Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:26

Увага! :volna:

В суботу та неділю, 20 та 21 травня 2017 року в парку Дубки, м. Київ відбудуться Двадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Проводяться змагання на швидкість серед дітей віком 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років та 10 років.

Подія на фейсбук Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2017

Всіх запрошуємо прийняти участь в цій радісній події! :)

В перший день змагань, 20 травня (субота) приймають участь гонщики віком з 3 до 6 років. У другий день змагань, 21 травня (неділя) приймають участь гонщики віком з 7 до 10 років.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!» - тут правила, про знання яких Ви ставите свій підпис в Декларації

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередня реєстрація - з 1 по 14 травня, обов'язкова, закрита!
Попередня реєстрація - Мами - на старті, 21 травня

Що планується під час змагань

Чекаємо на допомогу батьків, волонтерів та партнерів! Волонтерська допомога на перегонах, маршальська служба, спонсорська фінансова підтримка, пропозиції для створення фонду подарунків, участь у суботнику, професійні пост релізи, висвітлювання події у фото та відео сюжетах, залучення TV, моральна підтримка, захист та ідеї для розвитку.

Фото Дмитро Ларін
Зображення

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

(Незмінна цитата :)
Шановні батьки! Ви повинні бути готовими до наслідків перегонів :)
- Ваша дитина не буде знімати медаль навіть під час сну;
- замучить Вас питаннями «коли вже будуть наступні перегони? та« чи встигли Ви зареєструватися?»;
- тягнутиме на тренування чи «покататися», коли у Вас вже немає сил;
- розповідатиме всім своїм друзям, що саме він був чемпіоном;
- три дні після перегонів ходитиме вдома у велошоломі.
Якщо є питання або бажання допомогти з організацією змагань звертайтеся:

Контакти
Світлана Шатохіна Shato 066 965-23-63, 067 505-36-86 - загальне керівництво та співпраця з партнерами, velodeti@ukr.net
Світлана Юсипенко Sveta 098 441-25-49 - реєстрація та порядок проведення змагань, yus2006@ukr.net

В цій темі можна задавати питання і одержувати відповіді. Тут будуть даватися додаткові об'яви для батьків. Слідкуйте за темою!

База адрес для розсилок - заповніть форму для отримання запрошень на змагання! Будь ласка, не залишайте адреси поштових серверів на кшталт mail:ru, yandex:ua, yandex:ru, inbox:ru, list:ru, bk:ru, mail:ua, rambler:ru. З 17 травня на ці адреси листи не надходитимуть. Чекаємо заміну адрес від батьків, які залишили заявки на розсилку на такі адреси раніше. Варіанти рекомендованих поштових серверів gmail.com, ukr.net, outlook.com, bigmir.net, i.ua.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:26

Розклад змагань на основні перегони

Розрахунковий час заїзда на круговій трасі - 10 хвилин, починаючи з категорії «9 років - дівчата» - 12 хвилин. Нагородження буде проводитися після кожного заїзду на спеціально організованій Галявині Нагородження (поза трасою і паралельно з гонкою, не перериваючи її). У тих випадках, якщо супроводжуючим батькам необхідно знаходиться одночасно і на нагородженні, і на трасі, наприклад, старти двох дітей в сім'ї підряд - звертайтеся до організаторів, приймемо рішення на місці. Прохання не йти з Галявини Нагородження відразу після нагородження дитини, почекайте поки не будуть нагороджені всі учасники заїзда, підтримаєте всіх дітей! Останні заїзди в категоріях можуть початися трохи раніше, ніж вказано, якщо на момент вказанного часу закінчення реєстрації з'явилися всі учасники.
Трасу відкривають для тренувань за оголошенням суддів: 1) перед початком змагань, 2) під час перерв, і, 3) в тому випадку, якщо попередні заїзди закінчилися раніше запланованого часу. Тренувальні заїзди можна проводити поза трасою у будь-який час! Даний розклад є загальним - зверніть увагу, що нижче опублікований індивідуальний розклад Порядок виходу гонщиків на старт.


Захід сонця в ці дні близько 20:47.

Розклад змагань 20 травня 2017
Прихований текстпоказати

можливі зміни

Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 10:00 до 11:10
старти та нагородження з 10:30 до 11:40

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 11:10 до 11:30
старти та нагородження з 11:40 до 12:00

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 11:30 до 12:10
старти та нагородження с 12:00 до 12:40

Категорія «Біговел 5 років»
реєстрація з 12:10 до 12:30
старти та нагородження с 12:40 до 12:50

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 12:20 до 13:40
старти та нагородження з 12:50 до 14:10

Перерва 30 хв з 14:10 до 14:40. Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 14:10 до 14:50
старти та нагородження з 14:40 до 15:10

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 14:40 до 16:10
старти та нагородження з 15:10 до 16:40

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 16:10 до 16:50
старти та нагородження з 16:40 до 17:20

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 16:50 до 18:20
старти та нагородження з 17:20 до 19:00
Розклад змагань 21 травня 2017
Прихований текстпоказати

можливі зміни

Тренувальні заїзди - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань, у перерви та перед стартами категорій, якщо буде можливість

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:00 до 10:40
старти та нагородження з 10:30 до 11:10

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 10:40 до 12:00
старти та нагородження з 11:10 до 12:30

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:00 до 12:40
старти та нагородження з 12:30 до 13:10

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 12:40 до 13:40
старти та нагородження з 13:10 до 14:10

Перерва 30 хв з 14:10 до 14:40

Категорія «Мами» (1 заїзд)
реєстрація з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:40 до 14:50

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 14:20 до 15:00
старти та нагородження з 14:50 до 15:40

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 15:10 до 16:20
старти та нагородження з 15:40 до 17:00

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 16:30 до 16:50
старти та нагородження з 17:00 до 17:30

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 17:00 до 17:40
старти та нагородження з 17:30 до 18:20
Дистанції змагань для різних категорій дивіться у Положенні перегонів.

2017 весна Розклад_.PNG

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:27

Індивідуальний розклад

Відреєстрація у день змагань - смс на телефон 0984412549 (Прізвище Ім'я Вік - зняти з змагань).

Станом на 19 травня 19:00 на перегони заявлено:
760 учасників, + резерв 2, + резерв-новачки 71

20 травня, субота 441 учасники, + резерв 1, + резерв-новачки 41. Планується 47 заїздів. Старти з 10:30 до 19:00.
21 травня, неділя 319 учасники, + резерв 1, + резерв-новачки 30. Планується 38 заїздів та 1 заїзд мам під час перерви. Старти з 10:30 до 18:20.

Увага!
Для кожного учасника вказано:
- Час закінчення реєстрації. В день змагань треба зареєструватися ДО вказаного часу, якщо учасник прийде пізніше, його можуть змістити в наступні заїзди і можливо прийдеться почекати-пропустити 1-2 заїзди. На реєстрацію відведіть не менше 10 хв, а з врахуванням можливої черги 15 хв.
- Номер заїзду. В день змагань, в залежності від явки учасників, номер Вашого заїзду може бути іншим. Найкращий орієнтир - час реєстрації та старту.
- Час старту заїзду. Сподіваємося стартувати вчасно)). Можлива невелика затримка (до 10 хв) або навіть випередження (але не раніше, ніж вказаний час закінчення реєстрації. За досвідом, на початку змагань затримка перших заїздів може бути більшою (потрібен деякий час на стабілізацію процесу))).

Для гонщиків других та наступних заїздів категорії краще прийти трохи раніше. Це допоможе сформувати повноцінні заїзди у разі можливої неявки інших учасників. Перестановки в сусідніх заїздах (обміни) вирішуються на місці в день старту. Номери на змаганнях можуть бути іншими! Заїзди в день змагань формуются з врахуванням явки по 8-9-10-11 учасників в заїзді (виняток - біговелісти до 12 учасників). Перегляньте свій розклад ще раз напередодні змагань! В зв'язку з відреєстрацією напередодні змагань індивідуальний розклад редагується, зміни невеликі, але варті Вашої уваги. Номери можуть змінюватися! Резервісти, зверніть увагу, Вам поступово можуть надаватися номери. В першу чергу учасникам "зі стажем", або нашим помічникам на перегонах. Розклад другого дня змагань уточнюється останній раз в ніч на неділю.

Можливі зміни.

Порядок виходу гонщиків на старт 20 травня 2017
Прихований текстпоказати

Список 1-го дня пішов у друк. Виправлення приймаю, корегувати вже буду на папері

Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «Біговел 3 роки» (7 заїздів) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
1 Склабинський Степан 2.5 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
2 Тарідонов Демид 2.8 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
3 Радько Мілана 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
4 Литвиненко Iван 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
5 Патлай Ілля 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
6 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
7 Мущиніна Варвара 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
8 Гайдамаченко Вадим 3 8 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
9 Гамаля Юрій 3 6 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
10 Скорецький Захар 2.11 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
11 Смоляр Марк 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
12 Синюгін Олег Гатне, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
13 Биков Еван 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
14 Пономаренко Вероніка 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
15 Дегтяр Давид 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
16 Каптюх Степан 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
17 Шашков Тимур 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
18 Корсанюк Денис Хотів, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
19 Кунгурцев Андрій 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
20 Сосєдов Арсенiй 3 10 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
21 Гвоздєв Тіхон 2.9 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
22 Кусков Ян 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
23 Ступницький Тiмур 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
24 Стрижаков Ілля 2.11 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
25 Костира Матвій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
26 Якобчук Максим 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
RN Чорномаз Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
27 Кошелєв Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
28 Мінаєв Артем 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
29 Федів Юрій Мила, Київської Velociraptors 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
30 Конішевська Маргарита 3 12 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
31 Нагула Ростислав Velociraptors 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
32 Соколов Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
33 Филипенко Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
34 Мовчан Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
35 Поліщук Катерина 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Чорний Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
RN Кожухар Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
36 Пустовідко Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
37 Сомов Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
38 Семко Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
39 Швець Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:00
40 Маслов Іванко 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
41 Калина Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
42 Яшкуль Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
43 Чибеліс Даниіл 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
44 Русанов Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
45 Риженко Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
46 Классковська Ульяна Мінськ, Білорусь Sportkids 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
47 Іванюха Анастасія 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
48 Руднiков Леонiд 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
49 Нємчік Ніколь 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
50 Уртаєв Остап 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:10
RN Іванченко Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
51 Щирба Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
52 Пісковий Данііл 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
53 Вакарук Кіра 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
54 Євтушенко Матвій Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
55 Понур Нікіта 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
56 Єгоров Алекс 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
57 Дамірлі Рафаель 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
58 Гільчук Марія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
59 Луговик Микита 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
60 Владимировський Микита 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 6 час старту: 11:20
61 Бельський Олег Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
62 Сторож Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
63 Романюк Микола 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
64 Ющук Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
RN Єрмоленко Катерина 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
65 Бевзицький Артем Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
66 Клікун Адріан 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
67 Павлійчук Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
68 Жирнов Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
69 Лисенко Даниїл 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30
70 Гриценко Максим 3 14 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 7 час старту: 11:30

Категорія «Велосипед 3 роки» (2 заїзди) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
71 Хасанов Адріан Буча, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
72 Колотушкіна Валентина 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
73 Калiнiченко Георгiй 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
74 Комелькова Анна Буча, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
75 Василенко Зореслава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
76 Ковальов Іван 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
77 Сапов Дмитрій 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 1 час старту: 11:40
78 Іванченко Даніїл 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
79 Мисловський Олександр Вінниця 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
80 Куценко Тимофій 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
RN Клішин Федор 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
81 Авер'янов Нікіта 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
82 Долінська Неллі Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
83 Каришев Петро Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
84 Гудзь Олександр 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
85 Шувалов Мирон Калита, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
86 Бондаренко Андрій 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
87 Нарбут Ольга Ірпінь, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50
88 Ільйова Влада 3 18 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 2 час старту: 11:50

Категорія «Біговел 4 роки» (4 заїзди) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
89 Прасол Макар 4 8 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
90 Міщенко Анастасія Діти Світла 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
91 Горшков Дмитрій 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
92 Роман Кирило Буча, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
93 Нога Максим 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
94 Мироненко Михайло 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
95 Чертополох Денис 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
96 Кушка Ярослава Буча, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
97 Кушка Милослава Буча, Київської 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
98 Доловських Артем 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
99 Мрачковський Данило 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
100 Басенко Микита 4 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
101 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
RN Рахуба Олексій 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
102 Онищенко Макар 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
103 Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
104 Пунько Ярослав 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
105 Смирна Катерина 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
106 Романюк Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
107 Вакулін Геннадій Velociraptors 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
108 Іванова Поліна 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
109 Пантюхов Владислав 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
110 Міцкевич Максим 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
111 Куркіна Марта 4 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
112 Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
113 Лахманець Нікіта 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
114 Склабинський Григорій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
115 Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
116 Пелехань Артем Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
117 Поліщук Вероніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
118 Дегтярьова Ніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
119 Духовний Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
120 Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
121 Федоренко Владислав Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
RN Тітов Ельдар 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 3 час старту: 12:20
122 Бабенко Макар 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
123 Прокопенко Денис 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
124 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
125 Тішаєв Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
126 Тарасенко Еріка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
127 Кримець Вероніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
128 Бібченко Лія HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
129 Дмитрук Вероніка 4 14 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
130 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 14 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
131 Тарідонова Катерина 4 14 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30
132 Яроменок Маркіян 4 16 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 4 час старту: 12:30

Категорія «Біговел 5 років» (1 заїзд) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
RN Вовк Дзвенислава 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
133 Коваленко Антон Немішаєве, Київської 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
134 Кругла Поліна Інфопульс 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
135 Гнатюк Данило 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
136 Саманцова Єва Марія 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
137 Горячий Захар 5 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
138 Стрижов Назар Вишневе, Київської 5 14 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
139 Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40

Категорія «Велосипед 4 роки» (8 заїздів) дистанція 1х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
RN Сакун Дмитро 4 10 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
RN Ухо Тимофій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
140 Завгородній Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
141 Шолудько Артем 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
142 Гречана Софія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
143 Яременчук Денис 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
144 Самойленко Арiна 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
145 Глушенко Єлизавета 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
146 Струк Матвій Артеріум 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
147 Делендик Тимофій Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
148 Полінков Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
149 Демчишин Христина 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
150 Клименчук Гордій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
151 Дубова Варвара 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:50
152 Соповський Костянтин 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
153 Погорілий Святослав Амігос 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
154 Буренок Тимур Бровари, Київської 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
155 Нагорняк Марк 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
RN Кобзаренко Ілля 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
156 Слободенюк Поліна Інфопульс 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
157 Макарчук Іван 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 13:00
158 Кернасовський Орест 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
159 Сичевський Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
160 Коваль-Стріхар Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
161 Кононцов Юрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
162 Нечай Владислав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
163 Шульга Михайло 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
164 Аврутіна Ольга 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
165 Сидоренко Гліб 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
166 Гончаренко Федір 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
167 Лисаков Артур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 3 час старту: 13:10
RN Найдова Софія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
168 Зимбицька Катерина Інфопульс 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
169 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
170 Байдоха Йенсен Оливер 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
171 Андрієнко Тимофій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
172 Лазор Олександр 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
173 Дубинченко Кіра 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
RN Кимлик Микита Ворзель, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
174 Кулешов Тимур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
175 Борисов Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 4 час старту: 13:20
RN Ігнатов Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
176 Зубашенко Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
177 Воропай Іван Вишгород, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
178 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
179 Пархоменко Ілля 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
180 Лубнін Нікіта Артеріум 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
181 Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
182 Клюєва Ярослава SCOTT RC 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
183 Заяць Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
184 Чуб Злата 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 5 час старту: 13:30
185 Сухота Ерік Інфопульс 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
186 Боденко Дарій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
187 Синюгін Степан SCOTT RC 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
188 Біляков Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
189 Пахомов Єгор Лідер 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
190 Шеронов Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
191 Сіренко Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
192 Лопатіна Катерина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
RN Щербань Віра 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 6 час старту: 13:40
193 Воронович Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
194 Байбуза Даніель 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
195 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
196 Яременко Тимофій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
197 Лубніна Аліса 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
198 Яцульчак Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
199 Ануфрiєв Олег 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
200 Гайнутдінов Георгій 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
RN Мельниченко Лука 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
201 Петрусенко Олександра 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 7 час старту: 13:50
202 Кузьменков Владислав 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
203 Коваленко Андрей Velociraptors 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
204 Бойко Ярослав ВДНГ-Молнія 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
205 Пуликовський Мірослав 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
206 Пашківський Антон 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
207 Пронтенко Роман 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
208 Кривенко Дар'я 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
209 Самойленко Олексій 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00
210 Чуян Дмитро Хотів, Київської 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 8 час старту: 14:00

*при повній явці перший заїзд буде розділений

Категорія «5 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
211 Алєксєєнко Вікторія 5 12 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
212 Нестерук Анна 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
213 Медвідь Анастасія 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
RN Рибалкіна Софія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
RN Сурмило Валерія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
214 Столяр Іванна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
215 Пешко Марія Інфопульс 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
216 Січкаренко Дарина Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
217 Олищук Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
218 Міненко Дарія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
219 Тептюк Емілія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
220 Березан Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
RN Шестак Уляна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
221 Розумяк Ангеліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
222 Семко Дар'я 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
223 Горшкова Міра 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
224 Патлай Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
225 Хіміченко Домініка 5 18 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
226 Бейко Марія 5 18 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
227 Юсім Аріна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
228 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
229 Шевченко Олександра 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
230 Нестерова Валерія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
RN Хомутенко Злата 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
231 Мусієнко Олександра 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
232 Кулікалова Єкатерина 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
233 Іванченко Маргарита 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00

Категорія «5 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
234 Деуль Ілля 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
235 Тютюнник Андрій 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
236 Малков Матвій 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
237 Риженко Володимир 5 12 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
238 Поліщук Глєб 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
239 Чайковський Михайло 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
240 Бєланов Євген 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
241 Валеватий Василь 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
242 Волохонський Артем 5 14 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
243 Яремич Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
244 Бублей Матвiй 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
245 Легусов В'ячеслав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
246 Дронік Марко 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
247 Ковальов Мірон Чайки, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
248 Метлицький Савелій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
249 Головань Всеволод 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
250 Остаповський Євгеній 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
251 Маленков Лаврін 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
252 Зубков Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:20
253 Манзюк Роман 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
254 Кожан Роман 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
255 Пєструіл Кирил 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
256 Зюков Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
257 Плескач Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
258 Владимиров Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
259 Адамюк Артем HAPPY KіDS 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
260 Мірошніченко Мартін 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
261 Шпак Михайло HAPPY KіDS 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
262 Дегтяр Руслан 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
263 Маслов Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:30
264 Іванченко Максим 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
265 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Шпак Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
266 Слободяник Анатолій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
267 Товмосян Тигран 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Бруль Тимофiй 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
268 Гром Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
269 Маслов Назар 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Шпорт Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
270 Гоменюк Ростислав Амігос 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
271 Мельник Роман 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:40
RN Косяк Лев 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
272 Маковський Кіріл 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
273 Півторак Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
274 Мозган Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
275 Сайко Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
276 Паламарчук Борис 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
RN Бобровник Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
277 Куно Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
278 Процун Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
279 Швець Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:40 заїзд: 5 час старту: 15:50
RN Гаркавий В'ячеслав 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
280 Грініченко Олексій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
281 Маренець Єгор 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
282 Сгадов Артем 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
283 Величко Назарій Інфопульс 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
284 Рудік Назарій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
285 Смірнов Денис 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
286 Шкляренко Андрій 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:00
287 Єременко Віктор Артеріум 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
288 Колесник Лев 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
289 Міхальцов Микита Бровари, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
290 Сергієнко Данило 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
291 Пузанков Іван Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
292 Копилов Остап 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
293 Михайленко Гліб 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
294 Андрієнко Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
295 Замковой Ярослав Щасливе, Київської Velociraptors 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
296 Колесник Олексій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
297 Артюх Сергій 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 7 час старту: 16:10
298 Куманський Любомир 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
299 Лісовий Владислав 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
300 Копачевський Євгеній 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
301 Яцемирський Мірон 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
302 Корнієнко Микита 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
303 Поліщук Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
304 Скомаровський Петро 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
305 Карпінський Стефан 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
306 Болтовський Данило 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
RN Вавілін Тимур 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:20
RN Кшапко Микола 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
307 Анніков Артем ВДНГ Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
308 Сухомовський Максим 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
309 Цімох Артур Пісківка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
310 Станішевський Терентій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
311 Старченко Іван Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
312 Гортопан Олексій Лідер 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
313 Ткаченко Ілля 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
RN Колеснік Матвій 5 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30
RN Колеснік Андрій 5 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:30

Категорія «6 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
314 Ніколенко Анастасія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
315 Рябенко Єлизавета 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
316 Сомова Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
317 Кравцова Олександра 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
318 Макарчук Вероніка 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
319 Тищенко Юлія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
320 Костенко Наталія Порцелян 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
RN Камінська Мілана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
R Ярова Злата 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
321 Хаустова Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
322 Толкун Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
323 Балашова Аліса 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
324 Костенко Єлизавета Порцелян 6 16 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 1 час старту: 16:40
325 Нічаєнко Анна 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
326 Шамоніна Дар'я Інфопульс 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
327 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
328 Хорькова Мiлана 6 18 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
329 Бондаренко Марія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
330 Полушкіна Злата Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
331 Хмара Олеся 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
332 Моркотун Євгенія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
333 Коваленко Катерина 6 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 2 час старту: 16:50
334 Нешта Анастасія Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
335 Лесик Домініка Пісківка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
336 Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
337 Кухарчук Аліса 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
338 Шувалова Мар'я Калита, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
339 Швець Вероніка Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
340 Каришева Надія Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
341 Мальцева Софія SCOTT RC 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 3 час старту: 17:00
RN Кийкова Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
342 Лахман Еліна Velociraptors 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
343 Осадча Єва 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
344 Куницька Варвара 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
RN Плисюк Анна 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
345 Коваль Марія 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
346 Губарєва Поліна Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10
347 Мельник Маргарита 6 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 4 час старту: 17:10

Категорія «6 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х230 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
348 Самочерних Святослав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
349 Скуратівський Радомир 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
350 Кулаков Тимофій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
351 Репкін Олександр 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
352 Свистун Даниїл Фастів, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
353 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
354 Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
355 Аннін Андрій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
356 Дудін Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
357 Голець Давид 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
358 Нешта Денис Лідер 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
359 Зотін Ярослав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
360 Кочубей Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
RN Пiдлужний Глiб 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
361 Щур Назар Горенка, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
362 Куркін Нікіта 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
363 Нешин Семен Інфопульс 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
364 Дмитрук Максим 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
365 Мироненко Антон 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
366 Кравець Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
367 Швидкий Артемій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
368 Златін Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:30
369 Знайченко Тимофій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
370 Вайданіч Максим 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
371 Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
372 Шрам Ладимир 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
373 Іванець Марк 6 18 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
RN Ткачук Арсентій Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
RN Ільчишин Єлізар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
374 Шамшур Роман Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
375 Куліков Павел 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
376 Ренжин Вадим Мукачеве, Закарпатської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
377 Коваленко Гліб 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 3 час старту: 17:40
378 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
379 Рец Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
380 Онищенко Кирило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
381 Євдошенко Кіріл 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
382 Боєв Борис 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
383 Міхненко Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
384 Шатін Влас Velociraptors 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
385 Янченко Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
386 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
387 Маркотенко Денис Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 17:30 заїзд: 4 час старту: 17:50
388 Шостак Кирил 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
RN Трубачов Кирило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
389 Олiйник Крiстiан 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
390 Кондратьєв Ян 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
391 Загородній Кирил 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
392 Мельник Данііл Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
393 Пастушенко Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
394 Лепеха Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
395 Скіпа Даніїл SCOTT RC 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
396 Маліновський Павло 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:00
397 Навроцький Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
398 Шкаленко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
399 Мартинов Сергій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
400 Шульга Аркадій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
401 Гулеватий Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
402 Соколовський Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
403 Сулима Марк 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
404 Ісічко Платон 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
405 Калініченко Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
406 Шевченко Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 6 час старту: 18:10
407 Товстик Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
408 Кононцов Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
409 Андріященко Назар 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
410 Шелест Євген 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
411 Федоренко Глєб 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
412 Федчик Сергій Білогородка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
413 Дроздов Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
414 Бачинський Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
415 Лукаш Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
416 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
RN Філіп'єв Данііл 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:20
417 Стоєцький Даніїл Лідер 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
418 Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
419 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
RN Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
420 Шелест Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
421 Луць Маркіян 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
422 Ахундов Арсен 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
423 Пантюхов Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
424 Кондратенко Денис 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
425 Гриценко Артем 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 8 час старту: 18:30
426 Ющук Богдан 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
427 Громико Александер 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
428 Толкун Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
429 Грицків Павло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
430 Дзендзелюк Данил 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
431 Зінченко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
432 Лебедєв Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
433 Сухопара Артур 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
434 Завадський Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:40
435 Іваненко Іван Вишневе, Київської 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
436 Соломаха Владислав 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
437 Швидкий Тимур 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
438 Вакулін Євгеній Velociraptors 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
439 Курташов Кирило 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
440 Нестеров Іван 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50
441 Попович Артем Стріла 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 10 час старту: 18:50

Зверніть увагу, час закінчення реєестрації останніх заїздв 18:20, тобто старти можуть розпочатися раніше, в проміжку 18:20..18:50!
На змаганнях максимально намагаємося розводити у різні заїзди гонщиків на велосипедах з великою різницею у розмірах 16-20, 20-24 тощо. Якщо в одному заїзді на змаганнях трапляються подібні об'єднання колес, то це враховується при призначенні місць 1-2-3, і в такому випадку деякі "призові" місця можуть бути подвоєними.
Порядок виходу гонщиків на старт 21 травня 2017
Прихований текстпоказати

Список 2-го дня пішов у друк. Виправлення приймаю, корегувати вже буду на папері

Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «7 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
442 Демчишин Анна 7 14 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
443 Несин Мирослава Соколята 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
444 Пасічник Анастасія 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
445 Залужна Єва 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
446 Сурма Марія 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
447 Давгаль Вікторія 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
448 Соловйова Софія 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
449 Шумська Єва Інфопульс 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
450 Грабарчук Єва 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
451 Посітко Дарина Інфопульс 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
452 Чуб Валерiя 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
453 Оверчук Зоряна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
454 Макейчик Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
455 Жукова Антоніна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
456 Юкало Надія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
457 Тептюк Олександра 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
458 Сіунова Єлизавета 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
459 Куценко Маргарита 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
460 Воронцова Марина 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
461 Бондарчук Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
462 Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
463 Герлянд Катерина 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
464 Дем'янець Єлізавета 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
465 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
466 Кравчук Юлія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
467 Мельниченко Софія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
468 Борисенко Софія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
469 Гуз Софія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
470 Бєлєтєєва Анна 6 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
471 Можаровська Софія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
472 Шумська Анна 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
473 Дмитрук Катерина 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
474 Марковська Дар'я 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00

Категорія «7 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
475 Сантаровіч Олег 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
476 Кирлан Юрій 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
477 Радько Нікіта 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
478 Коваль Олексій Бровари, Київської 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
479 Стрєлов Гліб 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
480 Морозович Назар Бровари, Київської 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
481 Богоєв Іван Артеріум 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
482 Кохан Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
483 Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
484 Пєструіл Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
RN Лесик Андрій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
485 Рябошапка Кирило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
486 Гладій Богдан Інфопульс 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
RN Арнаут Андрій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
487 Юдін Артьом 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
RN Кухаренко Матвій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
RN Нестерук Владислав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
488 Сидоренко Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
489 Шепель Данііл Бровари, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
490 Самойлов Захар 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
491 Кіпчук Костянтин 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
492 Федяй Іван Горенка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
493 Горбаченко Антон 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
494 Максименко Даніїл 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
495 Кривенко Іван 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
496 Жидков Іван 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
497 Галатін-Павловський Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
498 Антонов Юрій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
499 Найдьонов Кирило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
500 Волков Єгор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
501 Савченко Тимофій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
502 Вишняк Ігор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
503 Гончаренко Олег Боярка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
504 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
505 Кохан Ігор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
506 Іванченко Максим 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
507 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
508 Саранча Тимофій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
509 Розумяк Нікіта 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
510 Горобей В'ячеслав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
511 Шостаковський Мирон 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
512 Гордієнко Андрій Амігос 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
513 Іваськів Ян Вишгород, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
514 Піхно Нікіта 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
515 Сашенко Тарас Проліски, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
516 Корольов Марк 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
517 Шиманський Андрій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
518 Кошелєв Ярослав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
519 Бобко Віктор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
520 Онищенко Олександр ВДНГ Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
521 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
RN Мусієнко Владислав 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
522 Данилевич Денис Буча, Київської 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
523 Шекера Максим ВДНГ Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
524 Мельник Дмитро 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
525 Фугело Артем 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
526 Дегтяр Тимур 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
527 Жабінець Андрій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
528 Попович Святослав Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
529 Ворушило Олександр Чайки, Київської 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
530 Зубашенко Максим 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
531 Чайка Євген 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
RN Кириченко Артем 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
532 Самосват Кipiл 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
533 Ващук Денис 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
534 Iващенко Владислав 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
535 Бондаренко Данiiл 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
536 Єременко Руслан Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
537 Сташкевич Андрій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
538 Побочий Дмитро 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
539 Уваров Михайло 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
540 Зюков Павло 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
541 Горобцов Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
542 Васильченко Назар Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
543 Лазарев Нікіта Соколята 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
544 Кондратський Євген ВДНГ Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
545 Іванченко Георгій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
546 Олищук Максим 7 26 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
547 Данильчук Тимофій 7 26 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30
548 Грініченко Роман 7 27 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 9 час старту: 12:30

Категорія «8 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
549 Чехова Поліна Соколята 8 18 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
550 Пісня Катерина 8 18 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
551 Калина Вероніка 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
552 Рейнгардт Єва-Вікторія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
553 Коляда Вікторія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
554 Єрмакова Стефанія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
555 Василенко Маргарита 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
556 Завалішина Радміла 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
557 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 1 час старту: 12:40
558 Попова Катерина 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
559 Варданян Надія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
560 Коваленко Марія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
561 Тарасенко Єлизавета 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
562 Войтенко Дар'я Соколята 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
563 Ружицька Ольга 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
564 Кардаш Яна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
565 Романюк Тетяна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
566 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 8 20 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 2 час старту: 12:50
567 Бучко Дарина 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
568 Лісова Діана 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
569 Луценко Марія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
570 Кулікалова Анна 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
571 Рибка Софія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
572 Білецька Олександра 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
573 Кучер Олександра Артеріум 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
574 Катрук Катерина Соколята 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 3 час старту: 13:00
575 Волжина Діана 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 4 час старту: 13:10
576 Чернецька Ольга SCOTT RC 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 4 час старту: 13:10
577 Саморай Валерія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 4 час старту: 13:10
578 Дегтяр Ніка 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 4 час старту: 13:10
579 Прасол Катерина 8 24 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 4 час старту: 13:10
580 Мащенко Марiя 8 26 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 4 час старту: 13:10
581 Лагода Ніколь 8 26 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 4 час старту: 13:10

Категорія «8 років - хлопці» (6 заїздів) дистанція 2х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
582 Сарафінюк Марк Бориспіль, Київської 8 16 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
583 Буташ Михайло 8 18 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
584 Васильев Олександр 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
585 Бабіч Дмитро 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
586 Луць Святослав 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
587 Барабанов Валерій 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
588 Толстіков Богдан 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
589 Шатін Святослав Velociraptors 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
590 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
591 Петін Олексій 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
592 Бірюк Дмитро 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
RN Мурзін Захар 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
593 Єжов Іван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
594 Проценко Денис 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
595 Севковський Арсеній 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
596 Оміді Арман 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
597 Альошин Іван 3-Б 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
598 Корольов Ігор 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
599 Сафонов Євгеній 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
600 Родіонов Микола 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
601 Різніченко Андрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
602 Козирський Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
RN Міхно Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
603 Карпенко Антон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
604 Сухонда Сергій Форсаж 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
605 Мірошніченко Гавриїл 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
606 Лахман Максим Velociraptors 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
607 Сайковський Кирил 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
608 Крастиньш Петеріс Рига, Латвія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
609 Пікуза Іван 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
610 Євдошенко Матвiй 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
611 Гермашев Олександр 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
612 Костенко Артем 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
613 Копилов Олесь 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
614 Федієнко Антон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
615 Бобрусь Олексій Velociraptors 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
616 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
RN Ліпчанчук Вадим Боярка, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
617 Шевчук Микита Velociraptors 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
618 Тонкошкур Максим 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
619 Меть Єгор 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
620 Метлицький Георгій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
621 Случанський Андрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
622 Рижов Максим Турбо 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
623 Злуніцин Валерій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
624 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
625 Микитюк Михайло 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
626 Алєксєєв Дмитро 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
RN Омельченко Богдан 8 24 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 5 час старту: 14:00
627 Криворучко Нікіта 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
628 Карнаух Ілля 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
629 Авер'янов Iлля 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
630 Байдоха Йенсен Ніколай 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
631 Мусієнко Артем 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10
632 Заяць Андрій 8 26 час закінчення реєстрації: 13:50 заїзд: 6 час старту: 14:10

Категорія «9 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 3х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
633 Брандибура Христина 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
634 Максимчук Ксенія 3-Б 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
635 Пономаренко Анастасія 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
636 Ковальчук Маргарита 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
637 Бакай Вероніка 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
638 Малкова Майя 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
639 Стародубцева Софія 9 18 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 15:00
640 Плащевата Карина Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
641 Єгорова Анастасія 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
642 Месропян Даніела 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
643 Онищенко Каріна 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
644 Удовиченко Анна 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
645 Грабовець Марія SCOTT RC 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
646 Петрова Діана 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
647 Новохатня Крістіна 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:12
648 Столяр Вероніка 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
649 Іванова Мирослава 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
650 Каленіча Анастасія 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
651 Маркотенко Анастасія Діти Світла 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
652 Ткачук Тетяна 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
653 Мазій Вероніка 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
654 Полінкова Катерина 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
655 Кравченко Софія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:24
656 Кострицька Марія 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
657 Гольска Марія Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
658 Кічата Софія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
659 Добушевська Маргарита 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
660 Швець Надія Турбо 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
661 Лазарева Інна Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
662 Щербакова Єкатерина 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
663 Журавська Вероніка Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 4 час старту: 15:36
664 Аврутіна Софія 9 26 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 5 час старту: 15:48
665 Мальцева Анастасія SCOTT RC 9 26 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 5 час старту: 15:48
666 Володимиренко Анна 9 26 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 5 час старту: 15:48
667 Шекера Анна ВДНГ Молнія 9 26 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 5 час старту: 15:48
668 Арнаут Валерія 9 26 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 5 час старту: 15:48

Категорія «9 років - хлопці» (6 заїздів) дистанція 3х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
669 Бібченко Єлисей HAPPY KіDS 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
670 Ремез Владислав Velociraptors 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
671 Соломаха Олексій 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
672 Савранський Християн 3-Б 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
673 Міщенко Михайло Діти Світла 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
674 Стельмах Єгор 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
675 Чернявський Михаїл Діти Світла 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
676 Бондарчук Нікіта 9 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 16:00
677 Руднєв Євгеній Артеріум 9 22 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
678 Пугач Ілля 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
679 Худяков Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
680 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
681 Макаров Олексiй 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
682 Ердт Юрій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
683 Гафуров Олексій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
684 Деуль Володимир 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:12
685 Долінський Михайло Інфопульс 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
686 Гуслистий Назар Турбо 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
687 Журавський Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
688 Дебальчук Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
689 Романенко Роман ВДНГ Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
690 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
691 Олесов Данііл Діти Світла 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
RN Мельник Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 3 час старту: 16:24
692 Лукаш Іван 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
693 Шевчук Данило 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
694 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
695 Водоп'янов Кіріл 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
696 Муха Юрій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
697 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
698 Ковальов Марк Чайки, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
699 Корнієнко Єгор Турбо 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:36
700 Матвійчук Тимофій 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 5 час старту: 16:48
701 Кравченко Юрій 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 5 час старту: 16:48
702 Пінчук Костянтин 3-Б 9 24 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 5 час старту: 16:48
703 Бучко Богдан 9 24 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 5 час старту: 16:48
RN Трофименко Кирило 9 24 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 5 час старту: 16:48
704 Дубовий Іван 9 24 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 5 час старту: 16:48
705 Гуз Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 5 час старту: 16:48
706 Шараненков Лук'ян Інфопульс 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
707 Марищук Максим Бровари, Київської 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
708 Редкович Назар Артеріум 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
709 Деревянко Костянтин 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
710 Ружинський Артем 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
711 Оніщенко Владислав 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
712 Кучеренко Нікіта Інфопульс 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
713 Гаркавенко Олександр SCOTT RC 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
714 Ручко Олексій 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
715 Петренко Дмитро 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00
716 Мора Руслан 9 26 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 6 час старту: 17:00

*номер 666 замінюється на змаганнях
*при повній явці останній заїзд буде розділений

Категорія «10 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 3х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
717 Савенко Поліна Васильків, Київської 10 18 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
718 Москаленко Поліна 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
719 Островерха Оксана 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
720 Бойчук Марта 3-Б 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
721 Міхненко Ангеліна 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
722 Зюкова Катерина 10 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:20
723 Гордієнко Анна Амігос 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:32
724 Славінська Анастасія Миронівка, Київської 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:32
725 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:32
726 Моцна Анна 11 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:32
727 Романюк Ірина 11 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:32
728 Коляда Ірина 10 28 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:32

Категорія «10 років - хлопці» (4..5 заїздів) дистанція 3х400 м
№ | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час закінчення реєстрації | Заїзд | Час старту
729 Шостак Дем'ян 10 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
730 Будяк Олександр Бровари, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
731 Логущенко Ігор Петропавлівська Борщагівка 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
RN Дорофеєв Євгеній Ірпінь, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
732 Корольов Артем 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
733 Куц Андрій 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
734 Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
735 Шамшур Дмитро Лідер 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:50
736 Довгич Євген 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
737 Москаленко Дмитро 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
738 Пахомов Антон Лідер 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
739 Бойко Денис 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
740 Рихальський Іван Артеріум 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
741 Горобей Михайло 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
742 Кільдішев Станіслав Амігос 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
743 Іванко Микола 10 24 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 18:02
744 Карлишев Роман 10 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
745 Копанєв Денис 10 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
746 Горячий Кирило 10 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
747 Коцюба Едуард Velociraptors 10 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
748 Кушнір Дмитро 3-Б 10 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
749 Петрушенко Климентiй 10 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
750 Зелінський Філіп 10 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
751 Таборов Ян 11 24 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 3 час старту: 18:14
752 Кириєнко Богдан Артеріум 10 27 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
753 Васильченко Максим Амігос 10 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
754 Бабич Олександр Лідер 10 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
755 Гайовий Костянтин 10 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
756 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 10 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
757 Понур Олександр 10 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
758 Павлусь Юлiй 10 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
759 Свергунов Назар 10 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26
760 Дубов Ілля 11 26 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 4 час старту: 18:26

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:27

Розклад додаткових змагань

Увага! Гонщики що приймають участь в основних перегонах та додаткових перегонах на вибування в першу чергу змагаються в основних перегонах!
Розклад складений таким чином, щоб учасники встигли на додаткові змагання після участі у основних змаганнях.

ще буде узгоджуватися з основними перегонами....

Розклад додаткових змагань 20 травня 2017
Прихований текстпоказати

Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 11:40 до 12:00
старти та нагородження з 12:00 до 12:30

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 12:10 до 12:30
старти та нагородження з 12:30 до 13:00

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження с 13:00 до 13:30

Перерва 30 хв

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:00 до 15:00

Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 15:10 до 15:30
старти та нагородження з 15:30 до 16:00

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 15:40 до 17:00
старти та нагородження з 16:00 до 16:30 та з 16:30 до 17:30

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 17:00 до 17:40
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:30
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00
Розклад додаткових змагань 21 травня 2017
Прихований текстпоказати

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:40 до 11:00
старти та нагородження з 11:00 до 11:30

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 11:40 до 12:30
старти та нагородження з 12:00 до 12:30 та з 12:30 до 13:00

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження з 13:00 до 13:30

Перерва 30 хв ?

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 13:20 до 14:40
старти та нагородження з 13:30 до 14:00*, з 14:00 до 14:30 та з 14:30 до 15:30

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 15:30 до 15:50
старти та нагородження з 15:30 до 16:00

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 16:00 до 17:10
старти та нагородження з 16:00 до 16:30, з 16:30 до 17:00 та з 17:00 до 17:30

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 17:10 до 17:30
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:00
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 26.4.17 21:27

Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Станом на 18 травня на додаткові перегони на вибування заявлено 253 учасників:
20 травня, субота 159 учасник
21 травня, неділя 94 учасників

Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 20 травня 2017
Прихований текстпоказати

Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах. Бажаючі прийняти участь можуть дореєструватися на місці в день змагань.

Категорія «Біговел 3 роки» - 17
Патлай Ілля 3 8
Пономаренко Вероніка 3 10
Шашков Тимур 3 10
Кунгурцев Андрій 3 10
Сосєдов Арсенiй 3 10
Стрижаков Ілля 2.11 12
Якобчук Максим 3 12
Кошелєв Ілля 3 12
Мовчан Олександр 3 12
Семко Роман 3 12
Яшкуль Давид 3 12
Чибеліс Даниіл 3 12
Классковська Ульяна Мінськ, Білорусь Sportkids 3 12
Руднiков Леонiд 3 12
Романюк Микола 3 12
Мельник Назарій 3 12
Жирнов Тимофій 3 12

Категорія «Велосипед 3 роки» - 7
Хасанов Адріан Буча, Київської 3 12
Буняк Дмитро 3 12
Калiнiченко Георгiй 3 12
Комелькова Анна Буча, Київської 3 12
Ковальов Іван 3 14
Мисловський Олександр Вінниця 3 16
Клішин Федор 3 16

Категорія «Біговел 4 роки» - 21 - в цій категорії стартують учасники «Біговел 5 років»
Роман Кирило Буча, Київської 4 10
Шолудько Артем 4 10
Чертополох Денис 4 10
Доловських Артем 4 10
Мрачковський Данило 4 10
Басенко Микита 4 10
Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 12
Рахуба Олексій 4 12
Онищенко Макар 4 12
Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 4 12
Пунько Ярослав 4 12
Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12
Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 12
Дегтярьова Ніка 4 12
Тітов Ельдар 4 12
Бабенко Макар 4 12
Тарасенко Еріка 4 12
Кримець Вероніка 4 12
Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 14
Яроменок Маркіян 4 16
Коваленко Антон Немішаєве, Київської 5 12
Гнатюк Данило 5 12

Категорія «Велосипед 4 роки» - 21
Ухо Тимофій 4 12
Погорілий Святослав Амігос 4 14
Нагорняк Марк 4 14
Макарчук Іван 4 14
Коваль-Стріхар Микита 4 16
Нечай Владислав 4 16
Лисаков Артур 4 16
Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 16
Байдоха Йенсен Оливер 4 16
Кимлик Микита Ворзель, Київської 4 16
Заяць Роман 4 16
Уткін Дмитро 4 16
Біляков Іван 4 16
Лопатіна Катерина 4 16
Щербань Віра 4 16
Воронович Андрій 4 16
Байбуза Даніель 4 16
Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 4 16
Петрусенко Олександра 4 18
Пуликовський Мірослав 4 20
Пашківський Антон 4 20

Категорія «5 років - дівчата» - 10
Лівшиць Тамара 5 16
Крастиня Софія Рига, Латвія 5 16
Січкаренко Дарина Софіївська Борщагівка, Київської 5 16
Олищук Вероніка 5 16
Міненко Дарія 5 16
Семко Дар'я 5 16
Патлай Поліна 5 16
Шевченко Олександра 5 20
Мусієнко Олександра 5 20
Іванченко Маргарита 5 20

Категорія «5 років - хлопці» - 40
Деуль Ілля 5 12
Малков Матвій 5 12
Риженко Володимир 5 12
Чайковський Михайло 5 14
Валеватий Василь 5 14
Бублей Матвiй 5 16
Метлицький Савелій 5 16
Головань Всеволод 5 16
Манзюк Роман 5 16
Кожан Роман 5 16
Зюков Іван 5 16
Маслов Олександр 5 16
Іванченко Максим 5 16
Слободяник Анатолій 5 16
Бруль Тимофiй 5 16
Гром Іван 5 16
Шпорт Марк 5 16
Гоменюк Ростислав Амігос 5 16
Колодяжний Олексій 5 16
Сайко Ілля 5 16
Паламарчук Борис 5 16
Процун Іван 5 16
Пасальський Олексій 5 16
Грініченко Олексій 5 18
Сгадов Артем 5 18
Смірнов Денис 5 18
Сергієнко Данило 5 20
Копилов Остап 5 20
Михайленко Гліб 5 20
Колесник Олексій 5 20
Куманський Любомир 5 20
Лісовий Владислав 5 20
Артюх Сергій 5 20
Цекотило Петро 5 20
Поліщук Роман 5 20
Болтовський Данило 5 20
Вавілін Тимур 5 20
Решетник Назар 5 20
Кшапко Микола 5 20
Цімох Артур Пісківка, Київської 5 20

Категорія «6 років - дівчата» - 9
Рябенко Єлизавета 6 16
Макарчук Вероніка 6 16
Балашова Аліса 6 16
Бондаренко Марія 6 20
Хмара Олеся 6 20
Коваленко Катерина 6 20
Нешта Анастасія Лідер 6 20
Кухарчук Аліса 6 20
Кийкова Софія 6 20

Категорія «6 років - хлопці» - 33
Кулаков Тимофій 6 16
Репкін Олександр 6 16
Нешта Денис Лідер 6 16
Зотін Ярослав 6 16
Пiдлужний Глiб 6 16
Кравець Владислав 6 16
Швидкий Артемій 6 16
Златін Данило 6 16
Знайченко Тимофій 6 18
Ткачук Арсентій Бровари, Київської 6 20
Ренжин Вадим Мукачеве, Закарпатської 6 20
Рец Володимир 6 20
Євдошенко Кіріл 6 20
Боєв Борис 6 20
Міхненко Володимир 6 20
Янченко Данило 6 20
Олiйник Крiстiан 6 20
Кондратьєв Ян 6 20
Загородній Кирил 6 20
Мартинов Сергій 6 20
Соколовський Назар 6 20
Калініченко Максим 6 20
Федчик Сергій Білогородка, Київської 6 20
Дроздов Олексій 6 20
Філіп'єв Данііл 6 20
Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20
Ахундов Арсен 6 20
Громико Александер 6 20
Грицків Павло 6 20
Лівшиць Леонід 6 20
Дзендзелюк Данил 6 20
Завадський Максим 6 20
Швидкий Тимур 6 24
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 21 травня 2017
Прихований текстпоказати

Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах. Бажаючі прийняти участь можуть дореєструватися на місці в день змагань.

Категорія «7 років - дівчата» - 10
Залужна Єва 7 16
Соловйова Софія 7 18
Грабарчук Єва 7 18
Дацюк Марія 7 20
Жукова Антоніна 7 20
Юкало Надія 7 20
Окрент Каріна 7 20
Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20
Можаровська Софія 7 24
Горблюк Єлизавета 7 24

Категорія «7 років - хлопці» - 20
Сантаровіч Олег 7 16
Стрєлов Гліб 7 16
Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20
Лесик Андрій 7 20
Арнаут Андрій 7 20
Кухаренко Матвій 7 20
Нестерук Владислав 7 20
Федяй Іван Горенка, Київської 7 20
Зябченко Ілля 7 20
Гончаренко Олег Боярка, Київської 7 20
Саранча Тимофій 7 20
Горобей В'ячеслав 7 20
Піхно Нікіта 7 20
Кириченко Артем 7 24
Самосват Кipiл 7 24
Ващук Денис 7 24
Зюков Павло 7 24
Горобцов Олександр 7 24
Олищук Максим 7 26
Грініченко Роман 7 27

Категорія «8 років - дівчата» - 9
Коляда Вікторія 8 20
Коваленко Марія 8 20
Тарасенко Єлизавета 8 20
Ружицька Ольга 8 20
Лісова Діана 8 24
Луценко Марія 8 24
Кучер Олександра Артеріум 8 24
Дегтяр Ніка 8 24
Лагода Ніколь 8 26

Категорія «8 років - хлопці» - 20
Васильев Олександр 8 20
Бабіч Дмитро 8 20
Петін Олексій 8 20
Проценко Денис 8 20
Севковський Арсеній 8 20
Красавцев Антон 8 20
Козирський Владислав 8 24
Карпенко Антон 8 24
Сухонда Сергій Форсаж 8 24
Євдошенко Матвiй 8 24
Копилов Олесь 8 24
Тонкошкур Максим 8 24
Чорний Степан Angara.іn.ua 8 24
Метлицький Георгій 8 24
Злуніцин Валерій 8 24
Микитюк Михайло 8 24
Алєксєєв Дмитро 8 24
Криворучко Нікіта 8 26
Байдоха Йенсен Ніколай 8 26
Пилипенко Олексій 8 26

Категорія «9 років - дівчата» - 7
Ковальчук Маргарита 9 20
Малкова Майя 9 20
Удовиченко Анна 9 24
Кравченко Софія 9 24
Кічата Софія 9 24
Аврутіна Софія 9 26
Арнаут Валерія 9 26

Категорія «9 років - хлопці» - 13
Стельмах Єгор 9 20
Чернявський Михаїл Діти Світла 9 20
Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 9 24
Макаров Олексiй 9 24
Мальований Роман 9 24
Олесов Данііл Діти Світла 9 24
Водоп'янов Кіріл 9 24
Осадчий Тимофій 9 24
Дубовий Іван 9 24
Перепелиця Максим 9 26
Марищук Максим Бровари, Київської 9 26
Петренко Дмитро 9 26
Мора Руслан 9 26

Категорія «10 років - дівчата» - 4
Островерха Оксана 10 24
Міхненко Ангеліна 10 24
Зюкова Катерина 10 24
Коляда Ірина 10 28

Категорія «10 років - хлопці» - 10
Будяк Олександр Бровари, Київської 10 24
Дорофеєв Євгеній Ірпінь, Київської 10 24
Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24
Пахомов Антон Лідер 10 24
Бойко Денис 10 24
Горобей Михайло 10 24
Карлишев Роман 10 24
Копанєв Денис 10 24
Петрушенко Климентiй 10 24
Бабич Олександр Лідер 10 26

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 30.4.17 17:56

Погода у Києві

Прогноз на травень - accuweather
Прогноз на вихідні - accuweather
Прогноз на 2 тижня - gismeteo
Прогноз на 7 днів - Метеопост
Уточнений - rp5
Радар погоди

-----------------------------------------
Декларація учасника

Приклад заповненої декларації (травень 2014):
Зображення

Декларація учасника у одному екземплярі заповнюється окремо для кожної дитини одним з батьків/опікуном/тренером.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
Для тих, хто не зміг зробите це заздалегідь, декларацію учасника можна буде заповнити на місці.

Завантажити бланк Декларації з drive.google

-----------------------------------------
Попередня реєстрація

Шановні батьки!

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список. Ця інформація актуальна до останнього! В день перегонів - відправте смс-повідомлення на телефонний номер 098-4412549.

Підготовка велосипеду та дитини до велоперегонів

Карта трас та Як дістатися місця змагань

-----------------------------------------
Паркування

Паркувати машину бажано по вул. Януша Корчака (бувша Бауманська чи Баумана) біля бібліотеки або по вул. Салютній біля спортшколи ім.В.Лобановського (тут більше місця та немає претензій від дирекції ресторану "Дубки", дивіться місця паркування позначені на карті). Крім того, є місця для паркування на майданчику між рестораном та залізничним мостом, заїзд з вул. Стеценка.
Заїзд автомобілем в парк заборонений!

-----------------------------------------
"Суботник"

Шановні батьки! Потрібні добровільні помічники для прибирання траси напередодні змагань. Також потрібна допомога в облаштуванні частини обладнання.
"Суботник" відбудеться у п'ятницю 19 травня о 18:00 перед змаганнями. Збір на стартовій галявині.
Організатор - Світлана Шатохіна Shato 066 965-23-63. Інструмент для прибирання траси та стартової галявини буде! Зображення Зображення

-----------------------------------------
О котрій годині приходити на змагання

Бажано приходити на початок реєстрації Вашої категорії, або так, щоб встигнути зареєструватися до часу закінчення реєстрації, який вказаний в індивідуальному розкладі - Порядку виходу гонщиків на старт - потрібно встигнути зареєструватися у виділений проміжок часу.

-----------------------------------------
Зверніть увагу на правила

Їзда по трасі без шолому під час змагань та тренувальних заїздів заборонена.

За фальстарт (початок руху раніше команди «руш») до результату учасника що стартує самостійно буде доданий штрафний час 1 секунда.

За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «руш») до результату кожного учасника групи буде доданий штрафний час 1 секунда.

За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, до результату учасника, який створював перешкоди, буде доданий штрафний час 3 секунди.

Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів.

Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань батькам заборонено.

-------------------------
Що брати з собою на змагання

- Якщо по прогнозу передбачається холодна погода - рукавички, під шолом - шапочки, балаклави, флісові бандани, тепле взуття, шкарпетки, теплий одяг до/після старту.
- Якщо по прогнозу передбачається дощ - дощовики, куртки, парасольки, гумові чоботи до/після старту тощо. Затримуємо старти лише під час сильного дощу/зливи.
- Хто бажає поєднати змагання з "пікніком" - все для нього.
- Хто хоче комфорту, беріть складані стільці.
- Фотоапарат, відеокамеру (або друзів с фотоапаратами/відеокамерами)
- Добрий настрій та бажання вболівати за свою та чужу дитину!
- Обов'язковий набір - Декларація учасника, внесок, шолом, велосипед.

-------------------------
Небезпеки

Як і в більшості парків міста в парку Дубки в траві можуть зустрічатися кліщі (у парку вивішена табличка - "обережно, іксодовий кліщ"). Як захистити себе і дитину? Обробіть одяг (верх шкарпеток, взуття, низ брюк) антикліщовим аерозолем. Захисний одяг (дівчаткам - колготи, хлопчикам - високі шкарпетки, щільно облягаючі штани), головний убір - бандана. На світлому одязі легше помітити кліща що рухається. Частіше оглядайте відкриті ділянки шкіри. При потребі звертайтесь до лікарів травмпункту.

-------------------------
Допомога батьків та волонтерів - запрошуємо долучитися до маршальської служби на перегонах! Будь ласка, приєднуйтесь! В день змагань звертайтеся з пропозиціями до відповідального Олексія Гордієнка. Будемо вдячні, якщо 1-2 години Вашого часу Ви заплануєте для чергування вздовж траси.
:Rose:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 18.5.17 22:23

Що планується під час змагань

(посилання на публікації в Події фейсбук)

Наші ведучі – це яскраві та неординарні особистості, саме вони задають настрій на змаганнях, підбадьорюють, надихають та не дають засумувати. Кожен із них – справжній професіонал! ... Цього разу з нами буде харизматичний Сева – людина-легенда. Так-так, ще восени 2007 року саме він і був нашим першим ведучим! І, звичайно ж, ми побачимося із улюбленцем котигорошків, Володею, а також розумничкою та красунечкою, Оленою Побережнюк!

Додаткові перегони на вибування на короткій трасі проводить Ілля Кулініч з компанією Велоклуб "Amigos". Розклад перегонів складений таким чином, щоб кожен учасник мав змогу поганятися двічі – на основній трасі та на додатковій, з іншим змагальним форматом.
Як проходять перегони на вибування?
- На старт виходить 2-3 учасника. Переможець заїзду проходить у наступне змагальне коло
- Якщо є кворум, то організовуються міні-турніри
- Переможці міні-турнірів отримують медалі та призи
- Зарєструватися можна безпосередньо на стартовій галявині в день перегонів.

Подарункові спонсори перегонів на вибування:
- Видавництво АССА
- Магазин Велопланета
- Висота

Маршали на перегонах підтримують учасників на старті та дивляться за порядком на трасі – щоб емоції та жага до перемоги не перетинали меж правил й здорового глузду. Маршали – це важливі люди на перегонах, бо завдяки ним участь у змаганнях стає безпечною для всіх. Наш маршальський склад - це члени Велоклуб "Amigos", батьки учасників та навіть вже дорослі випускники-Чемпіони. Якщо і ви бажаєте доєднатися до створення яскравого дитячого свята під назвою «Ми – чемпіони!», радо запрошуємо до команди маршалів! Звертатися до Олексія Гордієнка.
P.S. усіх помічників обіцяємо віддячити смачним самосом та льготною реєстрацією.

Про головне).
- На два дні до нас переїжджає гурманське та душевне кафе з бази Зеніт, що на Трухановому острові. Засновники цього гостинного місця – батьки наших учасників, а свою ресторанну справу вони розпочинали саме на перегонах «Ми – чемпіони!». 20 та 21 травня на стартовій галявині ви зможете скуштувати їхнє різноманітне та корисне меню, а діти – ще й взяти участь у майстер-класах із виробництва лавашів (початок майстер-класів з 13:00 в суботу та неділю). Із собою хлопці привезуть велику кількість столів та стільців, тож всі вболівальники матимуть змогу відпочити із комфортом!
- Будуть найсмачніші в Києві самоси та пряники
- Безкоштовний буфет із водичкою, чаєм та печивом для дітей від організаторів змагань та дегустація лимонадів від Бон Буассон

Безпека та комфорт під час перегонів:
- чергуватиме швидка допомога "Медиком", яку забезпечує "Артеріум"
- нас охоронятиме зірковий КомСервіс
- учасники віком 7-10 років застраховані компанією ТДВ "СК "Фінексперт"
- компанія veliki.ua відрядить свого вело-механіка (за потреби, знайдете його біля реєстрації)
- цілодобово працюватимуть біотуалети


20-21 травня на стартовій галявині будуть працювати:
- HEAD Bikes Ukraine. Хто був у квітні, напевно запам’ятав та відмітився в лаунж- та фото-зонах. І цього разу вони знову з нами! Тож, чекайте на безліч приємних сюрпризів
- Арсенал-Кids - Футбол для детей - це справжній футбольний майданчик та тренування з профі!
- Агенція щасливої сім'ї, дітей та молоді Pole приїдуть з улюбленими та вже знайомими атракціонами: будівник, рибалка та лабіринт
- Не забувайте про дитячі кулінарні майстер-класи з виготовлення лавашів - субота та неділя, з 13:00

Окрім цього, в суботу, 20 травня:
- Дитячий клуб Champion Kids буде проводити майстер-класи з карате, а лев Симба запрошує долучитися до веселих передстартових руханок (до 16:00)
- Зробити справжні оберіги, вітальні чемпіонські листівки, ляльки-мотанки та солодощі з кольорового тіста можна буде разом із Puzzle Дитячий Центр
- Дитячі журнали "Пізнайко" приїдуть із командою професійних аніматорів, аквагримом та, звичайно ж, цікавими журналами!

А в неділю, 21 травня:
- Вело-школа FollowMe о 14:00 проведе надзвичайно важливу та корисну лекцію «Як правильно підготувати дитину до перегонів?». Зосередимося на можливих помилках в теорії та практиці.
- Магазин Велопланета привезе багато веліків Pride на тест-драйв. Це означає, що різні моделі можна буде потестити на найкращих трасах Києва - в Дубках.
- «Блік-блік» світловідбивні речі приїде зі своїми новинками, акційними пропозиціями та Дмитром Ларіним - автором фото-шедеврів із минулих чемпіонських стартів!

-------------

УВАГА батькам гонщиків першого дня змагань! 20 травня з 11:30 до 12:30 буде перекритий автомобільний рух по маршруту велопараду у центрі міста до Поштової площі.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 18.5.17 22:35

Як проходила реєстрація і як зменшується резерв напередодні перегонів
2 травня 1:00 У попередній список реєстрації внесено 473 учасника
3 травня 11:00 У попередній список реєстрації внесено 600 учасників
5 травня 1:00 У попередній список реєстрації внесено 718 учасників + 0 резерв гонщиків "зі стажем" + 37 резерв новачків
7 травня 9:00 У попередній список реєстрації внесено 737 учасників + 0 резерв гонщиків "зі стажем" + 53 резерв новачків
10 травня 1:00 У попередній список реєстрації внесено 757 учасників + 0 резерв гонщиків "зі стажем" + 71 резерв новачків
12 травня 17:30 Основний список 755 учасників. Резерв 10. Резерв-новачки 91. На вибування 237.
14 травня 19:00 Основний список 753 учасників. Резерв 21. Резерв-новачки 92. На вибування 242.
15 травня 21:00 Основний список 760 учасників. Резерв 20. Резерв-новачки 95. На вибування 250.
16 травня 22:00 Основний список 760 учасників. Резерв 15. Резерв-новачки 96. На вибування 250.
17 травня 20:30 Основний список 760 учасників. Резерв 9. Резерв-новачки 96. На вибування 250.
18 травня 21:30 Основний список 760 учасників. Резерв 7. Резерв-новачки 88. На вибування 253. - списки опубліковані станом на цей час
18 травня 23:30 Основний список 760 учасників. Резерв 3. Резерв-новачки 85.

"резервіст" - це учасник без призначеного номеру. На змаганнях резервіст отримує вільний номер, та приймає участь у змаганнях згідно розкладу - всі резервісти записані в індивідуальному розкладі

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 19.5.17 18:05

Список 1-го дня змагань, 20 травня 2017 пішов у друк станом на 19:00. Виправлення приймаю, корегувати вже буду на папері
441 учасники, + резерв 1, + резерв-новачки 41.

------------------

Дякуємо всім родинам, батькам та дітям, які допомагали прибирати та облаштовувати трасу!

Відгуки та фото

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Двадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 20-21.05.17

Повідомлення Sveta » 20.5.17 22:45

Список 2-го дня змагань, 21 травня 2017 пішов у друк станом на 23:00. Виправлення приймаю, корегувати вже буду на папері
320 учасників, + резерв 0, + резерв-новачки 13.


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість