Тре диск shimano br-m446

(все про гальмівні системи, ободні та дискові, механічні та гідравлічні)
dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Тре диск shimano br-m446

Повідомлення dimaxer » 14.7.14 19:46

Добрий день!

Є велосипед із гальмами shimano br-m446. Переднє колесо трошки тре диском об колодки. Сьогодні був на ТО на Комбайнерів і дуже хороший і люб'язний механік все виправив. Я викотив велосипед із майстерні - не тре. Зняв колесо і завантажив велосипед у розібраному стані у автомобіль. Приїхав додому і поставив колесо. Тре знову. Приїхав у квартиру, перевернув велосипед і чую, як колесо тре. Диск рівний. Відкрутив ексцентрики, вийняв колесо, перевірив що усе чисто. Поставив колесо із сильно відкрученими ексцентриками і покрутив - не тре. Закрутив до упора ексцентрик де гайка - не тре. Затиснув затискачку - одразу почало терти. Таке враження, що від того, що я тисну затискачку воно викривлює колесо у вилці. Інструмент є, руки є, але трохи страшнувато щось там крутити самому. Дуже дякую.

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Тре диск shimano br-m446

Повідомлення dimaxer » 14.7.14 22:36

Підкажіть, будь ласка, це нормальна стаття для регулювання дисків? http://www.stingerbike.ru/articles/452484/ Дякую.

Аватар користувача
antishock
* * *
Повідомлень: 325
З нами з: 22.5.11 21:37
Skype: antishock5
Стать: чол
Звідки: Виноградарь-Таун

Re: Тре диск shimano br-m446

Повідомлення antishock » 17.7.14 10:39

Саме так і регулюють положення каліпера відносно ротора
11' - 4040 км | 12' - 7700 км | 13' - 7300 км | 14' - 9000 км | 15' - 200км

Velorout - Ваш проводник в мир самостоятельных велопутешествий

dimaxer
* *
Повідомлень: 121
З нами з: 4.6.14 08:15
Стать: чол
Звідки: Київ - Чоколівка

Re: Тре диск shimano br-m446

Повідомлення dimaxer » 17.7.14 16:34

Саме так і регулюють положення каліпера відносно ротора

Дякую. Я ще позавчора налаштував. Насправді роботи реально на 3 хвилини. Відкрутити трошки два болти і просто виставити гальма відносно диска. Думав, там зараз треба буде пів-велосипеда розбирати, повитікає гідрорідина і т.д. Не треба того велосипеда боятися. :)


Повернутись до “Гальма”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей