методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

для справжнiх фанатiв !
Аватар користувача
Бендер З. Родрігез
*
Повідомлень: 46
З нами з: 20.10.12 18:00
Skype: oleggoroshenko
Стать: чол
Звідки: Волинь

методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

Повідомлення Бендер З. Родрігез » 1.1.13 16:54

Власне бревет притягує.
Притягує можливістю позмагатися із собою і виявити хто тут хто і почьом в Адєсє рубероїд.
Я якось по життю більш люблю командні види спорту ніж бої сам на сам, тож не будучи супервелосипедистом і не маючи на меті ним стати таки хочу проїхати цього літа бревет. Ну для початку км зо 200 а там як карта ляже.

Вперше про такого звіра як бревет і кілька порад по підготовці до нього я прочитав на нашому рідному рівненському форумі рівело.
Суть поради по підготовці вкладається у "їздити частіше ніж просто на вихідних і буде вам щастя у вигляді адекватної фізухи".
отже, чи так це?

По велу - в мене 26" бюджетний Трек. Чи так критично їхати на шосері та гібриді чи більш гладка ґума дозволить на щось розраховувати і з таким "конем".

Ну і по їжі. Як лікар який колись навіть склав іспит із нормальної фізіології я розумію що треба їсти вуглеводи і помірно пити підсолену воду (на дистанції). Як одо практичних порад?

Дякую :Rose:
З вовками в степах, з птахами в небесах
Зі співом стріл у далеких боях!

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

Повідомлення Nowl » 2.1.13 12:52

Я якось по життю більш люблю командні види спорту ніж бої сам на сам, тож не будучи супервелосипедистом і не маючи на меті ним стати таки хочу проїхати цього літа бревет. Ну для початку км зо 200 а там як карта ляже.

Вперше про такого звіра як бревет і кілька порад по підготовці до нього я прочитав на нашому рідному рівненському форумі рівело.
Суть поради по підготовці вкладається у "їздити частіше ніж просто на вихідних і буде вам щастя у вигляді адекватної фізухи".
отже, чи так це?

По велу - в мене 26" бюджетний Трек. Чи так критично їхати на шосері та гібриді чи більш гладка ґума дозволить на щось розраховувати і з таким "конем".

Ну і по їжі. Як лікар який колись навіть склав іспит із нормальної фізіології я розумію що треба їсти вуглеводи і помірно пити підсолену воду (на дистанції). Як одо практичних порад?
Привіт,я не спец по бреветах, а точніше сказати, то повний ламер, але мені здається, на рівело все правильно написано. В минулому році захотіла проїхати 200 км, поїхала і проїхала. До того більше 150 не іздила. Накат був десь під 4 т.к. з початку року у той час, вихідні + потрошку вранці декілька разів на тиждень. Все як тобі написали. :)
Про 300 і больше не знаю, то нехай досвідчені люди напишуть.

Щодо мтб. Звичайно то не асфальтовий велосипед (що ж всі купляють ті мтб для асфальту :duma: ), але як захочеш, то проїдеш, багато народу 200 їздить на мтб, як мені здалося. Було б трохи фізухи та натхнення, а часу дається достатньо.
З моїх спостережень - їхали разом з хлопцем на мтб, я була на шосері, то здалося, що на мтб він більше енергії тратив а ніж я, стало помітно километрів через 80-100 і далі все більше й більше. В результаті більше втомилася підтримувати і заохочувати, аніж їхати. Під кінець все ж таки загубився :eek: .

Постав собі гуму типу таких конті спорт контакт, і накачай нормально, воно мабуть веселіше буде.
Зображення
http://www.conti-tyres.co.uk/conticycle ... tact.shtml

Їжа була - печиво-снікерси-банани, пиття - звичайна вода, + пару раз на зупинках кока-кола, квас. На такий маленький бревет - нічого космічного.
Так що на мій погляд просто катайся потроху, а там навесні чи влітку (тільки не в самісіньку спеку) попробуй 200, такий, щоб не сильно великий набір висоти. А далі будеш дивитися.

PS - але ж це взагалі не командна розвага, ті бревети :duma: .
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
Бендер З. Родрігез
*
Повідомлень: 46
З нами з: 20.10.12 18:00
Skype: oleggoroshenko
Стать: чол
Звідки: Волинь

Re: методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

Повідомлення Бендер З. Родрігез » 2.1.13 15:51

Щодо мтб. Звичайно то не асфальтовий велосипед (що ж всі купляють ті мтб для асфальту :duma: ), але як захочеш, то проїдеш, багато народу 200 їздить на мтб, як мені здалося. Було б трохи фізухи та натхнення, а часу дається достатньо.
Я тут коли просив поради щодо вибора вела то казав про свою мотивацію:
універасальніше воно виходить як на мене - тим більше Карпати тут практично під боком ))
а там життя покаже - піде мені вел, то буде і шосер і крос і підвіс і кава з капучіною #crazy_pilot
PS - але ж це взагалі не командна розвага, ті бревети :duma: .
скажімо так
як на мене то вони не "змагальні"
тобто боротьби між учасниками немає, часто читаєш щось типк того що ти написала про підбадьорення, чи пости типу "не плач братан сядеш мені на колесо і будемо тебе тягнути".
в нас була схожа фігня коли здавали біговий фітнес-тест: в останній третині сильні бігути мало не волоком тягнуть гірше підготовлених і в результаті якщо ти не зійшов то ти пробіжиш
дуже "зближує" в найпозитивнішому розумінні слова

Дякую за поради!!! :good:
З вовками в степах, з птахами в небесах
Зі співом стріл у далеких боях!

Аватар користувача
magnus
* *
Повідомлень: 191
З нами з: 20.5.10 14:24
Стать: чол

Re: методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

Повідомлення magnus » 3.1.13 15:40

Для начала, на 200-300км, можно поставить слики и жесткую вилку на МТБ. Но это всё полумеры.
Если поймешь, что тебе нравится преодолевать такие расстояния по шоссе, и ты от этого получаешь удовольствие, но дистанция сильно утомляет - следует переходить на шоссер.
Хотя люди с хорошей физухой, кто в юности активно занимался спортом, могут без проблем проезжать и тысячу км на МТБ в быстром темпе.
як на мене то вони не "змагальні"
тобто боротьби між учасниками немає
это справедливо для основной массы участников, но не для лидеров, которые в последнее время на некоторых марафонах борются, может не так между собой, как за установление нового рекорда времени, и 400км по горам преодолевают в темпе 100км шоссейной гонки, останавливаясь лишь 3-4 раза на дозаправку...

Аватар користувача
Ichbin Dubist
* * * *
Повідомлень: 966
З нами з: 6.7.09 21:05
Skype: gnat_kuzovkov
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

Повідомлення Ichbin Dubist » 3.1.13 16:20

это справедливо для основной массы участников, но не для лидеров, которые в последнее время на некоторых марафонах борются, может не так между собой, как за установление нового рекорда времени, и 400км по горам преодолевают в темпе 100км шоссейной гонки, останавливаясь лишь 3-4 раза на дозаправку...
+ современная фармакология! Зображення
"...ein Licht erhellt den Horizont erheb´ den Blick zum Morgengrauen.." (c) Der Prager Handgriff

Аватар користувача
magnus
* *
Повідомлень: 191
З нами з: 20.5.10 14:24
Стать: чол

Re: методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

Повідомлення magnus » 4.1.13 13:59

+ современная фармакология! Зображення
каждому своё - кто-то может нуждается в фарме, а другой и на орешках с бананами всех развозит :empathy

Аватар користувача
Miker
* * * * *
Повідомлень: 1366
З нами з: 18.7.10 12:13
Skype: miker_behemoth
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: методика підготовки, їжа, тактика - всі питання

Повідомлення Miker » 11.5.13 11:39

По опыту своего первого бревета в Одессе, скажу — на мтб, с жесткой вилкой и на полусликах 200км едется легко и без напряга. По еде — на 2 кп кормили варениками + с собой брал цникерсы, вполне хватило. Рекомендую ехать без рюкзака, сильно мешает.
Kyiv Bicycle Club
Он решил жить вечно, а если умереть, то только во время попытки выжить. © Уловка 22.


Повернутись до “"Веломарафони на 200, 300, 400, 600, 1200+ км"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей