Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Повідомлення Sveta » 2.4.14 01:04

З 10 квітня 0:01 реєстрація для новачків закрита! Гонщики, що приймали участь у змаганнях раніше, записуються в резерв. Новачки, як завжди, можуть прийняти участь в додаткових перегонах на вибування (Положення). Можна реєструватися в поточній (цій же) темі з міткою Участь в перегонах на вибування.

З 11 травня 0:01 реєстрація для всіх закрита! Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.
-----------------------------------------------------
Увага! Діти яким виповнюється 11 років після 26 квітня 2014 р. можуть прийняти участь в змаганнях 18 травня в категорії «10 років». Старші діти запрошуються на юніорські змагання 26 квітня.

:kolobok: Оголошуємо попередню реєстрацію дітей віком від 3 до 10 років на Чотирнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», які відбудуться 17-18 травня 2014 року(субота та неділя) в парку Дубки (метро Сирець).

В перший день змагань, 17 травня (субота) приймають участь гонщики категорій «6 років» та молодші. Гонщики віком 2 роки приймають участь в категорії «3 роки». В другий день змагань, 18 травня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років» та старші. Для гонщиків категорій «5 років» та старших проводяться окремі заліки серед дівчат та хлопців.

Якщо попередньо зареєстрованих учасників буде менше, ніж 240, змагання відбудуться за один день 17 травня (субота).
Попередня реєстрація буде закрита 11 травня або раніше, якщо набереться >650 учасників.

Новачкам читати всЕ! :yes Попередня реєстрація - обов'язкова!

Якщо Ви редагуєте повідомлення, то зміни можна не помітити, якщо Ваша заявка вже опрацьована! Повідомляйте про зміни додатковим повідомленням. Не додавайте нових гонщиків редагуванням попередніх повідомлень, такі гонщики будуть додані у список реєстрації за часом редагування повідомлення.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!»
Питання та обговорення перегонів. Об'яви

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт

Попередній список учасників на основні перегони
Попередній список учасників на додаткові перегони
Попередній список учасників на юніорські перегони, 11-14 років

Вікові групи:
Біговел 3 роки (100 м або 1х230 м)
3 роки (100 м или 1х230 м)
Біговел 4 роки (1х230 м)
4 роки (1х230 м)
5 років (2х230 м)
6 років (2х230 м)
7 років (2х400 м)
8 років (2х400 м)
9 років (3х400 м)
10 років (3х400 м)

Для гонщиків 11-14 років планується проведення окремих змагань 26 квітня.

Вибір траси 230 м для категорії «3 роки» тільки для досвідчених та підготовлених гонщиків не молодше 3-х років! Супровід учасників по трасі заборонений. Якщо є сумніви - вибирайте трасу 100 м!

Для реєстрації необхідно вказати:
------------------------------------------------------------------------------------
1*. Фамилия Имя ребенка / Прізвище Ім'я дитини - російською та українською мовами, вказуйте повне ім'я, наприклад, не Саша, а Олександр.
2*. Повна дата народження - число, місяць і рік народження.
3*. Вікова група (категорія) - на 17.05.14; для категорії «3 роки» додатково вказуйте дистанцію 100 м або 230 м. За умовчанням, а також для дітей молодших 3-х років приймається дистанція 100 м.
4*. Діаметр коліс велосипеда (біговела) - у дюймах; нижче на фото показано, де прочитати на покришках; додатково вказуйте, якщо біговел.
-----------Додаткова інформація:
5. Місто, селище - вказуйте, якщо не з Києва.
6. Команда - вказуйте назву, якщо формується команда більш, ніж з п'яти членів.
7. Участь в перегонах на вибування - вказуйте, якщо будете приймати участь; для складання попередніх реєстраційних списків додаткових перегонів на вибування.
8*. Контакти - новачки, вказуйте обов'язково, можна в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net. Зв'язок повинен бути двостороннім, часто вказані реєстраційні дані потребують уточнення. З неповними або невірними даними учасник може потрапити в резерв!
------------------------------------------------------------------------------------

Порядок виходу на старт в категорії визначається 1) статтю (з 5-ти років), 2) діаметром коліс, 3) повною датою народження.

Якщо Ви не можете залишити повідомлення на форумі, пишіть на адресу yus2006@ukr.net. В листі додатково зазначте Ваше контактне ім'я або нік. Увага! Ви повинні отримати відповідь на ел.лист з Вашими реєстраційними даними. Якщо Ви не отримали відповіді (ОК), то Ваш лист не опрацьований, або не отриманий! Можна надсилати в ПП, але новачкам деякий час після реєстрації на форумі сервіс ПП може бути недоступний. Також новачки повинні чекати, поки їх перше повідомлення з'явиться на форумі після схвалення кимось з модераторів.

Якщо Ваша дитина або Ви - новачок - прочитайте ще раз Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!». Шолом - обов'язковий! Привчіть малюка одягати його. Без шолому дитині не дозволять вийти на старт.

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в цій темі новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список.

Після реєстрації обов'язково потрібно перевірити, чи включили Вашу дитину в Попередній список учасників та чи правильно прийняті реєстраційні дані (див. список на основні перегони і список на додаткові перегони нижче). Попередній список обновлюється періодично (раз в 1-5 днів). Якщо є помилки - одразу повідомляйте. Напередодні гонки будуть оголошені Порядок виходу гонщиків на старт та Розклад змагань.

При використанні, передруці матеріалів - посилання на Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" обов'язкове!

До перегонів залишилось 0 днів. До закриття попередньої реєстрації залишилось 0 днів.

763 зареєстрованих учасників (238 дівчат и 525 хлопців), (403 в категоріях «6 років» та молодших, 360 в категоріях «7 років» та старших). З них - 248 новачків! На додаткові перегони на вибування зареєстровано 263 учасників.

Увага! Закінчення попередньої реєстрації за п'ять днів до початку перегонів. 11 травня (неділя) ця тема буде закрита. Реєстрація може бути закрита раніше, якщо число учасників більше, ніж очікується (>650 чол). Прийом любих заявок на участь припиняється. До перегонів будуть допускатися тільки попередньо зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів та при наявності вільних номерів будуть допущені не більше, ніж 5 учасників незареєстрованих заздалегідь за поважними причинами.

Реєстрація в перший день перегонів, 17 травня проводиться на стартовому майданчику окремо для категорій «6 років» та молодші. Реєстрація в другий день перегонів, 18 травня проводиться на стартовому майданчику окремо для категорій «7 років» та старші.

-------------
Декларація учасника в одному екземплярі (від одного з батьків) подається на кожну дитину окремо. Одна дитина - одна декларація. При участі в двох перегонах декларація заповнюється один раз та подається при реєстрації на основні кільцеві перегони.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
dekl.zip
(13.48 Кіб) Завантажено 155 разів
-------------

Розмір коліс можна подивитися на покришках. Наприклад,
12 дюймів
razmer12.jpg
razmer12.jpg (41.02 Кіб) Переглянуто 8430 разів
26 дюймів
razmer26.jpg
razmer26.jpg (43.38 Кіб) Переглянуто 8430 разів
Друге число в дужках, що вказане на покришках - це діаметр ободу. По цьому розміру також можна дізнатися розмір коліс в дюймах.
Spoiler
Show
Розмір в дюймах Діаметр ободу, найбільш поширений, мм
12" 203 мм
14" 254 мм
16" 305 мм
18" 355 мм
20" 406 мм
22" 457 мм
24" 507 мм
26" 559 мм
27,28,29" 622 мм
У кого немає цифр на колесах, виміряйте діамерт колеса лінійкою.
Spoiler
Show
Розмір в дюймах Зовнішній діаметр колеса по покришці, орієнтовно, см
8" 20,32 см
10" 25,4 см
12" 30,48 см
14" 35,56 см
16" 40,64 см
18" 45,72 см
20" 50,8 см
22" 55,88 см
24" 60,96 см
26" 66,04 см
28" 71,12 см
Міряти по зовнішньому діаметру
:kolobok:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Повідомлення Sveta » 2.4.14 01:05

Попередній список учасників на основні перегони наступне

Увага! Після публікації Порядку виходу на старт в цей список зміни вже не вносяться!

станом на 10 травня 1:00

763 заявок, 70 резерв, 21 резерв новачки

Команди: не менше 5-и участників (за три дні перегонів)
Dream team 6
SCOTT RC 6
Амігос 13
Артеріум 22
Молния 19
Радуга 11
Соколята 15
Спринт 7
Форсаж 6
Шалені бджілки 10


Якщо при реєстрації для категорій "Біговел 3 роки" та "3 роки" не була не вказана траса (100 м - пряма/230 м - коло), то завтоматично призначається траса 100 м. Повідомте, якщо треба змінити трасу! Зверніть увагу - діти повинні їхати самостійно, батьки на трасу не допускаються. Переваги траси 100 м - менше дітей в заїзді, вона коротша, без поворотів, гукаючи дитину можна чекати її на фініші.


Біговел 3 роки - 100 м – 49
Кудашев Всеволод Кудашев Всеволод Банзай-Ра 1.9 12
Лахман Эля Лахман Еля Радуга 3 12
Луценко София Луценко Софія Радуга 2.9 12
Бойко Никита Бойко Нікіта 3 12
Вощак Тимофей Вощак Тимофій 2.7 10
Скуратовский Радомир Скуратовський Радомир 3 12
Левин Ярэма Левін Ярема Боярка, Київської 2.8 12
Куликалова Екатерина Кулікалова Єкатерина 2.101 12
Малков Матвей Малков Матвій 2.5 10
Костина Даниил Костина Даніїл 2.9 12
Моркотун Евгения Моркотун Євгенія 3 10
Швец Вероника Швець Вероніка 3 12
Зайцева Зоя Зайцева Зоя 2.1 10
Зайцев Тимофей Зайцев Тимофій 3 12
Розумяк Ангелина Розумяк Ангеліна 2.101 10
Олейник Кристиан Олійник Крістіан 3 10
Заяц Роман Заяць Роман 1.9 10
Сорокин Константин Сорокін Костянтин 3 12
Яроцкая Катерина Яроцька Катерина 3 12
Титаренко София Тітаренко Софія Біла Церква, Київської 2.6 12
Нестеренко Михаил Нестеренко Михайло 3 12
Афанасьев Матвей Афанасьєв Матвій 3 12
Сидорович Кира Сидорович Кіра 2.7 12
Шпак Михаил Шпак Михайло HAPPY KIDS 2.1 12
Адамюк Артём Адамюк Артем HAPPY KIDS 2.5 12
Олексенко Карина Олексенко Каріна HAPPY KIDS 2.2 14
Брязкало Пётр Брязкало Петро Молния 2.11 12
Дядюк Елизавета Дядюк Єлизавета 3 16
Полищук Роман Поліщук Роман 2.8 12
Юркова Юлия Юркова Юлія 2.9 12
Пустовойт Артемій Пустовойт Артемий 3 12
Алексеева Мария Алєксєєва Марія Колонщина, Київської 2.6 10
Малик Кирилл Малик Кирил 3 12
Салацкая Александра Салацька Олександра 2.8 12
Голец Зоряна Голец Зоряна Шалені бджілки 3 10
Стасюк Павел Стасюк Павло 2.5 10
Мусиенко Дмитрий Мусієнко Дмитро HAPPY KIDS 2.7 12
Навроцкий Иван Навроцький Іван 3 12
Кирич Юрий Кирич Юрій 3 12
Артюх Сергей Артюх Сергій 2.7 12
Козачок Евгений Козачок Євгеній 3 12
Ерёменко Иван Єрьоменко Іван 2.4 12
Корниенко Никита Корнієнко Микита 2.7 12
Дуброва Назар Дуброва Назар 2.2 10
Коваленко Глеб Коваленко Гліб 3 12
Пасальский Алексей Пасальський Олексій 2.11 12
Стулик Адам Стулік Адам 3 12
Хольмстром Эдвард Хольмстром Едвард 3 12
Коваленко Платон Коваленко Платон 2.11 12


3 роки - 100 м – 16
Полищук София Поліщук Софія Соколята 3 12
Говоров Глеб Говоров Гліб 3 12
Костенко Елизавета Костенко Єлизавета Порцелян 3 16
Шамшур Роман Шамшур Роман 3 12
Нешта Анастасия Нешта Анастасія 3 12
Нешта Денис Нешта Денис 3 12
Гортопан Алексей Гортопан Олексій 2.11 14
Михненко Владимир Міхненко Володимир 3 14
Белогурова Валентина Білогурова Валентина 3 16
Макаренко Дарья Макаренко Дар'я 2.101 12
Руденко Александр Руденко Олександр 3 16
Акишева Кира Акішева Кіра 3 12
Сандул Владимир Сандул Володимир 3 12
Черняк Ирина Черняк Ірина Ірпінь, Київської Амігос 3 16
Трофимец Евгения Трофимець Євгенія 3 12
Черненко Мария Черненко Мария Артеріум 2.7 12


Біговел 3 роки - 230 м – 28
Николенко Анастасия Ніколенко Анастасія 2.11 12
Вакулин Евгений Вакулiн Євген Радуга 3 12
Осипенко Данил Осипенко Даніл 3 12
Ясногородский Юрий Ясногородський Юрій 3 12
Гринёв Ярослав Гриньов Ярослав 3 12
Кулик Илья Кулик Ілля 3 12
Маркотенко Денис Маркотенко Денис 3 12
Петрович Анастасия Петрович Анастасія 3 12
Вергун Андрей Вергун Андрій 3 12
Гончаренко Анастасия Гончаренко Анастасія 3 12
Губа Григорий Губа Григорій Умань, Черкаської 3 12
Рак Анастасия Рак Анастасiя 3 12
Копий Ева Копій Єва Забір'я, Київської 3 12
Толкун Егор Толкун Єгор 3 12
Толкун Ева Толкун Єва 3 12
Ноль Ярослав Ноль Ярослав 3 16
Капрал Егор Капрал Єгор 3 12
Калиниченко Максим Калініченко Максим 3 12
Коваль Мария Коваль Марія 3 12
Войтишина Полина Войтішина Поліна 3 12
Шостак Кирилл Шостак Кирил 3 12
Салацкий Алексей Салацький Олексій 3 12
Швыдкий Тимур Швидкий Тимур 3 12
Краснов Андрей Краснов Андрій Гомель, Білорусь 2.9 12
Шувалова Марья Шувалова Мар'я Калита, Київської 3 10
Лысюк Александр Лисюк Олександр 3 12
Щур Назар Щур Назар Горенка, Київської 3 12


3 роки - 230 м – 12
Мальцева София Мальцева Софія SCOTT RC 3 12
Шатин Влас Шатiн Влас Радуга 3 12
Кустовский Артём Кустовський Артем Глеваха, Київської 3 16
Моргун Илья Моргун Ілля Dream team 3 12
Брык Григорий Брик Григорій 3 12
Тищенко Юлия Тищенко Юлія 3 16
Кондратенко Денис Кондратенко Денис 3 14
Кунак Никита Кунак Нікіта 3 16
Фоменко Катрина Фоменко Катріна 3 14
Губанов Дмитрий Губанов Дмитро 3 16
Кузьменко Никита Кузьменко Нікіта Артеріум 3 16
Бабчук Антон Бабчук Антон 3 12
Коперсак Ульяна Коперсак Уляна 3 12


Біговел 4 роки – 33
Квасницкая Катерина Квасніцька Катерина 4 12
Макаренко Мирослав Макаренко Мирослав 4 12
Борса Ольга Борса Ольга 4 12
Немтинов Лука Немтінов Лука Вишгород, Київської 4 12
Юдин Артём Юдін Артьом 4 12
Антонов Юрий Антонов Юрій 4 12
Прокопенко Михаил Прокопенко Михайло 4 12
Жидков Иван Жидков Іван 4 10
Розумяк Никита Розумяк Нікіта 4 12
Шаповал Тимофей Шаповал Тимофій 4 12
Орлов Клим Орлов Клим 4 16
Коротков-Калитенко Николай Коротков-Калітенко Ніколай 4 12
Лысенко Мария Лисенко Марія 4 12
Лазарева София Лазарєва Софія 6 14
Беленький Никита Біленький Нікіта 4 12
Можаровская София Можаровська Софія 4 12
Смертенко Назар Смертенко Назар Молния 4 12
Круковский Михаил Круковський Михайло 4 12
Франчук Евгения Франчук Євгенія 4 12
Боровец Богдан Боровець Богдан Вишневе, Київської 4 12
База Арсений Александр База Арсеній Олександр Ірпінь, Київської 4 12
Максименко Даниил Максименко Даніїл 4 12
Литвин Илья Литвин Ілля 4 12
Приймак Елизавета Приймак Єлизавета 4 18
Сиунова Елизавета Сіунова Єлизавета 4 12
Сорокин Матвей Сорокін Матвій 5 12
Зубашенко Максим Зубашенко Максим 4 12
Арефьев Михаил Ареф'єв Михайло Капітанівка, Київської 4 12
Лобачёв Матвей Лобачов Матвій 6 12
Галатин-Павловский Алексей Галатін-Павловський Олексій 4 12
Сокур Андрей Сокур Андрій Ірпінь, Київської Порцелян 4 12
Чумак Артём Чумак Артем Амігос 4 12
Левченко Кирилл Левченко Кирил Артеріум 4 12

Діти 5-6 років в цій категорії - окремий залік

4 роки – 57
Мельник Дмитрий Мельник Дмитро 4 16
Несин Мирослава Несин Мирослава Соколята 4 16
Смикодуб Николай Смикодуб Микола 4 16
Гордиенко Андрей Гордієнко Андрій Амігос 4 16
Сашенко Тарас Сашенко Тарас Проліски, Київської 4 16
Ястреб Марьян Ястреб Мар'ян Бровари, Київської 4 16
Корчун Иван Корчун Іван Радуга 4 16
Горобцов Александр Горобцов Олександр 4 14
Борискин Владислав Борискін Владислав 4 14
Марич Фёдор Марич Федір Форсаж 4 16
Рябошапка Кирилл Рябошапка Кирило 4 12
Высоцкий Леонид Висоцький Леонід 4 16
Высоцкая Елена Висоцька Олена 4 16
Парипса Катерина Паріпса Катерина 4 12
Левин Орэст Левін Орест Боярка, Київської 4 16
Захаров Андрей Захаров Андрій 4 16
Белецкий Тимур Бiлецький Тiмур 4 16
Гусеева Арина Гусєєва Арина 4 14
Бобко Виктор Бобко Віктор 4 20
Кудряшова Екатерина Кудряшова Катерина Чайки, Київської Чайка 4 16
Балашкевич Даниил Балашкевич Данііл 4 16
Гончаренко Назар Гончаренко Назар 4 16
Долинная Алиса Долинна Аліса 4 16
Балицкая Екатерина Балицька Катерина 4 14
Ворушило Александр Ворушило Олександр Чайки, Київської 4 16
Кипчук Константин Кіпчук Костянтин 4 16
Сурма Мария Сурма Марія 4 16
Кононенко Егор Кононенко Єгор 4 16
Мойсеенко Артём Мойсеєнко Артем 4 20
Корчинская Ива Корчинська Іва 4 14
Корчинская Эва Корчинська Ева 4 14
Шкребко Дарья Шкребко Дар'я 4 12
Грипас Анастасия Грипас Анастасія Гостомель, Київської 4 16
Иванов Лука Іванов Лука 4 16
Шекера Максим Шекера Максим Молния 4 18
Вишняк Игорь Вишняк Ігор Молния 4 16
Самойлов Захар Самойлов Захар 4 12
Сташкевич Андрей Сташкевич Андрій 4 18
Полонская Анна Полонська Анна 4 16
Самединов Селим Самедінов Селім Порцелян 4 12
Новокщенов Иван Новокщенов Іван 4 18
Басов Михаил Басов Михайло 4 16
Кузнецова Маргарита Кузнєцова Маргарита 4 16
Горобченко Дмитрий Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 4 16
Слободенюк Илья Слободенюк Ілля 4 16
Фесенко Никита Фесенко Микита 4 16
Багдасарян Роман Багдасарян Роман 4 16
Чепурнов Владимир Чепурнов Володимир 4 12
Камбулов Егор Камбулов Єгор 4 12
Ерёменко Илья Єрьоменко Ілля 4 16
Костенко Борис Костенко Борис Yellow submarine 4 16
Квитченко Иван Квітченко Іван 4 16
Богатов Артём Богатов Артем 4 18
Шимов Глеб Шимов Гліб Одеса 4 16
Шабанов Тимофей Шабанов Тимофій Амігос 4 16
Матлак Владислав Матлак Владислав Артеріум 4 16
Краснощоков Иван Краснощоков Іван Артеріум 4 14


5 років - дівчата – 25
Рыбка Софья Рибка Софія 5 12
Чернецкая Ольга Чернецька Ольга SCOTT RC 5 16
Предченко София Предченко Софія Шалені бджілки 5 16
Рожко Иванна Рожко Іванна 5 16
Донец Валерия Донець Валерія Радуга 5 14
Шкляр Мария Шкляр Марія 5 16
Лисовская Вероника Лісовська Вероніка 5 20
Теленченко Анастасия Теленченко Анастасія СуперЧемпіони 5 12
Ткач Анна Ткач Анна 5 20
Шевчук София Шевчук Софія Юні переможці 5 14
Куликалова Анна Кулікалова Анна 5 18
Виногородская Екатерина Виногородська Катерина 5 16
Романюк Татьяна Романюк Тетяна 5 16
Голишевская Нана Голішевська Нана Боярка, Київської 5 16
Чузавкова Анастасия Чузавкова Анастасія 5 16
Бокань Ева Бокань Єва 5 16
Белецкая Александра Білецька Олександра 5 16
Довгань Александра Довгань Олександра 5 16
Муравьева Анастасия Муравйова Анастасія Барси 5 16
Криксунова Кира Кріксунова Кіра 5 16
Кучер Александра Кучер Олександра Артеріум 5 16
Ищенко Александра Іщенко Олександра 5 20
Дегтярь Ника Дегтяр Ніка 5 16
Стуликова Эма Стулікова Ема 5 16
Давыдченко Алина Давидченко Алiна 5 24
Майборода Анна Майборода Анна Порцелян 5 16


5 років - хлопці – 75
Шевченко Артём Шевченко Артем 5 16
Ревенко Владимир Ревенко Володимир 5 16
Пурхало Марк Пурхало Марк 5 20
Пурхало Кирилл Пурхало Кирилл 5 20
Шатин Святослав Шатiн Святослав Радуга 5 16
Лахман Максим Лахман Максим Радуга 5 14
Донец Вадим Донець Вадим Радуга 5 14
Алёшин Иван Альошин Іван 5 16
Амеличев Ян Амєлічев Ян 5 16
Ренкас Денис Ренкас Денис 5 20
Ренкас Артём Ренкас Артем 5 20
Ерин Даниил Єрін Даніїл Вишгород, Київської 5 16
Романюк Тимофей Романюк Тимофій Форсаж 5 20
Рябов Степан Рябов Степан 5 20
Климов Николай Клімов Микола 5 20
Савонов Дмитрий Савонов Дмитро 5 18
Шевчук Никита Шевчук Микита Юні переможці 5 14
Карук Михаил Карук Михайло 5 16
Ясногородский Михаил Ясногородський Михайло 5 16
Иванчишин Иван Іванчишин Іван 5 16
Гусеев Гордей Гусєєв Гордій 5 16
Торубара Богдан Торубара Богдан 5 16
Сичкар Иван Сичкар Іван 5 16
Павловский Михаил Павловський Михайло 5 20
Родионов Николай Родіонов Микола 5 20
Барабанов Валерий Барабанов Валерій 5 16
Микитюк Михаил Микитюк Михайло 5 16
Кульчинский Арсений Кульчинський Арсеній 5 16
Черный Степан Чорний Степан Angara.in.ua 5 16
Заяц Андрей Заяць Андрій 5 20
Кузьмишин Егор Кузьмишин Єгор 5 16
Севковский Арсений Севковський Арсеній 5 14
Ясько Ярослав Ясько Ярослав 5 16
Тарасенко Алексей Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 5 20
Рыжов Максим Рижов Максим 5 24
Яворский Александр Яворський Олександр 5 16
Свинцов Лев Свінцов Лев 5 20
Смирнов Егор Смирнов Єгор 5 14
Лубнин Тихон Лубнін Тихон 5 20
Чалый Тимур Чалий Тимур 5 20
Довженко Максим Довженко Максим 5 16
Пустовойт Егор Пустовойт Єгор Обухів, Київської 5 16
Копий Роберт Копій Роберт Забір'я, Київської 5 20
Ежов Иван Єжов Іван 5 16
Иваненко Семён Іваненко Семен 5 16
Иванов Марк Іванов Марк 5 16
Степченко Георгий Степченко Георгій 5 16
Летун Алексей Летун Олексій 5 24
Шустинский Вадим Шустинський Вадим 5 16
Улида Михаил Уліда Михайло 5 20
Нигрей Святослав Нігрей Св'ятослав Одеса 5 16
Лещенко Егор Лещенко Єгор 5 20
Бирюк Дмитрий Бірюк Дмитро 5 16
Гальченко Игорь Гальченко Ігор 5 16
Павлюков Михаил Павлюков Михайло Васильків, Київської 5 18
Павлюков Иван Павлюков Іван Васильків, Київської 5 18
Трофимчук Арсений Трофимчук Арсеній Бровари, Київської 5 18
Севрук Максим Севрук Максім 5 16
Кайдаш Александр Кайдаш Олександр 5 16
Егоров Егор Єгоров Єгор 5 12
Латайко Арсений Латайко Арсеній 5 20
Салацкий Виктор Салацький Віктор 5 16
Говенко Иван Говенко Іван 5 16
Коляда Иван Коляда Іван 5 16
Малюженко Захар Малюженко Захар 5 14
Артюх Владимир Артюх Володимир 5 20
Канищев Никита Каніщев Нікіта 5 16
Васильев Георгий Васильєв Георгій 5 16
Костенко Артём Костенко Артем Артеріум 5 16
Левшунов Андрей Левшунов Андрій Українка, Київської 5 20
Короленко Николай Короленко Микола 5 16
Максымив Александр Максимів Олександр 5 20
Коваленко Михаил Коваленко Міхаіл 5 16
Крастыньш Петерис Крастиньш Петеріс Латвія 5 16
Литвинов Николай Литвинов Микола Артеріум 5 20
Цицилин Ричард Цицилін Річард 5 16


6 років - дівчата – 37
Лукьянец Анастасия Лук'янець Анастасія Соколята 6 20
Мальцева Анастасия Мальцева Анастасія SCOTT RC 6 20
Пономаренко Анастасия Пономаренко Анастасія 6 20
Волынец Ирина Волинець Ірина Шалені бджілки 6 18
Смикодуб София Смикодуб Софія 6 16
Борец Алиса Борець Аліса 6 20
Брандыбура Кристина Брандибура Христина 6 20
Кравченко София Кравченко Софія 6 24
Федоренко Вера Федоренко Віра 6 14
Малкова Майя Малкова Майя 6 16
Грегуль Марьяна Грегуль Мар'яна 6 20
Захарова Маргарита Захарова Маргарита 6 20
Кичатая София Кічата Софія 6 16
Блоцкая Мария Блоцька Марія 6 14
Павлюк Маргарита Павлюк Маргарита Вишневе, Київської 6 20
Богданова София Богданова Софія 6 16
Швец Надежда Швець Надія 6 16
Маркотенко Анастасия Маркотенко Анастасія 6 16
Губа Полина Губа Поліна Умань, Черкаської 6 20
Дуброва Анна Дуброва Анна 6 16
Савенчук Дарья Савенчук Дар'я 6 20
Иванова Юлия Іванова Юлія Молния 6 16
Шекера Анна Шекера Ганна Молния 6 20
Бегеба Кристина Бегеба Крістіна Молния 6 20
Довгань Алёна Довгань Альона 6 16
Федотова Екатерина Федотова Катерина 6 16
Дидык Владислава Дідик Владислава 6 20
Малацай Маргарита Малацай Маргарита Шалені бджілки 6 20
Володимиренко Анна Володимиренко Анна 6 20
Гайшук Амели Гайшук Амелі 6 16
Ковальчук Маргарита Ковальчук Маргарита 6 20
Сидоренко Марина Сидоренко Марина 6 16
Игумнова Елена Ігумнова Олена 6 16
Федусенко Мария Федусенко Марія 6 20
Егорова Анастасия Єгорова Анастасія 6 20
Журавлёва Татьяна Журавльова Тетяна 6 20
Щербакова Екатерина Щербакова Єкатерина 6 16


6 років - хлопці – 70
Кравчук Никита Кравчук Нікіта 6 24
Тухами Адам Джамаль Тухамі Адам Джамаль 6 20
Антонов Михаил Антонов Михайло 6 20
Соловьёв Антон Соловйов Антон Шалені бджілки 6 20
Горбань Максим Горбань Максим Шалені бджілки 6 20
Гиренко Илья Гиренко Ілля Шалені бджілки 6 20
Завьялов Максим Зав'ялов Максим 6 16
Кучеренко Никита Кучеренко Нікіта 6 24
Зализнюк Михаил Залізнюк Михайло Боярка, Київської 6 20
Ионов Антон Іонов Антон 6 20
Муха Юрий Муха Юрій 6 20
Закотнов Павел Закотнов Павло 6 20
Гаврилец Владимир Гаврилець Володимир 6 20
Медведенко Илья Медведенко Ілля 6 16
Шевчук Степан Шевчук Степан 6 16
Гаврилей Иван Гаврилей Іван 6 16
Поважнюк Максим Поважнюк Максим 6 24
Чекулаев Роман Чекулаєв Роман Боярка, Київської 6 16
Колинчук Остап Колінчук Остап 6 16
Голодник Леонид Голоднік Леонід 6 16
Гулий Орест Гулій Орест 6 18
Холод Михаил Холод Михайло 6 16
Петренко Дмитрий Петренко Дмитро 6 20
Лисниченко Евгений Лісниченко Євген 6 20
Лукичёв Максим Лукічов Максим 6 24
Поповиченко Владимир Поповиченко Володимир 6 18
Костюк Клим Костюк Клим 6 24
Дуброва Андрей Дуброва Андрій 6 16
Шумбасов Кирилл Шумбасов Кирил 6 20
Шатохин Илья Шатохін Ілля 6 20
Шимко Александр Шимко Олександр 6 20
Баров Никита Баров Микита Молния 6 20
Васильев Назар Васильєв Назар Молния 6 20
Романенко Роман Романенко Роман Молния 6 20
Олесов Даниил Олєсов Данііл 6 20
Капрал Никита Капрал Нiкiта 6 20
Юрков Игорь Юрков Ігор 6 20
Пилипенко Дмитрий Пилипенко Дмитро 6 20
Оленченко Евгений Оленченко Євгеній 6 20
Алексеев Андрей Алєксєєв Андрій Колонщина, Київської 6 16
Кулешов Максим Кулешов Максим 6 20
Курбашнов Арсений Курбашнов Арсеній 6 20
Мельник Артём Мельник Артем 6 20
Водопьянов Кирилл Водоп'янов Кіріл 6 20
Шульга Богдан Шульга Богдан 6 24
Нестеренко Михаил Нестеренко Михайло 6 20
Шеремет Тимур Шеремет Тимур 6 20
Рябчун Дмитрий Рябчун Дмитро 6 20
Дыда Игорь Дида Ігор 6 24
Берус Алексей Берус Олексій 6 16
Щулипенко Андрей Щуліпенко Андрій 6 20
Гуслистый Назар Гуслистий Назар 6 20
Бондарчук Никита Бондарчук Нікіта 6 20
Мошковский Денис Мошковський Денис 6 20
Зинченко Арсений Зінченко Арсеній 6 20
Поливанов Егор Поливанов Єгор 6 20
Романенко Никита Романенко Нікіта 6 16
Костенко Кирилл Костенко Кирило Yellow submarine 6 20
Овчаренко Денис Овчаренко Денис Шалені бджілки 6 20
Евпат Евгений Євпат Євген 6 20
Гуз Михаил Гуз Михайло 6 20
Гаврильченко Александр Гаврільченко Олександр 6 16
Оверченко Никита Оверченко Нікіта 6 16
Семёнов Алексей Семенов Олексій Амігос 6 20
Ковалёв Марк Ковальов Марк Чайки, Київської 6 20
Корнийчук Александр Корнійчук Олександр Амігос 6 16
Дубовой Иван Дубовий Іван 6 20
Руднев Евгений Руднєв Євгеній Артеріум 6 20
Топехин Дмитрий Топехін Дмитро Амігос 6 20
Потетнев Александр Потетнєв Олександр 6 20


7 років - дівчата – 32
Филатова Анастасия Філатова Анастасія 7 20
Шевченко Мария Шевченко Марія 7 24
Гордиенко Анна Гордієнко Анна Амігос 7 24
Паладий Катерина Паладій Катерина Ірпінь, Київської 7 20
Смелянская Катерина Смілянська Катерина Форсаж 7 20
Ткаченко Анна Ткаченко Ганна СуперЧемпіони 7 20
Немтинова София Немтінова Софія Вишгород, Київської 7 16
Кодунова Катерина Кодунова Катерина 7 24
Михненко Ангелина Міхненко Ангеліна 7 20
Лузакова Анастасия Лузакова Анастасія 7 16
Сулацкова Ульяна Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 7 20
Мойсеенко Елизавета Мойсеєнко Єлизавета 7 24
Мухина Лина Мухіна Ліна 7 20
Шайдецкая Екатерина Шайдецька Катерина 7 24
Улида Анастасия Уліда Анастасія 7 24
Кравченко Нина Кравченко Ніна 7 24
Кривченко Полина Кривченко Поліна 7 24
Чепёлкина Вероника Чепьолкіна Вероніка Dream team 6+ 20
Юрченко Валерия Юрченко Валерія 7 20
Вересенко Вероника Вересенко Вероніка 7 20
Коваленко Вероника Коваленко Вероніка Боярка, Київської 7 24
Коннорова Ольга Коннорова Ольга Боярка, Київської 7 20
Пономарёва Доминика Пономарьова Домініка Соколята 7 20
Паладий Екатерина Паладий Екатерина Ірпінь, Київської 7 20
Гоголина Мария Гоголіна Марія 7 20
Терещенко Вера Терещенко Віра 7 16
Минтянская Екатерина Мінтянська Катерина Бровари, Київської 7 16
Романец София Романець Софія 7 16
Матвиенко Зоя Матвієнко Зоя 7 20
Пасальская Влада Пасальська Влада 7 20
Васильева Мария Васильєва Марія Дніпропетровськ 7 20
Фадеева Кира Фадеєва Кіра Артеріум 7 20


7 років - хлопці – 70
Пшеничный Кирилл Пшеничний Кирило 7 24
Полищук Артём Поліщук Артем Соколята 7 20
Аристов Тимофей Арістов Тимофій Соколята 7 20
Реминный Максим Ремінний Максим 7 20
Ладиков Николай Ладіков Микола 7 24
Стариковский Максим Старіковський Максим 7 24
Москаленко Дмитрий Москаленко Дмитро 7 20
Немченко Марк Немченко Марк 7 20
Борса Роман Борса Роман 7 24
Марич Дмитрий Марич Дмитро Форсаж 7 24
Кошик Тимур Кошик Тимур 7 24
Шамшур Дмитрий Шамшур Дмитро 7 16
Карпенко Артём Карпенко Артем 7 20
Петриченко Дмитрий Петриченко Дмитро 7 24
Солодовников Олег Солодовніков Олег 7 20
Хальзов Илья Хальзов Iлля 7 20
Шевчук Григорий Шевчук Григорій Юні переможці 7 20
Демчук Станислав Демчук Станіслав 7 16
Куц Андрей Куц Андрій 7 24
Костина Евгений Костина Євген 7 20
Иванко Николай Іванко Микола 7 24
Лузаков Даниил Лузаков Даніїл 7 16
Торубара Дмитрий Торубара Дмитро 7 20
Мироненко Илья Мироненко Ілля 7 24
Шевчук Тарас Шевчук Тарас 7 20
Тиньков Даниил Тіньков Данііл 7 20
Леськив Григорий Леськів Григорій Українка, Київської 7 24
Шаповал Адриан Шаповал Адріан 7 24
Пузырин Александр Пузирін Олександр 7 24
Кожевников Матвей Кожевніков Матвій 7 20
Ветров Ярослав Вєтров Ярослав 7 24
Акишев Никита Акішев Нікіта 7 24
Яворский Максим Яворський Максим 7 20
Бойко Денис Бойко Денис 7 24
Кучугура Данила Кучугура Данило 7 24
Семенчук Даниил Cеменчук Даниїл 7 20
Кравец Артур Кравець Артур 7 24
Дятлов Дмитрий Дятлов Дмитро Артеріум 7 20
Сандул Алексей Сандул Олексій 7 20
Ружинский Артём Ружинський Артем 6+ 24
Ковтун Даниил Ковтун Даніїл 7 20
Борисов Александр Борисов Олександр 7 20
Бондарь Филипп Бондар Філіп 7 20
Миняев Георгий Міняев Георгій Молния 7 24
Добровольский Данила Добровольський Данило 7 20
Балаценко Никита Балаценко Никита 7 20
Борик Александр Борік Олександр 7 24
Буряк Антон Буряк Антон Шалені бджілки 7 18
Кривченко Борис Кривченко Борис 7 24
Сидоренко Артём Сидоренко Артем 7 20
Конышев Александр Конишев Олександр 7 24
Тищук Николай Тищук Микола 7 24
Сологубов Алексей Сологубов Олексій 7 24
Богданов Леонид Богданов Леонід 7 20
Курбатов Данил Курбатов Данило 7 20
Поенко Вадим Поєнко Вадим 7 24
Дзюба Владислав Дзюба Владислав 7 24
Чепурнов Алексей Чепурнов Олексiй 7 16
Юрчук Юрий Юрчук Юрій 7 24
Сёмка Сергей Сьомка Сергій 7 16
Ксёнда Андрей Ксьонда Андрiй 7 20
Сипко Никита Сипко Микита Артеріум 7 20
Якимишен Владислав Якимишен Владислав 7 16
Кильдишев Станислав Кільдишев Станіслав Амігос 7 24
Костенко Георгий Костенко Георгій Yellow submarine 7 20
Насыров Дмитрий Насиров Дмитро 7 20
Дорошенко Ярослав Дорошенко Ярослав 7 24
Лагутин Роман Лагутін Роман Амігос 7 24
Хоменко Сергей Хоменко Сергій 7 20
Костылёв Иван Костильов Іван Артеріум 7 24
Гультай Станислав Гультай Станіслав 7 26


8 років - дівчата – 32
Моцная Анна Моцна Анна 8 20
Бобякина Дарья Бобякіна Дар'я 8 24
Ткаченко Мария Ткаченко Марія 8 24
Мищенко Мария Міщенко Марія 8 20
Сидоренко Анна Сидоренко Анна Вишневе, Київської 8 24
Ревенко Анастасия Ревенко Анастасія 8 24
Горобцова Карина Горобцова Карина 8 24
Бармина Алевтина Барміна Алевтина Бориспіль, Київської 8 20
Школьная Тамара Школьна Тамара 8 20
Баранец Дарья Баранець Дар'я 8 20
Гусеева Мария Гусєєва Марія 8 20
Лесечко Екатерина Лесечко Катерина 8 24
Роенко Дарья Роєнко Дар'я 8 20
Романюк Ирина Романюк Ірина 8 20
Кульчинская Соломия Кульчинська Соломія 8 24
Петрушенко Богдана Петрушенко Богдана 8 24
Карпач Аксения Карпач Аксенiя 8 24
Ревеко Александра Ревеко Олександра 8 24
Ревеко Виктория Ревеко Вікторія 8 24
Ревеко Маргарита Ревеко Маргарита 8 24
Бойко Людмила Бойко Людмила 8 20
Савенчук Мария Савенчук Марія 8 24
Выдыборец Дарья Видиборець Дар'я 8 20
Вишневская София Вишневська Софія 8 16
Счастливая Юлия Щаслива Юлія 8 20
Говенко Лилия Говенко Лілія 8 24
Чаюн Карина Чаюн Карина 8 20
Гамова Ирина Гамова Ірина 8 20
Потерлевич Дарья Потерлевич Дар'я 8 20
Коваленко Анна Коваленко Анна 8 24
Васильева Александра Васильєва Олександра 8 24
Антошина Юлия Антошина Юлія 8 20


8 років - хлопці – 68
Рыбка Кирилл Рибка Кирило 8 24
Войтко Вадим Войтко Вадим 8 20
Полищук Ярослав Поліщук Ярослав Соколята 8 24
Шевченко Максим Шевченко Максим Соколята 8 20
Мальцев Богдан Мальцев Богдан SCOTT RC 8 24
Радич Данил Радіч Данил 8 24
Радич Илья Радіч Ілля 8 24
Говоров Антоний Говоров Антоній 8 24
Дудник Алексей Дудник Олексій Соколята 8 24
Лисовский Артур Лісовський Артур 8 24
Крупенькин Дмитрий Крупенькін Дмитро Чабани, Київської 8 20
Виниченко Алексей Вiнiченко Олексiй 8 20
Шаблий Богдан Шаблій Богдан 8 26
Петренко Максим Петренко Максим 8 20
Кириленко Сергей Кириленко Сергiй 8 24
Антонов Иван Антонов Іван 8 20
Ефремов Максим Єфремов Максім 8 24
Приходько Данила Приходько Данила 8 20
Кирьяков Иван Кірьяков Іван 7+ 20
Онуфриенко Владислав Онуфрієнко Владислав 8 24
Корчев Александр Корчев Олександр 8 20
Петрович Николай Петрович Нiколай 8 24
Макаренко Николай Макаренко Микола 8 24
Павловский Павел Павловський Павло 8 24
Долинный Никита Долинний Микита 8 24
Колинчук Назар Колінчук Назар 8 20
Голодник Владимир Голоднік Володимир 8 20
Парубок Владислав Парубок Владислав 8 20
Ваняшин Андрей Ваняшин Андрій 8 20
Билецкий Дмитрий Білецький Дмитро 8 20
Шипкин Алексей Шипкін Олексій 8 20
Пигуляк Антон Пігуляк Антон 8 24
Дудченко Владимир Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської 8 24
Шкарупилый Орест Шкарупілий Орест 8 20
Постоев Александр Постоєв Олександр 8 24
Кравченко Егор Кравченко Єгор 8 20
Писарев Андрей Писарев Андрій 8 20
Великожон Никита Великожон Микита 8 20
Васильев Егор Васильєв Єгор Молния 8 24
Крупский Тимофей Крупський Тимофій 8 24
Лещенко Кирилл Лещенко Кирил 8 24
Сиянко Эльдар Сіянко Ельдар 8 26
Брык Михаил Брик Михайло 8 24
Мотузный Артём Мотузний Артем 8 24
Панасюк Егор Панасюк Єгор 8 24
Малик Никита Малик Микита 8 24
Лозовой Денис Лозовий Денис 8 20
Кирчу Николай Кірчу Микола 8 22
Клименко Григорий Клименко Григорій Dream team 8 20
Опанасенко Андрей Опанасенко Андрій 8 24
Куличенко Тимур Куличенко Тимур 8 24
Стасюк Евгений Стасюк Євгеній 8 24
Максименко Семён Максименко Семен 8 20
Олейник Дмитрий Олейник Дмитро 8 20
Логинов Андрей Логінов Андрій 8 24
Кирич Валерий Кирич Валерiй 8 20
Щербацкий Александр Щербацький Олександр 7+ 24
Карапина Вадим Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 8 24
Цивколюк Михаил Цивколюк Михайло 8 20
Ильницкий Константин Ільницький Костянтин 8 24
Авдеенко Дмитрий Авдєєнко Дмитро 8 20
Макаренко Кирилл Макаренко Кирило 8 24
Редчук Ростислав Редчук Ростислав 8 24
Федорченко Тимур Федорченко Тимур 8 24
Гуз Андрей Гуз Андрій 8 26
Чернявский Артём Чернявський Артем Порцелян 8 24
Максаков Тимофей Максаков Тимофій Артеріум 8 24
Топехин Борис Топехін Борис Амігос 8 26


9 років - дівчата – 28
Аристова Анастасия Арістова Анастасія Соколята 9 24
Коротка Ксения Коротка Ксенія Соколята 9 24
Голядинец Виктория Голядинець Вікторія Соколята 9 24
Дембик Анастасия Дембiк Анастасія Радуга 9 24
Тарасенко Виктория Тарасенко Вікторія 9 20
Савонова Анна Савонова Анна 9 26
Орлова Полина Орлова Поліна 9 24
Пушкарь Екатерина Пушкар Катерина 9 24
Подгорная Александра Подгорна Олександра 9 24
Дейнега Кристина Дейнега Кристіна 9 20
Шевчук Карина Шевчук Каріна 9 26
Хропачёва Дарья Хропачова Дар'я 9 24
Короткова-Калитенко Дарья Короткова-Калітенко Дар'я 9 24
Балицкая Анна Балицька Анна 9 20
Квиташ Вероника Квіташ Вероніка Молния 9 24
Крепель София Крепель Софія 9 24
Чепёлкина Алиса Чепьолкіна Аліса Dream team 9 26
Юрченко Елизавета Юрченко Єлизавета 9 24
Дидык Мария Дідик Марія 9 20
Роменец Елизавета Роменец Єлизавета 9 24
Азарова Екатерина Азарова Катерина 9 26
Костенко Варвара Костенко Варвара Yellow submarine 9 24
Терещенко Валерия Терещенко Валерія 9 24
Федорчук Соломия Федорчук Соломія 8 24
Бачинская Алина Бачинська Аліна 9 24
Богатова Елена Богатова Олена 9 20
Олейник Александра Олійник Олександра 9 24
Пасальская Полина Пасальська Поліна 9 24


9 років - хлопці – 60
Полищук Дмитрий Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 9 24
Илькив Игнат Ільків Гнат Соколята 9 24
Васильев Владимир Васильєв Володимир 9 26
Квасницкий Остап Квасніцький Остап 9 24
Абдуллин Игорь Абдуллін Ігор 9 26
Ерёменко Даниил Єременко Данило 9 20
Шамшур Вадим Шамшур Вадим Крюківщина, Київської 9 26
Шапиро Дмитрий Шапіро Дмитро 9 26
Парипса Валерий Паріпса Валерій 9 24
Муха Александр Муха Олександр 9 24
Гринёв Богдан Гриньов Богдан 9 26
Иванко Михаил Іванко Михайло 9 24
Перепелицын Артём Перепелицин Артем 9 24
Юськов Богдан Юськов Богдан 9 24
Моркотун Артём Моркотун Артем 9 24
Мироненко Иван Мироненко Іван 9 24
Сагадеев Дмитрий Сагадєєв Дмитро 9 24
Куцак Александр Куцак Олександр 9 24
Терехов Максим Тєрєхов Максим 9 24
Малинко Данила Малинко Данило 9 20
Пузырин Дмитрий Пузирін Дмитро 9 24
Кожевников Иван Кожевніков Іван 9 20
Борин Андрей Борін Андрій 9 24
Губа Иван Губа Іван Умань, Черкаської 9 24
Черняк Павел Черняк Павло 9 24
Бондарук Борис Бондарук Борис 9 24
Андрийченко Данила Андрійченко Данило 9 24
Садовников Антон Садовніков Антон 9 26
Фабуляк Дмитрий Фабуляк Дмитро 9 20
Микитченко Матвей Микитченко Матвій 9 24
Махиня Игорь Махиня Ігор 9 24
Шекера Артём Шекера Артем Молния 9 24
Чигрин Артём Чигрин Артем 9 24
Кметь Дмитрий Кметь Дмитро 9 20
Пустовойт Андрей Пустовойт Андрій 9 24
Бондарчук Даниил Бондарчук Даніїл 9 24
Кольцов Олег Кольцов Олег 9 20
Корниенко Андрей Корнієнко Андрій 9 24
Иванюк Назар Іванюк Назар 9 24
Олещенко Илья Олещенко Ілля 9 26
Дигтяренко Даниил Дігтяренко Данило 9 24
Пономарёв Даниил Пономарьов Даніїл Соколята 9 26
Багдасарян Назар Багдасарян Назар 9 24
Малько Иван Малько Іван 9 26
Цвеленьев Григорий Цвєлєньєв Григорій SP@RK@ 9 26
Бабенко Максим Бабенко Максим 9 24
Гуманицкий Андрей Гуманіцький Андрій 9 20
Клименчук Евгений Клименчук Євгеній 9 24
Дудка Александр Дудка Олександр 9 24
Васильев Фёдор Васильєв Федір Дніпропетровськ 9 26
Антошин Дмитрий Антошин Дмитро 9 20
Трофименко Александр Трофименко Олександр Доманівка, Миколаївської 9 24
Пироженко Александр Піроженко Олександр Доманівка, Миколаївської 9 20
Гордиенко Владислав Гордієнко Владислав Артеріум 9 24
Левченко Иван Левченко Іван Артеріум 9 20
Партышев Александр Партишев Олександр Артеріум 9 24
Ентц Кирилл Ентц Кирил Артериум 9 24
Гринь Иван Гринь Іван 9 26
Барахтян Даниил Барахтян Данііл 9 24
Клюев Даниил Клюєв Даніїл 9 24


10 років - дівчата – 23
Реминная Екатерина Ремінна Катерина 10 20
Горностай Мария Горностай Марія Амігос 10 26
Борец Милена Борець Мілена 10 24
Коросько Зореслава Коросько Зореслава Хильки, Черкаської 10 24
Юдина Ульяна Юдіна Ульяна Angara.in.ua 10 26
Ефименко Катерина Єфiменко Катерина 10 24
Степанян Полина Степанян Поліна 10 26
Степанян Анастасия Степанян Анастасія 10 24
Данилова Алина Данилова Аліна 10 24
Вишняк София Вишняк Софія Молния 10 26
Мартынюк Ольга Мартинюк Ольга Молния 10 26
Моргун Влада Моргун Влада Dream team 10 24
Шелудченко Дарина Шелудченко Даріна 10 26
Маслякова Анна Маслякова Анна 10 26
Щулипенко Екатерина Щуліпенко Катерина 10 20
Гудыря Анна Гудиря Анна Бориспіль, Київської 11 24
Серова Анна Сєрова Анна Бориспіль, Київської 10 24
Фролова Вероника Фролова Вероніка 10 24
Гуз Юлия Гуз Юлія 10 24
Матвиенко Анна Матвієнко Анна 10 26
Ладыченко Александра Ладиченко Олександра 10 26
Святненко Дария Святненко Дарія 10 26
Билык Полина Білик Поліна Порцелян 11 24


10 років - хлопці – 47
Тараканов Артём Тараканов Артем SCOTT RC 10 26
Дембик Виталий Дембiк Вiталiй Радуга 10 24
Кучеренко Даниил Кучеренко Данііл 10 26
Зализнюк Фёдор Залізнюк Федір Боярка, Київської 10 24
Романюк Иван Романюк Іван Форсаж 10 26
Шаповал Назар Шаповал Назар Форсаж 10 26
Теленченко Алексей Теленченко Олексій СуперЧемпіони 10 24
Костенко Никита Костенко Микита Порцелян 10 24
Чернышенко Илья Чернишенко Ілля 10 26
Петренко Александр Петренко Олександр 10 24
Косачевский Андрей Косачевський Андрій 10 26
Гринченко Назар Грінченко Назар 10 24
Гусеев Егор Гусєєв Єгор 10 24
Андрийчук Дмитрий Андрійчук Дмитро 10 24
Стадник Ярослав Стадник Ярослав 10 26
Балушок Вениамин Балушок Веніамін 10 24
Федотов Данил Федотов Данило 10 26
Литвиненко Даниил Литвиненко Даніїл 10 26
Житинский Александр Житинський Олександр 10 24
Корчинский Егор Корчинський Єгор 10 24
Шкребко Артём Шкребко Артем 10 26
Захаренко Кирилл Захаренко Кирил Молния 11 26
Ильёв Дмитрий Ільйов Дмитро 10 24
Дядюк Александр Дядюк Олександр Барси 10 26
Добровольский Дмитрий Добровольський Дмитро 10 24
Третяк Антон Третяк Антон 10 26
Сандалов Иван Сандалов Іван Dream team 10 26
Шестопалов Дмитрий Шестопалов Дмитро 10 24
Сиунов Александр Сіунов Олександр 10 24
Музыченко Андрей Музиченко Андрій 10 26
Горобченко Андрей Горобченко Андрій Бориспіль, Київської 10 26
Вольнов Даниил Вольнов Данііл Бориспіль, Київської 10 20
Марусенко Тимофей Марусенко Тимофій 10 24
Диденко Дмитрий Діденко Дмитро 10 26
Коваленко Евгений Коваленко Євген 10 24
Кравченко Алексей Кравченко Олексій 10 24
Бандривский Владимир Бандрівський Володимир 10 24
Бережанский Вадим Бережанський Вадим Доманівка, Миколаївської 10 24
Паламарчук Максим Паламарчук Максим Доманівка, Миколаївської 10 24
Кияшко Артур Кияшко Артур 10 24
Зыков Денис Зиков Денис 11 26
Журинский Алекандр Журинський Олександр Доманівка, Миколаївської 10 24
Врагов Иван Врагов Іван 10 24
Руль Дмитрий Руль Дмитро Коцюбинское, Киевской Артериум 10 26
Демчишин Владислав Демчишин Владислав 10 24
Салатов Артём Салатов Артем 10 24
Семикоз Назар Семикоз Назар Славянск, Донецької 11 24


Резерв - 70
Буренок Александр Буренок Александр 9 20
Ковальчук Орест Ковальчук Орест Бровари, Київської 6 20
Бадеха-Корнилов Ярослав Бадеха-Корнілов Ярослав 7 20
Рыжков Богдан Рижков Богдан 4 16
Морозов Никита Морозов Нікіта 9 24
Иванов Данила Іванов Данило 9 24
Юрин Роман Юрін Роман 8 24
Гуз Андрей Гуз Андрій 8 26
Северинчик Александр Северинчик Олександр 9 26
Попрожук Полина Попрожук Поліна 7 20
Попрожук Глеб Попрожук Гліб 7 20
Бердник Даниил Бердник Данiiл 5 20
Плескун Кирил Плескун Кирил 3 16 230 м
Плескун Анастасия Плескун Анастасія 5 16
Брушко Никита Брушко Нікіта 6 20
Нестерук Назар Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 4 14
Гопанчук Тимофей Гопанчук Тимофій 9 20
Драчук Глеб Драчук Гліб 6 18
Сельянов Игорь Сельянов Ігор 5 20
Сокол Игорь Сокол Ігор 4 16
Романенко Евгений Романенко Євгеній 9 26
Иваськив Ян Іваськів Ян Вишгород, Київської 4 16
Шевчук Даниил Шевчук Данило 6 16
Горбатенко Владислав Горбатенко Владислав 9 20
Донец Арсений Донець Арсеній 5 16
Донец Евгений Донець Евгеній 8 24
Батичков Вячеслав Батічков В'ячеслав 8 24
Скала Эмир Скала Емір 7 24
Олейник Анастасия Олійник Анастасія 4 12 біг
Китайчук Иван Китайчук Іван 8 26
Китайчук Александр Китайчук Олександр 6 20
Степаненко София Степаненко Софія 8 20
Луць Денис Луць Денис 8 20
Мордовина София Мордовіна Софія 4 16
Волянский Дмитрий Волянський Дмитро 7 20
Салата Иван Салата Іван 9 24
Макейчик Мария Макейчик Марія 4 10 біг
Кукла Арсений Кукла Арсеній 8 16
Мищук Назарий Міщук Назарій 6 16
Буняк Михаил Буняк Михаїл 8 20
Левик Михаил Левік Михайло 7 24
Вербицкий Юрий Вербицький Юрій 10 24
Четверик Евгений Четверик Євгеній Канів,Черкаської 10 26
Любека Иван Любека Iван 8 20
Онуфриева Алина Онуфрієва Аліна 4 18
Попов Тимур Попов Тимур 7 20
Лепеха Назар Лепеха Назар 3 12 біг-230 м
Присяжнюк Никита Присяжнюк Нікіта 6 24
Присяжнюк Дария Присяжнюк Дарія 4 16
Никитина Анастасия Нікітіна Анастасія 9 20
Сантарович Олег Сантаровіч Олег 4 12 біг
Добрица Александр Добриця Олександр Вишгород, Київської 4 12 біг
Макарченко Иван Макарченко Іван Вишгород, Київської 5 20
Пугач Тихон Пугач Тихон 9 24
Пугач Илья Пугач Ілля 6 16
Грищенко Антон Грищенко Антон 8 20
Зелюнко Дэнниэль Зелюнко Денниель 9 24
Пихур Анастасия Піхур Анастасія 8 24
Кривенко Иван Кривенко Іван 4 20
Литвин Александр Литвин Олександр 9 26
Иванченко Максим Іванченко Максим 5 16
Попович Артём Попович Артем Стрела 3 12 біг-230 м
Красножон Алексей Красножон Олексiй 8 20
Шарипов Николай Шаріпов Микола Ніжин, Чернігівської 8 24
Оганджанян Антон Оганджанян Антон 10 24
Шкаривская София Шкарівська Софія 6 20
Цыбулько Артём Цибулько Артем 9 26
Цыбулько Денис Цибулько Денис 9 26
Ломпас Даниил Ломпас Данило 10 24
Прибинский Антон Прибінський Антон 10 20
Семёнов Владимир Семенов Володимир 6 20
Ружин Дмитрий Ружин Дмитро 9 26


Резерв - новачки - 23
Чуян Дмитрий Чуян Дмитро 1.12 16 біг-100 м
Хомяков Кирилл Хомяков Кирил 7 16
Гулый Катерина Гулий Катерина 4 12 біг
Лучкевич Степан Лучкевич Степан Петровское, Киевской 10 26
Терещенко Александра Терещенко Олександра 7 20
Кайтановский Владислав Кайтановський Владислав 5 16
Кайтановская Алина Кайтановська Аліна 3 12 100 м
Щербань Дмитрий Щербань Дмитро 9 24
Гришко Алексей Гришко Олексій 7 20
Гришко Назар Гришко Назар 5 18
Очеретяный Дмитрий Очеретяний Дмитрій 3 12 біг-100 м
Буренок Мария Буренок Марія 7 16
Дзема Давид Дзема Давід 2.11 12 біг-100 м
Швецова Аксиния Швецова Аксінія 3 12 біг-230 м
Достовалов Игорь Достовалов Ігор 9 24
Рудиченко Анна Рудиченко Ганна 3 14 100 м
Мироненко Антон Мироненко Антон 3 16 100 м
Скала Тимур Скала Тимур 3 12 біг-230 м
Крастыня София Крастиня Софія Латвія 2.11 12 біг-100 м
Семенко Дарья Семенко Дар'я 7 16
Карпенко Антон Карпенко Антон 5 16


Відреєструвались - 5

*Вік станом на 17.05.14

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Повідомлення Sveta » 2.4.14 01:05

Попередній список учасників на додаткові перегони попереднє
станом на 11 травня.

268 заявок

Довжина траси для усіх категорій 100-150 м на розсуд судді. Старти в перший день - після завершення стартів основних перегонів категорій "Біговел 3 роки - 100 м" і "3 роки - 100 м".

Хочу нагадати правило записане в Положенні цих перегонів "В першу чергe до змагання допускаються гонщики, що не потрапили на основні кільцеві перегони". У загальному випадку гонщики можуть прийняти участь в обох змаганнях - в основних кільцевих перегонах і в додаткових перегонах на вибування.

Біговел 3 роки – 21
Вощак Тимофей Вощак Тимофій 2.7 10
Гринёв Ярослав Гриньов Ярослав 3 12
Кулик Илья Кулик Ілля 3 12
Титаренко София Тітаренко Софія Біла Церква, Київської 2.6 12
Нестеренко Михаил Нестеренко Михайло 3 12
Сидорович Кира Сидорович Кіра 2.7 12
Калиниченко Максим Калініченко Максим 3 12
Салацкий Алексей Салацький Олексій 3 12
Швыдкий Тимур Швидкий Тимур 3 12
Додонов Эрик Додонов Ерік 3 12
Цимох Артур Цімох Артур Пісківка, Київської 2.11 12
Катасонов Максим Катасонов Максим 2.101 8
Шишкова Эмилия Шишкова Емілія 3 12
Гордиенко Платон Гордієнко Платон Українка, Київської 3 12
Лепеха Назар Лепеха Назар 3 12
Голец Давид Голець Давид 3 8
Наумов Владимир Наумов Володимир 3 13
Кравец Владислав Кравець Владислав 3 12
Иванченко Максим Іванченко Максим 2.6 12
Деревьянко Егор Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 3 12
Галенко Николай Галенко Микола 3 12


3 роки – 9
Полищук София Поліщук Софія Соколята 3 12
Мальцева София Мальцева Софія SCOTT RC 3 12
Шамшур Роман Шамшур Роман 3 12
Нешта Анастасия Нешта Анастасія 3 12
Нешта Денис Нешта Денис 3 12
Кунак Никита Кунак Нікіта 3 16
Сударикова Варвара Сударикова Варвара 3 12
Доляновский Игорь Долянівський Ігор 2.6 12
Бондаренко Мария Бондаренко Марія Українка, Київської 3 16


Біговел 4 роки – 14
Макаренко Мирослав Макаренко Мирослав 4 12
Немтинов Лука Немтінов Лука Вишгород, Київської 4 12
Прокопенко Михаил Прокопенко Михайло 4 12
Коротков-Калитенко Николай Коротков-Калітенко Ніколай 4 12
Франчук Евгения Франчук Євгенія 4 12
Литвин Илья Литвин Ілля 4 12
Зубашенко Максим Зубашенко Максим 4 12
Гулый Катерина Гулий Катерина 4 12
Баранов Александр Баранов Олександр 4 10
Сантарович Олег Сантаровіч Олег 4 12
Левченко Кирилл Левченко Кирил Артеріум 4 12
Добрица Александр Добриця Олександр Вишгород, Київської 4 12
Синицына Мария Синіцина Марія 4 12
Веремеева Милана Веремієва Милана 4 12


4 роки – 15
Несин Мирослава Несин Мирослава Соколята 4 16
Гордиенко Андрей Гордієнко Андрій Амігос 4 16
Рябошапка Кирилл Рябошапка Кирило 4 12
Захаров Андрей Захаров Андрій 4 16
Кипчук Константин Кіпчук Костянтин 4 16
Грипас Анастасия Грипас Анастасія Гостомель, Київської 4 16
Костенко Борис Костенко Борис Yellow submarine 4 16
Шимов Глеб Шимов Гліб Одеса 4 16
Мельниченко Матвей Мельниченко Матвій 4 12
Стрелов Глеб Стрєлов Гліб 4 16
Польчин Павел Польчин Павло 4 20
Присяжнюк Дария Присяжнюк Дарія 4 16
Матлак Владислав Матлак Владислав Артеріум 4 16
Краснощоков Иван Краснощоков Іван Артеріум 4 14
Гриниченко Роман Грініченко Роман 4 16


5 років - дівчата – 9
Чернецкая Ольга Чернецька Ольга SCOTT RC 5 16
Бокань Ева Бокань Єва 5 16
Белецкая Александра Білецька Олександра 5 16
Качур Мария Качур Марія 5 16
Даньшина Ульяна Даньшина Ульяна 5 20
Волжина Диана Волжина Діана 5 16
Гордиенко Алевтина Гордієнко Алевтина Українка, Київської 5 20
Стефанюк Соломия Стефанюк Соломія 5 16
Григорьева Вероника Григор'єва Вероніка 5 20


5 років - хлопці – 26
Амеличев Ян Амєлічев Ян 5 16
Ренкас Денис Ренкас Денис 5 20
Ренкас Артём Ренкас Артем 5 20
Рябов Степан Рябов Степан 5 20
Климов Николай Клімов Микола 5 20
Савонов Дмитрий Савонов Дмитро 5 18
Карук Михаил Карук Михайло 5 16
Иван Іван 5 16
Кульчинский Арсений Кульчинський Арсеній 5 16
Заяц Андрей Заяць Андрій 5 20
Севковский Арсений Севковський Арсеній 5 14
Ясько Ярослав Ясько Ярослав 5 16
Тарасенко Алексей Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 5 20
Рыжов Максим Рижов Максим 5 24
Яворский Александр Яворський Олександр 5 16
Лубнин Тихон Лубнін Тихон 5 20
Копий Роберт Копій Роберт Забір'я, Київської 5 20
Нигрей Святослав Нігрей Св'ятослав Одеса 5 16
Павлюков Михаил Павлюков Михайло Васильків, Київської 5 18
Павлюков Иван Павлюков Іван Васильків, Київської 5 18
Севрук Максим Севрук Максім 5 16
Салацкий Виктор Салацький Віктор 5 16
Бабич Дмитрий Бабич Дмитро 5 16
Сельянов Игорь Сельянов Ігор 5 20
Гермашев Александр Гермашев Олександр 5 16
Литвинов Николай Литвинов Микола Артеріум 5 20


6 років - дівчата – 13
Лукьянец Анастасия Лук'янець Анастасія Соколята 6 20
Мальцева Анастасия Мальцева Анастасія SCOTT RC 6 20
Пономаренко Анастасия Пономаренко Анастасія 6 20
Малкова Майя Малкова Майя 6 16
Грегуль Марьяна Грегуль Мар'яна 6 20
Захарова Маргарита Захарова Маргарита 6 20
Володимиренко Анна Володимиренко Анна 6 20
Ковальчук Маргарита Ковальчук Маргарита 6 20
Игумнова Елена Ігумнова Олена 6 16
Лозовая Степанида Лозова Степаніда 6 20
Шкаривская София Шкарівська Софія 6 20
Рыбачук Маргарита Рибачук Маргарита Артеріум 6 16
Галенко Анастасия Галенко Анастасія 6 12


6 років - хлопці – 35
Кравчук Никита Кравчук Нікіта 6 24
Тухами Адам Джамаль Тухамі Адам Джамаль 6 20
Антонов Михаил Антонов Михайло 6 20
Закотнов Павел Закотнов Павло 6 20
Гаврилец Владимир Гаврилець Володимир 6 20
Голодник Леонид Голоднік Леонід 6 16
Гулий Орест Гулій Орест 6 18
Холод Михаил Холод Михайло 6 16
Петренко Дмитрий Петренко Дмитро 6 20
Лисниченко Евгений Лісниченко Євген 6 20
Поповиченко Владимир Поповиченко Володимир 6 18
Костюк Клим Костюк Клим 6 24
Олесов Даниил Олєсов Данііл 6 20
Капрал Никита Капрал Нiкiта 6 20
Юрков Игорь Юрков Ігор 6 20
Оленченко Евгений Оленченко Євгеній 6 20
Шеремет Тимур Шеремет Тимур 6 20
Берус Алексей Берус Олексій 6 16
Гуслистый Назар Гуслистий Назар 6 20
Костенко Кирилл Костенко Кирило Yellow submarine 6 20
Овчаренко Денис Овчаренко Денис Шалені бджілки 6 20
Евпат Евгений Євпат Євген 6 20
Ивашко Никита Івашко Микита 6 20
Полухин Анатолий Полухін Анатолій 6 20
Миллер Станислав Мiллер Станіслав 6 20
Мельник Иван Мельник Іван 6 16
Мищук Назарий Міщук Назарій 6 16
Присяжнюк Никита Присяжнюк Нікіта 6 24
Руднев Евгений Руднєв Євгеній Артеріум 6 20
Осадчий Тимофій Осадчий Тимофій 6 20
Чернявский Богдан Чернявський Богдан 6 20
Потапенко Иван Потапенко Іван 6 20
Скоробогатов Илья Скоробогатов Ілля 6 20
Сивков Евгений Сівков Євген 6 20
Семёнов Владимир Семенов Володимир 6 20


7 років - дівчата – 13
Шевченко Мария Шевченко Марія 7 24
Гордиенко Анна Гордієнко Анна Амігос 7 24
Немтинова София Немтінова Софія Вишгород, Київської 7 16
Сулацкова Ульяна Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 7 20
Шайдецкая Екатерина Шайдецька Катерина 7 24
Коваленко Вероника Коваленко Вероніка Боярка, Київської 7 24
Пономарёва Доминика Пономарьова Домініка Соколята 7 20
Седлачик София Седлачик Софія 7 20
Воедило Карина Воєдило Карина 7 16
Катула Надежда Катула Надія Ірпінь, Київської 7 16
Коваленко Карина Коваленко Карина 7 24
Фадеева Кира Фадеєва Кіра Артеріум 7 20
Семенко Дарья Семенко Дар'я 7 16


7 років - хлопці – 28
Полищук Артём Поліщук Артем Соколята 7 20
Аристов Тимофей Арістов Тимофій Соколята 7 20
Ладиков Николай Ладіков Микола 7 24
Борса Роман Борса Роман 7 24
Шамшур Дмитрий Шамшур Дмитро 7 16
Карпенко Артём Карпенко Артем 7 20
Демчук Станислав Демчук Станіслав 7 16
Леськив Григорий Леськів Григорій Українка, Київської 7 24
Пузырин Александр Пузирін Олександр 7 24
Акишев Никита Акішев Нікіта 7 24
Яворский Максим Яворський Максим 7 20
Бойко Денис Бойко Денис 7 24
Дятлов Дмитрий Дятлов Дмитро Артеріум 7 20
Борисов Александр Борисов Олександр 7 20
Конышев Александр Конишев Олександр 7 24
Тищук Николай Тищук Микола 7 24
Ксёнда Андрей Ксьонда Андрiй 7 20
Сипко Никита Сипко Микита Артеріум 7 20
Якимишен Владислав Якимишен Владислав 7 16
Кильдишев Станислав Кільдишев Станіслав Амігос 7 24
Костенко Георгий Костенко Георгій Yellow submarine 7 20
Мамонтов Юрий Мамонтов Юрій 7 24
Костюк Орест Костюк Орест 7 20
Петровский Дмитрий Петровський Дмитро 7 20
Волянский Дмитрий Волянський Дмитро 7 20
Ручко Илья Ручко Ілля 7 20
Костылёв Иван Костильов Іван Артеріум 7 24
Гультай Станислав Гультай Станіслав 7 26


8 років - дівчата – 8
Сидоренко Анна Сидоренко Анна Вишневе, Київської 8 24
Кульчинская Соломия Кульчинська Соломія 8 24
Петрушенко Богдана Петрушенко Богдана 8 24
Счастливая Юлия Щаслива Юлія 8 20
Потерлевич Дарья Потерлевич Дар'я 8 20
Коваленко Анна Коваленко Анна 8 24
Седлачик Иванна Седлачик Іванна 8 24
Пинчук Светлана Пінчук Світлана 8 16


8 років - хлопці – 28
Полищук Ярослав Поліщук Ярослав Соколята 8 24
Шевченко Максим Шевченко Максим Соколята 8 20
Мальцев Богдан Мальцев Богдан SCOTT RC 8 24
Радич Данил Радіч Данил 8 24
Радич Илья Радіч Ілля 8 24
Дудник Алексей Дудник Олексій Соколята 8 24
Лисовский Артур Лісовський Артур 8 24
Крупенькин Дмитрий Крупенькін Дмитро Чабани, Київської 8 20
Виниченко Алексей Вiнiченко Олексiй 8 20
Шаблий Богдан Шаблій Богдан 8 26
Кириленко Сергей Кириленко Сергiй 8 24
Онуфриенко Владислав Онуфрієнко Владислав 8 24
Голодник Владимир Голоднік Володимир 8 20
Ваняшин Андрей Ваняшин Андрій 8 20
Шипкин Алексей Шипкін Олексій 8 20
Пигуляк Антон Пігуляк Антон 8 24
Постоев Александр Постоєв Олександр 8 24
Великожон Никита Великожон Микита 8 20
Сиянко Эльдар Сіянко Ельдар 8 26
Максименко Семён Максименко Семен 8 20
Щербацкий Александр Щербацький Олександр 7+ 24
Редчук Ростислав Редчук Ростислав 8 24
Полухин Юрий Полухін Юрій 8 24
Батичков Вячеслав Батічков В'ячеслав 8 24
Величко Давид Величко Давид 8 24
Максаков Тимофей Максаков Тимофій Артеріум 8 24
Красножон Алексей Красножон Олексiй 8 20
Шарипов Николай Шаріпов Микола Ніжин, Чернігівської 8 24


9 років - дівчата – 9
Аристова Анастасия Арістова Анастасія Соколята 9 24
Коротка Ксения Коротка Ксенія Соколята 9 24
Голядинец Виктория Голядинець Вікторія Соколята 9 24
Тарасенко Виктория Тарасенко Вікторія 9 20
Савонова Анна Савонова Анна 9 26
Короткова-Калитенко Дарья Короткова-Калітенко Дар'я 9 24
Крепель София Крепель Софія 9 24
Костенко Варвара Костенко Варвара Yellow submarine 9 24
Бачинская Алина Бачинська Аліна 9 24


9 років - хлопці – 21
Полищук Дмитрий Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 9 24
Илькив Игнат Ільків Гнат Соколята 9 24
Квасницкий Остап Квасніцький Остап 9 24
Абдуллин Игорь Абдуллін Ігор 9 26
Шамшур Вадим Шамшур Вадим Крюківщина, Київської 9 26
Шапиро Дмитрий Шапіро Дмитро 9 26
Парипса Валерий Паріпса Валерій 9 24
Гринёв Богдан Гриньов Богдан 9 26
Моркотун Артём Моркотун Артем 9 24
Пузырин Дмитрий Пузирін Дмитро 9 24
Черняк Павел Черняк Павло 9 24
Чигрин Артём Чигрин Артем 9 24
Кметь Дмитрий Кметь Дмитро 9 20
Кольцов Олег Кольцов Олег 9 20
Пономарёв Даниил Пономарьов Даніїл Соколята
Гуманицкий Андрей Гуманіцький Андрій 9 20
Романенко Евгений Романенко Євгеній 9 26
Невыхожий Владислав Невихожий Владислав SCOTT RC 9 24
Гордиенко Владислав Гордієнко Владислав Артеріум 9 24
Левченко Иван Левченко Іван Артеріум 9 20
Партышев Александр Партишев Олександр Артеріум 9 24


10 років - дівчата – 5
Горностай Мария Горностай Марія Амигос 10 26
Шелудченко Дарина Шелудченко Даріна 10 26
Маслякова Анна Маслякова Анна 10 26
Фролова Вероника Фролова Вероніка 10 24
Синицына Валерия Синіцина Валерія 10 24


10 років - хлопці – 15
Тараканов Артём Тараканов Артем SCOTT RC 10 26
Зализнюк Фёдор Залізнюк Федір Боярка, Київської 10 24
Чернышенко Илья Чернишенко Ілля 10 26
Косачевский Андрей Косачевський Андрій 10 26
Андрийчук Дмитрий Андрійчук Дмитро 10 24
Федотов Данил Федотов Данило 10 26
Литвиненко Даниил Литвиненко Даніїл 10 26
Шкребко Артём Шкребко Артем 10 26
Дядюк Александр Дядюк Олександр Барси 10 26
Шестопалов Дмитрий Шестопалов Дмитро 10 24
Марусенко Тимофей Марусенко Тимофій 10 24
Коваленко Евгений Коваленко Євген 10 24
Катула Николай Катула Миколай Ірпінь, Київської 10 24
Сташко Богдан Сташко Богдан 10 24
Ткачук Глеб Ткачук Гліб 10 26


Відреєструвались - 0

Новачки, що реєструвалися після закриття реєстрації та не повідомили, чи будуть брати участь в перегонах на вибування
поки що нікуди не вписані
Гресько Владимир Гресько Володимир 5 16
Никитин Лев Нікітін Лев 8 24
Нероба Никита Нероба Микита 6 20
Грищенко Вячеслав Грищенко Вячеслав 6 20
Зарицкий Кирилл Зарицький Кирило 10 24
Грапенюк Павел Грапенюк Павло 6 20
Пархоменко Димитрий Пархоменко Димитрій 5 16
Романов Тимофей Романов Тимофій 7 20
Возняк Богдан Возняк Богдан 7 16
Луценко Елена Луценко Олена 10 24
Мельничук София Мельничук Софія 7 24
Шульгин Никита Шульгин Микита 10 24



*Вік станом на 17.05.14

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Повідомлення Sveta » 10.5.14 00:56

З 10 квітня 0:00 реєстрація для новачків закрита! Гонщики, що приймали участь у змаганнях раніше, записуються в резерв. Шанси для участі - є!
Новачки, як завжди, можуть прийняти участь в додаткових перегонах на вибування (Положення). Можна реєструватися в поточній (цій же) темі з міткою Участь в перегонах на вибування.

Перевіряйте списки станом на 10 травня 1:00.

Шановні батьки!
Обов'язково перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на основні перегони. Якщо так - перевірте дані (Фамиля-Имя, Прізвище-Ім'я, категорію, вік, діаметр). Для дітей категорії "Біговел 3 роки" та "3 роки" перевірте вибір траси 100 м/230м. Якщо в список Ваші діти не потрапили або потрібні виправлення - пишіть ПП, або на ел.пошту yus2006@ukr.net, або в цій темі "Попередня реєстрація, діти 3-10 років". Перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на додаткові перегони, якщо Ви планували брати участь в цих перегонах.

З 11 травня 0:01 реєстрація для всіх закрита! Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.

Порядок виходу гонщиків на старт - вказується час закінчення реєстрації та час старту

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Повідомлення Sveta » 12.5.14 20:48

Никак не пойму, в чем разница между основными гонками и гонками на выбывание?
Разница в длине трассы, количестве стратующих и принципе награждения. Основные соревнования - старты на круг по 8-10 участников. Медали - всем участникам. Дополнительные соревнования - парные (или 3- уч) на короткой трассе, символические подарки, медать только победителю турнира (он проводится от 5 лет) - тому кто "всех победил" в серии заездов возрастной категории. Приходите 17 мая, посмотрите. Можете попробовать силы в дополнительных соревнованиях.
Положения гонок здесь http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 76&t=54245
Я не разобрался в датах проведения гонок на выбывание для девочек 5 лет. Где посмотреть. 17 или 18 ? В какое время?
Дополнительная гонка на выбывание проводится параллельно с основной гонкой со смещением на 20 мин (чуть позже). ПОэтому можно ориентироваться на расписание основной гонки. Исключение, первый день гонка на выбывание - начало с 12:30.

1) Дивимося повідомлення Розклад змагань http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 3#p1774403
2) Потім, знаючи вік дитини, знаходимо потрібну категорію. В Вашому випадку - Категорія «5 років - дівчата» - 17 травня субота
3) Дивимося, коли початок змагань. В Вашому випадку - реєстрація з 14:20 до 15:00, старти та нагородження з 15:00 до 15:30
4) Змагання на вибування трохи пізніше. Але треба зареєструватися. Тому В Вашому випадку приходити потрібно не пізніше 15:00. Можна хвилин на 15 раніше...

Висновок 17 травня оптимально 14:45

valik717
*
Повідомлень: 2
З нами з: 28.5.13 17:46

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Повідомлення valik717 » 15.5.14 21:09

Доброго дня, Київ!
Усі діти нашої школи вітають Вас з дитячою велогонкою "Ми-чемпіони!"! Бажаємо Вам веселих стартів та великих перемог! Усім дітям-учасникам змагань, організаторам і волонтерам бажаємо міцного здоров'я та успіхів у задуманих проектах . Мирного Вам неба і хорошої погоди!
На жаль, наша команда не зможе взяти участь у змаганнях "Ми-чемпіони!" - заборонили виїзд дітям з нашої області. Передавайте привіт організаторам, волонтерам, батькам учасників змагань і всім дітям, котрі прийматимуть участь у велогонці! Щастя і здоров'я їм усім! Ви - найкращі!

PS: Ми хочемо продовжити Вашу традицію у нашій школі і провести на День захисту дітей, 1 червня, нашу дитячу велогонку "Ми-чемпіони!". Просимо, якщо у Вас залишаться грамоти та медалі, надіслати нам на ногородження учасників змагань. З повагою, Олександр Іванович Спаскін.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Попередня реєстрація, діти 3-10 років 17-18.05.14

Повідомлення Sveta » 15.5.14 21:20

Добрий вечір, Доманівка!
Будуть кращі часи! Завжди вам раді. Олександру Івановичу треба домовитися зі Світланою Шатохіною, 067 505-36-86.


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість