Собираем туристический велосипед на базе Surly.

(все, що стосується велосипедів, рам, підсідельних штирів, сідел)
lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 11.3.13 23:17

Здравствуйте , здесь прошу помощи в сборке туристического велосипеда. Поскольку я не являюсь очень компетентным в этом вопросе , то критика , замечания и помощь в выборе компонентов приветствуются. Спасибо.

Рама: Surly long haul trucker 58cm 700c;
Вилка: Surly Long Haul Trucker;
Шатуны: Shimano XT M770 c большими звёздами на 44, 32 и 22 зубца;
Каретка: Hollowtech II;
Передний переключатель передач: Deore Xt FD-M770 9s;
Задний переключатель передач: Deore Xt RD-M770(M772;M760) 9s;
Кассета: Deore Xt CS-M770 9s 11-34;
Цепь: Shimano HG93 9s;
Подседельный штырь: Kalloy SP-248D, 27.2mm;
Седло: Что-то из brooks ещо точно не опредилился;
Вынос руля: Kalloy AS-009, 26.0mm
Руль: PMT(стандартный от Surly, я этому большого значения не придал)ö
Тормозные ручки-манетки: Shimano Dual Control 9 speed или Campagnolo Ergopower 9 speed (склоняюсь больше ко вторым);
Задняя втулка: Точно опредилится не могу выбриаю между Shimano XT и HOPE (Хотя вторые и немного дороговаты)
Передняя втулка: Хотелось бы динамо втулку хорошего качества - насчет Shimano есть моного противоречивых отзывов , а SON слишком дорогие.
Тормоза: Рассматриваю типа V-brake , еще с производителями определяюсь.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 11.3.13 23:27

а какой велосипед у вас сейчас, и какой вид туризма вы планируете катать?тогда будет понятнее, что же по этому поводу говорить.
но вообще подбор компонентов спорный
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 11.3.13 23:30

а какой велосипед у вас сейчас, и какой вид туризма вы планируете катать?тогда будет понятнее, что же по этому поводу говорить.
но вообще подбор компонентов спорный
Катався я б сказав на гібридних ноунеймах в недалекі поїздки.Планую для початку(літом) "Крим з платакою". Спірний вибір -> щоб ви змінили ?

Аватар користувача
Medvech
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 16.5.05 20:32
Стать: чол
Звідки: Киев (Голосеево)

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення Medvech » 11.3.13 23:43

Ну чего, по моему скромному мнению толковый набор для многотысячекилометровых заездов. Брукс прийдется разносить (или брать помягче но подороже). Тут еще в комплект багажник нужен толковый и освещение штатное под динамо. А Крым с палаткой, это надо понимать по асфальту?

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 11.3.13 23:46

Ну чего, по моему скромному мнению толковый набор для многотысячекилометровых заездов. Брукс прийдется разносить (или брать помягче но подороже). Тут еще в комплект багажник нужен толковый и освещение штатное под динамо. А Крым с палаткой, это надо понимать по асфальту?
Крим -> По "нашому асфальті" і 10-15% легкого бездоріжжя. Що скажите на рахунок тормозів типу V-break , задньої втулки і чи взагалі варто ставити передню (динамо) втулку Shimano(планується для зарядження одного загального акумулятора). На рахунок багажника , сумок та освітлення - звісно , просто для початку хотілось би велосипед зібрати.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 11.3.13 23:50

ну просто в современных условиях я не вижу смысла в динамовтулке. так же считаю дуалконтролы весьма специфическим выбором.
для асфальтов скорее всего стоило бы взять систему с большими звездами, то есть не байковскую, а туристическую с большой звездой на 48, хотя это очень индивидуально.
вибрейки вполне нормальные тормоза, если для туризма.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Medvech
* *
Повідомлень: 198
З нами з: 16.5.05 20:32
Стать: чол
Звідки: Киев (Голосеево)

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення Medvech » 12.3.13 00:01

Ну чего, по моему скромному мнению толковый набор для многотысячекилометровых заездов. Брукс прийдется разносить (или брать помягче но подороже). Тут еще в комплект багажник нужен толковый и освещение штатное под динамо. А Крым с палаткой, это надо понимать по асфальту?
Крим -> По "нашому асфальті" і 10-15% легкого бездоріжжя. Що скажите на рахунок тормозів типу V-break , задньої втулки і чи взагалі варто ставити передню (динамо) втулку Shimano(планується для зарядження одного загального акумулятора). На рахунок багажника , сумок та освітлення - звісно , просто для початку хотілось би велосипед зібрати.
Глянул еще раз,- автор уверен что он хочет именно шоссейный руль(и соответственно манетки)? Моя велотуристическая спина не позволила бы такого надругательства на протяжении многих дней да и управляемость на 10-15% легкого бездорожья может быть мягко говоря не очень. Для соответствия тру туринг стилю можно ж поставить руль "бабочка". Ну а динамо да, это если многодневные палаточные внекемпинговые(а в Европе в большинстве случаев не получится) походы предвидятся. V-brake по идее для выбранного стиля должно хватать.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 12.3.13 00:10

Глянул еще раз,- автор уверен что он хочет именно шоссейный руль(и соответственно манетки)? Моя велотуристическая спина не позволила бы такого надругательства на протяжении многих дней да и управляемость на 10-15% легкого бездорожья может быть мягко говоря не очень.
здесь как говорится на вкус и цвет. в буржйляндии есть туринги как с бараном, так и с флетбаром - дело личных предпочтений.да и советские "турист"-ы были с бараном, и норм ехалось.
я вот не уверен, что камповские манетки будут норм работать с шимановскими переклюками, так как не стыкался с кампой никогда
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 12.3.13 00:14

Глянул еще раз,- автор уверен что он хочет именно шоссейный руль(и соответственно манетки)? Моя велотуристическая спина не позволила бы такого надругательства на протяжении многих дней да и управляемость на 10-15% легкого бездорожья может быть мягко говоря не очень. Для соответствия тру туринг стилю можно ж поставить руль "бабочка". Ну а динамо да, это если многодневные палаточные внекемпинговые(а в Европе в большинстве случаев не получится) походы предвидятся. V-brake по идее для выбранного стиля должно хватать.
В принципі на бабочці не їздив , тому варто буде спробувати перед тим як замовляти руль та манетки.

Мене більше цікавить ваша думка на рахунок:
- задньої втулки Shimano XT (іншої ?);
- чи можливо нормально заряджати від динамо-втулок Shimano загальний акамулятор (не стикався з такими втулками) і наскільки вони живучі та практичні при навантаженні(передні сумки);
- на яку фірму слід звернути увагу при виборі тормозів v-brake.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 12.3.13 08:33

- на яку фірму слід звернути увагу при виборі тормозів v-brake.
спочатку треба знайти, якы з фірм досі ще випускають вібрейки. вони відмирають, і зараз в основному лишились лише дешеві тектро. шимано наче зовсім перестала випускати ві, хоча дорогі паралельки в них були дуже хороші. авід наче ще випускає свої sd7, і це дуже непогані гальма. тут треба більше виходити з того, що є доступне на ринку.
ще одне - я спочатку подумав, що ви хочете мтбшні дуалконтроли, потім глянув - шосейні. тут виникає проблема - у шосейних та мтбшних гальм різний ход троса, тому вібрейки на тих гальмівних ручках, що ви написали просто не будуть працювати. треба або мінівібрейки, або якись перехідник використовувати. я також не впевнений, що кампівські манетки будуть працювати з шиманівськими переклюками, але про це я вже писав здається
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 12.3.13 16:13

- на яку фірму слід звернути увагу при виборі тормозів v-brake.
спочатку треба знайти, якы з фірм досі ще випускають вібрейки. вони відмирають, і зараз в основному лишились лише дешеві тектро. шимано наче зовсім перестала випускати ві, хоча дорогі паралельки в них були дуже хороші. авід наче ще випускає свої sd7, і це дуже непогані гальма. тут треба більше виходити з того, що є доступне на ринку.
ще одне - я спочатку подумав, що ви хочете мтбшні дуалконтроли, потім глянув - шосейні. тут виникає проблема - у шосейних та мтбшних гальм різний ход троса, тому вібрейки на тих гальмівних ручках, що ви написали просто не будуть працювати. треба або мінівібрейки, або якись перехідник використовувати. я також не впевнений, що кампівські манетки будуть працювати з шиманівськими переклюками, але про це я вже писав здається
Дякую за відгук. Я звичайно більше схиляюсь до ві-брейків , але наскільки я розумію зараз в тренді дискові тормоза ? В інтернеті знайшов і avid sd7 , і Shimano Deore XT BR-T780 , i Shimano Deore XT BR-M770 , як я зрозумів shimano в даному випадку кращі(що ви порадите ?). На рахунок сувмісної роботи кампівських манеток та шинамовських переключателів - ви абсолютно праві , дякую за це зауваження , загулив і дійсно переконався , що вони не будуть працювати разом , єдний варіант їх роботи разом - це ставити shift mate("преобразователь хода троса"). Наскільки я зрозумів , підібрані мною дуал контроллери , що в шімано що в кампів - є шосейними , вірно(такого типу - Зображення) ? МТБ-шні - це щось на кшталт shimano deore xt dual control ? Якщо я правильно зрозумів , то мені в будь-якому випадку прийдеться ставити shift mate("преобразователь хода троса") , якщо я захочу використовувати шосейні дуал контроллери , то в такому разі я б міг і кампівські поставит. На скільки я розумію єдиним суттєвим мінусом "перехідника" є те що він помаліше реагує на переключання передач? Я все вірно зрозумів ?

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 12.3.13 16:44

я такими адаптерами не користувався, тому в цій справі лише теоретик, тому нічого не можу підсказати. і, до речі, може вам і касету і переглюк задній шосейні краще поставити?
і з гальмами теж треба той самий шифт мейт, або ж ставити мінівібрейки, бо в шосейних гальм і МТВ теж різний хід ручок, або ж брати дискову механіку для циклокросу - вона під шосейні пістолети розрахована. взагалі я б на вел такого типу ставив циклокросове обладнання - ті ж самі дублюючі ручки, думаю, в цьому випадку були б дуже зручні. але тут вже справа бюджету
повторюсь, я в цій справі лише теоретик, тому б краще відписався хтось з тих, хто в темі турингів з баранами
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 12.3.13 21:16

я такими адаптерами не користувався, тому в цій справі лише теоретик, тому нічого не можу підсказати. і, до речі, може вам і касету і переглюк задній шосейні краще поставити?
і з гальмами теж треба той самий шифт мейт, або ж ставити мінівібрейки, бо в шосейних гальм і МТВ теж різний хід ручок, або ж брати дискову механіку для циклокросу - вона під шосейні пістолети розрахована. взагалі я б на вел такого типу ставив циклокросове обладнання - ті ж самі дублюючі ручки, думаю, в цьому випадку були б дуже зручні. але тут вже справа бюджету
повторюсь, я в цій справі лише теоретик, тому б краще відписався хтось з тих, хто в темі турингів з баранами
В принципі , можливе рішення таке(мене більш-менш влаштовує): ставити ві-брейки (avid sd7 , Shimano Deore XT BR-T780 , Shimano Deore XT BR-M770 які порекомендуєте ?) , ручки дуал контроллери Shimano Ultegra TDI або Sora (або щось з тої кагорти) і відповідно два перехідники на передні і задні гальма , виглядає це приблизно так:Зображення. Найшов ревю буржуївське(bicycletouringpro) про комплектацію surly lht з групою Shimano XT ручками Ultegra і перехідниками , вроді пишуть що все ок. Що ви думаєте на рахунок цього всього , та які ві-брейки порекомендуєте ? Хотілось би звичайно почути людей які ставили вже дуал контроллери з вібрейком (про перехідник). Дякую за увагу.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 13.3.13 00:05

я на них не їздив, тому не порекомендую нічого. ну крім того, що всі вони досить добрі і має їх вистачити за очі
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 13.3.13 00:35

я на них не їздив, тому не порекомендую нічого. ну крім того, що всі вони досить добрі і має їх вистачити за очі
Ясно , дякую. А що ви скажете на комплект в загальному , що на вашу тут би пасувало краще (сильно не змінюючи цінової політики).

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 13.3.13 00:47

ну якщо не відходити від основної концепції... то я б поставив шосейну касету й задню перекидку і турингову(48-36-26) систему.
гальма мабудь дискові ВВ7 тільки циклокросові - щоб не паритись з перехідниками, а напряму.
взагалі я не бачу особливого сенсу в обладнанні такого класу на турингу - я б брав дешевше щось, лх-деор.
колеса також на втулках деор чи лх-слх.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення Gornostai » 13.3.13 07:55

виглядає це приблизно так:Зображення. Найшов ревю буржуївське(bicycletouringpro) про комплектацію surly lht з групою Shimano XT ручками Ultegra і перехідниками , вроді пишуть що все ок. Що ви думаєте на рахунок цього всього , та які ві-брейки порекомендуєте ? Хотілось би звичайно почути людей які ставили вже дуал контроллери з вібрейком (про перехідник). Дякую за увагу.
Наверно отвечу я у меня есть и циклокросс с комбинацией шоссе-дуалы + вибряки и туринг с бараном.
Дуалы стоят как раз через такой переходник , как на картинке, работают хорошо.Их (переходники) придется ставить самому, в мастерских о них представления не имеют. В придачу к этому стоят МТБ перекидки, тоже работает нормально. Дуалы - 105ка, на 10 ск, перекидки - 3х9.

По моему турингу - руль баран (Сальса - лесопилка), стоят только тормозные ручки и дисковая механика (ВВ7). Манетки - шимановские переклюки для разделочных велосипедов, стоят в торце руля. В принципе удобно, но чревато поломкой при падении. Пока два года все ОК.

Вибряки шимано ХТ - очень неплохие.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 17.3.13 02:40

виглядає це приблизно так:Зображення. Найшов ревю буржуївське(bicycletouringpro) про комплектацію surly lht з групою Shimano XT ручками Ultegra і перехідниками , вроді пишуть що все ок. Що ви думаєте на рахунок цього всього , та які ві-брейки порекомендуєте ? Хотілось би звичайно почути людей які ставили вже дуал контроллери з вібрейком (про перехідник). Дякую за увагу.
Наверно отвечу я у меня есть и циклокросс с комбинацией шоссе-дуалы + вибряки и туринг с бараном.
Дуалы стоят как раз через такой переходник , как на картинке, работают хорошо.Их (переходники) придется ставить самому, в мастерских о них представления не имеют. В придачу к этому стоят МТБ перекидки, тоже работает нормально. Дуалы - 105ка, на 10 ск, перекидки - 3х9.

По моему турингу - руль баран (Сальса - лесопилка), стоят только тормозные ручки и дисковая механика (ВВ7). Манетки - шимановские переклюки для разделочных велосипедов, стоят в торце руля. В принципе удобно, но чревато поломкой при падении. Пока два года все ОК.

Вибряки шимано ХТ - очень неплохие.
Дякую за пост. Хотів запитати , який у вас передній перемикач , маю сумніви чи буде працювати передній перемикач ХТ з дуал контроллерами ? Також роздумую на рахунок дискових тормозів avid BB7 , як я розумію , якщо використовувати їх і дуал контроллери , то перехідників ніяких не треба , вірно ? Я скажимо так "не в темі" , для дискових тормозів потрібні спеціальні втулки ? І що ви скажете на рахунок думки Mad_camel'a про обладнання меньшого класу ніж ХТ наприклад ЛХ , деор , тобто чи варто на вашу думку обладнувати туринг системою ХТ ? Наскільки я зрозумів , якщо брати дуали , то проблеми можуть виникнути з передній перемикачем , та тим що прийдеться ставити шіфтмейт (перемінювач ходу тросу) на тормоза та задній перемикач , я все правильно зрозумів ? Дякую.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення Gornostai » 17.3.13 06:49

Дякую за пост. Хотів запитати , який у вас передній перемикач , маю сумніви чи буде працювати передній перемикач ХТ з дуал контроллерами ? Також роздумую на рахунок дискових тормозів avid BB7 , як я розумію , якщо використовувати їх і дуал контроллери , то перехідників ніяких не треба , вірно ? Я скажимо так "не в темі" , для дискових тормозів потрібні спеціальні втулки ? І що ви скажете на рахунок думки Mad_camel'a про обладнання меньшого класу ніж ХТ наприклад ЛХ , деор , тобто чи варто на вашу думку обладнувати туринг системою ХТ ? Наскільки я зрозумів , якщо брати дуали , то проблеми можуть виникнути з передній перемикачем , та тим що прийдеться ставити шіфтмейт (перемінювач ходу тросу) на тормоза та задній перемикач , я все правильно зрозумів ? Дякую.
- МТБ передний переклюк нормально работает с шоссе пистолетами
- ВВ7 у меня работают с отдельными ручками - Cane Creek, с обычными шоссе работать не будет, тад другой ход
- для "дисков" нужны другие втулки
- для туринга можно оборудование проще, хватит ЛХ с головой, деора тоже
- с передним переклюком проблем не бу, см пункт 1, шифмейт нужен для ТОРМОЗОВ, а не для переклюков.

ЗЫ: Скажи плиз, а ты раму уже купил или мы только теоретизиируем по твооей мечте?
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення MaD_CameL » 17.3.13 07:41

у ВВ7 есть специальная версия для шоссе и циклокросса BB7 road. речь шла именно о ней.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення Gornostai » 17.3.13 07:58

у ВВ7 есть специальная версия для шоссе и циклокросса BB7 road. речь шла именно о ней.
понятно.
пока не встречал в реале))
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

lessness
*
Повідомлень: 10
З нами з: 4.3.13 21:08
Стать: чол

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення lessness » 17.3.13 14:04

Дякую за пост. Хотів запитати , який у вас передній перемикач , маю сумніви чи буде працювати передній перемикач ХТ з дуал контроллерами ? Також роздумую на рахунок дискових тормозів avid BB7 , як я розумію , якщо використовувати їх і дуал контроллери , то перехідників ніяких не треба , вірно ? Я скажимо так "не в темі" , для дискових тормозів потрібні спеціальні втулки ? І що ви скажете на рахунок думки Mad_camel'a про обладнання меньшого класу ніж ХТ наприклад ЛХ , деор , тобто чи варто на вашу думку обладнувати туринг системою ХТ ? Наскільки я зрозумів , якщо брати дуали , то проблеми можуть виникнути з передній перемикачем , та тим що прийдеться ставити шіфтмейт (перемінювач ходу тросу) на тормоза та задній перемикач , я все правильно зрозумів ? Дякую.
- МТБ передний переклюк нормально работает с шоссе пистолетами
- ВВ7 у меня работают с отдельными ручками - Cane Creek, с обычными шоссе работать не будет, тад другой ход
- для "дисков" нужны другие втулки
- для туринга можно оборудование проще, хватит ЛХ с головой, деора тоже
- с передним переклюком проблем не бу, см пункт 1, шифмейт нужен для ТОРМОЗОВ, а не для переклюков.

ЗЫ: Скажи плиз, а ты раму уже купил или мы только теоретизиируем по твооей мечте?
Рама їде зі штатів. Дякую за відповідь.

Аватар користувача
dlysdlys
* * *
Повідомлень: 209
З нами з: 5.10.10 09:15
Стать: чол
Звідки: Макеевка

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення dlysdlys » 18.3.13 15:41

Для мтб калиперов есть тоже свой шифтмэйт если шо.

Зображення

Он у меня стоит в комплекте с ББ5 роад впереди, про всяк выпадок.
Тише едешь - дальше будешь от того места куда едешь.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення Gornostai » 18.3.13 15:56

Для мтб калиперов есть тоже свой шифтмэйт если шо.

Он у меня стоит в комплекте с ББ5 роад впереди, про всяк выпадок.
ниппонял, у тебя роад ББ5 на мтб? с МТБ ручками?
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
dlysdlys
* * *
Повідомлень: 209
З нами з: 5.10.10 09:15
Стать: чол
Звідки: Макеевка

Re: Собираем туристический велосипед на базе Surly.

Повідомлення dlysdlys » 18.3.13 17:38

Не, у меня ББ5 роад с шоссейными моноблоками Санрейс. Впереди. Сзади мини ви-брейк со стандартным тревел-агентом. А тот тревел, шо на моей картинке позволяет совмещать мтбшный калипер с шоссейными ручками. Я его купил на Ибее вместе тревелом под ви, так.. до кучи, ну и влепил его в общую схему, подумав шо хуже не будет. Хуже не стало.
Тише едешь - дальше будешь от того места куда едешь.


Повернутись до “Велосипеди та Рами”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей