Бескамерка спускает, но не могу найти где

(все про втулки, камери, ободи, покришки, спиці)
MrMisha
* * *
Повідомлень: 305
З нами з: 5.7.11 17:25
Стать: чол

Бескамерка спускает, но не могу найти где

Повідомлення MrMisha » 16.8.19 16:08

Здравствуйте!
Обод ZTR Arch EX 29, покрышка maxis icon. Езжу уже третий месяц (а ещё до меня ездили), месяц назад залил герметик joes, так как старый уже высох. Неделю назад начал замечать что колесо спускает (до этого такого не было, колесо вообще не качал), вчера во время поездки за 20 мин заметно спустило.
Сегодня опустил в воду - нигде не пропускает.
Может у кого-то была аналогичная проблема? Как вы решали?
Я и нипель пласкогубцами поджал, но не помогает.
Спасибо!

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Бескамерка спускает, но не могу найти где

Повідомлення Kita » 16.8.19 16:37

Сама покришка TLR, чи звичайна?
Стик обода перевіряли?
Може десь стрічка відклеїлась. В разі наклеювання на НЕ знежирений/до кінця очищений обід, або недостанього натягування при наклеюванні, при бортуванні покришки стрічка може зміститись. Або може утворитись складка і якщо вона сягає отвору для ніпеля, то повітря може стравлювати через неї.

Може бути дрібний поріз покришки, який в стані спокою тримається, а під навантаженням починає травити. Хоча зазвичай герметик має закривати до 5-6мм порізи, у мене Стенс закрив аж 8мм поріз. Тому можливо питання саме до герметика)

Ну і в будь-якому випадку, якщо втрата тиску через отвір в покришці, то має бути слід герметику, який витік або просочився в цей же отвір.
Зображення

MrMisha
* * *
Повідомлень: 305
З нами з: 5.7.11 17:25
Стать: чол

Re: Бескамерка спускает, но не могу найти где

Повідомлення MrMisha » 16.8.19 17:33

Да, TLR.
Помыл покрышку и вот что заметил
Зображення
Зображення

Боковой порез(((((

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Бескамерка спускает, но не могу найти где

Повідомлення konst » 16.8.19 20:04

Заклей изнутри латкой для камер. Снаружи замажь каким-то клеем резиновым, чтоб не растрепывалось. И катай себе дальше.

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Бескамерка спускает, но не могу найти где

Повідомлення Kita » 16.8.19 22:24

Уууууу... Ну бокова стнінка то да. Як не крути, а мабуть найслабше місце покри, якщо вона не UST :)
Тож так, як порадив Konst, треба клеїти зсередини і мазати ззовні.
Зображення

MrMisha
* * *
Повідомлень: 305
З нами з: 5.7.11 17:25
Стать: чол

Re: Бескамерка спускает, но не могу найти где

Повідомлення MrMisha » 16.8.19 22:32

Я пока куплю такую же покрышку и поставлю наперед, а ту, которая щас там (на фото) заклею и поставлю назад, когда та износится. Стремно просто на порезанной резине спереди ездить.
Эх, это первый вел на бескамерках, понравилось что можно ездить как на тракторе, где попало (даже по битому стеклу спокойно езжу). А тут боковой порез((( Западло какое-то

Аватар користувача
Kita
* * * * *
Повідомлень: 1425
З нами з: 3.5.08 20:27
Стать: чол
Звідки: Київ, БВР

Re: Бескамерка спускает, но не могу найти где

Повідомлення Kita » 16.8.19 23:09

Якщо є захист типу Снейкскіна, як у Швальбе, або Ехо протект, як у Максіса, то вірогідність пошкодження стінки зменшується. Але не зникає зовсім. Порвати/порізати можна все. Я колись під час марафону в Голосієво порвав новий Макіс від середини протектора до бортувального кевларового корду. Об що - хз, може гострий корінь, може цвях якийсь знайшов і невдала траекторія. Бо більше ніхто з 150+ людей собі покр не порвав за 6 годин))
Тож, лотерея...)
Зображення


Повернутись до “Колеса”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей