Конусна гайка задньої втулки.

(все про втулки, камери, ободи, покришки, спиці)
Аватар користувача
Змейка
*
Повідомлень: 37
З нами з: 8.6.08 23:21
Стать: жін
Звідки: Капельку оттуда, капельку отсюда...

Конусна гайка задньої втулки.

Повідомлення Змейка » 13.7.15 21:52

Зібралася я після семи років катання на своєму Nordway Cascade таки розібрати втулки і подивитися круглі там підшипники, чи квадратні. Заднє колесо їхало паршиво і треба ж таки щось робити :duma:

Купила в автомотовєло підшипники. Добула баночку якогось мастила різнокольорового і зйомник тріщотки і розкрутила задню втулку. Виявилося, що конус зі сторони тріщотки трошки коцаний, і варто придбати новий.
7348dff25716bec5a95e263ac82728a3a1b973cb83b1572956f852c4f2a86ff7.jpg
Конус
7348dff25716bec5a95e263ac82728a3a1b973cb83b1572956f852c4f2a86ff7.jpg (47.13 Кіб) Переглянуто 981 раз
Дивлюся по каталогам магазинів - є якісь безіменні по 7-8-10 грн за штуку і блискучі з іменем по 57-70-80.
Хто мені підкаже, чи потрібні ці дорогі блискучі, чи можна добре їздити на цих чорненьких по десять?

І ще одне питання. Порівняла я придбані сепараторні підшипники із кульками із втулки - по діаметру підшипника він якраз входить, а от кульки в ньому менші за ті, що у мене були насипом. Чи варто ставити ці сепараторні (вже придбані), чи краще піти зі своїми кульками і придбати нових такого самого діаметру? :girl_blush
Не смотря ни на что...

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Конусна гайка задньої втулки.

Повідомлення Trion » 13.7.15 22:19

Дорогие конусы в бюджетную втулку ставить смысла нет.
Бюджетные конусы ходят от 2 до 7 тысяч, как повезёт с партией и сборкой (подбор шариков + регулировка + кривизна оси). Покупаем дешевле, выбрасываем чаще, при плановых переборках.
Там, где выкрошились конусы, очень желательно заменять и шарики. Шарики должны быть одной размерной группы. Нельзя смешивать старые шарики с новыми. При разборке нельзя смешивать все шарики в одну кучу, а нужно группировать и затем каждую группу отправлять на ту сторону, где они работали.
Шарики покупаю в ооо виктория на перова. В заднюю втулку нужно по 9 штук на сторону, размер 6.35

Конус на фото не просто трохы коцаный, ему конкретная хана.
Одна ямка на конусе уже отправляет деталь в отбраковку.

При операциях с железом одеваю хирургические перчатки - не будет такой картинки с визуализацией отпечатков пальцев, как на фото выше.
Я себе вообще слабо представляю как такая красота может смотреться на женских руках.

Аватар користувача
Змейка
*
Повідомлень: 37
З нами з: 8.6.08 23:21
Стать: жін
Звідки: Капельку оттуда, капельку отсюда...

Re: Конусна гайка задньої втулки.

Повідомлення Змейка » 13.7.15 22:54

Дякую за відповідь, Trion!
Не смотря ни на что...

Аватар користувача
Змейка
*
Повідомлень: 37
З нами з: 8.6.08 23:21
Стать: жін
Звідки: Капельку оттуда, капельку отсюда...

Re: Конусна гайка задньої втулки.

Повідомлення Змейка » 15.7.15 23:19

Придбала підшипники в ТОВ "ВІКТОРІЯ", замінила підшипники, конус, змастила втулку, велосипед їде, як колись! УРА!

Можливо тепер і до інших вузлів доберусь, а то він рипить, коли іде. :duma: Рипить десь спереду - як мені вчувається, може рульова, а може пружинна вилка так співає)) А може мене глючить і рипить десь в педалях.
Зато їде! #crazy_pilot
Не смотря ни на что...


Повернутись до “Колеса”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей