выбор GPS

Оборудование, снаряжение, навигация и прочее
-=RAMZES=-
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 22.5.14 22:03
Стать: чол
Звідки: Київ-Хмельницький

Re: выбор GPS

Повідомлення -=RAMZES=- » 7.7.15 15:11

Рекомендую OSM. Вони безкоштовні. http://garmin.osm.rambler.ru/custom/Russia-plus.img.xz
Трек записується автоматично при ввімкненому навігаторі та щодня архівується в папку Архів (якщо вказати в налаштуваннях навігатора).
карту вже качаю, дякую. В заголовку архіва пише Раша+. + -це я так розумію і Україна?))
Знайшов в налаштуваннях де автоархівація...а от сам архів не можу знайти,може він в "Планировщике маршрутов"?-може там потім трек з'являється?? І ще..а якже якщо я хочу записати тільки певний відрізок маршрута,без того як я з дому до околиці Києва добираюся?? Чи його треба виключати і знов ключати на початку маршрута і в кінці..?

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: выбор GPS

Повідомлення Maksym » 7.7.15 15:15

Раша + СНД. Була карта окремо України - але зараз сервер видає помилку :( .
До чого маршрути до трека? Маршрут - це те, що ПЛАНУЄТЬСЯ проїхати, а трек - те що вже ПРОЇХАНО.
Якщо запускати секундомір - пишеться ОКРЕМО відрізок треку при ввімкненому секундомірі.

-=RAMZES=-
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 22.5.14 22:03
Стать: чол
Звідки: Київ-Хмельницький

Re: выбор GPS

Повідомлення -=RAMZES=- » 7.7.15 15:42

Раша + СНД. Була карта окремо України - але зараз сервер видає помилку :( .
До чого маршрути до трека? Маршрут - це те, що ПЛАНУЄТЬСЯ проїхати, а трек - те що вже ПРОЇХАНО.
Якщо запускати секундомір - пишеться ОКРЕМО відрізок треку при ввімкненому секундомірі.
ооо))) дякую..знайшов в "треках" саме так)))) якийсь 1 файлик і зберігся..видно як я катався)) А як воно вийде якщо я за день відкатав 1 маршрут, виключив жпс, сів на авто, проїхав в іншу точку, знову включив жпс і пройшов маршрут №2 і це все за один день? воно його буде якось розбивати на 2 файли чи як??? Ситуація 2: 1 маршрут за день але в дорозі сіли батарейки, замінив батарейки і продовжив маршрут-трек буде один чи збереже двома різними файлами?

П.С. так все мутно що ппц. могли б і інструкцію за такі гроші написати вже. %)
Дякую за підказки...

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: выбор GPS

Повідомлення Maksym » 7.7.15 16:00

Ситуація 1: буде один файл, але в ньому кілька частин треку. На карті відображатиметься просто кілька кривих не пов’язаних між собою.
Ситуація 2: якщо в налаштуваннях буде вказано архівування щодня - то за 1 день буде 1 файл. Незалежно від батарейок, ввікмнень на вимкнень тощь. Якщо навігатор ввімкнули й він знайшов супутники - все, вже буде файл. До кінця доби він буде називатися щось на кшталт current.gpx, а рівно опівночі архівуватиметься одним файлом в папочку Архів. Якщо опівночі навігатор буде ввімкнений й писати трек - то рівно о 00:00 заархівується трек за попередню добу й почнеться писатися наступний.

Насправді все просто до смішного.

Да, для розархівування карти треба буде завантажити необхідний архіватор - там хитрий архів *.xz і навряд чи на компі опиниться необхідна програма.

-=RAMZES=-
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 22.5.14 22:03
Стать: чол
Звідки: Київ-Хмельницький

Re: выбор GPS

Повідомлення -=RAMZES=- » 7.7.15 16:23

Ситуація 1: буде один файл, але в ньому кілька частин треку. На карті відображатиметься просто кілька кривих не пов’язаних між собою.
Ситуація 2: якщо в налаштуваннях буде вказано архівування щодня - то за 1 день буде 1 файл. Незалежно від батарейок, ввікмнень на вимкнень тощь. Якщо навігатор ввімкнули й він знайшов супутники - все, вже буде файл. До кінця доби він буде називатися щось на кшталт current.gpx, а рівно опівночі архівуватиметься одним файлом в папочку Архів. Якщо опівночі навігатор буде ввімкнений й писати трек - то рівно о 00:00 заархівується трек за попередню добу й почнеться писатися наступний.

Насправді все просто до смішного.

Да, для розархівування карти треба буде завантажити необхідний архіватор - там хитрий архів *.xz і навряд чи на компі опиниться необхідна програма.
Дякую, буду пробувати)))) думаю ще прийдеться звертатися за порадами.. :gerl:

Аватар користувача
Maximneda
новичок
новичок
Повідомлень: 12
З нами з: 28.10.15 10:18
Стать: чол

выбор GPS

Повідомлення Maximneda » 5.2.16 16:42

А как заставить жпс пахать на ноуте,што для него ещё докупить нужно,я вроде видел антенку какуюто ему втыкают?

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: выбор GPS

Повідомлення AVVAKUM » 5.2.16 17:18

А как заставить жпс пахать на ноуте,што для него ещё докупить нужно,я вроде видел антенку какуюто ему втыкают?
Выбирай https://www.yandex.ua/yandsearch?rdrnd= ... 54685428.2 :empathy
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.


Повернутись до “Туризм. Матчасть”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей