B'twin Triban 520 проблеми із перемикачем

(все про шатуни, каретки, педалі, касети, ланцюги, перемикачі, манетки)
spaider
*
Повідомлень: 1
З нами з: 23.10.19 14:19
Стать: чол

B'twin Triban 520 проблеми із перемикачем

Повідомлення spaider » 23.10.19 14:33

Всім привіт, друзі. У велотемі не надто давно, але маю кілька питань до Вас, можливо, трохи нубських, але мені потрібна допомога людей із досвідом.

Така ситуація: Нещодавно випала можливість придбати свій перший шосер, не знаю, що з ним сталося до мене, але продавався вел за адекватну ціну, тому вирішив купити. Але всієї комплектації на велі нема, тому я вирішив зайнятися цим питання і доукомплектувати його. Справа ось в чому: вел без заднього перемикача, пітуха, і переднього перемикача передач. Ще троси паремикання тупо порізані. Трохи погугливши, я дізнався, що на цьому велі стоїть трансмісія Shmano Sora R3000. В цій лінійці є два види задніх перемикачів із довгою лапкою RD-R3000-GS, і короткою - RD-R3000-SS, коли дивися фотки в інтернетах, то там наче довший стоїть, не знаю який поставити. Як я розумію передній перемикач має бути 3х9, але на офф сайті теж є два види: FD-R3030-F та FD-R3030-B, схиляюся до того, що потрібно брати перший. Якщо треба інфа про касету, то ось вона: Sunrace 9-speed 12 x 25 cassette (12/13/14/15/17/19/21/23/25). Ще таке питання, чи можна продумати щось із тросіками, чи допоможе повний демонтаж дуалів, і знаття обмотки, щоб прокласти заново трос? Можливо є якісь перехідники, чи щось такого типу? Дякую всім за увагу. Буду вдячний за Допомогу. Додаю фотки.
Вкладення
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Повернутись до “Трансмісія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей