Hayes Stroker Trail

(все про гальмівні системи, ободні та дискові, механічні та гідравлічні)
alexashka
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 7.11.11 10:35
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Hayes Stroker Trail

Повідомлення alexashka » 28.2.14 10:02

Слава Україні!!!

1 Обрізка гідролінії.
Цікавить, чи є тут хтось, хто обрізав гідролінію на цих гальмах? Хочу спробувати обрізку без прокачки, як пишуть інтернети, але цікавить, чи є в когось конкретна практика? ДОТа не маю, думаю з того куска (сантиметрів 10), що буд урізати, шприцом витягти щоб потім капнути в ручку і в гудролінію.

2. Гальма я брав б/в, в кімнаті пробую гальмувати, то задні щось погано гальмують, ручка не провалюєтья, але вел котиться, а ручку тисну так, що здається що зламаю. Передні наче краще працюють. Колодки стоять Келліс напівметал, зношені відсотків 10 максимум. Думаю може попало щось на колодки/ротори, підсохне-виїду і прогрію з гори високої. Але боюсь що туди хтось міг вляти не той ДОТ. Хоча продавець запевняв, що не розбирав їх.
По відчуттям-мої Тектро Драко гальмують краще, хоча вони значно простіші і дешевші.
На Драко я 1 пальцем в юз пускаю заднє колесо на асфальті, а на Хайєсі, по коридору квартири)) я 2 пальцями не можу по лінолеумі

3. Пишуть, що можна нагріти гідролінію над газом і зняти стару оливку. Варто чи ні? Штуцер старий чи теж новий треба?

Хто що думає?

Дякую!
Востаннє редагувалось 28.2.14 10:34 користувачем alexashka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Obi-Wan
* * *
Повідомлень: 300
З нами з: 13.11.08 11:36
Звідки: Голосієво

Re: Hayes Stroker Trail

Повідомлення Obi-Wan » 28.2.14 10:10

в принципі якщо все робити швидко й акуратно, можна обрізати без повторної прокачки - робив так з ХТ, жодних проблем. З обрізка гідки ти нічого не витягнеш вже, та воно й не треба.
ДОТ купити не проблема в будь-якому автомагазині, або магелані/епіцентрі/метро.
Якщо ручка не провалюється, а гальмує не ок - скоріш за все дійсно загаджені роток/колодки. Ротор вимити будь-яким детургентом, колодки прокалити.

alexashka
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 7.11.11 10:35
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Re: Hayes Stroker Trail

Повідомлення alexashka » 28.2.14 10:23

Якщо гідролінія не армована(ніби не армована, на вид звичайний чорний пластик) то чим різати краще? І який дот: 4 чи 5.1?

Аватар користувача
Obi-Wan
* * *
Повідомлень: 300
З нами з: 13.11.08 11:36
Звідки: Голосієво

Re: Hayes Stroker Trail

Повідомлення Obi-Wan » 28.2.14 17:20

Ну а які є варіанти чим різати? Звичайно ножем, гострим ножем. Єдиний момент - різати не в руках, в шимано є спеціальні пластикові тримачі за допомогою який гідру зручно затиснути в лещатах і акуратно обрізати. Якщо немає - бажано сколхозити щось схоже.
Наприклад тут процес розписаний дуже детально - http://www.epicbleedsolutions.com/blog/ ... -bleeding/
А щодо марки тормозухи я дуже не певен що це матиме будь-який вплив на якісь гальмування.

alexashka
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 7.11.11 10:35
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Re: Hayes Stroker Trail

Повідомлення alexashka » 4.3.14 10:54

Відкрутив гідролінію, у Хаєса, виявляєтьс оливка-штуцер цільна, не так, що окремо штуцер, окремо оливка
Зображення

Тепер питання, де дістати таку оливку
Зображення

Чи можна замість неї використати окремо штуцер + оливку від інших гальм? Якщо так, то від яких?

Аватар користувача
Vitaha
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 18.12.08 23:42
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Hayes Stroker Trail

Повідомлення Vitaha » 4.3.14 10:58

Тепер питання, де дістати таку оливку
Зображення

Чи можна замість неї використати окремо штуцер + оливку від інших гальм? Якщо так, то від яких?
Я можу 2-3шт безкоштовно відправити, заплатиш тільки за пересилку 8-)

alexashka
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 7.11.11 10:35
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Re: Hayes Stroker Trail

Повідомлення alexashka » 4.3.14 11:09

Велике дякую, Vitaha! В принципі, можна тему закривати. Дота докапати можна будь-якого, як я прочитав, 4 чи 5, головне вищі сорти лити в нижчі, а не навпаки.


Повернутись до “Гальма”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей