Проблема з Panobike+ чи сенсором Panobike

(все про світло, велокомп'ютери, пульсометри)
Аватар користувача
Derian
* * *
Повідомлень: 283
З нами з: 26.5.11 07:56
Стать: чол
Звідки: Киев, Дарнецкий р-н, ст. М. Харьковская

Проблема з Panobike+ чи сенсором Panobike

Повідомлення Derian » 20.6.17 09:32

Форумчани, доброго дня.
Маю наступну проблему.
Нещодавно став власником датчика PANOBIKE SPEED & CADENCE SENSOR.

Проїхав на ньому вже 2 райди... В середньому десь 50 км... І помітив наступні проблеми:

1) Телефон вкрачає датчик. Під час педалювання, буквально на 1 секунду втрачається зв*язок з датчиком, і на дисплеї я бачу швидкість і каденс 0... І таке відбувається з дуже частою періодичністю... Десь 1 раз в хвилину...
Тобто їду, швидкість 30 км\год, каденс 80... Потім на секунду все стає 0.... і через секунду все повертається знову на 30-80... Через ці перебої середня швидкість і середній каденс набагато нижчі за реалії, що дуже прикро.

2) Я думаю ця проблема теж пов*язана з першою. З великою періодичністю показник швидкості на 1 секунду падає на 30-40%... Тобто, їду 30 км\год, кад. 80. Потім на 1 секунду швидкість стає 18-20км\год, і через секунду знову 30... При чому датчик каденсу як показував 78-80 так і показує...
Якщо в першій проблемі частота втрати сигналу була десь 1-2 хвилини, то у 2гому випадку, швидкість падає десь кожні 30 секунд... Через ці заниження швидкості, знову невірні показники середньої швидкості, та саме головне, пройденої дистанції... По панобайку я проїхав 16.7км з середньою 24... а по страві 19.1 з середньою 27.8... Скріни додам.

У когось були такі проблеми? Може хтось знає шляхи їх вирішення?
Телефон Samsung Galaxy Note 3 (sm-n900, BT 4.0), куплений в Україні офіційно (UA UCRF), прошивка ніяка інша не ставилася.
Датчик куплений новий із-за кордону...

Невже це бракований датчик?

Скріни:
Show
Клікабельно:
Дані з панобайку по райду:
ЗображенняЗображення
Детальніше по швидкості:
ЗображенняЗображення
Каденс:
ЗображенняЗображення
І дані по райду зі Страви:
ЗображенняЗображення

Повернутись до “Велоелектроніка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей