Попередня реєстрація, діти 3-10 років 10-11.09.16

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Попередня реєстрація, діти 3-10 років 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 19:18

Попередня реєстрація відкрита з 22 серпня по 4 вересня.

Подія на фейсбук Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень)

З 6 вересня ця тема не оновлюється - читайте тему Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16.

UPD з 4 вересня 23:00 реєстрація закрита!

Примаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.
Прихований текстпоказати
з 28 серпня 12:00 реєстрація новачків - обмежена! приймаємо в резервний список!
з 30 серпня 12:00 реєстрація гонщиків зі стажем - обмежена! приймаємо в резервний список!

Це означає, що гонщики, які нададуть заявки пізніше будуть записані в резерв з міткою RN - "резерв-новачки", або міткою R - "резерв".
До списку учасників резервісти додаються, якщо є можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників, або якщо звільняються місця внаслідок відреєстрації учасників. Найбільше відреєстровується напередодні перегонів та зранку в дні перегонів. Приблизний процент відреєстрації та неявки на змагання 20%, тому резервісти мають великий шанс потрапити (і як правило, потрапляють) на змагання. На змаганнях резервістам видаються номери тих, хто не прийшов.
Реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (це - парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів).

Для прикладу графік реєстраціх на весняні змагання 2015
Графік реєстрації.PNG
Графік реєстрації.PNG (19.3 Кіб) Переглянуто 2676 разів
Реєстрація обмежена, але не закрита. Формується список 20%, який "перекриє" неявку на змагання учасників з основного списку (з попередженням чи без).
:kolobok: Оголошуємо попередню реєстрацію дітей віком від 3 до 10 років на Дев’ятнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», які відбудуться 10-11 вересня 2016 року (субота та неділя) в парку Дубки (метро Сирець).

В перший день змагань, 10 вересня (субота) приймають участь гонщики категорій «3 роки», «4 роки», «5 років», «6 років». В другий день змагань, 11 вересня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років», «8 років», «9 років», «10 років».
Гонщики віком 2 роки, які зможуть самостійно здолати трасу 230 м, приймають участь в категорії «3 роки». Для гонщиків категорій «5 років» та старших проводяться окремі заліки серед дівчат та хлопців.

Увага! Для малюків віком 2-3 роки, які невпевнено проходять трасу, або не можуть подолати трасу без присутності батьків 2 жовтня будуть проводитися Велоперегони для малюків "Котигорошки". Участь у обох змаганнях організаторами не вітається через велику кількість бажаючих дітей прийняти участь у перегонах; надалі організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації в окремих випадках.
Прихований текстпоказати
Якщо попередньо зареєстрованих учасників буде менше, ніж 240, змагання відбудуться за один день 10 вересня (субота).
Попередня реєстрація відкрита з 22 серпня по 4 вересня. Попередня реєстрація обмежується після прийому заявок від >650 учасників (для новачків), >750 учасників (для всіх). Учасники, які подають заявки пізніше, записуються в резервний список.

Новачкам читати всЕ! :yes Попередня реєстрація - обов'язкова!

Якщо Ви редагуєте своє повідомлення в цій темі, то Ваші зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни новим, додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!»
Оголошення. Питання та обговорення перегонів

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередній список учасників на основні перегони
Попередній список учасників на додаткові перегони

Вікові групи:
Біговел 3 роки (1х230 м)
Велосипед 3 роки (1х230 м)
Біговел 4 роки (1х230 м)
Біговел 5 років (1х230 м) - для тих, хто не встиг пересісти на велосипед
Велосипед 4 роки (1х230 м)
5 років (2х230 м)
6 років (2х230 м)
7 років (2х400 м)
8 років (2х400 м)
9 років (3х400 м)
10 років (3х400 м)

З 6-ти років старти тільки на велосипедах.

Для реєстрації необхідно вказати:
------------------------------------------------------------------------------------
1*. Прізвище Ім'я дитини - українською мовою, вказуйте повне ім'я, наприклад, не Коваль Саша, а Коваль Олександр.
2*. Повна дата народження - число, місяць і рік народження.
3*. Вікова група (категорія) - на 10.09.16. Для категорій «3 роки», «4 роки», «5 років» додатково вказуйте, якщо біговел.
4*. Діаметр коліс велосипеда (біговела) - у дюймах; нижче на фото показано, де прочитати на покришках.
-----------Додаткова інформація:
5. Місто, селище - вказуйте, якщо не з Києва.
6. Команда - вказуйте назву, якщо формується команда більш, ніж з п'яти учасників.
7. Участь в перегонах на вибування - вказуйте, якщо будете приймати участь; для складання попередніх реєстраційних списків додаткових перегонів на вибування.
8*. Контакти - новачки, вказуйте обов'язково, бажано надати електронну адресу, можна в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net. Зв'язок повинен бути двостороннім, часто вказані реєстраційні дані потребують уточнення. З неповними або невірними даними учасник може потрапити в резерв!
------------------------------------------------------------------------------------

Порядок виходу на старт в категорії визначається 1) статтю (з 5-ти років), 2) діаметром коліс, 3) повною датою народження.

Попередньо зареєструватися можна одним з вказаних способів:

1) Залишити повідомлення з реєстраційними даними в цій темі. Увага, новачкам на форумі! Ваше перше повідомлення з'явиться тільки після схвалення кимось з модераторів. Контактні дані можна публікувати відкрито (після опрацювання вони видаляються), можна надсилати в ПП Sveta (новачкам деякий час після реєстрації на форумі сервіс ПП може бути недоступний), або на адресу yus2006@ukr.net. Якщо Ви редагуєте своє повідомлення в цій темі, то Ваші зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни новим, додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

2) Заповнити форму google за посиланням https://goo.gl/forms/Svqbx7rU4EeKAfn32. З 5 вересня форма приймає відповідей.

3) В інших випадках пишіть на адресу yus2006@ukr.net. В листі додатково зазначте Ваше контактне ім'я або нік. Увага! Ви повинні отримати відповідь на електронний лист з Вашими реєстраційними даними. Якщо Ви не отримали відповіді (ОК), то Ваш лист не опрацьований, або не отриманий!

------------------------------------------------------------------------------------
Для контролю всіх отриманих з різних джерел заявок (див. вище 1, 2, 3) вони будуть дублюватися в цій темі з вказанням часу та джерела подачі заявки.

Якщо Ваша дитина або Ви - новачок - прочитайте ще раз Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!». Шолом - обов'язковий! Без шолому дитині не дозволять вийти на старт.

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список.

Після реєстрації обов'язково потрібно перевірити, чи включили Вашу дитину в Попередній список учасників та чи правильно прийняті реєстраційні дані (див. список на основні перегони і список на додаткові перегони нижче). Попередній список обновлюється періодично (раз в декілька днів). Якщо є помилки - одразу повідомляйте. Напередодні перегонів будуть оголошені Порядок виходу гонщиків на старт та Розклад змагань.

При використанні, передруку матеріалів та фото - посилання на Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" обов'язкове!

До перегонів залишилось 4 днів. До закриття попередньої реєстрації залишилось 0 днів.

750 зареєстрованих учасників, крім того, в резерві 32, в резерві новачків 72,
в т.ч., (230 дівчат и 520 хлопців), (412 субота, 338 неділя), (162 новачків).
На додаткові перегони на вибування зареєстровано 197 учасників.


Увага! Попередня реєстрація закінчується за п'ять днів до початку перегонів. 4 вересня (неділя) ця тема буде закрита. Прийом будь-яких заявок припиняється. Реєстрація може бути закрита раніше, якщо число учасників більше, ніж очікується. При наборі >650 учасників обмежується реєстрація для новачків, при наборі >750 учасників обмежується реєстрації для всіх гонщиків. Учасники, які подають заявки пізніше, записуються в резервний спискок. Якщо резервний список досить великий (без шансів потрапити на змагання), прийом будь-яких заявок на участь припиняється. Під час змагань до перегонів будуть допускатися тільки попередньо зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів та при наявності вільних номерів будуть допущені не більше, ніж 5 осіб не зареєстрованих заздалегідь за поважними причинами.

Реєстрація на місці проведення перегонів в день старту 10 вересня проводиться на стартовому майданчику окремо для категорій «3 роки», «4 роки», «5 років», «6 років», 11 вересня - окремо для категорій «7 років», «8 років», «9 років», «10 років» згідно з Розкладом змагань.

-------------
Декларація учасника в одному екземплярі (від одного з батьків) подається на кожну дитину окремо. Одна дитина - одна декларація. При участі в двох перегонах декларація заповнюється один раз та подається при реєстрації на основні кільцеві перегони.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:

-------------

Розмір коліс можна подивитися на покришках. Наприклад,
12 дюймів
Зображення

26 дюймів
Зображення

Друге число в дужках, що вказане на покришках - це діаметр ободу. По цьому розміру також можна дізнатися розмір коліс в дюймах.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Діаметр ободу, найбільш поширений, мм
12" 203 мм
14" 254 мм
16" 305 мм
18" 355 мм
20" 406 мм
22" 457 мм
24" 507 мм
26" 559 мм
27,28,29" 622 мм
У кого немає цифр на колесах, виміряйте діаметр колеса лінійкою.
Прихований текстпоказати
Розмір в дюймах Зовнішній діаметр колеса по покришці, орієнтовно, см
8" 20,32 см
10" 25,4 см
12" 30,48 см
14" 35,56 см
16" 40,64 см
18" 45,72 см
20" 50,8 см
22" 55,88 см
24" 60,96 см
26" 66,04 см
28" 71,12 см
Міряти по зовнішньому діаметру
Прихований текстпоказати
Реєструючись на змагання зверніть увагу на орієнтовний розклад змагань. Це картинка-графік весняного розкладу 2016 року. Розклад цих змагань буде приблизно таким самим. Заплануйте свої справи таким чином, щоб час старту не став для Вас несподіванкою. Якщо Вас не влаштовує день, або час, то можна як виняток реєструватися в старшій категорії

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 19:19

Попередній список учасників на основні перегони наступне

З 6 вересня ця тема не оновлюється - читайте тему Дев'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 10-11.09.16. Індивідуальний розклад.

Опрацьовані заявки станом на 5 вересня 9:00. Списки наведені по категоріям в порядку подання заявки.

750 заявок, 33 резерв R, 64 резерв новачки RN

Про резерв. Учасники, які надають заявки після того як реєстрація обмежена, записуються в резервний список. Новачки будуть записані в резерв с міткою RN - "резерв-новачки", учасники зі стажем с міткою R - "резерв". До списку учасників резервісти додаються, якщо є можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників, або якщо звільняються місця внаслідок відреєстрації учасників. Найбільше відреєстровується напередодні перегонів та зранку в дні перегонів. Приблизний процент відреєстрації та неявки на змагання 20%, тому резервісти мають великий шанс потрапити (і як правило, потрапляють) на змагання. На змаганнях резервістам видаються номери тих, хто не прийшов. Реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (це - парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів). При перевищенні граничної кількості заявок в реєстрації може бути відмовлено.

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо).
Зображення

Команди: не менше 5-и участників

Увага, вікові категорії призначалися по повному числу років, можуть бути розбіжності з заявками від деяких учасників, які неузгоджено вказали вікову категорію, вік чи дату народження. Узгоджувати будемо в листуванні. Стосується також випадків, коли вказувався діаметр коліс менше, ніж на попередніх перегонах. Нагадую, участь в двух категоріях не дозволена правилами.
Нагадую, хто з 6-річок має братиків-сестричок 7 років та старших - щоб стартувати в один день дітям 6 років дозволяється участь у категорії 7 років, за згодою батьків та бажанням дітей, бо траса значно більша.


10 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Біговел 3 роки - 1х230 м – 66
Бєлєтєєв Дмитро 3 12
Духовний Андрій 3 12
Пантюхов Владислав 3 12
Гончаренко Федір 3 12
Слизьконіс Іван Обухів, Київської 2.9 8
Сторож Давид 3 12
Любенко Тимофій 3 12
Гриценко Максим 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12
Завалішин Яромир 3 12
Гермашева Валерія 3 12
Дегтярьова Ніка 3 12
Ігнатов Тимофій 3 12
Коберська Маргарита 3 14
Клікун Адріан 3 8
Куркіна Марта 3 12
Пунько Ярослав 3 12
Хавін Гліб 3 12
Хавін Матвій 3 12
Кузьменков Владислав 3 12
Колотушкіна Валентина 2.101 8
Лисаков Артур 3 12
Гаврилов Роман 2.11 8
Демчук Поліна 2.11 8
Водоп'ян Іван 3 12
Пекарчук Софія 3 12
Романюк Микола 3 12
Соседов Арсенiй 3 8
Чертополох Денис 3 10
Русанов Гліб 2.101 12
Леоненко Дмитро 3 10
Гайдаєнко Нікіта 3 12
Саралідзе Гіоргі 3 10
Малишенко Дмитро 3 12
Іванова Поліна 3 12
Музиченко Єфім 2.11 10
Денисенко Гліб 3 12
Афонін Олександр 3 12
Романюк Андрій 3 12
Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12
Чибеліс Даниіл 2.101 12
Бондаренко Андрій 3 10
Поліщук Вероніка 3 12
Яроменок Маркіян 3 10
Пелехань Артем Бровари, Київської 3 12
Міщенко Анастасія 3 8
Кулешов Тимур 3 12
Чернов Михайло Колонщина, Київської 2.11 8
Ніколаєв Ярослав Happy Kids 3 12
Доловських Артем 3 10
Фоменко Владислав 3 12
Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 12
Мотузенко Олена 3 12
Вакулін Геннадій Райдуга 3 12
Умен Іван Інфопульс 3 12
Бевзицький Артем Інфопульс 3 12
Єськова Єлизавета 3 12
Заворотній Іван 3 12
Величенко Ілля 3 12
Петрусенко Олександра 3 12
Хаврюта Макар Бровари, Київської 3 12
Коренев Володимир 3 12
Лисенко Данила 2.101 12
Жержерунова Варвара 3 12
Сологуб Марк 3 8
Мовчан Олександр 2.6 12
(резерв)
R Жирнов Тимофій 3 12
R Коженко Семен 3 10
R Нечай Владислав 3 12
(резерв-новачки)
RN Ющук Поліна 2.10 10
RN Керея Лілія 3 12
RN Уртаєв Остап 3 12
RN Телегін Клим 3 10
RN Лімін Денис 3 10
RN Бабенко Макар 3 12
RN Алексєєнко Тимофій 3 12
RN Тарідонова Катерина 3 14
RN Гудзь Олександр 3 10
RN Кудeля Тимофій 3 12
RN Косяк Іван 3 12
RN Щирба Захар 2.11 10
RN Дамірлі Рафаель 3 12
RN Аврутіна Ольга 3 12
RN Прокопенюк Богдан 3 12

Велосипед 3 роки - 1х230 м – 25
Василенко Зореслава 3 12
Кучер Євангеліна Артеріум 3 12
Соловйов Микита 3 14
Кернасовський Орест 3 16
Коваль Микита 3 16
Тодчук Тихон 3 16
Пуликовський Мірослав 3 16
Шпитко Ліонель 3 12
Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12
Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16
Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14
Дубова Софія 3 14
Сидоренко Гліб 3 16
Френкель Михайло 3 12
Мозоль Марія Колонщина, Київської 3 12
Полінков Олександр 3 12
Коваленко Андрей Райдуга 3 14
Соколов Артем 3 14
Кулик Гліб 3 16
Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16
Городецький Богдан Інфопульс 3 16
Самойленко Арiна 3 12
Чикулай Іліан 3 16
Погорілий Святослав Амігос 3 14
Шамборовський Арсеній 3 12
(резерв-новачки)
RN Тимчук Дар'я 3 16
RN Тарасенко Назар Боярка, Київської 3 12
RN Шумаєв Платон 3 12

Біговел 4 роки - 1х230 м – 38
Куманський Любомир 4 12
Смірнов Денис 4 12
Ніколенко Давид 4 12
Ткачук Михайло 4 12
Медвідь Мирон 4 12
Заяць Роман 4 16
Шевцова Злата Харків 4 12
Боденко Дарій 4 12
Троцько Богдана Вишневе, Київської 4 12
Чуян Дмитро Хотов, Київської 4 12
Юсім Аріна 4 10
Тішаєв Андрій 4 12
Малюга Іван Бровари, Київської 4 12
Литвиненко Дмитро 4 12
Мусієнко Дмитро 4 12
Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14
Журба Ілля 4 12
Кримець Вероніка 4 12
Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 4 16
Тітов Ярослав 4 12
Гречний Максим 4 14
Гнатюк Данило 4 12
Копилова Ніка 4 12
Саманцова Єва 4 12
Качкачішвілі Ніколоз 4 12
Красюк Святослав 4 12
Чумаш Кирило 4 12
Лубніна Аліса 4 12
Усенко Катерина Інфопульс 4 12
Тарасенко Еріка 4 12
Тіліженко Олександр 4 12
Кругла Поліна Інфопульс 4 8
Солімчук Олександр 4 12
Бібченко Лія Happy Kids 4 12
Ботвін Сергій 4 12
Малков Матвій 4 10
Скрипка Тімур 4 12
Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 4 12
(резерв)
R Олійник Валерія 4 12
R Коваленко Антон Немішаєве, Київської 4 12
(резерв-новачки)
RN Тарковська Олександра 4 12
RN Платонов Фiлiп 4 12
RN Кубар Стефан Чабани, Київської 4 10

Біговел 5 років - 1х230 м – 4
(при малій кількості учасників - окремий залік в заїздах Біговел 4 роки)
Майданчук Назарій Макарів, Київської 5 10
Луценко Софія Райдуга 5 12
Євдокименко Володимир Інфопульс 5 12
Кучма Олександр 5 12
(резерв-новачки)
RN Місюра Марко 5 12

Велосипед 4 роки - 1х230 м – 71
Мельник Роман 4 16
Січкаренко Дарина 4 16
Валеватий Василь 4 14
Самойленко Олексій 4 14
Пахомов Єгор Лідер - Чемпіони 4 12
Артюх Сергій 4 16
Головань Всеволод 4 14
Кривошеєв Леонід 4 20
Гоменюк Ростислав Амігос 4 16
Лубнін Нікіта Артеріум 4 14
Яцульчак Максим 4 16
Хорошилов Євген 4 16
Корнієнко Микита 4 20
Маренець Єгор 4 18
Іонов Андрій 4 16
Поліщук Роман 4 16
Метлицький Савелій 4 16
Сергієнко Данило 4 20
Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 16
Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16
Мірошніченко Мартін 4 16
Шеронов Олексій 4 16
Іванченко Максим 4 16
Гром Іван 4 16
Манзюк Роман 4 16
Колесник Олексій 4 20
Сташкевич Артем 4 12
Сташкевич Олексій 4 14
Нагорняк Марк 4 14
Замковой Ярослав Райдуга 4 20
Слободяник Анатолій 4 16
Поліщук Гліб 4 14
Шостак Михайло 4 16
Сіренко Лев 4 16
Медвідь Анастасія 4 14
Рудик Назарій 4 18
Ісічко Лев 4 16
Онисенко Тетяна 4 16
Сипко Марія Артеріум 4 16
Петренко Роман 4 16
Чуб Злата 4 16
Остаповський Євгеній 4 16
Клюєва Ярослава SCOTT RC 4 16
Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16
Онуфрієва Анна 4 12
Музиченко Єгор 4 14
Зюков Іван 4 16
Столяр Іванна 4 16
Сафаров Максим 4 16
Клименчук Гордій 4 12
Костюк Амалія Турбо 4 16
Дмитрієнко Юлія 4 16
Хомякова Ксенія 4 12
Чайковський Михайло 4 14
Макарчук Іван 4 14
Плескач Владислав 4 16
Ковальов Мірон Чайки, Київської 4 12
Іщук Геннадій 4 16
Денисов Олексій ВДНГ Молнія 4 16
Кардашук Катерина ВДНГ Молнія 4 16
Шепель Катерина 4 18
Сілкін Олексій 4 16
Слободенюк Поліна Інфопульс 4 14
Дутчак Софія Інфопульс 4 16
Федоренко Макар 4 16
Владимиров Ілля 4 16
Лісовий Владислав 4 16
Харченко Святослав 4 16
Скомаровський Петро 4 18
Алексєєнко Марк 4 12
Пашківський Антон 4 12
(резерв)
R Кривенко Дар'я 4 12
(резерв-новачки)
RN Адамчук Марко 4 16
RN Рибалко Артем 4 12
RN Рибалко Артур 4 14
RN Деуль Ілля 4 8
RN Мезенцева Софія 4 16

5 років - дівчата - 2х230 м – 28
Ніколенко Анастасія 5 16
Кравцова Олександра 5 16
Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16
Берест Іванна 5 20
Моркотун Євгенія 5 20
Марчук Анастасія 5 20
Святненко Поліна 5 20
Акішева Кіра 5 20
Лазун Катерина 5 16
Бейко Марія 5 18
Розумяк Ангеліна 5 16
Бондаренко Марія 5 16
Коваленко Катерина 5 20
Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16
Швець Вероніка Турбо 5 20
Хаустова Марія 5 16
Макарчук Вероніка 5 16
Войтішина Поліна 5 16
Тептюк Емілія 5 16
Запорожко Ульяна 5 16
Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 5 20
Захараш Таісія ВДНГ Молнія 5 20
Іванова Валентина ВДНГ Молнія 5 12
Демченко Марія ВДНГ Молнія 5 16
Мусієнко Олександра 5 16
Шишкова Емілія 5 16
Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 16
Рябенко Єлизавета 5 16
(резерв)
R Зеленська Людмила 5 20
R Мальцева Софія SCOTT RC 5 20
(резерв-новачки)
RN Щербакова Аріна ВДНГ Молнія 5 20
RN Хмара Олеся 5 20
RN Кухарчук Аліса 5 16

5 років - хлопці - 2х230 м – 69
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16
Юревич Ярослав 5 20
Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16
Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16
Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 5 14
Свистун Даниїл Фастів, Київської 5 16
Сухомовський Максим 5 16
Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 5 16
Шелест Євген 5 20
Шелест Юрій 5 20
Заболотний Роман Бориспіль, Київської 5 16
Кохан Михайло 5 16
Скуратівський Радомир 5 16
Кирпа Матвій 5 16
Міхненко Володимир 5 20
Євдошенко Кіріл 5 20
Онищенко Кирило 5 20
Товстик Артем 5 20
Загородній Кирил 5 20
Півторак Олексій 5 16
Поляков Роман 5 20
Четверик Іван Ірпінь, Київської 5 16
Дуброва Сергій 5 16
Барташук Артем 5 20
Лисицький Максим 5 20
Соломаха Владислав 5 16
Саричев Тихон 5 16
Цімох Артур Пісківка, Київської 5 16
Куркін Нікіта 5 16
Куліков Павел 5 16
Вайданіч Максим Ра 5 18
Розгон-Фаррем Фредерік 5 18
Андріященко Назар 5 16
Болтовський Данило 5 20
Шатін Влас Райдуга 5 20
Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16
Лепеха Назар 5 20
Козак Борис 5 14
Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20
Петровець Матвій 5 16
Кочубей Кирило 5 14
Ісічко Платон 5 20
Паламарчук Борис 5 16
Леонов Тимур 5 16
Олiйник Крiстiан 5 20
Сайко Ілля 5 16
Бойко Андрій 5 16
Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16
Рец Володимир 5 16
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16
Філіпенко Дмитро 5 16
Гордієнко Платон Українка, Київської 5 16
Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20
Пахомов Андрій 5 16
Хабик Нестор 5 14
Яковенко Єгор 5 16
Щур Назар Горенка, Київської 5 16
Кулик Макар 5 20
Маліновський Павло 5 20
Анніков Артем ВДНГ Молнія 5 20
Сумленний Нікіта 5 16
Склеров Дмитро Райдуга 5 16
Старченко Іван Інфопульс 5 20
Смирнов Назар Діти Світла 5 14
Гулеватий Тимофій 5 20
Маркотенко Денис Діти Світла 5 20
Ященко Федір 5 20
Кондратьєв Ян 5 20
Коваленко Платон 5 20
(резерв)
R Головенець Артем 5 16
R Расько Ян 5 14
R Голець Давид 5 16
R Коженко Данило 5 16
R Гаврильчук Тимофій 5 14
(резерв-новачки)
RN Шульга Аркадій 5 20
RN Керея Юрій 5 16
RN Кочевий Володимир 5 16
RN Федоренко Глєб 5 16
RN Кривопляс Назар 5 18
RN Шкаленко Олександр 5 20
RN Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 5 20
RN Коломієць Давид 5 16
RN Андросович Кирило 5 16
RN Скуратівський Тимофій 5 18

6 років - дівчата - 2х230 м – 36
Бєлєтєєва Анна 6 16
Губарєва Поліна Соколята 6 16
Дацюк Марія 6 16
Несин Мирослава Соколята 6 16
Лесечко Єлізавета 6 16
Толкун Єва 6 16
Шкребко Дар'я 6 16
Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 6 18
Бакай Маргарита 6 16
Нестеренко Віра Діти Світла 6 20
Куценко Маргарита 6 20
Жукова Антоніна 6 20
Присяжнюк Дарія 6 16
Куницька Варвара 6 20
Лещук Єва 6 16
Хранівська Ясна 6 16
Лахман Еля Райдуга 6 20
Макейчик Марія 6 16
Сіунова Єлизавета 6 20
Чернишенко Міранда 6 16
Осадча Єва 6 20
Оверчук Зоряна 6 20
Коваль Марія 6 14
Герлянд Катерина 6 16
Чуб Валерiя 6 20
Онуфрієва Аліна 6 18
Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 18
Енеді Лусія 6 20
Бойчук Марія 6 16
Тептюк Олександра 6 20
Васянович Ольга 6 20
Слотвінська Олександра 6 24
Залужна Єва 6 16
Кропотко Поліна 6 16
Бурим Катерина Інфопульс 6 20
Юкало Надія 6 20
(резерв)
R Веремієва Милана 6 16
(резерв-новачки)
RN Побединська Катерина 6 16
RN Майструк Аліна 6 20

6 років - хлопці - 2х230 м – 73
Мельник Дмитро 6 24
Чайка Євген 6 16
Златін Данило 6 16
Губа Григорій Умань, Черкаської 6 20
Пантюхов Нікіта 6 20
Галатін-Павловський Олексій 6 20
Гордієнко Андрій Амігос 6 20
Стрєлов Гліб 6 16
Левченко Святослав 6 20
Толкун Єгор 6 16
Марченко Антон Боярка, Київської 6 16
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24
Попович Артем Стріла 6 16
Василенко Олександр 6 20
Кохан Ігор 6 20
Гриценко Артем 6 20
Руденко Олександр 6 20
Завадський Максим 6 20
Помєшкін Антон 6 24
Курташов Кирило 6 16
Антонов Юрій 6 20
Самойлов Захар 6 16
Орнатський Єгор 6 20
Савченко Тимофій 6 20
Рябошапка Кирило 6 16
Вишняк Ігор 6 20
Козачок Євгеній 6 20
Казмірчук Платон 6 16
Зінченко Олексій 6 20
Сташкевич Андрій 6 18
Круковський Михайло 6 16
Зеленов Ростислав Артеріум 6 16
Морозович Назар Бровари, Київської 6 16
Вакулін Євген Райдуга 6 16
Кондратенко Денис 6 20
Кирлан Юрій 6 16
Зябченко Ілля 6 20
Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20
Данилевич Денис Буча, Київської 6 16
Яковенко Захар 6 20
Жидков Іван 6 20
Хоптовой Тимур 6 20
Литвинов Давид 6 20
Онищенко Костянтин 6 20
Громико Александер 6 20
Корнієнко Михайло 6 20
Шекера Костянтин Вишневе, Київської 6 20
Рожков Тимур Соколята 6 20
Розумяк Нікіта 6 20
Горбаченко Антон 6 20
Кіпчук Костянтин 6 20
Сидоренко Олексій 6 20
Захаров Андрій Турбо 6 20
Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20
Гриньов Ярослав 6 20
Саранча Тимофій 6 18
Юхновський Микола 6 18
Горбенко Єгор 6 20
Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 6 14
Мельниченко Матвій 6 20
Плотников Данило 6 16
Оленченко Єгор 6 20
Науменко Данііл 6 16
Волокітін Ілля ВДНГ Молнія 6 20
Вергуненко Нікіта 6 20
Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20
Ахундов Арсен 6 20
Юдін Артьом 6 20
Володимиров-Лихоліт Андрій 6 20
Шекера Максим ВДНГ Молнія 6 20
Луць Маркіян 6 20
Горобей В'ячеслав 6 20
Попович Святослав Артеріум 6 18
(резерв)
R Кривенко Іван 6 20
R Пересунько Денис 6 20
(резерв-новачки)
RN Стороженко Ярослав Бровари, Київської 6 20
RN Ющук Богдан 6 20
RN Іванченков Ярослав 6 20
RN Кузнецов Володимир 6 14
RN Вовк Ярослав 6 16
RN Швець Максим 6 16
RN Тупичка Денис 6 16
RN Пантюхов Олексій 6 16
RN Сімонов Микита 6 16
RN Заболоцький Максим 6 20
11 вересня 2016
Прихований текстпоказати
7 років - дівчата - 2х400 м – 32
Сердитко Поліна 7 24
Рибка Софія 7 24
Василенко Маргарита 7 16
Кучер Олександра Артеріум 7 24
Завалішина Радміла 7 20
Ільєнко Аліса 7 20
Кузнєцова Маргарита 7 20
Сідаш Поліна 7 16
Власова Наталія 7 22
Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20
Ґречна Еліна 7 20
Александрова Анна Соколята 7 20
Войтенко Дар'я Соколята 7 20
Деркач Анна Соколята 7 20
Катрук Катерина Соколята 7 18
Чехова Поліна Соколята 7 18
Висоцька Олена Олені 7 16
Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20
Кравчук Юлія 7 20
Коваленко Марія 7 20
Сурма Марія 7 16
Базиленко Мар'яна Соколята 7 20
Городнікова Ольга 7 20
Весна Ева ВДНГ Молнія 7 24
Демченко Софія ВДНГ Молнія 7 24
Денисова Марія ВДНГ Молнія 7 20
Дзюбко Лідія Соколята 7 20
Калина Вероніка 7 20
Волжина Діана 7 24
Посітко Дарина Інфопульс 7 16
Лісова Діана 7 24
Доброван Софія 7 24
(резерв)
R Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 7 20
R Білецька Олександра 7 24

7 років - хлопці - 2х400 м – 73
Лагнюк Сергій 7 20
Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 7 20
Гальченко Ігор 7 20
Шостаковський Мирон 6 20
Єрін Даніїл Вишгород, Київської 7 20
Заболотний Валерій Бориспіль, Київської 7 20
Бабіч Дмитро 7 20
Барабанов Валерій 7 20
Балашов Матвій Мотижин, Київської 7 20
Іваськів Ян Вишгород, Київської 7 20
Євдошенко Матвiй 7 24
Бойцов Дмитро 7 20
Школьний Артем 7 24
Гермашев Олександр 7 24
Мірошніченко Гавриїл 7 24
Гутієв Давід 7 20
Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20
Бірюк Дмитро 7 20
Сашенко Тарас Проліски, Київської 7 20
Уваров Михайло 7 24
Латайко Арсеній 7 20
Кривов Данило 7 20
Науменко Марк 7 20
Семенець Даніїл 6 20
Меть Єгор 7 24
Горобцов Олександр 7 20
Артюх Ніколай Вінниця 7 20
Козирський Владислав 7 24
Шиманський Андрій Ра 7 20
Григус Данііл 7 20
Паливода-Пасічний Радіон 7 20
Шевчук Микита Райдуга 7 24
Бобрусь Олексій Райдуга 7 24
Шатін Святослав Райдуга 7 20
Лахман Максим Райдуга 7 24
Пурхало Кирил 7 20
Пурхало Марк 7 20
Петін Олексій 7 20
Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18
Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18
Заглада Тіхон 7 24
Карпенко Антон 7 20
Буташ Михайло 7 18
Осіпов Артем 7 24
Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20
Грініченко Роман 7 18
Висоцький Леонід Олені 7 16
Зюков Павло 7 24
Костенко Артем 7 20
Кошелєв Ярослав 7 20
Шпитко Аскольд 7 20
Євсеєв Олег Артеріум 7 18
Лубнін Тихон 7 24
Сухонда Сергій Форсаж 7 20
Карук Міхаіл 7 24
Муха Аскольд 7 20
Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20
Сотніков Федір ВДНГ Молнія 7 24
Грігорович Олександр ВДНГ Молнія 7 20
Бакшеєв Микола ВДНГ Молнія 7 20
Мотузенко Максим 7 20
Савельєв Костянтин Соколята 7 26
Нагорний Єгор 7 24
Назаренко Тимофій 7 24
Школа Денис 7 20
Кондратський Євген ВДНГ Молнія 7 24
Васильченко Назар Амігос 7 24
Смирнов Єгор Діти Світла 7 20
Криворог Георгій 7 20
Радковський Георгій Ра 7 20
Бойчук Кирил 7 20
Коваленко Міхаіл 7 20
Луць Святослав 7 20
(резерв)
R Вертай Дмитро 7 20
R Криворучко Нікіта 7 20
(резерв-новачки)
RN Казаков Роман 7 20
RN Михайленко Ілля 7 20

8 років - дівчата - 2х400 м – 34
Дюденко Варвара Бровари, Київської 8 20
Блоцька Марія 8 24
Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 8 18
Семченко Олександра 8 20
Пономаренко Анастасія 8 20
Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20
Москаленко Юлiя 8 24
Бокань Єва 8 20
Медведєва Дар'я 8 20
Дуброва Ганна 8 24
Лазарєва Софія 8 20
Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24
Каленіча Анастасія Ра 8 24
Кострицька Марія Ра 8 20
Крижанівська Софія Ра 8 24
Максимчук Ксенія Ра 8 20
Ткачук Тетяна Ра 8 24
Донець Валерія Райдуга 8 20
Данилюк Олександра 8 24
Літвінцева Юлія 8 20
Володимиренко Анна 8 20
Паламарчук Мілана 8 20
Чернецька Мар'яна 8 26
Романюк Тетяна 8 20
Столяр Вероніка 8 24
Пінчук Єва 8 26
Муравйова Анастасія Барси 8 24
Гордієнко Алевтина Українка, Київської 8 20
Петрова Діана 8 20
Лагода Ніколь 8 20
Полінкова Катерина 8 24
Пахольчук Вікторія ВДНГ Молнія 8 24
Іванова Юлія ВДНГ Молнія 8 24
Єгорова Анастасія 8 24
Шекера Анна ВДНГ Молнія 8 24
(резерв)
R Лазарєва Софія 8 20
R Мальцева Анастасія SCOTT RC 8 24
R Чернецька Ольга SCOTT RC 8 20
R Дегтяр Ніка 8 24
R Нечипоренко Єва 8 24
(резерв-новачки)
RN Зборовська Сандра 8 24

8 років - хлопці - 2х400 м – 70
Кравчук Нікіта 8 24
Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26
Артюх Володимир 8 20
Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 24
Дида Ігор 8 24
Каюк Тимофій 8 24
Водоп'янов Кіріл 8 24
Муха Юрій 8 24
Файнгольд Юлій 8 24
Случанський Андрій 8 24
Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24
Іонов Антон 8 24
Метлицький Георгій 8 24
Севковський Арсеній 8 20
Заяць Андрій 8 26
Коляда Іван 8 20
Волобуєв Михайло 8 20
Дуброва Андрій 8 24
Микитюк Михайло 8 24
Альошин Іван Ра 8 20
Бережний Андрій Ра 8 24
Кравченко Юрій Ра 8 24
Крапівін Єгор Ра 8 24
Матвійчук Тимофій Ра 8 24
Муравщик Дмитро Ра 8 24
Савранський Християн Ра 8 20
Корнієць Володимир 8 26
Пугач Ілля 8 24
Макаров Олексiй 8 24
Корольов Ігор 8 20
Самойлов Роман 8 20
Ремез Владислав Райдуга 8 20
Донець Вадим Райдуга 8 20
Авер'янов Iлля 8 20
Зарудний Матвiй 8 26
Аубекеров Борис Бровари, Київської 8 24
Донець Арсеній 8 24
Лазарев Нікіта Соколята 8 24
Лисіков Олександр 8 20
Злуніцин Валерій 8 24
Гаврилець Володимир 8 20
Дубовой Артем 8 24
Яренко Владислав 8 20
Зорін Данил 8 24
Гуслистий Назар Турбо 8 24
Костюк Клим Турбо 8 24
Сонько Єгор Турбо 8 26
Гресько Володимир 8 24
Мусієнко Артем Біговел 8 26
Оніщенко Владислав 8 26
Міщенко Михайло Діти Світла 8 20
Оленченко Євгеній 8 24
Кулик Нікіта 8 24
Баров Нікіта ВДНГ Молнія 8 24
Романенко Роман ВДНГ Молнія 8 24
Теліщук Максим ВДНГ Молнія 8 24
Стельмах Єгор 8 20
Сандалов Тимофій Інфопульс 8 20
Долінський Михайло Інфопульс 8 20
Рябчун Дмитро 8 24
Чорний Степан Angara.іn.ua 8 24
Сотниченко Ілля 8 16
Бібченко Єлисей Happy Kids 8 20
Родіонов Микола 8 24
Оміді Арман 8 20
Володимиров-Лихоліт Олег 8 24
Мальований Роман 8 24
Клімчук Арсеній 8 24
Гладкий Владислав 8 24
(резерв)
R Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20
(резерв-новачки)
RN Климчук Нікіта Вишневе, Київської Cherry Sport Club 8 26
RN Деуль Володимир 8 24

9 років - дівчата - 3х400 м – 35
Губа Поліна Умань, Черкаської 9 26
Москаленко Поліна 9 24
Бакай Вероніка 9 20
Черкас Ангеліна 9 24
Міхненко Ангеліна 9 24
Кічата Софія 9 24
Бойцова Олександра 9 24
Вовк-Мельник Анастасія 9 24
Бойчук Марта Ра 9 24
Добушевська Маргарита Ра 9 24
Кузьмяк Кароліна Ра 9 20
Шелепова Марія 9 24
Кладієнко Вероніка 9 24
Лазарева Інна Соколята 9 24
Ренчка Дарина Соколята 9 20
Лапчинська Милана 9 24
Петренко Яна 9 26
Зюкова Катерина 9 24
Цесарська Дар'я 9 24
Буравльова Євгенія Артеріум 9 24
Резніченко Діана Артеріум 9 24
Поліщук Анастасія 9 20
Захарова Маргарита Турбо 9 24
Швець Надія Турбо 9 24
Ковальчук Маргарита 9 20
Оборська Світлана 9 26
Василенко Злата Нові Петрівці, Київської 9 20
Іщук Ніна 9 26
Калябіна Катерина 9 22
Борсук Єлизавета ВДНГ Молнія 9 26
Школа Кароліна 9 20
Криворог Марія 9 24
Єгорова Любов 9 24
Малкова Майя 9 20
Журавська Вероніка Амігос 9 24
(резерв)
R Щербакова Єкатерина 9 24
(резерв-новачки)
RN Леоненко Олександра 9 24

9 років - хлопці - 3х400 м – 59
Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24
Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24
Бабич Олександр Лідер - Чемпіони 9 26
Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20
Никітін Олександр Лідер - Чемпіони 9 20
Юдін Єгор 9 26
Кільдішев Станіслав Амігос 9 24
Куц Андрій 9 24
Довгич Євген 9 24
Осадчий Тимофій 9 24
Присяжнюк Нікіта 9 24
Копанєв Денис 9 24
Петренко Дмитро 9 26
Карлишев Роман 9 24
Акішев Нікіта 9 24
Хранівський Владислав 9 20
Пінчук Костянтин Ра 9 24
Дивнич Михайло Ра 9 24
Кіцкай Костянтин Ра 9 24
Немировський Максим Ра 9 20
Коцюба Едуард Райдуга 9 24
Яхно Максим 9 24
Поповіченко Володимир 9 24
Корнієнко Єгор Турбо 9 24
Дідок Володимир Гора, Київської 9 20
Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20
Заглада Мірон 9 24
Арістов Тимофій Соколята 9 26
Поліщук Артем Соколята 9 24
Ковтуцький Ігор Соколята 9 24
Якимишен Владислав 9 24
Бадеха-Корнілов Ярослав 9 26
Чернецький Ілля 9 26
Бойко Денис 9 24
Руднєв Євгеній Артеріум 9 20
Бондаренко Михайло Артеріум 9 22
Кириєнко Богдан Артеріум 9 20
Мошковський Денис 9 24
Гайовий Костянтин 9 26
Хомяков Кирил 9 20
Яковенко Данило 9 24
Москаленко Дмитро 9 24
Корольов Артем 9 24
Ковальов Марк Чайки, Київської 9 24
Таборських Іван 9 24
Макаренко Максим Біла Церква, Київської 9 24
Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26
Іванов Олександр ВДНГ Молнія 9 26
Васильченко Максим Амігос 9 26
Таращенко Микола Ірпінь, Київської 9 24
Петрушенко Климентiй 9 24
Павлусь Юлiй 9 24
Доброван Кирило 9 24
Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24
Топехін Дмитро Амігос 9 24
Васильєв Назар ВДНГ Молнія 9 24
Сілкін Дмитро 9 24
Бондарчук Нікіта 9 20
Горобей Михайло 9 24
(резерв)
R Сологубов Олексій 9 24
R Стасовський Марк 9 26
R Чабала Любомир 9 24
(резерв-новачки)
RN Ризванюк Лев Діти Світла 9 24
RN Михальчук Євген 9 24

10 років - дівчата - 3х400 м – 14
Гордієнко Анна Амігос 10 24
Москаленко Софія 10 26
Каюк Олександра 10 24
Соболєва Євгенія 10 26
Васильєва Діана 10 26
Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24
Хоптова Єва 10 24
Потерлевич Дар'я 10 24
Цимбалюк Валерія 10 24
Романюк Ірина 10 26
Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 10 26
Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26
Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 10 24
Баранець Дар'я 10 26
(резерв-новачки)
RN Данилицька Софія 10 24

10 років - хлопці - 3х400 м – 23
Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київська Артеріум 10 26
Рибка Кирило 10 24
Примаченко Захар Амігос 10 24
Тертицький Дмитро Лідер - Чемпіони 10 20
Дубов Ілля 10 26
Балашов Лев Мотижин, Київської 10 24
Антонов Іван 10 26
Лисицький Владіслав 10 28
Тменов Даниїл Райдуга 10 26
Богданов Леонід 10 24
Батічков В'ячеслав 10 24
Олійник Владислав 10 26
Донець Евгеній 10 24
Вергуненко Данііл 10 26
Кокот Андрій Соколята 10 24
Петренко Максим Інфопульс 10 24
Собкович Олексій 10 24
Зелінський Філіп 10 24
Носан Максим 10 24
Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 10 24
Говоров Антоній 10 24
Приходько Данило 10 24
Свергунов Назар 10 26
(резерв)
R Юрін Роман 10 24
R Гуз Андрій 10 26
R Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24
(резерв-новачки)
RN Степанов Іван 10 26
RN Колодяжний Євген 10 26
RN Кубар Олександр Чабани, Київської 10 26
Відреєструвались - 11

*Вік станом на 10.09.16

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 13.8.16 19:21

Попередній список учасників на додаткові перегони попереднє

станом на 5 вересня 9:00.

197 заявок

10 вересня 2016
Прихований текстпоказати
Біговел 3 роки - 80 м – 25
Духовний Андрій 3 12
Гончаренко Федір 3 12
Сторож Давид 3 12
Любенко Тимофій 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12
Дегтярьова Ніка 3 12
Пунько Ярослав 3 12
Лисаков Артур 3 12
Соседов Арсенiй 3 8
Чертополох Денис 3 10
Музиченко Єфім 2.11 10
Чибеліс Даниіл 2.101 12
Яроменок Маркіян 3 10
Пелехань Артем Бровари, Київської 3 12
Кулешов Тимур 3 12
Петрусенко Олександра 3 12
Хаврюта Макар Бровари, Київської 3 12
Коренев Володимир 3 12
Телегін Клим 3 10
Лімін Денис 3 10
Сологуб Марк 3 8
Бабенко Макар 3 12
Алексєєнко Тимофій 3 12
Жирнов Тимофій 3 12
Кудeля Тимофій 3 12

Велосипед 3 роки - 80 м – 7
Коваль Микита 3 16
Пуликовський Мірослав 3 16
Шпитко Ліонель 3 12
Френкель Михайло 3 12
Чикулай Іліан 3 16
Шамборовський Арсеній 3 12
Шумаєв Платон 3 12

Біговел 4 роки - 80 м – 13
Куманський Любомир 4 12
Смірнов Денис 4 12
Заяць Роман 4 16
Шевцова Злата Харків 4 12
Юсім Аріна 4 10
Литвиненко Дмитро 4 12
Журба Ілля 4 12
Кримець Вероніка 4 12
Гнатюк Данило 4 12
Красюк Святослав 4 12
Усенко Катерина Інфопульс 4 12
Тарасенко Еріка 4 12
Тарковська Олександра 4 12

Біговел 5 років - 80 м – 1
Майданчук Назарій Макарів, Київської 5 10

Велосипед 4 роки - 80 м – 18
Пахомов Єгор Лідер - Чемпіони 4 12
Гоменюк Ростислав Амігос 4 16
Маренець Єгор 4 18
Поліщук Роман 4 16
Шеронов Олексій 4 16
Іванченко Максим 4 16
Гром Іван 4 16
Колесник Олексій 4 20
Нагорняк Марк 4 14
Слободяник Анатолій 4 16
Сіренко Лев 4 16
Рудик Назарій 4 18
Музиченко Єгор 4 14
Дмитрієнко Юлія 4 16
Чайковський Михайло 4 14
Адамчук Марко 4 16
Пашківський Антон 4 12
Мезенцева Софія 4 16

5 років - дівчата - 80 м – 7
Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16
Акішева Кіра 5 20
Бондаренко Марія 5 16
Коваленко Катерина 5 20
Мусієнко Олександра 5 16
Рябенко Єлизавета 5 16
Хмара Олеся 5 20

5 років - хлопці- 80 м – 23
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16
Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16
Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16
Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 5 14
Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 5 16
Заболотний Роман Бориспіль, Київської 5 16
Кохан Михайло 5 16
Міхненко Володимир 5 20
Євдошенко Кіріл 5 20
Товстик Артем 5 20
Дуброва Сергій 5 16
Барташук Артем 5 20
Саричев Тихон 5 16
Цімох Артур Пісківка, Київської 5 16
Болтовський Данило 5 20
Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20
Паламарчук Борис 5 16
Сайко Ілля 5 16
Хабик Нестор 5 14
Сумленний Нікіта 5 16
Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 5 20
Коломієць Давид 5 16
Скуратівський Тимофій 5 18

6 років - дівчата - 80 м – 5
Дацюк Марія 6 16
Жукова Антоніна 6 20
Онуфрієва Аліна 6 18
Залужна Єва 6 16
Веремієва Милана 6 16

6 років - хлопці- 80 м – 19
Златін Данило 6 16
Губа Григорій Умань, Черкаської 6 20
Марченко Антон Боярка, Київської 6 16
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24
Кохан Ігор 6 20
Завадський Максим 6 20
Помєшкін Антон 6 24
Козачок Євгеній 6 20
Зябченко Ілля 6 20
Яковенко Захар 6 20
Кіпчук Костянтин 6 20
Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20
Саранча Тимофій 6 18
Плотников Данило 6 16
Ахундов Арсен 6 20
Іванченков Ярослав 6 20
Пантюхов Олексій 6 16
Сімонов Микита 6 16
Заболоцький Максим 6 20
10 вересня 2016
Прихований текстпоказати
7 років - дівчата - 80 м – 9
Кучер Олександра Артеріум 7 24
Завалішина Радміла 7 20
Власова Наталія 7 22
Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20
Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20
Кравчук Юлія 7 20
Коваленко Марія 7 20
Городнікова Ольга 7 20
Доброван Софія 7 24

7 років - хлопці- 80 м – 16
Заболотний Валерій Бориспіль, Київської 7 20
Євдошенко Матвiй 7 24
Бойцов Дмитро 7 20
Школьний Артем 7 24
Горобцов Олександр 7 20
Петін Олексій 7 20
Карпенко Антон 7 20
Буташ Михайло 7 18
Грініченко Роман 7 18
Шпитко Аскольд 7 20
Лубнін Тихон 7 24
Карук Міхаіл 7 24
Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20
Школа Денис 7 20
Михайленко Ілля 7 20
Криворучко Нікіта 7 20

8 років - дівчата - 80 м – 8
Пономаренко Анастасія 8 20
Дуброва Ганна 8 24
Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24
Паламарчук Мілана 8 20
Чернецька Мар'яна 8 26
Петрова Діана 8 20
Лагода Ніколь 8 20
Зборовська Сандра 8 24

8 років - хлопці- 80 м – 17
Кравчук Нікіта 8 24
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26
Водоп'янов Кіріл 8 24
Файнгольд Юлій 8 24
Метлицький Георгій 8 24
Севковський Арсеній 8 20
Заяць Андрій 8 26
Волобуєв Михайло 8 20
Дуброва Андрій 8 24
Корнієць Володимир 8 26
Самойлов Роман 8 20
Авер'янов Iлля 8 20
Аубекеров Борис Бровари, Київської 8 24
Лисіков Олександр 8 20
Гресько Володимир 8 24
Мальований Роман 8 24
Климчук Нікіта Вишневе, Київської Cherry Sport Club 8 26 дек.08

9 років - дівчата - 80 м – 9
Губа Поліна Умань, Черкаської 9 26
Міхненко Ангеліна 9 24
Кічата Софія 9 24
Бойцова Олександра 9 24
Кладієнко Вероніка 9 24
Ковальчук Маргарита 9 20
Оборська Світлана 9 26
Калябіна Катерина 9 22
Школа Кароліна 9 20

9 років - хлопці- 80 м – 17
Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24
Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24
Бабич Олександр Лідер - Чемпіони 9 26
Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20
Никітін Олександр Лідер - Чемпіони 9 20
Осадчий Тимофій 9 24
Копанєв Денис 9 24
Петренко Дмитро 9 26
Акішев Нікіта 9 24
Яхно Максим 9 24
Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20
Чернецький Ілля 9 26
Бойко Денис 9 24
Таборських Іван 9 24
Макаренко Максим Біла Церква, Київської 9 24
Доброван Кирило 9 24
Михальчук Євген 9 24

10 років - дівчата - 80 м – 1
Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 10 24

10 років - хлопці- 80 м – 2
Тертицький Дмитро Лідер - Чемпіони 10 20
Собкович Олексій 10 24

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 28.8.16 12:14

На даний момент подано 700 заявок.

12:00 Реєстрація новачків - обмежена! приймаємо в резервний список!

Це означає, що новачки, які нададуть заявки пізніше будуть записані в резерв с міткою RN - "резерв-новачки".
До списку учасників резервісти додаються, якщо є можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників, або якщо звільняються місця внаслідок відреєстрації учасників. Найбільше відреєстровується напередодні перегонів та зранку в дні перегонів. Приблизний процент відреєстрації та неявки на змагання 20%, тому резервісти мають великий шанс потрапити (і як правило, потрапляють) на змагання. На змаганнях резервістам видаються номери тих, хто не прийшов.
Реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (це - парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів).

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 30.8.16 10:33

На даний момент подано 781 заявки.

з 28 серпня 12:00 реєстрація новачків - обмежена! приймаємо в резервний список!
з 30 серпня 12:00 реєстрація гонщиків зі стажем - обмежена! приймаємо в резервний список!

Це означає, що гонщики, які нададуть заявки пізніше будуть записані в резерв з міткою RN - "резерв-новачки", або міткою R - "резерв".
До списку учасників резервісти додаються, якщо є можливість - наприклад, в категорії з невеликою кількістю учасників, або якщо звільняються місця внаслідок відреєстрації учасників. Найбільше відреєстровується напередодні перегонів та зранку в дні перегонів. Приблизний процент відреєстрації та неявки на змагання 20%, тому резервісти мають великий шанс потрапити (і як правило, потрапляють) на змагання. На змаганнях резервістам видаються номери тих, хто не прийшов.
Реєстрація на додаткові перегони на вибування не обмежується (це - парні заїзди на короткій трасі, медалі - для переможців міні-турнірів).


Реєстрація обмежена, але не закрита. Формується список 20%, який "перекриє" неявку на змагання учасників з основного списку.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 10-11.09.16

Повідомлення Sveta » 4.9.16 23:36

з 4 вересня 23:00 реєстрація закрита!

Примаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.

Подано 847 заявок.

Перевіряйте списки станом на 5 вересня 9:00.

У попередній список реєстрації внесено 750 учасників + 33 резерв гонщиків "зі стажем" + 64 резерв новачків

Шановні батьки!
Обов'язково перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на основні перегони. Якщо так - перевірте дані (Прізвище-Ім'я, категорію, вік, діаметр). Якщо в список Ваші діти не потрапили або потрібні виправлення - пишіть ПП, або на ел.пошту yus2006@ukr.net, або в цій темі "Попередня реєстрація, діти 3-10 років".

Для зручності користуйтеся функцією пошука тексту на строрінці що є у кожному браузері (Опера, Chrome тощо)

Зображення

багато хто реєструється з міточкою "н" - це означає, що на попередніх змаганнях була зафіксована неявка без попередження. Не забувайте попереджати організаторів про неявку, цінуйте їх час та час учасників змагань.


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість