. І намет "умовно забрав" частину простору, яка використовується учасниками для реєстрації. Можу тільки помріяти про прозорий намет. :)

продовження напишу після цих вихідних ;)

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 4.10.15 14:21

Юніори - ввести обов'язкове страхування, бо швидкість у дітей 12-14 років майже як у дорослих.

Котигорошки. Розібралася з "підступним" діаметром виробників PUKY LR M. В паспорті пишуть 10", але фактично, батьки на перегонах змогли порівняти, - це 8" колеса. Ось гарна картинка з і-нету та підпис до неї "В ассортименте нашего магазина есть еще одна модель для двухлеток с колесами 10" - Kettler Speedy 10". Но у производителей, видимо, разные представления о 10". Колеса у Kettler явно больше, что хорошо видно на нашем фото."
tls_Puky LRM min_Kettler Speedy 10.jpg
tls_Puky LRM min_Kettler Speedy 10.jpg (196.55 Кіб) Переглянуто 7023 разів
Ввожу нову контрольну одиницю виміру для батьків. :)
Беремо кроссівок мами (37-38 розмір), приставляємо до колеса. Менше - то 8", приблизно такий же - то 10", більший - то 12". (Діаметри 14" та 16" зустрічаються рідко, а найменший 6" - то вже пластмасовий ролоцикл)

І нагадаю нашуу табличку, яку завжди публікуємо при реєстрації
6" 15.24 см
8" 20,32 см
10" 25,4 см
12" 30,48 см
14" 35,56 см
16" 40,64 см
Міряти по зовнішньому діаметру

Аватар користувача
Vampiree
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 13.6.09 23:48
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Vampiree » 5.10.15 08:38

Как идея - проводить котигорошков и юниоров в один день - до обеда малыши, после - старшие. Мне кажется это реально успеть и экономится один день.
Света, я не прав?
Amigos

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення wisewolk » 5.10.15 16:47

Подумал о том что было бы неплохо сделать софт для регистрации-гонки (возможно что-то прикручивается к Экселю как фронт-енд): много времени уходит на пересортировки. Было бы неплохо так: на регистрации ноутбук, там ставиться отметка "явился", по окончанию времени регистрации конкретной категории, нажимаем "сформировать заезды", получаем заезды. Печатаем первый, выпускаем. Если кто-то прибегает опоздавший - дописываем в оставшиеся заезды. Для это системы (собственно сортировки) критичен возраст - здесь обычно проблем нет и диаметр колес - здесь бывают часто изменения. Тем не менее такая автоматизация позволила бы разгрузить Свету и регистрацию и высвободить время "на подышать" и пофоткать :) Исходные-то данные в электронном виде все равно есть, пора начинать их обрабатывать. Электричество есть, добавить ноутбук и принтер. Далее можно было бы и грамоты печатать.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 5.10.15 18:56

Елизавета Хаврюта Очень все понравилось, но очень разочаровала дорога ,на дороге была куча пыли,толи куча песка; при попадании куда колеса просто не проходят и ребёнок падает вместе с беговелом, так получилось и у нас ребёнок шёл в первой тройке ,заехав в эту кучу колесо просто не прокрутилось и ребёнок упал ,что было действительно обидно ,так -как такого не должно быть- нужно было организатором хотя бы осмотреть дорогу .

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 5.10.15 19:09

Далее можно было бы и грамоты печатать.
не завжди це дозволяє поліграфія, бо принтер розігріває папір, далі - варіанти з пошкодженням малюнка грамоти. (друкували двічі - одного разу постраждав принтер, іншого - пошкодили бланки, то поки що відмовилися від цього)

Аватар користувача
Foxx
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 17.8.09 20:42
Стать: чол
Звідки: Київ, Борщагівка

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Foxx » 5.10.15 21:03

Зазвичай на гонці я або бігаю туди-сюди, або знаходжусь стаціонарно біля старту (або фінішу, коли гонка не по колу). А в минулу суботу я весь день провів на посту біля дальнього повороту, що поряд зі стадіоном. І там, виявляється, окрім "звичайних" проблем, коли люди намагаються перебігти трасу під час заїздів спостерігав дійсно неприємне явище: наша траса для найстарших учасників проходить впритул до огорожі стадіону. І тому пішоходи просто не мають фізичної можливості обійти трасу змагань. Ось тут я наполегливо просив маму з дитячою коляскою зачекати, поки закінчиться заїзд, добре що вона зрозуміла і не стала виходити на трасу, поки було небезпечно:
_MG_9111.jpg
_MG_9111.jpg (33.76 Кіб) Переглянуто 6975 разів
тут я не владнав з пішоходами, в результаті мене вперто ігнорували і поперлись пішли своєю дорогою, ледь не спровокувавши зіткнення прямо на повороті:
_MG_9457.jpg
_MG_9457.jpg (27.17 Кіб) Переглянуто 6975 разів
один дядечко, теж з коляскою, довго обурювався, казав, що він щороку просить прокласти трасу так, щоб була можливість пройти безпечно повз неї.

Тому прошу розглянути на майбутні перегони можливість змінити трасу приблизно таким чином:
(синім виділив альтернативний маршрут)
_Image-099.jpg
_Image-099.jpg (21.85 Кіб) Переглянуто 6975 разів
Якщо змінювати. як на малюнку вище, траса в результаті стане трохи складнішою (більше крутих поворотів), але ж вона і для більш досвічених гонщиків, ніж самі молодші учасники.
Треба подивитись на місцевості, можливо там є можливість прокласти трасу так, щоб не ускладнювати її занадто, і навіть зберегти ту саму довжину кола і час. необхідний на його подолання.
Буде як мінімум прикро, якщо швидкій допомозі доведеться займатися не можливими травмами учасників, і навіть не глядачами, а сторонніми перехожими (дорослими або що гірше, малими дітьми).
Dixi

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення wisewolk » 6.10.15 15:23

Далее можно было бы и грамоты печатать.
не завжди це дозволяє поліграфія, бо принтер розігріває папір, далі - варіанти з пошкодженням малюнка грамоти. (друкували двічі - одного разу постраждав принтер, іншого - пошкодили бланки, то поки що відмовилися від цього)
Струйный принтер нужно попробовать - как у Фишера (насколько будут держаться чернила).

Аватар користувача
vitto
* * *
Повідомлень: 231
З нами з: 14.2.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення vitto » 7.10.15 11:57

Подумал о том что было бы неплохо сделать софт для регистрации-гонки (возможно что-то прикручивается к Экселю как фронт-енд): много времени уходит на пересортировки. Было бы неплохо так: на регистрации ноутбук, там ставиться отметка "явился", по окончанию времени регистрации конкретной категории, нажимаем "сформировать заезды", получаем заезды. Печатаем первый, выпускаем. Если кто-то прибегает опоздавший - дописываем в оставшиеся заезды. Для это системы (собственно сортировки) критичен возраст - здесь обычно проблем нет и диаметр колес - здесь бывают часто изменения. Тем не менее такая автоматизация позволила бы разгрузить Свету и регистрацию и высвободить время "на подышать" и пофоткать :) Исходные-то данные в электронном виде все равно есть, пора начинать их обрабатывать. Электричество есть, добавить ноутбук и принтер. Далее можно было бы и грамоты печатать.
Насчет софта я подумаю, если Света поддержит идею и сформулирует что ей надо. Как вариант можно завести отдельную ветку и там складывать подобие требований к софту. Кроме того, может быть все это уже и есть и нужно просто найти где скачать или у кого попросить. Мне кажется, что оргов нужно максимально разгружать. Грамоты целиком на принтере, номера возвращать оргам, чтоб были многоразовыми, и.т.д.
http://www.gpsies.com/mapUser.do?username=vitto

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 7.10.15 12:13

...номера возвращать оргам, чтоб были многоразовыми, и.т.д.
Номера багато хто з дітей зберігає на вєліках до наступних перегонів. Тому ми такий варіант не розглядатимемо.
Нажаль цього разу основа номерів була недостатньо міцна, то вони не житимуть так довго...


Є софт для змагань у БП, але його треба адаптувати на наші умови. Я знайомилася з цією програмою (поки що самостійно, без майстер класу)

Аватар користувача
vitto
* * *
Повідомлень: 231
З нами з: 14.2.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення vitto » 8.10.15 08:06

Є софт для змагань у БП, але його треба адаптувати на наші умови. Я знайомилася з цією програмою (поки що самостійно, без майстер класу)
Адаптация возможна только в случае, если этот софт с открытым кодом. Так что я бы не рассчитывал особо на адаптацию.
http://www.gpsies.com/mapUser.do?username=vitto

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 8.10.15 10:27

vitto мала на увазі допрацювання деяких моментів авторами програми, якщо буде така їх ласка


---------------
Для малечі 2-3 роки.
1) Полегшити для батьків при реєстрації визначення діаметрів коліс. Особливо стосується 8 та 10". Хоч з малюнками. Перевіряти візуально колеса не на старті, а при реєстрації. Всюди пишемо, але новачкам ще важко зорієнтуватися.
2) Писати вік 3 річок з місяцями - це зручно при стихійному перерозподілу заїздів на старті. (тільки на Котигорошках)
3) доповнити Положення нюансами про шоломи для найменших, про НС - відмову стартувати та щось про змішані заїзди на 8 та 10"... (це я для себе пишу :) )

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 8.10.15 23:36

Ввожу нову контрольну одиницю виміру для батьків. :)
Беремо кроссівок мами (37-38 розмір), приставляємо до колеса. Менше - то 8", приблизно такий же - то 10", більший - то 12". (Діаметри 14" та 16" зустрічаються рідко, а найменший 6" - то вже пластмасовий ролоцикл)

І нагадаю нашуу табличку, яку завжди публікуємо при реєстрації
6" 15.24 см
8" 20,32 см
10" 25,4 см
12" 30,48 см
14" 35,56 см
16" 40,64 см
Міряти по зовнішньому діаметру
я трохи встряну і скажу, що з точки зору елементарної фізики #crazy_pilot
для біговелів діаметр колеса не має ніякого значення (крім самого по собі діаметру як такого)
:naezd:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 9.10.15 07:37

lavadik щось у цьому є :) ця теорія значно зпростить організаю заїздів :good:

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення ppau » 9.10.15 08:58

Подумал о том что было бы неплохо сделать софт для регистрации-гонки (возможно что-то прикручивается к Экселю как фронт-енд): много времени уходит на пересортировки. Было бы неплохо так: на регистрации ноутбук, там ставиться отметка "явился", по окончанию времени регистрации конкретной категории, нажимаем "сформировать заезды", получаем заезды. Печатаем первый, выпускаем. Если кто-то прибегает опоздавший - дописываем в оставшиеся заезды. Для это системы (собственно сортировки) критичен возраст - здесь обычно проблем нет и диаметр колес - здесь бывают часто изменения. Тем не менее такая автоматизация позволила бы разгрузить Свету и регистрацию и высвободить время "на подышать" и пофоткать :) Исходные-то данные в электронном виде все равно есть, пора начинать их обрабатывать. Электричество есть, добавить ноутбук и принтер.
Я колись робив софт для обробки поштових відправлень. Суть та ж сама :D : посилка переходить від однієї контрольної точки до іншої. Для змагань можна зробити наступним чином:
при попередній реєстрації на форумі учаснику відсилається QR-код, де записаний ID, ПІБ, вік, діаметр колес.
Можливо, треба цей код надрукувати на номері учасника.
На змагання учасник приходить з роздрукованим QR-кодом (або навіть просто в телефоні щоб був).
При реєстрації суддя зчитує цей код за допомогою iPhone/iPod/iPad. Цей код одразу потрапляє в базу по wifi на ноутбук на старті, тобто видно, що учасник прибув на змагання.
На старті заїзду цей код знову сканується і в базі з'являється запис про учасників цього конкретного заїзду.
На фініші знову сканування і буде запис про фініш (можливо, навіть з часом, показаним учасником). Все це в online.
В базі будь-який пошук і сортування виконуються дуже швидко і зручно.


Що потрібно:
1. ноутбук на старті
2. wifi
3. програма для ноутбука (я спробую забезпечити)*
4. база даних для ноутбука (я зроблю)
5. iPhone/iPod/iPad для сканування
6. програма для iPhone/iPod/iPad (скачується безкоштовно з AppleStore)
7. база даних для iPhone/iPod/iPad (я зроблю)

* - спробую, тому що сама програма не безкоштовна

Що скажете?
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

Аватар користувача
vitto
* * *
Повідомлень: 231
З нами з: 14.2.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення vitto » 9.10.15 10:13

На змагання учасник приходить з роздрукованим QR-кодом (або навіть просто в телефоні щоб був).
При реєстрації суддя зчитує цей код за допомогою iPhone/iPod/iPad. Цей код одразу потрапляє в базу по wifi на ноутбук на старті, тобто видно, що учасник прибув на змагання.
На старті заїзду цей код знову сканується і в базі з'являється запис про учасників цього конкретного заїзду.
На фініші знову сканування і буде запис про фініш (можливо, навіть з часом, показаним учасником). Все це в online.
Що скажете?
Обсуждение пошло, прошу модератора перенести посты по софту в отдельную ветку.
Насчет штрих-кодов. Решает один-единственный вопрос: 1) контроля явки участника на старт.
Не решает все остальные вопросы: 2) распределения по заездам, 3) контроля участия в заездах, 4) регистрацию времени прохождения дистанции (сканировать код на старте и финише для регистрации времени прохождения дистанции - трэш зачетный:) ), 5) сбора взноса за участие, 6) подготовки и контроля выдачи аттрибутики, 7) подготовки стартовых и финишных протоколов, 8) определения победителей. Большая часть вопросов решается софтом и процедурами вот этой конторы: https://athletic-events.com/ , кроме, скорее всего, вопроса 2).
Мне кажется, что возможно стоило бы спросить, не хотят ли они взять под свое крыло "Дубки" для детей и юниоров, может быть им бы это было интересно ради пиара. С обычных гонок они, конечно, берут часть денег из регистрации.
http://www.gpsies.com/mapUser.do?username=vitto

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення wisewolk » 15.10.15 17:20

Кажется меня неправильно поняли :) Я сам занимался таймингом и немного в курсе как это и что это. Нам это не нужно, по крайней мере сейчас. Автоматизация нужна на этапах регистрации и формирования заездов. Именно формирование заездов отбирает много сил и времени у Светы. Да, фиксацию времени можно сделать с помощью программы Байкпортала (ручной ввод) - это ускорит выдачу протоколов и уберет ручную оцифровку. Но это можно отложить на позже.

Сейчас нужно уметь взять список с общей регистрации и разбить его на заезды с возможностью ручной перестановки - это то что Света делает предварительно. Далее, в день старта возможность ставить отметку "явился" и, кстати, добавлять в основной список резервистов из запасного списка (скорее всего руками) и на основании этих данных делать разбивку на заезды исходя из фактического присутствия участников нужной категории. Опять же с возможностью ручной перестановки. Я это так вижу, но эксперт и заказчик здесь Света - что и как она делает - секрет фирмы :)

esavichev
*
Повідомлень: 32
З нами з: 17.9.15 14:47
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення esavichev » 6.11.15 16:32

Баннеры я не привозил, т.к. они оказались лишними: "Старт" и "Финиш" итак понятно где, а "Регистрация" все равно отодвинули в глубину чтобы не мешал, толку от него было 0
Здесь просто много малышей, и многие первый раз. А первый раз, поверьте, всё выглядит иначе и хорошая навигация по территории важна. Точно помню, когда ещё первый раз я приехал на Протасов Яр на лыжах покататься - я умудрился не понять где въезд на большой подъёмник и проехал вообще за будкой. Уже через 10 минут я сильно удивлялся - как там можно было не понять??? Такой он, первый раз...
з точки зору елементарної фізики #crazy_pilot для біговелів діаметр колеса не має ніякого значення
Кстати, да. Здесь уместнее наверное категории по полу/возрасту и разве что росту может быть (длина ног)?
А Ви самі бачили, як складно долучити помічників :) Будемо раді, якщо за пропозиціями покращання будуть слідувати пропозиції допомоги :)
Ну, видеть не видел, так как в организации не участвовал. Мы вообще пока впервые у вас участвовали так что я ещё "не в теме". Помочь - с удовольствием, знать бы чем могу помочь. Я программист, но тут похоже коллег уже достаточно, если нужно, могу подключиться или хотя бы посоветовать (живой опыт 15+ лет), обращайтесь. Если требуется "неквалифицированная" помощь, тоже могу участвовать, было бы время. Вообще распишите, чем вам может помочь в качестве волонтёра человек не слишком опытный в спортивных соревнованиях. Может вам, например, просто не хватало человека проследить за выделенной зоной старта или финиша, а никто и не знал кроме тех кто уже заняты :)

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 6.4.16 20:57

Гонка-2016

UPD Трасу змінити не вдалося, бо була зайнята галявина.
Тому прошу розглянути на майбутні перегони можливість змінити трасу приблизно таким чином:
(синім виділив альтернативний маршрут)
Зображення
Прийнято! Прошу тих, хто буде розмічати трасу юніорів, звернути увагу на зміни в трасі. Суть - залишити прохід біля кута загорожі для перехожих.

Також бажано юніорів ознайомити з підступним горбочком після виходу з передостаннього повороту на фініш. Там такий собі [мікро]вал тягнеться впоперек парку, природа цього насипу невідома, можливо старовинний протипожежний насип. (виділити паперовими обрізками?)

-------------------------------------------------

Рошукуються два судді: хронометрист та для ведення протоколу, на фініш малюків-котигорошок на змагання 24 квітня з 10:00 до 13:30. Старт та фініш - в окремих точках. Потрібно на кожному з 20-24 заїзді з 4-6 учасників:
1) зв"язуватися з суддею на старті по рації, записувати номери стартуючих в протокол,
2) засікати час команді "марш", візуально, або по рації (використовується останнім часом секундомір з мобільного)
3) записувати порядок фінішу (номери гонщиків) та вписувати час в протокол,
4) для найменших гонщиків перших заїздів визначати лідера серед тих, хто самостійно долає трасу (не на руках у батьків), а саме відмічати тих, хто здолав трасу за допомогую батьків. Тобто самостійно приймати суддівське рішення згідно правил змагань
5) фіксувати порушення (грубі), якщо раптом такі будуть, це відноситься в основному для батьків (див. Положення).
6) передавати дані (порядок фінішу та призначені місця) на нагородження. Нагородження біля фінішу.

перед змаганнями перечитати Положення перегонів для найменших (правила).

------------------------------
UPD (після змагань) траса не змінювалась, бо там дуже звужується її ширина і залишений прохід виходить небезпечним. А робити поворот раніше не було змоги, бо галявина була зайнята "толокою".


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість