Друга фара? Денні ходові?

(все про світло, велокомп'ютери, пульсометри)
Елвіс
*
Повідомлень: 4
З нами з: 18.7.19 21:10
Стать: чол

Друга фара? Денні ходові?

Повідомлення Елвіс » 23.7.19 11:41

Доброго дня.

На ровері штатно встановлено світло bush&muller на 30 люкс.
Катаюся в основному у парках, типу Голосіївського, ВДНГ тощо. До парку - по дорозі. Враховуючи, що катаюся після роботи І стикнувся з таким нюансом. - ще не сутінки, але вже сонце низенько, небо сіре, особливо якщо якісь "хащі" - таких доріжок на томуж ВДНГ вистачає. Дуже активний трафік велосипедистів та просто людей які ходять та гуляють. Виникає питання себе обізначити. Особливо актуально - велосипед з планетарною втулкою, тобто він беззвучний, не тріскоче, і для перехожого велосипедист, що беззвучно виник із за спини - несподіванка. Деякі лякалися. Маючи штатне світло - ідеально означити себе вмиканням фари (у багатьох так і бачив). Але Хоч 30 люкс і не топове світло, але забагато як для простого сигналу. Це ще не вечір, і фара для освітлення дороги мені для їзди не потрібно. І тому увімкнена фара майже у день лякає деяких ще більше.
Бачив декілька велосипедистів з дуже тихим світлом. Я так розумію просто то їх фара має режим "денних ходових вогнів".

В моєму випадку я бачу таке рішення:
1. Вмикати фару коли мені зручно, і незважати на погляди у стилі - "А чого це він удень зі світлом?" :)

2. Купити " за 5 копійок" БУ стару фару десь на 5-10 люкс, та й ще заматувати їй скло і підключити паралельно основній фарі (але тут вже треба думати від кого запитати задній ліхтар). І вмикити або ту, абу ту, або 2 разом.

3. Виставити свою фару (поки вона нова) на продаж, а собі купити щось з "ходовими вогнями"

Що порадите? Особливо щодо п.2 - Допустимо це по навантаженню на втулку (Шимано 6V 3W), та взагалі

willrain
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 18.1.19 10:14

Re: Друга фара? Денні ходові?

Повідомлення willrain » 23.7.19 12:33

> таке рішення:

0. Не подкрадываться к пешеходам и не выскакивать у них из-за спины. Соблюдай дистанцию.

Hero86
*
Повідомлень: 28
З нами з: 7.9.17 15:43
Стать: чол

Re: Друга фара? Денні ходові?

Повідомлення Hero86 » 23.7.19 13:05

З пішоходами є інше вирішення - придбати дзвоник.

Елвіс
*
Повідомлень: 4
З нами з: 18.7.19 21:10
Стать: чол

Re: Друга фара? Денні ходові?

Повідомлення Елвіс » 23.7.19 16:48

Ну пішоходи - то було як один з прикладів. На вулиці взагалі не можна бути там де пішоходи, а в таких зонах відпочинку як ВДНГ - там таке "месиво" з пішоходів, скутерістів, велосипедистів, сегвеїстів тощо, що задовбешся двонити. Но то теж не головне. Головне посилання мого питання - як позначити себе в той час, коли ще недостатньо темно для увімкнення фари, але вже в парку чи лісі тіні низькі і настільки сіріє, що можуть не помітити велосипедиста, який дуже тихо їде. І як варіант - друга фара увімкнена паралельно.

Hero86
*
Повідомлень: 28
З нами з: 7.9.17 15:43
Стать: чол

Re: Друга фара? Денні ходові?

Повідомлення Hero86 » 23.7.19 19:30

Ну як на мене 1-ший варіант гуд.

А взагалі не раджу на цьому ставити акценти. Пішоходи спереду вас побачать в сутінках і без вогнів. Якщо ви позаду пішохода то ті вогні до коту під хвіст. Ну нема в них очей на потилиці :yes.
Щодо світла спереду, вмикайте на проїжджій частині, вмикайте щоб бачити дорогу.


Повернутись до “Велоелектроніка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей