Використання Дропер-поста на MTB байку в режимі довгих переїздів

(все, що стосується велосипедів, рам, підсідельних штирів, сідел)
оскілко
*
Повідомлень: 6
З нами з: 16.4.17 20:11
Стать: чол
Звідки: Київ

Використання Дропер-поста на MTB байку в режимі довгих переїздів

Повідомлення оскілко » 16.4.21 22:35

Всім вітання!
Цікаво почитати відгуки власників дропер-постів.

Мені кортить придбати дропера, бо я заманався вручну опускати седло перед спусками. Катаю часто в Карпатах гірськими/лісовими непідготовленими)) стежками. Формат: тривалі переїзди від залізн станції до гір, потім непідготовлена дичина, потім знов переїзд до станції за маршрутом.

Суть питання! В ютуб оглядах неодноразово чув, що дропер дає горизонтальний люфт в седлі. Наскільки значний, не знаю. Капущак, наприклад, в своєму огляді зазначав, що існує люфт, він може дратувати.
Так от, шановні власники, люфт існує? Дратує? Ще може й натирає через нього?
Заздалегідь вдячний.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Використання Дропер-поста на MTB байку в режимі довгих переїздів

Повідомлення Trion » 17.4.21 18:15

Власныком не был, но в руки на ремонт попадались часто. Люфтят все, от едва заметного пощелкивания при попытке покачать нос седла со стороны в сторону до откровенного люфта в несколько миллиметров. Степень раздражения зависит от прочности нервов и внимания к мелочам, в целом народ приезжал когда седло совсем со стороны в сторону ходить начинало.
Но суть не в люфте, это чисто механическая проблема направляющих, которая успешно лечится.
Как и где вы его обслуживать собираетесь.
Те же RS крови пьют знатно и ремонтопригодность сильно ограничена как только дело коснется износа элементов, находящихся под давлением и последующей потери герметичности.

Honey_
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 18.6.15 17:08
Стать: чол
Звідки: Киев, Голосеево

Re: Використання Дропер-поста на MTB байку в режимі довгих переїздів

Повідомлення Honey_ » 17.4.21 20:07

Немного не по теме. У меня подседельный штырь с амортизацией, велику уже 12 лет и от износа люфт сидения, наверное, на полсантиметра, но только в направлении вперед-назад. Люфт не замечается и не раздражает. Скорее всего, если бы люфт был в стороны и повороты, то это бы напрягало. Не меняю, т.к. разбирал и сделал вывод, что опасности это не представляет.

оскілко
*
Повідомлень: 6
З нами з: 16.4.17 20:11
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Використання Дропер-поста на MTB байку в режимі довгих переїздів

Повідомлення оскілко » 18.4.21 23:47

Що ж, спасибі шановним дописувачам за швидкий відгук на мої питання.
Змістовно і чітко, Trion, тож я дослухаюся і знімаю цю мою забаганку з порядку денного. Придбання одноразових девайсів не моє кредо, тим більше, обслуговування вони всі вимагають регулярного, з того, що я бачив. Дякую!


Повернутись до “Велосипеди та Рами”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей