Ідеальне налаштування перемикача швидкостей

(все про шатуни, каретки, педалі, касети, ланцюги, перемикачі, манетки)
rotten
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 25.5.12 19:31

Ідеальне налаштування перемикача швидкостей

Повідомлення rotten » 29.8.18 11:47

Всім доброго дня.
Почалось все із того, що передній перемикач (обмежувач) не переходив на 1-шу швидкість. В принципі, мене це не дуже бентежило, вистачало і мінімальної у співвідношенні 2:1, але хотілось щоб все працювало як слід, та і тим паче таке співвідношення шкідливе для ресурсу ланцюга і зірочок.
Отже, налаштував так, щоб переключалось все як слід. Але при тому помітив, що вже при от цьому співвідношенні 2:1, ланцюг трохи треться об обмежувач.
Ну я і подумав, що якщо вже налаштовувати - то так, щоб ні при яких співвідношеннях ланцюг взагалі не терся.
Але як я не танцював біля велосипеду, як не натягував трос, цього досягнути так і не вдалось.
Пішов в ближчу веломайстерню і там сказали, що це нормально, і нема чого паритись, тому що при такому співвідношенні не рекомендовано їздити.

Вернувся в гараж і заради цікавості подивився як налаштований велосипед у молодшого брата. Там ситуація подібна, щоправда тертя виявлено вже у іншій межі - 2:8.
Тому я подумав - а може дійсно паритись не потрібно з цим і ідеально налаштувати перемикачі неможливо?

Я розумію, що не потрібно їздити на цих "крайніх" співвідношеннях, але при тому мені завжди здавалось що тертя при налаштуванні не повинно бути виявлено за будь-яких обставин.
"В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении."
© Аль Пачино

Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Ідеальне налаштування перемикача швидкостей

Повідомлення Zeka » 29.8.18 14:49

Идеально настроить переключатель невозможно, настроить исправный переключатель без трения возможно, париться не стоит.

Аватар користувача
Євгеній
* * * * *
Повідомлень: 1163
З нами з: 28.10.09 12:37
Стать: чол

Re: Ідеальне налаштування перемикача швидкостей

Повідомлення Євгеній » 4.9.18 14:00

поперше нехай собі трохи тертя буде - принаймі на 3\1, 2\1, та 3\8 ( наприклад)...

подруге - можна рамку трохі покрутити чимось потужним ( сталося трохі погнулася рамка - коли випрявляв саме такі думки і з'явилися - так і вдалося з того часу навчитися їздити на "неправильных передачах" на інших велосипедах....трохи затирає, то й що ? це ж на кілька хвилин чи секунд...

правда зіркам від цього трохі погано, але до стану "нінзя" ніколи недоходило...

тож має бути саме так як мені завгодно !
следующий раз тут будет бан
за призыв полагаться только на надёжную защиту...
Берегите здоровье, учитесь падать !
всегда! знайте тех кто может оказать медпомощь и учитесь её оказывать !!!

мозг убивают любые удары и встряска !!!


Повернутись до “Трансмісія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей