Купка всього

Форум предназначен для перемещения вещей от тех, кому они не нужны к тем, кому они могут пригодиться \ быть полезны. Символическая компенсация при перемещении не является нарушением правил форума. Размеры компенсации определяются исключительно инициатором сделки и не могут служить поводом для обсуждения. Темы с инфой об обмене на денежные знаки закрываются без предупреждения.
Syrok
*
Повідомлень: 26
З нами з: 26.5.10 21:22
Skype: Syrok...
Стать: чол
Звідки: хуторок Гора

Купка всього

Повідомлення Syrok » 26.4.14 15:48

Джойстик Років 5-6 йому, вмикав пів року назад, все працює і вібрує ( якщо ви розумієте про що я) недолік: підуставші потенціометри. Тобто в щось енергійне навряд чи вийде, але щоб спокійно політати в Microsoft Flight Simulator підійде
Відеокарта (ноунейм) під старий роз'єм, батла не піде, але сапер буде літати
ТВ-тюнер+ радіо, робочий (був два роки назад) , але драйвера потрібно довго і нудно шукати на просторах всесвітньої павутини.
Відеокарта новіша ПОЇХАЛА
Блок живлення 350w, в системник яб не радив його ставити, але як маленький транформатор 12v, саме те.
Фотоапарат, хороший апарат для технічних світлинок, живиться від 2*АА, єдиний нюанс- поламана кришечка, тож батарейки випадають, але скотч вирішує цю плоблему за декілька хвилин. Ах так, не знаю де його шнурок щоб фото перекидувати, але якщо дуже мене попрохаєте, спробую знайти....
Швейна машинка Бєлка, здається 1965 року,челнок обертається, голка опускається, матерія підтягується. Чисто для шанувальників старої школи. Стрічка лише пряма :(
Процесор пентіум 4, здається 1,6 частота. Даю 71% що він робочий , самі бачите в котрих реаліях він зберігався.
Колекція блискучих млинців в коробочках, кажуть наші діди за їх допомогою гамали в тодішні ігри.
Два шуруповерта ПОЇХАЛИ
Касета на 8 зірочок, стан на фото.
Світловідбивачі і тримач насоса
Стійка для тих самих дисків.
http://www.ex.ua/119077741983

Дабавлю трішечки
Не знаю як це назвати, мабуть ближче до термобілизни ПОЇХАЛА
Дві сумки, недоліків не виявлено. не червона ПОЇХАЛА
http://www.ex.ua/684720635844

Накину ще трішки
обігрівач акваріума 25w *2 шт. ПОЇХАВ
Ранчик, не юзався жодного разу за прямим призначенням.
Сідло аля україна
дві антипрокольні стрічки( по іронії долі саме вони були найчастішою причиною проколів) продав-би за 40 грн. але якщо комусь потрібно то можу і безкоштовно віддати.
Ланцюжок на 8 швидкостей. По прямому призначенню не можна використовувати, розтягнутий далі нікуди.
Касетний програвач і відеомагнітофон, не вмикалися вже 100 років, тож якщо воно там невідомо. Може комусь як рарітет?
Сумка, аналогічна верхній, але трішечки брудніша.
Маленький телевізор і маленький магнітофон. Теж не вмикалися 100 років.
Як не дивно просто лампочка, такого гігантського патрона ніде не знайшов, тож відаю її в добрі руки.
І родзинка програми, мішок на 25 кг. штучок 50 мабуть буде... Викинути шкода а в такій кількості і нема куди прилаштувати.
http://www.ex.ua/739085106521

Добавлю трішки
Підшивка журналів
Men's Health за 2-3 попередніх роки. Поспішайте, кожного дня згорає один журнал.
Мото-драйв за 2012 рік здається Аналогічно до верхнього.
Домашній ПК за 2003-2007 Аналогічно до верхнього
Водонепроникні штани, не дихають. А так можна під дощем побігати+ плюс аналогічна курточка зеленого кольору.
Жилетка робоча, дуже тепла, одягалася двічі на покатушку і все.
Сумка для ноутбука 14- 14,5 дюймів здається. Використовувалася від сили 5 разів.
http://www.ex.ua/280861030323

096-227-15-94
Хто перший приїхав того і тапки
Тутички ми https://www.google.com.ua/maps/place/%D ... 7755850386
Всіх приємностей панове
Востаннє редагувалось 8.12.14 11:52 користувачем Syrok, всього редагувалось 13 разів.

asfaer
*
Повідомлень: 31
З нами з: 7.3.13 23:10
Стать: чол
Звідки: київ

Re: Купка всього

Повідомлення asfaer » 26.4.14 19:07

Привіт!
Я б забрав
Два шуруповерта, робочі за винятком батарей котрі загинули.
Касета на 8 зірочок, стан на фото.
Світловідбивачі і тримач насоса

.. Написав в ПП

Аватар користувача
Tolstiy )
* * *
Повідомлень: 430
З нами з: 30.10.10 21:18
Стать: чол
Звідки: бомж печерський

Re: Купка всього

Повідомлення Tolstiy ) » 26.4.14 20:59

Привіт! А на яких умовах віддається? Чи просто на шару? ))

В резерв обидві сумочки, якщо можна.

Syrok
*
Повідомлень: 26
З нами з: 26.5.10 21:22
Skype: Syrok...
Стать: чол
Звідки: хуторок Гора

Re: Купка всього

Повідомлення Syrok » 26.4.14 21:14

Безкоштовно всі речі. Котрий рік лежать без потреби. Нехай хочаб комусь принесуть користь.
З резервамити то не вихід, хто перший приїхав того і девайси.
Девайси забирити із с. Гора, що по бориспільському шосе, плюс безкоштовний бонус покатушка по самій рівній доріжці у нашій країні .

Syrok
*
Повідомлень: 26
З нами з: 26.5.10 21:22
Skype: Syrok...
Стать: чол
Звідки: хуторок Гора

Re: Купка всього

Повідомлення Syrok » 12.5.14 07:35

Потихеньку апну темку, все ще актуальненько
Нагадаю, чертовськи мені буде приємно отримати хорошу домашню рослинку( аля квіточка у вазончику, можна і без, або кактус), можливо акваріумних рибок і рослинок до них...
Меркантильність навіяна недавніми подіями.

Syrok
*
Повідомлень: 26
З нами з: 26.5.10 21:22
Skype: Syrok...
Стать: чол
Звідки: хуторок Гора

Re: Купка всього

Повідомлення Syrok » 8.12.14 11:46

Трішечки свіженького накидав.


Повернутись до “Отдам даром”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість