Попередня реєстрація, діти 3-10 років 20-21.05.17

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Попередня реєстрація, діти 3-10 років 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:44

Попередня реєстрація відкрита з 1 по 14 травня.

З 15 травня ця тема не оновлюється - читайте тему Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17.

Реєстрація на перегони закрита! Виправлення та відреєстрація пишіть yus2006@ukr.net.
Прихований текстпоказати
з 10 травня реєстрація закрита для новачків! Гонщиків зі стажем приймаємо в резервний список!
з 7 травня 9:00 реєстрація для всіх обмежена! приймаємо в резервний список!
з 3 травня 17:00 реєстрація новачків - обмежена! приймаємо в резервний список!
Обмеження реєстрації означає, що гонщики, які надають заявки пізніше записуються в резерв з міткою RN - "резерв-новачки", або міткою R - "резерв". До основного списку учасників резервісти додаються, якщо є можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників, або якщо звільняються місця внаслідок відреєстрації учасників. Найбільше відреєстровується напередодні перегонів та зранку в дні перегонів. Приблизний процент відреєстрації та неявки на змагання 20%, тому резервісти мають великий шанс потрапити (і як правило, потрапляють) на змагання. На змаганнях резервістам видаються номери тих, хто не прийшов. Реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (це - парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів) - можна зареєструватися на місці старту у день перегонів.
Резервний список 20% - це до 120 учасників, "перекриває" неявку на змагання учасників з основного списку.
Прихований текстпоказати
Для прикладу графік реєстраціх на весняні змагання 2015
Зображення

:kolobok: Оголошуємо попередню реєстрацію дітей віком від 3 до 10 років на Двадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», які відбудуться 20-21 травня 2017 року (субота та неділя) в парку Дубки (метро Сирець).

Подія на фейсбук Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2017

В перший день змагань, 20 травня (субота) приймають участь гонщики категорій «3 роки», «4 роки», «5 років», «6 років».
В другий день змагань, 21 травня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років», «8 років», «9 років», «10 років».
Гонщики віком 2 роки, які зможуть самостійно здолати трасу 230 м, приймають участь в категорії «3 роки». Для гонщиків категорій «5 років» та старших проводяться окремі заліки серед дівчат та хлопців.

Увага! Для малюків віком 2-3 роки, які невпевнено проходять трасу, або не можуть подолати трасу без присутності батьків рекомендується участь у Велоперегонах для малюків "Котигорошки" (жовтень). Участь у обох змаганнях організаторами не вітається через велику кількість бажаючих дітей прийняти участь у перегонах; надалі організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації в окремих випадках.

Попередня реєстрація відкрита з 1 по 14 травня. Попередня реєстрація обмежується після прийому заявок від >650 учасників (для новачків), >750 учасників (для всіх). Учасники, які подають заявки пізніше, записуються в резервний список.

Новачкам читати всЕ! :yes Попередня реєстрація - обов'язкова!

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!»
Оголошення. Питання та обговорення перегонів

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередній список учасників на основні перегони
Попередній список учасників на додаткові перегони

Вікові групи:
Біговел 3 роки (1х230 м)
Велосипед 3 роки (1х230 м)
Біговел 4 роки (1х230 м)
Біговел 5 років (1х230 м) - для тих, хто не встиг пересісти на велосипед
Велосипед 4 роки (1х230 м)
5 років (2х230 м)
6 років (2х230 м)
7 років (2х400 м)
8 років (2х400 м)
9 років (3х400 м)
10 років (3х400 м)

З 6-ти років старти тільки на велосипедах.

Для реєстрації необхідно вказати:
------------------------------------------------------------------------------------
1*. Прізвище Ім'я дитини - українською мовою, вказуйте повне ім'я, наприклад, не Коваль Саша, а Коваль Олександр.
2*. Повна дата народження - число, місяць і рік народження.
3*. Вікова група (категорія) - на 20.05.17. Для категорій «3 роки», «4 роки», «5 років» додатково вказуйте, якщо біговел.
4*. Діаметр коліс велосипеда (біговела) - у дюймах; нижче на фото показано, де прочитати на покришках.
-----------Додаткова інформація:
5. Місто, селище - вказуйте, якщо не з Києва.
6. Команда - вказуйте назву, якщо формується команда більш, ніж з п'яти учасників.
7. Участь в перегонах на вибування - вказуйте, якщо будете приймати участь; для складання попередніх реєстраційних списків додаткових перегонів на вибування.
8*. Контакти - новачки, вказуйте обов'язково, бажано надати електронну адресу, можна в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net. Зв'язок повинен бути двостороннім, часто вказані реєстраційні дані потребують уточнення. З неповними або невірними даними учасник може потрапити в резерв!
------------------------------------------------------------------------------------

Порядок виходу на старт в категорії визначається 1) статтю (з 5-ти років), 2) діаметром коліс, 3) повною датою народження.

Попередньо зареєструватися можна одним з вказаних способів:

1) Залишити повідомлення з реєстраційними даними в цій темі. Увага, новачкам на форумі! Ваше перше повідомлення з'явиться тільки після схвалення кимось з модераторів. Контактні дані можна публікувати відкрито (після опрацювання вони видаляються), можна надсилати в ПП Sveta (новачкам деякий час після реєстрації на форумі сервіс ПП може бути недоступний), або на адресу yus2006@ukr.net. Якщо Ви редагуєте своє повідомлення в цій темі, то Ваші зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни новим, додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

2) Заповнити форму google за посиланням https://goo.gl/forms/XSzUEjsEHYvBDHSM2. Форма більше не приймає відповіді.

3) В інших випадках пишіть на адресу yus2006@ukr.net. В листі додатково зазначте Ваше контактне ім'я або нік. Увага! Ви повинні отримати відповідь на електронний лист з Вашими реєстраційними даними. Якщо Ви не отримали відповіді (ОК), то Ваш лист не опрацьований, або не отриманий!

------------------------------------------------------------------------------------
Для контролю всіх отриманих з різних джерел заявок (див. вище 1, 2, 3) вони будуть дублюватися в цій темі з вказанням часу та джерела подачі заявки.

Якщо Ваша дитина або Ви - новачок - прочитайте ще раз Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!». Шолом - обов'язковий! Без шолому дитині не дозволять вийти на старт.

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список.

Після реєстрації обов'язково потрібно перевірити, чи включили Вашу дитину в Попередній список учасників та чи правильно прийняті реєстраційні дані (див. список на основні перегони і список на додаткові перегони нижче). Попередній список обновлюється періодично (раз в декілька днів). Якщо є помилки - одразу повідомляйте. Напередодні перегонів будуть оголошені Порядок виходу гонщиків на старт та Розклад змагань.

При використанні, передруку матеріалів та фото - посилання на Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" обов'язкове!

До перегонів залишилось 5 днів. До закриття попередньої реєстрації залишилось 0 днів.

760 зареєстрованих учасників, крім того, в резерві 20, в резерві новачків 95,
в т.ч., (213 дівчат и 547 хлопців), (441 субота, 319 неділя), (180 новачків).
На додаткові перегони на вибування зареєстровано 250 учасників.


Увага! Попередня реєстрація закінчується за п'ять днів до початку перегонів. 14 травня (неділя) ця тема буде закрита. Прийом будь-яких заявок припиняється. Реєстрація може бути закрита раніше, якщо число учасників більше, ніж очікується. При наборі >650 учасників обмежується реєстрація для новачків, при наборі >750 учасників обмежується реєстрації для всіх гонщиків. Учасники, які подають заявки пізніше, записуються в резервний спискок. Якщо резервний список досить великий (без шансів потрапити на змагання), прийом будь-яких заявок на участь припиняється. Під час змагань до перегонів будуть допускатися тільки попередньо зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів та при наявності вільних номерів будуть допущені не більше, ніж 5 осіб не зареєстрованих заздалегідь за поважними причинами.

Реєстрація на місці проведення перегонів в день старту 20 травня проводиться на стартовому майданчику окремо для категорій «3 роки», «4 роки», «5 років», «6 років», 21 травня - окремо для категорій «7 років», «8 років», «9 років», «10 років» згідно з Розкладом змагань.

-------------
Декларація учасника в одному екземплярі (від одного з батьків) подається на кожну дитину окремо. Одна дитина - одна декларація. При участі в двох перегонах декларація заповнюється один раз та подається при реєстрації на основні кільцеві перегони.
Файл, який потрібно завантажити, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:

завантажити з drive.google
-------------

Розмір коліс можна подивитися на покришках. Наприклад,
12 дюймів
Зображення

26 дюймів
Зображення

Друге число в дужках, що вказане на покришках - це діаметр ободу. По цьому розміру також можна дізнатися розмір коліс в дюймах.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Діаметр ободу, найбільш поширений, мм
12" 203 мм
14" 254 мм
16" 305 мм
18" 355 мм
20" 406 мм
22" 457 мм
24" 507 мм
26" 559 мм
27,28,29" 622 мм
У кого немає цифр на колесах, виміряйте діаметр колеса лінійкою.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Зовнішній діаметр колеса по покришці, орієнтовно, см
8" 20,32 см
10" 25,4 см
12" 30,48 см
14" 35,56 см
16" 40,64 см
18" 45,72 см
20" 50,8 см
22" 55,88 см
24" 60,96 см
26" 66,04 см
28" 71,12 см
Міряти по зовнішньому діаметру
Прихований текстпоказати
Реєструючись на змагання зверніть увагу на орієнтовний розклад змагань. Це картинка-графік весняного розкладу 2016 року. Розклад цих змагань буде приблизно таким самим. Заплануйте свої справи таким чином, щоб час старту не став для Вас несподіванкою. Якщо Вас не влаштовує день, або час, то можна як виняток реєструватися в старшій категорії

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:45

Попередній список учасників на основні перегони наступне

З 15 травня ця тема не оновлюється - читайте Порядок виходу гонщиків на старт .

Опрацьовані заявки станом на 14 травня 19:00. Списки наведені по категоріям в порядку подання заявки.

753 заявок, + 21 резерв R, 93 резерв новачки RN

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо).
Зображення

Команди: не менше 5-и участників

Вікові категорії призначалися по повному числу років, можуть бути розбіжності з заявками від деяких учасників, які неузгоджено вказали вікову категорію, вік чи дату народження. Узгоджувати будемо в листуванні. Стосується також випадків, коли вказувався діаметр коліс менше, ніж на попередніх перегонах. Нагадую, участь в двух категоріях не дозволена правилами. Нагадую, хто з 6-річок має братиків-сестричок 7 років та старших - щоб стартувати в один день дітям 6 років дозволяється участь у категорії 7 років, за згодою батьків та бажанням дітей, бо траса значно більша.

Увага! Перевірте дані. Особливо ті гонщики, які змінили діаметр/велосипед між сезонами. Також, кто з новачків залишав заявки рос.мовою перевірте прізвища та імена гонщиків українською транслітерацією

20 травня 2017
Прихований текстпоказати

Біговел 3 роки - 1х230 м – 71
Бевзицький Артем Інфопульс 3 12
Корсанюк Денис Хотів, Київської 3 10
Слизьконіс Іван Обухів, Київської 3 8
Ступницький Тiмур 2.10 12
Биков Еван 3 10
Мовчан Олександр 3 12
Сосєдов Арсенiй 3 10
Нємчік Ніколь 3 12
Луговик Микита 3 12
Скорецький Захар 2.11 10
Усік Марк 3 10
Нестеровський Михайло 3 12
Костира Матвій 3 12
Соколов Дмитро 3 12
Щирба Захар 3 12
Дегтяр Давид 3 10
Пономаренко Вероніка 3 10
Каптюх Степан 3 10
Лисенко Даниїл 3 14
Радько Мілана 3 8
Литвиненко Iван 3 8
Єгоров Алекс 3 12
Романюк Микола 3 12
Гриценко Максим 3 14
Риженко Іван 3 12
Гермашева Валерія 3 12
Понур Нікіта 3 12
Патлай Ілля 3 8
Руднiков Леонiд 3 12
Кусков Ян 2.10 12
Классковська Ульяна Мінськ, Білорусь Sportkids 3 12
Тарідонов Демид 2.8 8
Жирнов Тимофій 3 12
Гамаля Юрій 3 8
Яшкуль Давид 3 12
Мусієнко Владислав Бровари, Київської 3 12
Бельський Олег Бровари, Київської 3 12
Чибеліс Даниіл 3 12
Нагула Ростислав Velociraptors 3 12
Гайдамаченко Вадим 3 8
Русанов Гліб 3 12
Владимировський Микита 3 12
Євтушенко Матвій Бровари, Київської 3 12
Маслов Іванко 3 12
Шашков Тимур 3 10
Вакарук Кіра 3 12
Ющук Поліна 3 12
Стрижаков Ілля 2.11 12
Склабинський Степан 2.5 8
Филипенко Єгор 3 12
Кунгурцев Андрій 3 10
Мінаєв Артем 3 12
Семко Роман 3 12
Калина Олександр 3 12
Гвоздєв Тіхон 2.9 12
Пустовідко Олександр 3 12
Швець Роман 3 12
Корольов Артем 3 10
Поліщук Катерина 3 12
Павлійчук Олександр 3 12
Клікун Адріан 3 12
Сомов Владислав 3 12
Дамірлі Рафаель 3 12
Гільчук Марія 3 12
Сторож Давид 3 12
Якобчук Максим 3 12
Федів Юрій Мила, Київської Velociraptors 3 12
Синюгін Олег Гатне, Київської 3 10
Іванюха Анастасія 3 12
Уртаєв Остап 3 12
Мущиніна Варвара 3 8

резерв-новачки
Кошелєв Ілля 3 12
Смоляр Марк 3 10
Пісковий Данііл 3 12
Іванченко Андрій 3 12
Чорномаз Давид 3 12
Єрмоленко Катерина 3 12
Кожухар Ярослав 3 12
Чорний Роман 3 12

Велосипед 3 роки - 1х230 м – 17
Долінська Неллі Інфопульс 3 16
Каришев Петро Інфопульс 3 16
Авер'янов Нікіта 3 16
Іванченко Даніїл 3 16
Шувалов Мирон Калита, Київської 3 16
Бондаренко Андрій 3 16
Ковальов Іван 3 14
Нарбут Ольга Ірпінь, Київської 3 16
Колотушкіна Валентина 3 12
Гудзь Олександр 3 16
Мисловський Олександр Вінниця 3 16
Ільйова Влада 3 12
Сапов Дмитрій 3 14
Комелькова Анна Буча, Київської 3 12
Куценко Тимофій 3 16
Василенко Зореслава 3 12
Калiнiченко Георгiй 3 12

резерв
Хасанов Адріан Буча, Київської 3 12

резерв-новачки
Клішин Федор 3 16

Біговел 4 роки - 1х230 м – 44
Федоренко Владислав Інфопульс 4 12
Бабенко Макар 4 12
Кримець Вероніка 4 12
Міцкевич Максим 4 12
Чертополох Денис 4 10
Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12
Романюк Андрій 4 12
Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 4 12
Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 4 12
Доловських Артем 4 10
Прокопенко Денис 4 12
Пунько Ярослав 4 12
Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 12
Пантюхов Владислав 4 12
Дмитрук Вероніка 4 14
Тарасенко Еріка 4 12
Тішаєв Андрій 4 12
Лахманець Нікіта 4 12
Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 4 12
Тарідонова Катерина 4 14
Ткачук Михайло 4 12
Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 14
Роман Кирило Буча, Київської 4 10
Іванова Поліна 4 12
Яроменок Маркіян 4 16
Денисенко Гліб 4 14
Кушка Ярослава Буча, Київської 4 10
Кушка Милослава Буча, Київської 4 10
Вакулін Геннадій Velociraptors 4 12
Духовний Андрій 4 12
Склабинський Григорій 4 12
Міщенко Анастасія Діти Світла 4 10
Пелехань Артем Бровари, Київської 4 12
Гришкевич Олександра Мінськ, Білорусь 4 12
Нога Максим 4 10
Дегтярьова Ніка 4 12
Басенко Микита 4 10
Мрачковський Данило 4 10
Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 12
Онищенко Макар 4 12
Поліщук Вероніка 4 12
Бібченко Лія HAPPY KіDS 4 12
Прасол Макар 4 8
Куркіна Марта 4 12

резерв
Мироненко Михайло 4 10

резерв-новачки
Горшков Дмитрій 4 10
Шолудько Артем 4 10
Смирна Катерина 4 12
Тітов Ельдар 4 12
Рахуба Олексій 4 12

Біговел 5 років - 1х230 м – 5
Кругла Поліна Інфопульс 5 12
Ульяницька Ірина Інфопульс 5 16
Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 5 16
Гнатюк Данило 5 12
Горячий Захар 5 12

резерв
Коваленко Антон Немішаєве, Київської 5 12

резерв-новачки
Бородаченко Олександр 5 12
Вовк Дзвенислава 5 12

Велосипед 4 роки - 1х230 м – 687
Делендик Тимофій Інфопульс 4 12
Зимбицька Катерина Інфопульс 4 16
Слободенюк Поліна Інфопульс 4 14
Сухота Ерік Інфопульс 4 16
Самойленко Олексій 4 20
Сичевський Микита 4 16
Пахомов Єгор Лідер 4 16
Яременчук Денис 4 12
Яцульчак Максим 4 16
Дубова Софія 4 16
Макарчук Іван 4 14
Гончаренко Федір 4 16
Шваб Олександр 4 16
Воропай Іван Вишгород, Київської 4 16
Полінков Олександр 4 12
Коваль-Стріхар Микита 4 16
Лисаков Артур 4 16
Бірюк Артем 4 16
Заяць Роман 4 16
Сіренко Лев 4 16
Тодчук Тихон 4 16
Байдоха Йенсен Оливер 4 16
Дубинченко Кіра 4 16
Пархоменко Ілля 4 16
Кононцов Юрій 4 16
Кернасовський Орест 4 16
Погорілий Святослав Амігос 4 14
Кулешов Тимур 4 16
Демчишин Христина 4 12
Бойко Ярослав ВДНГ-Молнія 4 20
Бєлєтєєв Дмитро 4 16
Харченко Святослав 4 16
Ануфрiєв Олег 4 16
Чуян Дмитро Хотів, Київської 4 20
Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 16
Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 4 16
Кучер Євангеліна Артеріум 4 16
Лубнін Нікіта Артеріум 4 16
Нагорняк Марк 4 14
Лопатіна Катерина 4 16
Шеронов Олексій 4 16
Клименчук Гордій 4 12
Сидоренко Гліб 4 16
Зубашенко Олексій 4 16
Нечай Владислав 4 16
Сташкевич Артем 4 14
Сташкевич Олексій 4 18
Петрусенко Олександра 4 18
Кузьменков Владислав 4 20
Гришкевич Олександра Мінськ, Білорусь 4 16
Дубова Варвара 4 12
Аврутіна Ольга 4 16
Пронтенко Роман 4 20
Гречана Софія 4 12
Гайнутдінов Георгій 4 18
Буренок Тимур Бровари, Київської 4 14
Яременко Тимофій 4 16
Чуб Злата 4 16
Клюєва Ярослава SCOTT RC 4 16
Коваленко Андрей Velociraptors 4 20
Боденко Дарій 4 16
Самойленко Арiна 4 12
Лазор Олександр 4 16
Лубніна Аліса 4 16
Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 4 16
Лесик Дмитро Пісківка, Київської 4 16
Біляков Іван 4 16
Пашківський Антон 4 20

резерв
Кривенко Дар'я 4 20
Шульга Михайло 4 16
Завгородній Олександр 4 12
Пуликовський Мірослав 4 20

резерв-новачки
Воронович Андрій 4 16
Синюгін Степан SCOTT RC 4 16
Борисов Андрій 4 16
Соповський Костянтин 4 14
Андрієнко Тимофій 4 16
Байбуза Даніель 4 16
Ігнатов Олексій 4 16
Найдова Софія 4 16
Мельниченко Лука 4 18
Сакун Дмитро 4 10
Кобзаренко Ілля 4 14
Ухо Тимофій 4 12
Щербань Віра 4 16

5 років - дівчата - 2х230 м – 25
Січкаренко Дарина Софіївська Борщагівка, Київської 5 16
Нестерук Анна 5 14
Іванченко Маргарита 5 20
Тептюк Емілія 5 16
Медвідь Анастасія 5 14
Алєксєєнко Вікторія 5 12
Хіміченко Домініка 5 18
Розумяк Ангеліна 5 16
Столяр Іванна 5 16
Юсім Аріна 5 20
Олексенко Каріна HAPPY KіDS 5 20
Березан Поліна 5 16
Олищук Вероніка 5 16
Патлай Поліна 5 16
Міненко Дарія 5 16
Хомякова Ксенія 5 12
Соловйова Евеліна 5 12
Мусієнко Олександра 5 20
Шевченко Олександра 5 20
Семко Дар'я 5 16
Кулікалова Єкатерина 5 20
Лівшиць Тамара 5 16
Бейко Марія 5 18
Яковенко Юлія 5 16
Нестерова Валерія 5 20

резерв-новачки
Горшкова Міра 5 16
Хомутенко Злата 5 20
Сурмило Валерія 5 16
Шестак Уляна 5 16
Рибалкіна Софія 5 16

5 років - хлопці - 2х230 м – 81
Величко Назарій Інфопульс 5 18
Пузанков Іван Інфопульс 5 20
Старченко Іван Інфопульс 5 20
Грініченко Олексій 5 18
Зубков Олексій 5 16
Адамюк Артем HAPPY KіDS 5 16
Сгадов Артем 5 18
Метлицький Савелій 5 16
Куно Артем 5 16
Артюх Сергій 5 20
Копачевський Євгеній 5 20
Смірнов Денис 5 18
Гортопан Олексій Лідер 5 20
Расько Ян 5 16
Головань Всеволод 5 16
Гоменюк Ростислав Амігос 5 16
Сергієнко Данило 5 20
Валеватий Василь 5 14
Ісічко Лев 5 16
Плескач Владислав 5 16
Стрижов Назар Вишневе, Київської 5 14
Волохонський Артем 5 14
Ковальов Мірон Чайки, Київської 5 16
Федоренко Макар 5 16
Поліщук Роман 5 20
Мірошніченко Мартін 5 16
Міхальцов Микита Бровари, Київської 5 20
Корнієнко Микита 5 20
Ткаченко Ілля 5 20
Колесник Лев 5 20
Маренець Єгор 5 18
Гром Іван 5 16
Карпінський Стефан 5 20
Скомаровський Петро 5 20
Кожан Роман 5 16
Владимиров Ілля 5 16
Цімох Артур Пісківка, Київської 5 20
Остаповський Євгеній 5 16
Іванченко Максим 5 16
Шпак Михайло HAPPY KіDS 5 16
Півторак Олексій 5 16
Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 5 16
Маковський Кіріл 5 16
Лісовий Владислав 5 20
Сухомовський Максим 5 20
Решетник Назар 5 20
Куманський Любомир 5 20
Малков Матвій 5 12
Маслов Назар 5 16
Манзюк Роман 5 16
Болтовський Данило 5 20
Данилевський Данило 5 16
Дронік Марко 5 16
Яцемирський Мірон 5 20
Колесник Олексій 5 20
Басанин Олександр 5 16
Сайко Ілля 5 16
Тютюнник Андрій 5 12
Мельник Роман 5 16
Пєструіл Кирил 5 16
Паламарчук Борис 5 16
Товмосян Тигран 5 16
Станішевський Терентій 5 20
Яровой Євген 5 14
Зюков Іван 5 16
Легусов В'ячеслав 5 16
Рудік Назарій 5 18
Михайленко Гліб 5 20
Бєланов Євген 5 14
Чайковський Михайло 5 14
Дегтяр Руслан 5 16
Слободяник Анатолій 5 16
Процун Іван 5 16
Швець Ілля 5 16
Поліщук Глєб 5 14
Мозган Ярослав 5 16
Бублей Матвiй 5 16
Замковой Ярослав Щасливе, Київської Velociraptors 5 20
Маслов Олександр 5 16
Яремич Ярослав 5 16
Анніков Артем ВДНГ Молнія 5 20

резерв-новачки
Деуль Ілля 5 12
Маленков Лаврін 5 16
Шкляренко Андрій 5 18
Копилов Остап 5 20
Риженко Володимир 5 12
Андрієнко Олексій 5 20
Бруль Тимофiй 5 16
Колеснік Матвій 5 24
Колеснік Андрій 5 24
Сопельняк Денис 5 16
Сопельняк Артем 5 16
Шпорт Марк 5 16
Шпак Дмитро 5 16
Гаркавий В'ячеслав 5 18
Бобровник Ярослав 5 16
Кшапко Микола 5 20
Косяк Лев 5 16
Вавілін Тимур 5 20

6 років - дівчата - 2х230 м – 32
Каришева Надія Інфопульс 6 20
Полушкіна Злата Інфопульс 6 20
Шамоніна Дар'я Інфопульс 6 18
Мальцева Софія SCOTT RC 6 20
Ніколенко Анастасія 6 16
Кравцова Олександра 6 16
Рябенко Єлизавета 6 16
Нешта Анастасія Лідер 6 20
Толкун Єва 6 16
Макарчук Вероніка 6 16
Хмара Олеся 6 20
Шувалова Мар'я Калита, Київської 6 20
Трофимець Євгенія 6 24
Сомова Марія 6 16
Бондаренко Марія 6 20
Коваль Марія 6 20
Моркотун Євгенія 6 20
Хаустова Марія 6 16
Бєлєтєєва Анна 6 24
Костенко Наталія Порцелян 6 16
Губарєва Поліна Соколята 6 20
Хорькова Мiлана 6 18
Мельник Маргарита 6 24
Осадча Єва 6 20
Нічаєнко Анна 6 18
Тищенко Юлія 6 16
Лахман Еліна Velociraptors 6 20
Швець Вероніка Турбо 6 20
Лесик Домініка Пісківка, Київської 6 20
Кухарчук Аліса 6 20
Куницька Варвара 6 20
Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 6 20

резерв
Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 6 18
Коваленко Катерина 6 20

резерв-новачки
Балашова Аліса 6 16
Камінська Мілана 6 16
Кийкова Софія 6 20
Плисюк Анна 6 20

6 років - хлопці - 2х230 м – 97
Ренжин Вадим Мукачеве, Закарпатської 6 20
Кустовський Артем Глеваха, Київської Інфопульс 6 16
Нешин Семен Інфопульс 6 16
Скіпа Даніїл SCOTT RC 6 20
Калініченко Максим 6 20
Шульга Аркадій 6 20
Голець Давид 6 16
Юревич Ярослав 6 20
Федоренко Глєб 6 20
Шамшур Роман Лідер 6 16
Маліновський Павло 6 20
Нешта Денис Лідер 6 16
Завадський Максим 6 20
Стоєцький Даніїл Лідер 6 20
Толкун Єгор 6 20
Ісічко Платон 6 20
Іваненко Іван Вишневе, Київської 6 24
Товстик Артем 6 20
Соколовський Назар 6 20
Дроздов Олексій 6 20
Лукаш Михайло 6 20
Швидкий Артемій 6 16
Куліков Павел 6 20
Свистун Даниїл Фастів, Київської 6 16
Зотін Ярослав 6 16
Громико Александер 6 20
Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 6 16
Мартинов Сергій 6 20
Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 6 20
Кочубей Кирило 6 16
Коваленко Гліб 6 20
Олiйник Крiстiан 6 20
Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 6 20
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 6 16
Янченко Данило 6 20
Шелест Євген 6 20
Шелест Юрій 6 20
Куркін Нікіта 6 16
Курташов Кирило 6 24
Онищенко Кирило 6 20
Пантюхов Нікіта 6 20
Міхненко Володимир 6 20
Євдошенко Кіріл 6 20
Петровець Матвій 6 20
Дмитрук Максим 6 16
Аннін Андрій 6 16
Соломаха Владислав 6 24
Кононцов Дмитро 6 20
Сулима Марк 6 20
Гриценко Артем 6 20
Скуратівський Радомир 6 16
Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20
Швидкий Тимур 6 24
Андріященко Назар 6 20
Попович Артем Стріла 6 24
Репкін Олександр 6 16
Вайданіч Максим 6 18
Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 6 18
Шевченко Тимофій 6 20
Маркотенко Денис Діти Світла 6 20
Златін Данило 6 16
Гулеватий Тимофій 6 20
Кондратенко Денис 6 20
Щур Назар Горенка, Київської 6 16
Лепеха Назар 6 20
Нестеров Іван 6 24
Загородній Кирил 6 20
Кравець Владислав 6 16
Кучма Олександр 6 20
Грицків Павло 6 20
Рец Володимир 6 20
Вакулін Євгеній Velociraptors 6 24
Дудін Владислав 6 16
Барташук Артем 6 20
Ющук Богдан 6 20
Федчик Сергій Білогородка, Київської 6 20
Лебедєв Тимофій 6 20
Боєв Борис 6 20
Ахундов Арсен 6 20
Дзендзелюк Данил 6 20
Кулаков Тимофій 6 16
Знайченко Тимофій 6 18
Зінченко Олексій 6 20
Іванець Марк 6 18
Шатін Влас Velociraptors 6 20
Кондратьєв Ян 6 20
Луць Маркіян 6 20
Навроцький Іван 6 20
Конотоп Михайло Вишневе, Київської 6 20
Лівшиць Леонід 6 20
Самочерних Святослав 6 16
Козачок Євгеній 6 20
Бачинський Денис 6 16
Воронін Ілля ВДНГ Молнія 6 20
Шостак Кирил 6 20
Шкаленко Олександр 6 20
Мельник Данііл Амігос 6 20

резерв
Сухопара Артур 6 20
Мироненко Антон 6 16

резерв-новачки
Шрам Ладимир 6 18
Пастушенко Назар 6 20
Пiдлужний Глiб 6 16
Трубачов Кирило 6 20
Ільчишин Єлізар 6 20
Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 6 20
Філіп'єв Данііл 6 20
Ткачук Арсентій Бровари, Київської 6 20
21 травня 2017
Прихований текстпоказати

7 років - дівчата - 2х400 м – 30
Посітко Дарина Інфопульс 7 18
Шумська Єва Інфопульс 7 18
Тептюк Олександра 7 20
Дацюк Марія 7 20
Нестеренко Віра Діти Світла 7 20
Оверчук Зоряна 7 20
Несин Мирослава Соколята 7 16
Куценко Маргарита 7 20
Шумська Анна 7 24
Жукова Антоніна 7 20
Грабарчук Єва 7 18
Юкало Надія 7 20
Демчишин Анна 7 14
Сурма Марія 7 16
Залужна Єва 7 16
Бондарчук Марія 7 20
Костенко Єлизавета Порцелян 6 16
Базиленко Мар'яна Соколята 7 20
Соловйова Софія 7 18
Горблюк Єлизавета 7 24
Гуз Софія 7 20
Сіунова Єлизавета 7 20
Макейчик Марія 7 20
Можаровська Софія 7 24
Зеленко Поліна 6 20
Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20
Окрент Каріна 7 20
Чуб Валерiя 7 20
Кравчук Юлія 7 20
Герлянд Катерина 7 20

резерв
Кудінова Марія Ірпінь, Київської 7 20
Дмитрук Катерина 7 24

резерв-новачки
Воронцова Марина 7 20
Марковська Дар'я 7 24
Дем'янець Єлізавета 7 20
Давгаль Вікторія 7 18
Борисенко Софія 7 16
Мельниченко Софія 7 20
Пасічник Анастасія 7 16
Бобровник Віталіна 7 20

7 років - хлопці - 2х400 м – 73
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR/Дідорівка 6 20
Гладій Богдан Інфопульс 7 20
Кушнір Захар Інфопульс 7 20
Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 7 20
Грініченко Роман 7 27
Кохан Михайло 6 20
Кохан Ігор 7 20
Галатін-Павловський Олексій 7 20
Гордієнко Андрій Амігос 7 20
Побочий Дмитро 7 24
Рябошапка Кирило 7 20
Жидков Іван 7 20
Іванченко Георгій 7 24
Лазарев Нікіта Соколята 7 24
Вишняк Ігор 7 20
Шостаковський Мирон 7 20
Піхно Нікіта 7 20
Бобко Віктор 7 20
Ващук Денис 7 24
Стрєлов Гліб 7 16
Розумяк Нікіта 7 20
Уваров Михайло 7 24
Круковський Михайло 7 20
Кіпчук Костянтин 7 20
Горобцов Олександр 7 24
Самосват Кipiл 7 24
Найдьонов Кирило 7 20
Савченко Тимофій 7 20
Радько Нікіта 7 16
Данильчук Тимофій 7 26
Іванченко Максим 7 20
Зябченко Ілля 7 20
Морозович Назар Бровари, Київської 7 16
Олищук Максим 7 26
Шекера Максим ВДНГ Молнія 7 24
Саранча Тимофій 7 20
Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 7 20
Сашенко Тарас Проліски, Київської 7 20
Гончаренко Олег Боярка, Київської 7 20
Мельник Дмитро 7 24
Пєструіл Максим 6 20
Антонов Юрій 7 20
Волков Єгор 7 20
Сидоренко Олексій 7 20
Шиманський Андрій 7 20
Сантаровіч Олег 7 16
Шекера Костянтин Вишневе, Київської 7 20
Юдін Артьом 7 20
Зюков Павло 7 24
Зубашенко Максим 7 24
Горобей В'ячеслав 7 20
Сташкевич Андрій 7 20
Дегтяр Тимур 7 24
Коваль Олексій Бровари, Київської 7 16
Фугело Артем 7 24
Жабінець Андрій 7 24
Шепель Данііл Бровари, Київської 7 20
Кошелєв Ярослав 7 20
Чайка Євген 7 24
Iващенко Владислав 7 24
Кириченко Артем 7 24
Горбаченко Антон 7 20
Іваськів Ян Вишгород, Київської 7 20
Ворушило Олександр Чайки, Київської 7 24
Федяй Іван Горенка, Київської 7 20
Максименко Даніїл 7 20
Кирлан Юрій 7 16
Бондаренко Данiiл 7 26
Самойлов Захар 7 20
Захаров Андрій Турбо 7 20
Онищенко Олександр ВДНГ Молнія 7 20
Кондратський Євген ВДНГ Молнія 7 24
Данилевич Денис Буча, Київської 7 16

резерв
Кривенко Іван 7 20

резерв-новачки
Чалий Станіслав 7 20
Корольов Марк 7 20
Мусієнко Владислав 7 24
Нестерук Владислав 7 20
Кухаренко Матвій 7 20
Арнаут Андрій 7 20

8 років - дівчата - 2х400 м – 29
Чернецька Ольга SCOTT RC 8 24
Попова Катерина 8 20
Рибка Софія 8 24
Ільєнко Аліса 8 24
Романюк Тетяна 8 20
Москаленко Юлiя 8 24
Ружицька Ольга 8 20
Саморай Валерія 8 24
Лісова Діана 8 24
Коляда Вікторія 8 20
Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 8 20
Варданян Надія 8 20
Кучер Олександра Артеріум 8 24
Кардаш Яна 8 20
Василенко Маргарита 8 20
Лагода Ніколь 8 26
Завалішина Радміла 8 20
Калина Вероніка 8 20
Бучко Дарина 8 24
Чехова Поліна Соколята 8 18
Войтенко Дар'я Соколята 8 20
Волжина Діана 8 24
Кулікалова Анна 8 24
Тарасенко Єлизавета 8 20
Рейнгардт Єва-Вікторія 8 20
Прасол Катерина 8 24
Дегтяр Ніка 8 24
Катрук Катерина Соколята 8 24
Білецька Олександра 8 24

резерв
Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 8 20
Коваленко Марія 8 20

резерв-новачки
Єрмакова Стефанія 8 20
Мащенко Марiя 8 26
Пісня Катерина 8 18
Луценко Марія 8 24

8 років - хлопці - 2х400 м – 52
Толстіков Богдан 8 20
Різніченко Андрій 8 24
Метлицький Георгій 8 24
Авер'янов Iлля 8 26
Сарафінюк Марк Бориспіль, Київської 8 16
Єжов Іван 8 20
Севковський Арсеній 8 20
Мірошніченко Гавриїл 8 24
Карпенко Антон 8 24
Алєксєєв Дмитро 8 24
Бірюк Дмитро 8 20
Барабанов Валерій 8 20
Заяць Андрій 8 26
Сайковський Кирил 8 24
Костенко Артем 8 20
Козирський Владислав 8 24
Байдоха Йенсен Ніколай 8 26
Євдошенко Матвiй 8 24
Криворучко Нікіта 8 26
Тонкошкур Максим 8 24
Проценко Денис 8 20
Федієнко Антон 8 24
Микитюк Михайло 8 24
Павлюков Іван Васильків, Київської 8 26
Павлюков Михайло Васильків, Київської 8 24
Гермашев Олександр 8 24
Буташ Михайло 8 18
Сотніков Федір ВДНГ Молнія 8 24
Теліщук Максим ВДНГ Молнія 8 24
Пилипенко Олексій 8 26
Чорний Степан Angara.іn.ua 8 24
Карнаух Ілля 8 26
Донець Арсеній 8 24
Альошин Іван 3-Б 8 20
Родіонов Микола 8 24
Васильев Олександр 8 20
Петін Олексій 8 20
Меть Єгор 8 24
Поліщук Андрій 8 24
Сухонда Сергій Форсаж 8 24
Корольов Ігор 8 20
Случанський Андрій 8 24
Сафонов Євгеній 8 20
Шатін Святослав Velociraptors 8 20
Шевчук Микита Velociraptors 8 24
Луць Святослав 8 20
Лахман Максим Velociraptors 8 24
Бобрусь Олексій Velociraptors 8 24
Пустовойт Єгор Обухів, Київської 8 20
Рижов Максим Турбо 8 24
Бабіч Дмитро 8 20
Злуніцин Валерій 8 24

резерв
Мусієнко Артем 8 26
Оміді Арман 8 20

резерв-новачки
Копилов Олесь 8 24
Красавцев Антон 8 20
Пікуза Іван 8 24
Ліпчанчук Вадим Боярка, Київської 8 24
Міхно Владислав 8 24

9 років - дівчата - 3х400 м – 33
Мальцева Анастасія SCOTT RC 9 26
Лазарева Інна Соколята 9 24
Медведєва Дар'я 9 24
Полінкова Катерина 9 24
Столяр Вероніка 9 24
Онищенко Каріна 9 24
Кічата Софія 9 24
Пономаренко Анастасія 9 20
Дзюбенко Агата Боярка, Київської 9 16
Журавська Вероніка Амігос 9 24
Кравченко Софія 9 24
Брандибура Христина 9 20
Шекера Анна ВДНГ Молнія 9 26
Малкова Майя 9 20
Грабовець Марія SCOTT RC 9 24
Добушевська Маргарита 3-Б 9 24
Каленіча Анастасія 3-Б 9 24
Кострицька Марія 3-Б 9 24
Крижанівська Софія 3-Б 9 24
Максимчук Ксенія 3-Б 9 20
Новохатня Крістіна 3-Б 9 24
Ткачук Тетяна 3-Б 9 24
Маркотенко Анастасія Діти Світла 9 24
Щербакова Єкатерина 9 24
Єгорова Анастасія 9 24
Удовиченко Анна 9 24
Аврутіна Софія 9 26
Ковальчук Маргарита 9 20
Володимиренко Анна 9 26
Бакай Вероніка 9 20
Захарова Маргарита Турбо 9 24
Швець Надія Турбо 9 24
Мазій Вероніка 9 24

резерв-новачки
Петрова Діана 9 24
Бобровник Анастасія 9 20
Арнаут Валерія 9 26

9 років - хлопці - 3х400 м – 54
Долінський Михайло Інфопульс 9 24
Кучеренко Нікіта Інфопульс 9 26
Самойлов Роман Інфопульс 9 20
Шараненков Лук'ян Інфопульс 9 26
Гаркавенко Олександр SCOTT RC 9 26
Дубовой Артем 9 24
Ердт Юрій 9 24
Ковальов Марк Чайки, Київської 9 24
Бондарчук Нікіта 9 20
Водоп'янов Кіріл 9 24
Лукаш Іван 9 24
Олесов Данііл Діти Світла 9 24
Нестеренко Михайло Діти Світла 9 24
Худяков Андрій 9 24
Гафуров Олексій 9 24
Стельмах Єгор 9 20
Антонов Михайло 9 29
Петренко Дмитро 9 26
Дебальчук Максим 9 24
Журавський Михайло 9 24
Пугач Ілля 9 24
Деревянко Костянтин 9 26
Мора Руслан 9 26
Баров Нікіта ВДНГ Молнія 9 24
Романенко Роман ВДНГ Молнія 9 24
Муха Юрій 9 24
Шевчук Данило 9 24
Мальований Роман 9 24
Ганічев Євген 3-Б 9 24
Кравченко Юрій 3-Б 9 24
Матвійчук Тимофій 3-Б 9 24
Пінчук Костянтин 3-Б 9 24
Савранський Християн 3-Б 9 20
Ручко Олексій 9 26
Марищук Максим Бровари, Київської 9 26
Гуз Михайло 9 24
Чернявський Михаїл Діти Світла 9 20
Осадчий Тимофій 9 24
Ружинський Артем 9 26
Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 9 24
Міщенко Михайло Діти Світла 9 20
Перепелиця Максим 9 26
Дубовий Іван 9 24
Бучко Богдан 9 24
Іванова Мирослава 9 24
Деуль Володимир 9 24
Ремез Владислав Velociraptors 9 20
Гуслистий Назар Турбо 9 24
Корнієнко Єгор Турбо 9 24
Костюк Клим Турбо 9 24
Бібченко Єлисей HAPPY KіDS 9 20
Макаров Олексiй 9 24
Васильєв Назар ВДНГ Молнія 9 26

резерв
Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 9 24
Оніщенко Владислав 9 26
Соломаха Олексій 9 20

резерв-новачки
Трофименко Кирило 9 24

10 років - дівчата - 3х400 м – 12
Моцна Анна 11 26 ПК
Гордієнко Анна Амігос 10 26
Славінська Анастасія Миронівка, Київської 10 26
Москаленко Поліна 10 24
Романюк Ірина 11 26 ПК
Савенко Поліна Васильків, Київської 10 18
Міхненко Ангеліна 10 24
Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26
Коляда Ірина 10 28
Бойчук Марта 3-Б 10 24
Зюкова Катерина 10 24
Поліщук Анастасія 10 20

резерв-новачки
Островерха Оксана 10 24

10 років - хлопці - 3х400 м – 30
Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 10 26
Шамшур Дмитро Лідер 10 24
Пахомов Антон Лідер 10 24
Куц Андрій 10 24
Довгич Євген 10 24
Петрушенко Климентiй 10 24
Кільдішев Станіслав Амігос 10 24
Будяк Олександр Бровари, Київської 10 24
Корольов Артем 10 24
Шостак Дем'ян 10 20
Таборов Ян 11 24 ПК
Логущенко Ігор Петропавлівська Борщагівка 10 24
Понур Олександр 10 26
Іванко Микола 10 24
Бабич Олександр Лідер 10 26
Хомяков Кирил 10 20
Карлишев Роман 10 24
Кушнір Дмитро 3-Б 10 24
Дубов Ілля 11 26 ПК
Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24
Копанєв Денис 10 24
Бойко Денис 10 24
Зелінський Філіп 10 24
Москаленко Дмитро 10 24
Горячий Кирило 10 24
Горобей Михайло 10 24
Гайовий Костянтин 10 26
Павлусь Юлiй 10 26
Чабала Любомир 10 24
Свергунов Назар 10 26

резерв-новачки
Дорофеєв Євгеній Ірпінь, Київської 10 24

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:46

Попередній список учасників на додаткові перегони попереднє

З 15 травня ця тема не оновлюється - читайте Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони .

станом на 12 травня 17:30
237 заявок

20 травня 2017
Прихований текстпоказати

Біговел 3 роки - 80 м – 16
Мовчан Олександр 3 12
Сосєдов Арсенiй 3 10
Пономаренко Вероніка 3 10
Романюк Микола 3 12
Патлай Ілля 3 8
Руднiков Леонiд 3 12
Классковська Ульяна Мінськ, Білорусь Sportkids 3 12
Жирнов Тимофій 3 12
Яшкуль Давид 3 12
Чибеліс Даниіл 3 12
Шашков Тимур 3 10
Стрижаков Ілля 2.11 12
Кунгурцев Андрій 3 10
Семко Роман 3 12
Кошелєв Ілля 3 12
Якобчук Максим 3 12

Велосипед 3 роки - 80 м – 4
Ковальов Іван 3 14
Мисловський Олександр Вінниця 3 16
Калiнiченко Георгiй 3 12
Клішин Федор 3 16

Біговел 4(5) роки - 80 м – 21
Бабенко Макар 4 12
Кримець Вероніка 4 12
Чертополох Денис 4 10
Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12
Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 4 12
Доловських Артем 4 10
Пунько Ярослав 4 12
Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 12
Тарасенко Еріка 4 12
Гнатюк Данило 5 12
Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 14
Роман Кирило Буча, Київської 4 10
Яроменок Маркіян 4 16
Гришкевич Олександра Мінськ, Білорусь 4 12
Дегтярьова Ніка 4 12
Басенко Микита 4 10
Мрачковський Данило 4 10
Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 12
Онищенко Макар 4 12
Тітов Ельдар 4 12
Рахуба Олексій 4 12

Велосипед 4 роки - 80 м – 17
Макарчук Іван 4 14
Коваль-Стріхар Микита 4 16
Лисаков Артур 4 16
Заяць Роман 4 16
Байдоха Йенсен Оливер 4 16
Погорілий Святослав Амігос 4 14
Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 16
Нагорняк Марк 4 14
Лопатіна Катерина 4 16
Нечай Владислав 4 16
Петрусенко Олександра 4 18
Гришкевич Олександра Мінськ, Білорусь 4 16
Воронович Андрій 4 16
Байбуза Даніель 4 16
Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 4 16
Біляков Іван 4 16
Пашківський Антон 4 20

5 років - дівчата - 80 м – 9
Січкаренко Дарина Софіївська Борщагівка, Київської 5 16
Іванченко Маргарита 5 20
Олищук Вероніка 5 16
Патлай Поліна 5 16
Міненко Дарія 5 16
Мусієнко Олександра 5 20
Шевченко Олександра 5 20
Семко Дар'я 5 16
Лівшиць Тамара 5 16

5 років - хлопці - 80 м – 39
Грініченко Олексій 5 18
Сгадов Артем 5 16
Метлицький Савелій 5 16
Артюх Сергій 5 20
Смірнов Денис 5 18
Головань Всеволод 5 16
Гоменюк Ростислав Амігос 5 16
Сергієнко Данило 5 20
Валеватий Василь 5 14
Поліщук Роман 5 20
Гром Іван 5 16
Кожан Роман 5 16
Цімох Артур Пісківка, Київської 5 20
Іванченко Максим 5 16
Лісовий Владислав 5 20
Решетник Назар 5 20
Куманський Любомир 5 20
Малков Матвій 5 12
Манзюк Роман 5 16
Болтовський Данило 5 20
Колесник Олексій 5 20
Басанин Олександр 5 16
Сайко Ілля 5 16
Паламарчук Борис 5 16
Зюков Іван 5 16
Михайленко Гліб 5 20
Чайковський Михайло 5 14
Слободяник Анатолій 5 16
Процун Іван 5 16
Деуль Ілля 5 12
Бублей Матвiй 5 16
Маслов Олександр 5 16
Копилов Остап 5 20
Риженко Володимир 5 12
Бруль Тимофiй 5 16
Шпорт Марк 5 16
Кшапко Микола 5 20
Вавілін Тимур 5 20
Коваленко Антон Немішаєве, Київської 5 12

6 років - дівчата - 80 м – 8
Рябенко Єлизавета 6 16
Нешта Анастасія Лідер 6 20
Макарчук Вероніка 6 16
Хмара Олеся 6 20
Бондаренко Марія 6 20
Балашова Аліса 6 16
Кухарчук Аліса 6 20
Кийкова Софія 6 20

6 років - хлопці - 80 м – 33
Ренжин Вадим Мукачеве, Закарпатської 6 20
Калініченко Максим 6 20
Нешта Денис Лідер 6 16
Завадський Максим 6 20
Соколовський Назар 6 20
Дроздов Олексій 6 20
Швидкий Артемій 6 16
Зотін Ярослав 6 16
Громико Александер 6 20
Мартинов Сергій 6 20
Олiйник Крiстiан 6 20
Янченко Данило 6 20
Міхненко Володимир 6 20
Євдошенко Кіріл 6 20
Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20
Швидкий Тимур 6 24
Репкін Олександр 6 16
Златін Данило 6 16
Загородній Кирил 6 20
Кравець Владислав 6 16
Грицків Павло 6 20
Рец Володимир 6 20
Федчик Сергій Білогородка, Київської 6 20
Боєв Борис 6 20
Ахундов Арсен 6 20
Дзендзелюк Данил 6 20
Кулаков Тимофій 6 16
Знайченко Тимофій 6 18
Кондратьєв Ян 6 20
Лівшиць Леонід 6 20
Пiдлужний Глiб 6 16
Козачок Євгеній 6 20
Ткачук Арсентій Бровари, Київської 6 20
21 травня 2017
Прихований текстпоказати

7 років - дівчата - 80 м – 10
Дацюк Марія 7 20
Жукова Антоніна 7 20
Грабарчук Єва 7 18
Юкало Надія 7 20
Залужна Єва 7 16
Соловйова Софія 7 18
Горблюк Єлизавета 7 24
Можаровська Софія 7 24
Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20
Окрент Каріна 7 20

7 років - хлопці - 80 м – 19
Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20
Грініченко Роман 7 27
Піхно Нікіта 7 20
Ващук Денис 7 24
Стрєлов Гліб 7 16
Горобцов Олександр 7 24
Самосват Кipiл 7 24
Зябченко Ілля 7 20
Олищук Максим 7 26
Саранча Тимофій 7 20
Гончаренко Олег Боярка, Київської 7 20
Сантаровіч Олег 7 16
Зюков Павло 7 24
Горобей В'ячеслав 7 20
Кириченко Артем 7 24
Федяй Іван Горенка, Київської 7 20
Нестерук Владислав 7 20
Кухаренко Матвій 7 20
Арнаут Андрій 7 20

8 років - дівчата - 80 м – 8
Ружицька Ольга 8 20
Лісова Діана 8 24
Коляда Вікторія 8 20
Кучер Олександра Артеріум 8 24
Лагода Ніколь 8 26
Тарасенко Єлизавета 8 20
Дегтяр Ніка 8 24
Луценко Марія 8 24

8 років - хлопці - 80 м – 20
Метлицький Георгій 8 24
Севковський Арсеній 8 20
Карпенко Антон 8 24
Алєксєєв Дмитро 8 24
Козирський Владислав 8 24
Байдоха Йенсен Ніколай 8 26
Євдошенко Матвiй 8 24
Криворучко Нікіта 8 26
Тонкошкур Максим 8 24
Проценко Денис 8 20
Микитюк Михайло 8 24
Пилипенко Олексій 8 26
Чорний Степан Angara.іn.ua 8 24
Васильев Олександр 8 20
Петін Олексій 8 20
Сухонда Сергій Форсаж 8 24
Копилов Олесь 8 24
Красавцев Антон 8 20
Бабіч Дмитро 8 20
Злуніцин Валерій 8 24

9 років - дівчата - 80 м – 7
Кічата Софія 9 24
Кравченко Софія 9 24
Малкова Майя 9 20
Удовиченко Анна 9 24
Аврутіна Софія 9 26
Ковальчук Маргарита 9 20
Арнаут Валерія 9 26

9 років - хлопці - 80 м – 12
Водоп'янов Кіріл 9 24
Олесов Данііл Діти Світла 9 24
Стельмах Єгор 9 20
Петренко Дмитро 9 26
Мора Руслан 9 26
Мальований Роман 9 24
Марищук Максим Бровари, Київської 9 26
Чернявський Михаїл Діти Світла 9 20
Осадчий Тимофій 9 24
Перепелиця Максим 9 26
Дубовий Іван 9 24
Макаров Олексiй 9 24

10 років - дівчата - 80 м – 4
Міхненко Ангеліна 10 24
Коляда Ірина 10 28
Зюкова Катерина 10 24
Островерха Оксана 10 24

10 років - хлопці - 80 м – 10
Пахомов Антон Лідер 10 24
Петрушенко Климентiй 10 24
Будяк Олександр Бровари, Київської 10 24
Бабич Олександр Лідер 10 26
Карлишев Роман 10 24
Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24
Копанєв Денис 10 24
Бойко Денис 10 24
Горобей Михайло 10 24
Дорофеєв Євгеній Ірпінь, Київської 10 24

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 12.5.17 16:58

подано 867 заявок

Перевіряйте списки станом на 14 травня 19:00.

У попередній список реєстрації внесено 753 учасників + 21 резерв гонщиків "зі стажем" + 92 резерв новачків

Шановні батьки!
Обов'язково перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на основні перегони. Якщо так - перевірте дані (Прізвище-Ім'я, категорію, вік, діаметр). Якщо в список Ваші діти не потрапили або потрібні виправлення - пишіть ПП, або на ел.пошту yus2006@ukr.net, або в цій темі "Попередня реєстрація, діти 3-10 років".

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо)

Зображення

багато хто реєструється з міточкою "н" - це означає, що на попередніх змаганнях була зафіксована неявка без попередження. Не забувайте попереджати організаторів про неявку, цінуйте їх час та час учасників змагань.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 14.5.17 20:07

Реєстрація на перегони закрита!

З 15 травня ця тема не оновлюється - читайте тему Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17.


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість