14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

для справжнiх фанатiв !
Аватар користувача
Provocator
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 13.4.14 13:46
Стать: чол
Звідки: Київ, Ірпінь

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Provocator » 14.5.16 19:04

Двоє рандонерів досягли КП5. До фінішу близько 70 км. За 2,5-3 години чекаємо на фініші.

Dok
*
Повідомлень: 46
З нами з: 25.6.10 18:25
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Dok » 14.5.16 19:41

Двоє рандонерів досягли КП5. До фінішу близько 70 км. За 2,5-3 години чекаємо на фініші.
Тримаю кулаки за Юрка Лобко з Вінниці! :good:

Аватар користувача
Provocator
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 13.4.14 13:46
Стать: чол
Звідки: Київ, Ірпінь

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Provocator » 14.5.16 22:49

О 22:55 фінішували перші п'ять рандонерів:
- Armen Mosesian
- Sergey Ostryanko
- Andrey Ivaschenko
- Lobko Yuriy
- Yurchenko Stanislav
З чим їх і вітаємо.

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Fobio » 15.5.16 00:13

Просто звери! Бачив лично! Даже страшно було близко пидходыть.)

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 15.5.16 01:37

Це є солодка перемога над собою, відстанню, ніччю і дощем.
Колеги, друзі, Сергій, Андрію, Юрій, Стас, я ніколи не забуду вашоі компаніі.
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
Provocator
* *
Повідомлень: 65
З нами з: 13.4.14 13:46
Стать: чол
Звідки: Київ, Ірпінь

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Provocator » 15.5.16 06:21

О 5:54 закрито фініш BRM400 "Лівобережний". Зареєстровано 36 учасників, стартувало 24. Доїхало 9 учасників, зійшло 15.

Неймовірно важкий бревет, який увійде в історію українського рандонерства. 80% часу дощ, нічний холод, вітер і традиційно погані дороги - пекло, що пройшли наші рандонери. Знімаємо капелюха перед тими, хто знайшов у собі сили і доїхав до кінця. І... цей... чекаємо вас на BRM600. #crazy_pilot

https://drive.google.com/open?id=1yjWOp ... ViV2vcKnhM

Аватар користувача
VeloPingvin
* * *
Повідомлень: 454
З нами з: 10.4.14 16:36
Стать: жін
Звідки: Київ, Дорогожичі

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення VeloPingvin » 15.5.16 06:46

Вітаю усіх мужній, сміливих і сильних, хто фінішував.
У вас сталеві... сідниці.
Відпочинку вам солодкого!
2014 - 4.133 км
2015 - 7.209 км
2016 - 10.725 км
2017 - 7.532 км

Аватар користувача
AndySouth
*
Повідомлень: 24
З нами з: 8.8.15 19:25
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення AndySouth » 15.5.16 09:40

Ну в общем было не просто.
ОК, я согласен что 150км Харьковской это скучно - но блин согласитесь что не очень весело ловить ямы под водой когда их просто не видно :)
У меня возникла по этому поводу мысль - желая создать что-то похожее на "Рассвет на перевале" Денис нашел только ямы вместо гор LOL :)
Но более всего порадовали на финише - очень достойная встреча и кормежка - огромное спасибо!

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Miker » 15.5.16 09:45

Ну в общем было не просто.
ОК, я согласен что 150км Харьковской это скучно - но блин согласитесь что не очень весело ловить ямы под водой когда их просто не видно :)
У меня возникла по этому поводу мысль - желая создать что-то похожее на "Рассвет на перевале" Денис нашел только ямы вместо гор LOL :)
Но более всего порадовали на финише - очень достойная встреча и кормежка - огромное спасибо!
С горами на Киевщине не сложилось, только ямки )
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
margi_ua
*
Повідомлень: 42
З нами з: 22.6.13 09:37
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення margi_ua » 15.5.16 10:23

За что Учитель!!!)
Зображення
(сорри, но на адекватный отчет я пока не способен)

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Miker » 15.5.16 10:57

За что Учитель!!!)

(сорри, но на адекватный отчет я пока не способен)
Ом!
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.

Аватар користувача
Андрей Тимофеев
* *
Повідомлень: 192
З нами з: 2.9.11 20:31
Skype: timateo1979
Стать: чол
Звідки: г.Киев

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Андрей Тимофеев » 15.5.16 11:52

Это был реально тяжелый бревет!!!. Постоянный дождь,разбитая дорога, ямы под лужами, холод!
Я пару км не доехал до 4кп в Яготине, остановились возле магазина перекусить, все вроде было нормально и дух боевой, но в один момент я почуствовал, что меня начало трусить от холода, потемнело в глазах и мне стало реально плохо!!!
ОГРОМНОЕ СПАСИБО моему попутчику "margi_ua"Ярославу, что помог мне прийти в чувства и помог организовать мою эвакуацию. Низкий тебе поклон, Ярослав!!! И спасибо Богу, что это случилось не в забытом людьми селе, а в Яготине, где есть две службы такси...
Не вкладывай свою жизнь в то, что может забрать смерть...!!!

Жизнь цепь, а мелочи в ней звенья, нельзя звену не придавать значения.

Zelgadis
*
Повідомлень: 42
З нами з: 28.9.10 23:06
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Zelgadis » 15.5.16 12:17

Парни, все кто доехал и недоехал - просто звери и победили себя!
Сам сегодня с 6ти утра проехал 130 по переменчивой погоде, два раз под дождем мок, но хоть асфальт был хорошим - думал много о вас вчера, когда и погода была много хуже и покрытие хуже некуда. В общем, все молодцы, горжусь, что со многими уже знаком!

Uterr
* *
Повідомлень: 73
З нами з: 2.9.11 21:32
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Uterr » 15.5.16 18:41

было ржачно, всем спасибо, я не доехал самый первый :D

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Fobio » 16.5.16 07:31

Герои делятся жизненным опытом и рассказывают о подвигах ))
phpBB [media]

Аватар користувача
margi_ua
*
Повідомлень: 42
З нами з: 22.6.13 09:37
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення margi_ua » 16.5.16 08:08

Дивлячись на прогноз погоди, почав ліпити багажник бомж-стиль. Думав пластикові бутлі захистять речі від води... Аха ЩАЗ... Але це було пізніше)
Переплутав на годину час старту, розбудив Uterr`а не давши йому спати взагалі (
Поїхали, дощ періщить зливою, по дорозі - одна вода.

Зустріч, скажу чесно, я думав що якщо на старті буде 3-4 упоротих то й це дивно, тому був здивований тим що туди таки доплило стільки народу. Мотоциклісту з мотохелпу думаю також "весело" все це було). Зустріч порадувала.

Старт
Більше всього порадувало ігнорування велодоріжки і лівий поворот під супроводом поліції) Веселі історії, жіночка що побажала нам удачі. Слова і фрази про нашу упоротість які я нажаль позабував (понагадуйте що там звучало?).
Їдемо, пристроївся поряд з Вчителем, оскільки він завжди щось цікаве розповідає, намагався пересказувати далі по колоні оскільки через дощ нічого не чутно... Ями... Ями... Ями... Та що нам ті ями, в колесах по 8 атмосфер...

Бімба в моєму виконанні.
І тут я епічно пропускаю добрячу яму і з усього розмаху влітаю в неї заднім колесом... Всі мої "захищені від води" речі, радісно вистрілюють в гору, зносячи кришки тих пляшок-коробок, і радісно розсипаються по дорозі під колеса усім. Я ж фонтануючи герметиком з розбитого колеса коє як зходжу на узбіччя. Мені допомогти зупиняється Uterr. Збираю з калюж свої "водозахищені" припаси, повземо на закриту заправку (там трохи світла). На цей феєрверк виходить охоронець заправки, він добрячи прифігів від збоченців що проїхали мимо по дощу, питає скільки й куди їхати...

400кілометрів!!!!???? СКІЛЬКИ!!!!????

Добрячий зміїний укус (1см прорізи в камері), в покришці також "перфорація" (maxxis detonator! я люблю тебе!!! (спалю! закопаю! втоплю в вигрібній ямі сільського туалету)), скільки вже ці покришки від мене зазнали, скільки разів я їх клеїв, шив, латав...
Міняю камеру, клеїти сантиметрові дірки під зливою шансів немає. Стараюсь не думати про дірки в покришці через які лізе камера...
Збираюсь зходити з дистанції оскільки розумію що народ вже не наздогнати, Uterr допомагаючи мені зовсім замерз і був змушений повернутися до Києва. А я чомусь врубую тяжкий рок в вуха і пру вперед.
Заліт в яму не пройшов даром, колесо видає підсрачники сідлом при кожному оберті, обід гнутий десь до сантиметра овал, в бік петляє взагалі страшно, булиб вібрейки то вже нікуди б я не поїхав, один з бортів обода загнутий в середину... Підтягую спиці коє-як що б не бовталися. Впевненості що зможу "на цьому" доїхати немає. Їду.

Через якийсь час наздоганяю групу (Malyuga Olesya, Kovalchuk Viacheslav). Там здаєтья також вже хтось пробився що й дало мені змогу їх наздогнати. Їдемо, пробої, ями в воді, нічого не зрозуміти, кожна калюжка - провалля до самого пекла де чатуюсь чорти з вилами що б проштрикнути колеса. Падіння, спроба хоч щось зробити за допомогою рештків аптечки (надіюсь там все добре).
Spoiler
Show
Зображення
Зображення
Народ вимотаний, морально давить необхідність зїджати з гарного асвальту (він іноді був) в корчі та ями. За Козельцем група починає сипатись, їду вперед думаючи що там кілька шосерів що йдуть в відрив - але там нікого не має. Розумію що згубив усіх, але спинитись і чекати не можу бо замерз як бобік, в таку погоду я можу жити лише шевелячись.
Spoiler
Show
Зображення
Самому їхати не дуже, була б погода - милувався краєвидами, а так голову від асвальту не піднімеш. Бачу Tymofieiev Andrii, далі їдемо разом. Можна побалакати, безпечніше (автівки далеко не всі адекватні були), простіше з покупками.
Епічно веселю його фонтаном герметика вже з переднього колеса, чи то на щось наїхав (точно не зміїний), чи то розповзлася якась моя стара латка на покришці, але міліметрів 6 дірка по центру, і явно перебитий корд (втрата форми), встигаю перевернути колесо діркою вниз... затягує... підкачую, їдемо далі, знову фонтан з тої ж дірки, знову затягує, дуже не хочеться бортируватись і клеїтись, все мокре. Дощ. Їду молюся що б покришка витримала і далі не розлізлася.
Spoiler
Show
Зображення
Після КП2, пам’ятаючи настанови Вчителя, шукаємо де б поїсти, купляю бургер в кіоску, відкриваю пакет з ним, нюхаю, "бургер" летить в сміття. Кафешки закриті, знаходимо якийсь дикий оверпрайс з незрозумілим меню. Я нервуюся бо в мене відчуття що зараз мене тупо викинуть з цієї кафешки, (мокрий, брудний, навколо розтікається калюжа де б не зупинився). Замовляємо піцу. 10 хвилин очікування але нас вже трусить від холоду (хоча в приміщенні ніби й тепло, мокрий одяг лише холодить).
Дощ ніби трішки зтих (не надовго), одягаю на мокрі велотруси спортивні штани, стає трохи тепліше (не надовго, вони промокають і перетворюються на важку холодну тряпку).
З телефонної інфи дізнаємося що майже всі позходили з маршруту на електрички, це гнітить.
Spoiler
Show
Зображення
Перед Ічнею всаджую в задн’є колесо шматочок скла, підкачуюсь, їду з ним, колесо булькає по калюжах, камера без герметика ( Всі запаски вже пробиті...
В Ічні залишаюсь ремонтуватись (близько години). Надіявся що мене хтось наздожене, але на КП нікого не бачу за цей час. Переднє колесо з жахливим пробоєм - не чіпаю. Боюся.
Намагаюсь наздогнати Андрія... Але щось не дужє котиться, по паршивому асвальті як не намагаюсь вкручувати 20км годину максимум, намагаюсь розрахувати скільки часу може бути потрібно на те що б наздогнати...
Spoiler
Show
Зображення
Прилуки, з дуру пропускаю кіоск на в’їзді, в центрі все закрито, або магазини в які треба заходити, вел кидати в цьому славному місті ну дуже не хочу. Знаходжу лише пончиковий кіоск. Продавець радісно повідомляє що в нього кінець робочого дня і лишилось лише 3 (ТРИ) маленьких пончики, жеру їх, кіоск закривається... По переду дощ, депресивні пейзажі, бетонки(?) з ямами, вимерші села без магазинів.
Рятуюся музикою, їду, їду, їду, їду, довго їду, починаю думати що розминулись десь в прилуках ітд, намагаюсь дзвонити - телефон вимкнено. Запитую у зустрічних людей (іноді там можна побачити людей), дехто згадує що хтось їхав попереду. Їду. Ще запитую, ttl цього пінгу стає коротшим, їду... Нарешті наздоганяю Андрія.
Spoiler
Show
Зображення
Темніє, розраховуємо та будуємо стратегію доїзду, де поїсти, де як їхати, ну не може ж бути такого що ці ями до самого Києва?!

Доповзаємо до Яготина, зупиняємось біля "Скорпіона", магазинчик з кафешкою. Обстановка не дуже - там якась гоп-компанія щось святкує, продавщиці знервовані (докладуються комусь по телефону скільки пляшок пива з горілкою заправлено в ту компанію). Знадвору сидить хтось битий, то тихо жаліється на долю омежу, то оре матюки на всю округу в нападах праведного гніву + подробиці що зробить з супостатами.
Жеремо якісь сосиски на які було вказано як "безпечні". І тут Андрію стає недобре. До такої ситуації я зовсім не готовий, ніч, навколо лише п’янь, незнайоме невелике місто... П’янь ще й починає активно цікавитись велами ітд... Добре що Андрія не відрубило, бо я був зовсім розгублений. На місці знаходятья таксисти що приганяють машину що згодна завезти до Києва. Ціни зрозуміло "евакуаційні"...

Дивлюсь на годинник, шанси доїхати в ліміт часу ще є. Мене проважає вся та місцева п’янь та продавщиці Скорпіону (Спасибі їм за ліки). Ледь не завтичую відправити смс з КП. Викиду адреналіну через цю всю ситуацію вистачає години на 2, далі аудіодопінг тяжким роком, якоюсь японською попсою та українською патріотикою. Радують зграї собак що охороняюсь залізничні переїзди (я там зтишувався до 0, боявся що луснуть покришки).
Spoiler
Show
Зображення
Частина акумуляторів після купання в калюжі - здохли, ті що живі економлю (доки немає машин), їду по ямах на ледь жевріючому ліхтарику...

В Борисполі побачив Frolkin Oleksii та Litinskij Dimitrij, бориспільську трасу докочуюсь з Дмитром, ледь не врізаюсь в нього, оскільки у наших велів дуже різний накат, а постійно педалити вже не виходить і ми йдемо ривками.
Spoiler
Show
Зображення
Фініш дуже порадував, там було ЖРАТ. Там зустріли, я на той момент вже дуже сильно глючив. Наприклад ледь не стрибнув десь у вітрину коли зашевелився спальний мішок, до моменту шевеління я наявності Юрія(?) що спав там просто не усвідомлював.

Встиг ще доповзти велом додому, стрибнути в душ, а от на роботу довелося вже на метро їхати (

Дякую:
За налісники на фініші, вони чудові)
За фініш і їжу взагалі.
Всім хто приїхав на старт (і не важливо скільки вдалося проїхати) доїхати по такому на старт - це вже щось з чимось.
Погоді за відсутність вітру (ну майже).
Андрію - за найбільшу пройдену разом дистанцію, самому їхати ну дуже-дуже депресивно.
Uterr, що довіз мене на старт, "заправив" їжою в дорогу. Ну і запросив до себе коли я приперся на годину раніше...
Це була цікава пригода.


Я думав що 400 це як 300 але по лівому березі (і відповідно без "Дніпровських Круч"), а це як ями, ями, ями, ями, ями, прірва без дна.

http://176.36.5.212/2016-05-14.zip - кілька телефоносвітлин жахливої якості, якось фоткати не дуже хотілось.

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 16.5.16 09:58

Герои делятся жизненным опытом и рассказывают о подвигах ))
Ггг, як я по отцю-засновнику пройшовся напалмом критики :)
Ні, 600км вже точно приточно їхатиму із Деном...
а може й ні. Як карта ляже.
Поправив собі підпис. Подивіться. ггг :)
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Fobio » 16.5.16 10:09

Ага, то тебе тепер учитель и не визьме до себе в группу суперматрасеров. Ты ж отрекся от святых истин матраса и прымкнув к лосям-отшельникам. Назад пути нет... )

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 16.5.16 10:12

Дивлячись на прогноз погоди, почав ліпити багажник бомж-стиль....
Прочитав цей звіт з болю, холоду, страждань і води. Герой. За таких обставин я мабуть декілька разів передумав би їхати...
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 16.5.16 10:35

Ага, то тебе тепер учитель и не визьме до себе в группу суперматрасеров. Ты ж отрекся от святых истин матраса и прымкнув к лосям-отшельникам. Назад пути нет... )
Ну вопервых я покаюсь. Покаянее ценнее невинности. Ибо сказано Дисмасу, распятому по деснице Христовой, что покаявшись тотчас же спасется.

Вовторых, я не хотел ехать с лосями, а ехал поначалу исправно и примерно с Отцом-Основателем. В какой момент он отвалился - я хз. Всё было как в тумане. Больше того, что бы Учитель имел возможность меня добрать, я даже сверзся через руль перед Нежином и в такой картинной позе, лежа на переезде, решил его подождать. Но замерз и постепенно, понял, что негоже Учителю лосить. За эту свою дерзость я был назазан 150км одиночной езды.

Ну и в третих. Я не по своей воле примкнул к упоротым лосям. Я даже отбивался, и это задокументировано на видео. Но взрослые мальчики постоянно попадались мне по дороге. То проколятся, то матрасят. И в конце концов они сказали мне, что если я с ними не поеду кататься, они мне накостыляют и поламают велик. Пришлось ехать с ними, теряя сознание от неимоверных усилий. Я так старался, что даже банку из-под редбула потерял, вместо того, что бы чинно-благородно выбросить её в мусорник. Теперь мне стыдно, что я намусорил и я испытываю угрызения совести. Эта банка кажется ещё кому то сзади в колесо попала. За это сори.

Учитывая три вышеперечисленных пункта, на которых я строю свою апологию, принимая во внимание воздействие дезориентирующих обстоятельств в виде дождя и ям, а так же помня о мудрости и всепрощении, свойственных нашему Учителю, имею слабую надежду на прощение. Во искупление тяжкой вины, могу себе в памперс скипидаром брызнуть.
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Fobio » 16.5.16 10:38

Хорош! Я б простил )

Аватар користувача
Armen
* * *
Повідомлень: 475
З нами з: 25.5.10 08:31
Skype: armen_mosesyan
Стать: чол
Звідки: Вышгород.

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Armen » 16.5.16 11:21

Хорош! Я б простил )
На всё воля божья. :)
Боги допомагають упоротим!

Аватар користувача
Zlu
* * * *
Повідомлень: 986
З нами з: 17.4.14 11:11
Стать: чол
Звідки: Дорогожичи

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Zlu » 16.5.16 12:13

margi_ua, дякую за звіт. Читається як триллер, дух перехоплює.
Ми за вас вболівали із затишної квартири. В таку погоду б не висунудись (я слідкував до третьої, що там за вікном). Пролїхати це - це дуже сильно.
Проявлением наибольшего милосердия в нашем мире является, на мой взгляд, неспособность человеческого разума связать воедино всё, что этот мир в себя включает. (с) ГФЛ
2014: 5499
2015: 9235
2016: 9064
2017: 7533
2018: 6919
2019: 5460
2020: 2508

haeton
*
Повідомлень: 7
З нами з: 8.5.16 21:58
Стать: чол

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення haeton » 16.5.16 13:19

Как человек, который первый раз в жизни поехал бревет решил написать свои впечатления...

Как я представлял себе бревет 400км?...Хм…ну я расчитывал хотя бы на то что по пути будут нормальные заправки :lol:

Ехали на бревет вдвоем с другом, оба-первый раз. К постоянному дождю были готовы на троечку с минусом, но все равно поехали и в принципе дождь помехой для нас не стал.
Планировали сразу цепляться за группу лидеров и с ними ехать до конца, но по воле случая, вынуждены были остановиться, закрепить отпавший подседельный мешок с вещами. После чего добрали группу человек из 10 и решили уже остаться с ней. За этим в группе последовала серия неудач: 1й прокол и сход с дистанции, 2й прокол, падение шоссера в яму с водой, разбитая губа…

Сейчас по факту понимаю, что это было тактической ошибкой и нужно было ехать сразу дальше, не останавливаясь, потому как большая группа - это езда «по последнему». Но во всем есть плюсы - познакомились с классными позитивными ребятами, приятно прокатились вместе.

Прилично просев по времени, где-то на 80км из всей группы нас осталось четверо. На 111км остановились перекусить, там же поняли, что наши попутчики планируют в Нежине поворачивать домой. Мы думали, что у ребят нет трека и поэтому планировали ехать с ними до Нежина, но узнав чуть позже, что трек у них все же есть, ускорились и поехали сами.

Хотели поднажать, что бы вписаться во время. И до Ични все шло хорошо, даже до Прилук все было не плохо, 1 раз пробились, держали хорошую скорость, по расчету укладывались во время с запасом…

И тут привет дорога Прилуки – Яготын :D Едем по какой то бездне, без людей, без фонарей, дорога вроде бы есть, но дороги нет, потемнело, в свете фонаря ямы в вперемешку с латками - не понятно, можно ехать или готовиться к погружению. Как результат мой напарник словил яму и феерично перелетев через руль разложился на двух рядом находящихся ямах. Слава Богу, колесо целое, сорвало ексцентрик, слетел лимит перекидки, чиним, выставляем- едем дальше. Едем аж 5км\час, начинаем замерзать, а это говнецо все не заканчивается и не заканчивается.

За 50км до Яготына, при виде очередного поля с разбомбленной дорогой делаем сложнейший математический расчет: 50км \ 5 (км\час) = 10 (часов езды до Яготына) :dash2: и начинаем планировать евакуацию. Звоним друзьям, они говорят: «Приедем вас заберем с Киева, вы только до Яготына доедьте»=)) Переглянулись, улыбнулись, посмотрели на себя промокших, в хлам замерзших, от такой езды и поехали назад искать где бы подождать друзей.
Людей нет, спросить некого, свет горит в одном доме на 2км, достучаться нереально. Ехать, что в Прилуки, что в Яготын реально долго по этому аду, и тут мы уже слегка напряглись морально, но Бог послал нам невероятный хелп.
Остановились по нужде, стоим справляемся и тут просто из неоткуда выезжает мужик на Каддике, останавливается, мы спрашиваем не подвезет ли он нас в Яготын. Оказалось что мы остановились прямо возле дома его деда, а он приехал ему какие то вещи привез, отъехали бы мы метров 200 уже бы его не встретили.
В итоге, в Яготын он ехать отказался напрочь, сказал что дорога туда просто ужасная, и он подвезет нас в Прилуки на заправку WOG. Мы не возражали) Там дождались друзей, и эвакуировались в Киев. Вот так, на 257км, для нас закончился первый бревет.

Впечатления от бревета двоякие. С одной стороны это был прикольный опыт, и приключение, а с другой стороны, мы не смогли доехать бревет из-за непроезжаемого участка дороги, на сталюке, на 32й резине! WTF? Зачем такой маршрут непонятно. Бревет расчитан на 27 часов, и этот участок дороги ( больше 70км) полюбому попадает на темное время суток, если рандоннеры не тулили всю дорогу 30. Если бы мы заехали туда всей группой изначальной в 10 человек, у нас бы наверное камер не хватило, что бы доехать))

P.S Всем доехавшим респект и уважуха!
P.S.S Есть пара фоток, прикреплю позже.

Аватар користувача
Fobio
* *
Повідомлень: 158
З нами з: 29.3.15 14:53
Skype: bogdan.stasjuk
Стать: чол
Звідки: Киiв

Re: 14.05.2016 BRM400 «Лівобережний»

Повідомлення Fobio » 16.5.16 14:23

Складно в Украини знайты мальовнычи дорогы без трафику и без ям. А йиздыты по всяким "жытомыркам" - печаль. Тому й доводыться уповать на проведение о объезжать ямы )


Повернутись до “"Веломарафони на 200, 300, 400, 600, 1200+ км"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей