шарики в СТАРТ-ШОССЕ

(все про втулки, камери, ободи, покришки, спиці)
Olex
* *
Повідомлень: 99
З нами з: 28.7.12 15:29
Стать: чол

шарики в СТАРТ-ШОССЕ

Повідомлення Olex » 28.7.12 23:23

Кто подскажет сколько шариков и какого диаметра сыпать в переднюю и заднюю втулки СТАРТ-ШОССЕ. Старые приняли форму кубиков а поверхности качения втулок и конусов идеальные. Почему-то в каретке подшипники тоже оказались без сепараторов и разное их количество с каждой стороны.

Vognick
* * * *
Повідомлень: 829
З нами з: 2.8.11 23:28
Стать: чол
Звідки: Київ, Академмістечко

Re: шарики в СТАРТ-ШОССЕ

Повідомлення Vognick » 9.8.12 23:40

Хоча ок, якщо справді втулки і конуси добре збереглись (що дуже малоімовірно, якщо
старые приняли форму кубиков
), то спереду найкраще щоб було 9 шт. по 5 мм (старий стандарт), або 10 по 4,75 (зараз ставлять), а ззаду 9 шт. по 6 мм.

В каретку поставили без сепараторів, бо вирішили, що там їхатиме спортсмен ;) Не принципово, насправді, головне витримати розмір (6,35 кажись) і кількість за принципом "по колу до упора і на один менше".

Ре: наразі для мене особисто велика проблема знайти нові конуси на задню вісь 10 мм (на всіх ХВЗ кажись стояли), так як це розхідники, які доволі швидко виходять з ладу (якість переважно посередня) і не випускаються давненько вже. Тому оптимально міняти разом з підшипниками і задню вісь.

Olex
* *
Повідомлень: 99
З нами з: 28.7.12 15:29
Стать: чол

Re: шарики в СТАРТ-ШОССЕ

Повідомлення Olex » 24.8.12 11:52

Дякую Vognick .
Як не дивно але “кубики” з”їли верхню частину галтелі, а доріжка по якій бігали кульки — не пошкоджена.
В каретці навпаки — пошкоджено частини доріжки на які припадали найбільші навантаження при натисканні на педалі. Ймовірно через великий люфт.
Довелось пересипати SHIMANO HB-RM40. Виявляється втулки СШ повна копія SHIMANO HB-RM40, тільки якість виготовлення трохи гірша, і не знаю яка в совдепівських сталюка. І розміри кульок в метричній системі: 6мм замість 1/4” (6,4мм) 18 шт. в задній втулці та 5мм замість 3/16” 20шт. в передній. Причому SHIMANO насипала кульки досить щільно: розмір щілини між щільно укладеними кульками менше діаметра кульки.
Можете сміливо міняти втулки на SHIMANO. Тільки парами, через невеликі розбіжності в розмірах.
А знайти таке добро можна в крамниці на вул. Комбайнерів, 3-А. До речі, прекрасна крамниця, прекрасний доброзичливий та технічно грамотний персонал. Я придбав у них все необхідне не трясучись в транспорті по всьому Києву. Отримав консультацію, надали знижку і, на додаток, отримав класний подарунок. Який — не скажу але дуже класний.
До речі: у них можна придбати стокові втулки і т. ін. Можете подивитись на свйті, але в крамниці є запчастини яких немає на сайті.

"тут сегодня появилось уточнение, шарики 5 мм насыпаются в передние втулки с низким фланцем (Турист, Спутник, Спорт), во втулки с высоким фланцем шоссейно-трековые (Старт-Шоссе, Спорт (шоссе), Рекорд и т.д.) насыпаются все 6 мм шарики, как на перед, так и на зад.

ЗЫ так что смотрите какие у вас там втулки и сыпьте правильного размера шарики."
а діаметр не вказали. Може хтось знає?

Dron777
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 7.6.13 22:38
Стать: чол

Re: шарики в СТАРТ-ШОССЕ

Повідомлення Dron777 » 7.6.13 22:49

Здравствуйте уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста, где купить переднее колесо на Старт-Шоссе. Заранее благодарен Dron777 (Андрей)

Andy_Bad
* * *
Повідомлень: 238
З нами з: 8.6.11 21:43
Стать: чол

Re: шарики в СТАРТ-ШОССЕ

Повідомлення Andy_Bad » 8.6.13 09:07

Нужно аутентичное колесо, или чтоб ездить? Если чтоб ездить - любое современное шоссейное колесо, на сколько денег хватит.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: шарики в СТАРТ-ШОССЕ

Повідомлення Vadim Bus » 8.6.13 11:03

У мене є рідне старт шосе колесо можу подарувати але воно під трубку.

Аватар користувача
Monolik
*
Повідомлень: 4
З нами з: 6.8.13 23:00
Стать: чол

Re: шарики в СТАРТ-ШОССЕ

Повідомлення Monolik » 6.8.13 23:19

У мене є рідне старт шосе колесо можу подарувати але воно під трубку.
Может у вас ещё остались втулки с эксцентриком от этих колёс. Куплю или приму в дар... ;)


Повернутись до “Колеса”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей