Як вибрати покришки до Гібридного байку?

(все про втулки, камери, ободи, покришки, спиці)
Dereks
*
Повідомлень: 9
З нами з: 29.8.12 13:27
Стать: чол

Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення Dereks » 24.5.18 22:49

Думаю над тим, щоб змінити покришки на гібридному велосипеді. Наразі на ньому стоять Schwalbe Rapid Rob, wired, 35-622, 28 х 1.35.

І як не пробував читати різноманітні гіди та туторіали на цю тему, все одно до кінця не можу зрозуміти як вибирати покришки. Усі говорять просто "подивитися на розміри вказані на оригінальних покришках". Як показали недовгі пошуки, 35-622 - це не дуже стандартний розмір і знайти якісь інші варіанти покришок точно такого ж розміру - не так просто. До того ж, дуже часто на сайтах взагалі не заморочуються і пишуть про наявні розміри лише щось на кшталт "28', 700с" - і гадай на скільки цей 700с це тобі підходить чи ні.

Тож питання

Чи потрібно суворо дотримуватись тих самих розмірів при заміні покришок, що й на оригінальних чи невеликі відхилення допустимі?

По загальним параметрам і профілю, мені, наприклад, підходять Schwalbe Hurricane (https://www.schwalbe.com/en-GB/offroad- ... icane.html ), але судячи з інформації на сайті виробника, точно в такому ж розмірі вони не випускаються. Найближче, що є це - 42-622 (28 x 1.60, 700x40C) - я їх зможу поставити чи ні?

Заздалегідь дякую за поради.

Аватар користувача
Chapay
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 3.9.12 20:22
Стать: чол

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення Chapay » 24.5.18 23:09

http://www.sportek.in.ua/blogs/stati/ra ... -pokryshek
Посадочный диаметр должен быть тот же (второе число 35-622), ширина покрышки(первое число 35-622)- может быть разная.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення d.j.Denver » 24.5.18 23:28

Дивіться, щоб вибрана вами покришка входила по ширині та висоті у вилку та між пір'ям позаду.

А позначки 700с та 622 чи "28" та й "29" говорять про однакове посадочне місце котре є у вас.

Dereks
*
Повідомлень: 9
З нами з: 29.8.12 13:27
Стать: чол

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення Dereks » 25.5.18 11:23

http://www.sportek.in.ua/blogs/stati/ra ... -pokryshek
Посадочный диаметр должен быть тот же (второе число 35-622), ширина покрышки(первое число 35-622)- может быть разная.

О, дякую, дуже корисний лінк... тепер стало б/м зрозуміло. плюс у тому, що тепер розумію в якому діапазоні можна вибирати. мінус - що все одно виходить, що саме 35-622 в моєму випадку оптимально (ширина обода 19‘‘)

Аватар користувача
Kykypy3ka
* *
Повідомлень: 92
З нами з: 27.7.06 19:14
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення Kykypy3ka » 25.5.18 12:11

Прям сговор производителей, 25-584 я так и не нашел чем заменить ни покрышку, ни камеру.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення d.j.Denver » 25.5.18 12:18

http://www.sportek.in.ua/blogs/stati/ra ... -pokryshek
Посадочный диаметр должен быть тот же (второе число 35-622), ширина покрышки(первое число 35-622)- может быть разная.
О, дякую, дуже корисний лінк... тепер стало б/м зрозуміло. плюс у тому, що тепер розумію в якому діапазоні можна вибирати. мінус - що все одно виходить, що саме 35-622 в моєму випадку оптимально (ширина обода 19‘‘)
З вашою шириною ободу, спокійно стає покришка із шириною 2,25

Dereks
*
Повідомлень: 9
З нами з: 29.8.12 13:27
Стать: чол

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення Dereks » 25.5.18 13:02

З вашою шириною ободу, спокійно стає покришка із шириною 2,25
Ну питання не в тому, що потенційно стає, а що оптимально для мого стилю катання. Я все таки по факту більше по дорогам їжджу (тому і стер практично перфорацію на rapid rob вже на 3000км), тому більше думаю в напрямку тоншої гуми. Я так розумію 32 і 30 теж можна поставити, але якось теж переживаю, бо раніше на такій тонкій не їздив...

Аватар користувача
Jogger
* * * *
Повідомлень: 560
З нами з: 22.4.06 13:05
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення Jogger » 25.5.18 13:29

З вашою шириною ободу, спокійно стає покришка із шириною 2,25
Ну питання не в тому, що потенційно стає, а що оптимально для мого стилю катання. Я все таки по факту більше по дорогам їжджу (тому і стер практично перфорацію на rapid rob вже на 3000км), тому більше думаю в напрямку тоншої гуми. Я так розумію 32 і 30 теж можна поставити, але якось теж переживаю, бо раніше на такій тонкій не їздив...
2,25 может на обод и станет, но в задние перья - скорее всего нет. На кроссовые велосипеды обычно max 1.75" (45-622) становится. Учитывая деформацию колеса - может затирать раму в поворотах.
Если топикстартеру нужно универсальности - ставь пошире, например 40-622 или 45-622. на 38 и уже - на грунтах уже некомфортно. Езжу на "сликах" maxxis overdrive 42*622 по всем типам покрытий от асфальта до Дубков - нормально. Понятно, что на перечеченке нужно думать головой как ехать. На асфальте качаю среднее давление (мой вес с экипом ~80), на грунте давление минимальное. По рыхлому песку зарывается раньше горной резины 1,9"+, на корнях скачет, зато на твердых покрытиях можно наваливать более лучше ). На мокром грунте на них будет очень скользко.
Life is art of drawing without an eraser.

VenomSRT
*
Повідомлень: 3
З нами з: 27.4.14 21:50
Стать: чол

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення VenomSRT » 29.5.18 16:52

У меня на гибриде стояли Kenda 622-38. Я полностью сменил резину и теперь спереди Schwalbe Citizen 622-35, а сзади Schwalbe Energizer Plus 622-38. Изначально хотел поставить что-то типа Spicer ов, но рад что не сделал этого - они все же тонковаты и более нежные. По нашим дорогам с камнями, стеклом и разным мусором, лучше все же что-то более выносливое. И мне так спокойнее.
Кстати, выбор по 622-35 и 38 вполне достаточен, если хочется именно дорожную резину. Если нужна зубастая, то она в более широких размерах.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення d.j.Denver » 29.5.18 18:29

Зубастої теж вистачає - весь модельний ряд для циклокросів і їм подібних "кросів".

Dereks
*
Повідомлень: 9
З нами з: 29.8.12 13:27
Стать: чол

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення Dereks » 30.5.18 00:56

Ну насправді ось саме зубаста, як виявилося і не потрібна. Як показала практика, їжджу все одно переважно по асфальту і ось зубастий рапід роб на 3 тисячах км вже практично лисий. Крім того, як виявилося, він розрахований на вагу до 75 кг - це фактично я+сам байк, без жодних обвісів, і то не факт. А важаючи, що левова частка експлуатації пройшла в велопоходах, разом із велобаулом - то це і так ще добре, скільки вони тримаються.

Живу зараз не в УА, тому проблем із якість доріг в цілому теж не відчуваю.

До речі, кому цікаво, купив Schwalbe reflection marathon racer 35-622, правда ще очікую на доставку. Скажу як буде по відчуттям після прокатки.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Як вибрати покришки до Гібридного байку?

Повідомлення d.j.Denver » 30.5.18 10:32

Ну насправді ось саме зубаста, як виявилося і не потрібна. Як показала практика, їжджу все одно переважно по асфальту і ось зубастий рапід роб на 3 тисячах км вже практично лисий. Крім того, як виявилося, він розрахований на вагу до 75 кг - це фактично я+сам байк, без жодних обвісів, і то не факт. А важаючи, що левова частка експлуатації пройшла в велопоходах, разом із велобаулом - то це і так ще добре, скільки вони тримаються.

Живу зараз не в УА, тому проблем із якість доріг в цілому теж не відчуваю.

До речі, кому цікаво, купив Schwalbe reflection marathon racer 35-622, правда ще очікую на доставку. Скажу як буде по відчуттям після прокатки.
В умовах хорошого асфальту я б дивився на щось захищене від проколів, але не таку важку як Марафони. Яка, доречі, вага вашої моделі?

Щодо навантаження на Швальбу - тут писали, що це характеристика для одної вісі.

У мене зараз для пересування містом слікова покришка CONTINENTAL COMFORT CONTACT 700x37 із 3 рівнем (із 5) захисту від проколів. Важить щось близько 600г шт. У порівнянні із позашляховими варіантами, що важать 350 г різниця при розгоні досить відчутна. Ну і на ходу більш дубовіша, але може це вже нюанси конкретної моделі.


Повернутись до “Колеса”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей