Сігма 1600/1400 /КетАй Астрал8

(все про світло, велокомп'ютери, пульсометри)
Аватар користувача
el-Zorro
* * * *
Повідомлень: 971
З нами з: 9.4.04 16:50
Skype: leonzor
Стать: чол
Звідки: Хабарівськ-на-Дніпрі

Сігма 1600/1400 /КетАй Астрал8

Повідомлення el-Zorro » 29.7.04 11:50

Підкажіть будь ласка:
- що таке Settable trip segment у 1600 сігми. Цей пункт ніби єдина відмінність між нею і минулорічною 1400.

- наскільки я зрозумів, в котячому оці немає порівняння швидкості руху з середньою. Хто користується сігмами скажіть наскільки потрібна/приємна ця фіча.

- може є якісь зауваження з приводу якості сігм минулого і цього року?

Данке шен за відповіді

Аватар користувача
YuraS
* * *
Повідомлень: 430
З нами з: 2.1.03 15:30
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення YuraS » 29.7.04 12:18

Чьому в Котячому очи немає порівняння швидкості руху з середньою ? У мене 4х річної давності Кетай міті 3 там є порівняння

Аватар користувача
el-Zorro
* * * *
Повідомлень: 971
З нами з: 9.4.04 16:50
Skype: leonzor
Стать: чол
Звідки: Хабарівськ-на-Дніпрі

Повідомлення el-Zorro » 29.7.04 12:24

Тут =>
http://www.cateye.com/en/products/viewP ... subCatId=0

про це ані гугу. Тому так подумав ;)
Я ніколи нікому нічого, я ніколи нікому ні шо, тільки декому деколи дещо, а хіба ж це не можна чи що?

Аватар користувача
S.Ly
* * * *
Повідомлень: 581
З нами з: 5.2.04 15:25
Стать: чол

Re: Сігма 1600/1400 /КетАй Астрал8

Повідомлення S.Ly » 29.7.04 22:16

- що таке Settable trip segment у 1600 сігми. Цей пункт ніби єдина відмінність між нею і минулорічною 1400.
Это устанавливаемый сегмент поездки. Выбрать можно один из режимов: Trip Up или Trip Down.

Trip Up - проезжаемый километраж прибавляется к этому счетчику. Иными словами, ты обнуляешь этот счетчик и счетчик Dist/Day и выезжаешь из точки А в точку Б. Приезжаешь в точку Б. На счетчиках Trip Up и Dist/Day у тебя одинаковый километраж N. Теперь ты знаешь, что от точки А до точки Б расстояние N километров. Обнуляешь счетчик Dist/Day и едешь из точки Б в точку В. Приезжаешь в точку В На счетчике Dist/Day у тебя километрах M, а на счетчике Trip Up - суммарный километраж N+M. Таким образом, ты можешь целый день матотаться и точки в точку и знать расстояние между ними, а по счетчику Trip Up ты потом узнаешь, сколько проехал за день всего.

Trip Down - обратный принцип. Ты ставишь на счетчике определенный километраж X и выезжаешь. Проезжаемый километраж вычитается из того, который ты установил.
- наскільки я зрозумів, в котячому оці немає порівняння швидкості руху з середньою. Хто користується сігмами скажіть наскільки потрібна/приємна ця фіча.
Эта фича.. в общем приятная. Правда все время напрягаешься, когда видишь, что едешь медленне средней скорости.

На самом деле так можно не держать среднюю скорость, а включить например счетчик каденса.

Если бы велокомпы были перепрограммируемыми, я лучще сделал что-то подобное для каденса.
- може є якісь зауваження з приводу якості сігм минулого і цього року?
Замечаний нет. Под ливнями ходила, провода очень крепкие. Было дело случайно зажал провод плоскогубцами. Сильно. Думал, кирдык. Но нет - пашет все.

В BC1200 нету возможности подключить счетчик каденса
С BC1600 невозможно использовать радиопередатчик - там только два контакта - одна линия, а BC1600 четырехконтактный.
There is no fate but what we make for ourselves

Аватар користувача
el-Zorro
* * * *
Повідомлень: 971
З нами з: 9.4.04 16:50
Skype: leonzor
Стать: чол
Звідки: Хабарівськ-на-Дніпрі

Re: Сігма 1600/1400 /КетАй Астрал8

Повідомлення el-Zorro » 29.7.04 23:55

Дякую за роз`яснення. Цікава функція. Втім для лінивих. Я такі підрахунки і так роблю вже довший час на постійних маршрутах.
Эта фича.. в общем приятная. Правда все время напрягаешься, когда видишь, что едешь медленне средней скорости.

На самом деле так можно не держать среднюю скорость, а включить например счетчик каденса.
Так, є трохи. Коли на ТОМО ХС дивлюся одночасно поточну і середню. Намагаєшся одразу надолужити, а фіг-вам :)

Тепер навчився не дуже перейматися ;) і просто забиваю на середню аж до кінця поїздки. Гаразд, з цим ясно.

До речі, у наворочених КетАїв для каденсу передбачено макс., середній і відображення поточного. Там ще є виміри по колах... Корочше для профі. І думаю ціна зовсім не гуманна. В усякому разі я поки в Києві не знайшов цього річних Астралів8. Бачив тільки модель 2000 року (в такому ж корпусі, як мій ТОМО).

Аватар користувача
isv
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 2538
З нами з: 29.12.02 14:48
Стать: чол
Звідки: Barbados

Re: Сігма 1600/1400 /КетАй Астрал8

Повідомлення isv » 30.7.04 10:52

В BC1200 нету возможности подключить счетчик каденса
С BC1600 невозможно использовать радиопередатчик - там только два контакта - одна линия, а BC1600 четырехконтактный.
Не знаю как в новых, но у меня старый ВС1200 с четырмя контактами и возможностью юзать каденс, так вот оно было совместимо с радио, правда без юзания каденса...
no faith, no hope...

Аватар користувача
Toshik
* *
Повідомлень: 77
З нами з: 3.10.03 10:03
Стать: чол
Звідки: Ukraine, Kremenchug

Повідомлення Toshik » 2.8.04 12:24

Сравнение средней скороти очень прикольно в том смысле, что когда я еду, мне нет нужды смотреть какая у меня средняя скорость, я это и вижу по сравнеию, например: \/23 *24 *25 /\26, значит ср. скорость 24 с копейками, и можно расслабиться, или наоборот, поднажать...

П.С. у меня BC800, не та, которая сейчас, новая модель (я считаю неудачная), а та что перед ней была, ненарадусь...
Giant XtC
Light, Rigit and Fast


Повернутись до “Велоелектроніка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей