Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Аскетичність - шлях до просвітління. Місце спілкування шанувальників одношвидкісних велосипедiв
Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Тоня » 7.9.12 09:43

всем привет!
есть вел на базе giant xtc, 26-е колеса, ход вилки 100
хотелось бы поставить на него жесткую вилку под диск (карбон наверное, что ж еще) и сменить трансмиссию на односкоростную.
Вопросы:
как подобрать правильно вилку? (кроме длины штока на какие параметры смотреть)
Как сделать впереди систему на одну звезду? Можно ли переделать обычную систему на три звезды, либо надо покупать специальную?
что делать с задним колесом - поменять втулку, и на какую, придется ли менять спицы итд? либо проще собрать новое? (весоманьячество не на первом месте)
и как это все настроить?
да, и правильно я понимаю - про дисковый тормоз сзади придется забыть, либо есть варианты???
буду благодарна за советы доступные для понимания неспециалистом в технике :Rose:
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення MaD_CameL » 7.9.12 10:55

всем привет!
есть вел на базе giant xtc, 26-е колеса, ход вилки 100
хотелось бы поставить на него жесткую вилку под диск (карбон наверное, что ж еще) и сменить трансмиссию на односкоростную.
правильное решение
как подобрать правильно вилку? (кроме длины штока на какие параметры смотреть)
нужно найти вилку, рассчитанную на геометрию рамы с аммо вилкой. впрочем сейчас большинство жестких карбониевых кетайских вилок такие. то есть просто длина ног вилки должна быть такой же, как у твоей аммо вилки в нагруженном состоянии. забыл уже как по-умному этот параметр зовется.
Как сделать впереди систему на одну звезду? Можно ли переделать обычную систему на три звезды, либо надо покупать специальную?
можно и так и эдак. специальная будет лучше, тк не придется играться с чейнлайном. только на обычную систему надо будет купить сингловую звезду.
что делать с задним колесом - поменять втулку, и на какую, придется ли менять спицы итд? либо проще собрать новое? (весоманьячество не на первом месте)
и как это все настроить?
самый простой вариант купить синглспид кит на барабан. ну или, как я, раздолбать старую кассету, вынуть из нее спейсеры между звездами и купить сингловую звезду - результат тот же. как по мне, то и самый правильный. тк кантрийных сс втулок особо и нет, и все что есть либо экстремальное, и, соответственно слишком тяжелое, либо лоуэнд полнейший. а так ничего переделывать не надо - надеваешь переходник на кассету, только чейнлайн подбираешь и все!
да, и правильно я понимаю - про дисковый тормоз сзади придется забыть, либо есть варианты???
нет. дискоый тормоз вполне уживается с синглом. ну, к примеру, если ты сделаешь. как я сказал, с помощью кита, то втулка у тебя останется та же, дисковая. да и нормальные МТВ втулки под сс тоже дисковые
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Тоня
бiла та пухнаста
бiла та пухнаста
Повідомлень: 2360
З нами з: 12.7.05 19:48
Skype: tonyaskype2
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Тоня » 7.9.12 12:12

круто, спасибо!
почти все понятно, даже вспомнила где смотреть описание параметров вилок. кассет старых парочка есть, придется учиться разбирать (кит, судя по картинке, стоит денег немалых).
только можно ли перевести на человеческий язык "играть с чейнлайном", типа "что такое чейнлан и игра с ним для чайников":))), или ткнуть где это есть в картинках для блондинок *oops*

Да)) и что с цепью - обычная или нужна специальная, и какая именно, и где взять? :duma:
Разум — это в лучшем случае наша жена: мы действительно его часто слышим, только редко задумываемся над тем, что он говорит. (Филип Честерфилд)

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення MaD_CameL » 7.9.12 12:41

игра с чейнлайном заключается в том, чтобы выставить цепь так, чтобы не было перекоса(установить звезду на барабане правильно, исплльзуя нужное количество проставок слева и справа).
кит же стоит не так и много - порядка 20 баксов. на чайнике вроде бы от 14, но это какой-то не ходовой. файраи были на земле, но не во всех цветах. на велосипедкоме я их просто не нашел, чтобы показать. есть и от других производителей.
еще один момент забыл - так как рама у тебя не синглспидная, то надо будет купить еще натяжитель цепи
http://fireeye-bike.com/product.php?men ... &prodsn=41
http://fireeye-bike.com/product.php?men ... &prodsn=42
ну либо сколхозить из старой перекидки.
цена простенького фирменного тоже что-то около 15-20 баксов(у нас в основном это да бомб и х17, ну и файрай на земле были раньше, как сейчас не знаю). те что получше - где-то до 30 должны быть.

цепь - есть специальные сингловые цепи из того, что есть у нас Sram PC-1, и вроде бы какую-то KMC завозили. хотя можно сопкойно использовать и мультиспид цепь. в теории она должна быстрее растягиваться, но я не особо это заметил. поэтому беру свои подуибитые цепи с основного байка, и добиваю на сингле их
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 13.3.13 00:22

Добрий день ! :mushket:
Почну я своє спілкування на цьому форумі зразу з запитаннь. але я надіюсь в правельній гілці (наперед хочу вибачитись за можливі проляпси в велосленгу та в недостатній підготовці в матчастині)
Так ось ...
вирішів зібрати вєлік для ... так просто для вечірніх(літніх) покатушок по місту ,підтримання фіз.форми (цілий день за кермом) своєї та чотирьохлапого друга.Трошки захоплюючись тюнінгом авто(далеко не практичним),маючи підбоком товариша фіксера і досвід велокатання ше з дитинства (СінглТисаДва))) ) вибір був очевидний - сінглспід !!!
Звичайно простіше всього було купити ... якийсь там МТБвєл ,але прості шляхи не для мене ... хоча і мега витрачатись (поки мене не накриє велохвиля) я не збираюсь ... для початку,що є і як я до того прийшов:
1. рама МТБ но нейм 26" алюміній.
2. обода 26" (нормальні ))) ) досить широкі і під вібрейк.
3. резина ... а ось вона тепер диктує подальший стиль: Швальбе Фет Франк 2,35 (якщо не помиляюсь з шириною) кремового кольору - замовлена їде !!!
4. вилка однозначно жорстка (є пару варіантів) хром-молібден .
5. трофейний глагол (алюміній) можливо не кінцевий варіант.
6.рульова є така ))) на промах ... ну це все ,шо я можу про неї розповісти.
7. передня втулка є )))
8. задня ... була ідея поставити ХВЗ (аля Україна) з ножним тормозом ... навіть придбав ше СРСР в доброму стані ,але МТБ рама не прийняла цю узкоколєйну ідею ((( тут і перше питання ,що ?
9.винос - деталь яка відповідає моєму стану душі ... винос мозга ,що тут пасуватиме ? МТБ під кутом ,МТБ регульована,БМХ ну шось я їх не розумію ((( шосейна по стилістиці ніби в самий раз ,але ... ну х.з. як воно піде до тої рами (так до речі тут важливий розмір 1,1/8 ;) )
10. руль,сідло і шатуни ... поки, що не копав хоча про останні (шатуни) є можливість взяти бла-бла шімано МТБ розбірні .А сідло і гріпси ну чомусь бачаться коричневі )))
Ну якось так по з.ч. ну а тепер по стилю ... хоч для вечірніх прогулянок особливого значення не має ,але все ж ... поважаю олдскул в усіх його проявах (хоч до вінтажності тяга не замічена) дуже подобаються байки з Туманного Альбіону (pashley guv'nor) ,пускаю слину на Electra(Townie),подобаються Schwinn-и можливо є ше якісь бренди але поки що не знайомий.
Але перераховані вище бренди і моделі, як я з часом зрозумів, мають зовсім відмінну геометрію рами і тому робити а-ля репліку був би повний бред ... :crazy:
Зібравши думки до купи ,маючи вінігрет запчастин та до***вши колєгу фіксера ))) зареєструвався на форум !!! :ROFL:
Вітаються будь-які поради по тех.частині,фотографії як воно повинно бути по стилістичному баченні ,обгрунтована критика і т.д ,а я в свою чергу обіцяю при благоприємному розкладі - фотоочьот 8)
ПС:хочу випередити ,що заміна рами на шоссерну,28" колеса і т.д для классичного розуміння слова сінглспід можливо і буде проводитись але виключно при завершенні міні проекту "Бегущая Черепаха" )))
Дякую всім, хто осилив текст !!!З нетерпінням очікую відповіді.

Аватар користувача
mr.smith
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 17.8.09 11:03
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення mr.smith » 14.3.13 13:48

не понятно, что из этого есть, а что надо советовать.
если дропауты вертикальные, то точно понадобится натяжитель цепи Зображення
задняя втулка - или искать сингловую под 135 ширину или брать мтб втулку и на неё адептер для сингла
Зображення
вынос - мтб без регулировки; руль - по моему скромному мнению буллхорн для города ок

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 14.3.13 19:20

Дякую!!!
1-7 пункт Є !
8-10 в творчому пошуці
Натяжник думаю ставити єдине питання жорсткий чи пружинний?
Задню втулку буду шукати - дякую за пораду.А чьому винос без регулювання (бо якшо чесно думав про нього)руль булхорн це як?
ПС:зараз погуглю ;)

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 14.3.13 19:31

Булхорн це круто,але шось я не бачу його в концепції цього вєла ... він на мою думку ну ніяк не впишеться з МТБ рамою, але за їдейку ЗАЧЬОТ !!!

Аватар користувача
mr.smith
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 17.8.09 11:03
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення mr.smith » 14.3.13 19:34

вынос без регулировки легче, не люфтит и не скрипит.

Булхорн це круто,але шось я не бачу його в концепції цього вєла ... він на мою думку ну ніяк не впишеться з МТБ рамою, але за їдейку ЗАЧЬОТ !!!
та ну, оч занятно может выйти :)
Зображення

хотя можно не заморачиваться и просто палку поставить, так наверняка с тормозными ручками даже проще будет

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 14.3.13 23:36

Так, дійсно симпатичний
я як писав вище замовив собі резину swalbe fat frank 26/2,35(cream) і тепер її розміри і колір тримають мою фантазію в певних рамках )))першочерговою ідеєю було створення а-ля круїзера, але потім зрозумів ,шо МТБ рама для такого діла зовсім не прийнятна ...вот і шукаю варіанти з легеньким натяком на олдскул )))

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 14.3.13 23:47

ну шось таке хочеться ...))) нє ну не за такі гроші як коштує той апарат і привід можна ланцюговий ))) але в тому стилі
Вкладення
budnitz.jpeg
budnitz.jpeg (39.61 Кіб) Переглянуто 7461 раз

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 15.3.13 01:00

mr.Smith
а який руль порадите ,щоб виглядав ну якось так я на цьому Budnitz ? вага ролі не відіграє.

Аватар користувача
Karapet
* * *
Повідомлень: 321
З нами з: 16.3.12 00:14
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Karapet » 15.3.13 07:31

А руль подобный можно поискать в магазинах деталей для ашанбайков (также на рыночных велосипедных точках бывают).
ну шось таке хочеться ...))) нє ну не за такі гроші як коштує той апарат і привід можна ланцюговий ))) але в тому стилі
Как на фото точно не выйдет, если изначально рама алюминий мтб.
Есть giant simple single он и красивее и у нас купить можно, да и цена вменяемая. В любом случае получить стильную и цельную машинку при переделке МТБ рамы скорее всего не выйдет (или неоправданно дорого или надо быть художником в железе). В этой затее превращение сбалансированного аппарата в трешбайк - явление частое, но это уже личное дело каждого.

Как по мне, если уж хочется экспериментов и гаечки покрутить, то лучше брать за основу старые евро-велики с подходящими дропаутами (для натяжения цепи) по 400-1000грн за базу.

:offtopic
Spoiler
Show
с такими темпами, в следующем году можно будет синглопокатушки устраивать :crazy:

Аватар користувача
mr.smith
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 17.8.09 11:03
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення mr.smith » 15.3.13 09:27

mr.Smith
а який руль порадите ,щоб виглядав ну якось так я на цьому Budnitz ? вага ролі не відіграє.
тут обычный райзер, ничем не примечательный. в тон покрышек можно взять коричневые кожанные грипсы или "медовую" обмотку
Зображення
можно мусташ бар поставить, но это экзотика в наших краях
Зображення

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 15.3.13 12:23

Спасибо! за ответьі и советьі !!!
Да я понимаю,что точно такой же не получится тут и колеса побольше 26 будут ... и железная рама, но концепция +\- мне подходит ,да я понимаю что на мтб раме он будет попроще вьіглядеть,но будем стремится .
Идея з базарньіми рулями ;) надо буде посмотреть там инженерьі с поднебесной действительно могут что-то вьітворить )))
mr.Smith грипсьі 100% будут коричнивьіе седло тоже (да кстати нигде не могу найти коричневое седло ,задумался об перешивке )
а такой руль по форме мне кажится есть от "Украиньі"
ПС Нє по тєме: как сделать нормальное розширеное написание ответов на єтом форуме,а то пишу в маленьком квадратике в левом углу екрана )))

Аватар користувача
mr.smith
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 17.8.09 11:03
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення mr.smith » 15.3.13 12:38

коричневое кожанное седло найдется брукс, это 60-300 баксов, в зависимости от модели. можно взять Velo или что-то в этом духе "под кожу", есть на velosiped.com
по форуму
Зображення

или
Зображення

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 15.3.13 13:41

СПС! В мене чомусь була відключена стандартна версія ))) все було зелене і униле ))) а тут я дивлюсь і аватари появились :lol:
Ну повертаючись в тему : Та за брукс я в курсі вже поглядую на нього на Ебеї (куплю обовязково) на інший проект вже з відповідною рамою!На цій рамі хочу потренуватись в тюнінгу(чи як там воно в велосипедистів),зрозуміти для себе ,що мені від велосипеда потрібно ,а тоді вже крутити чи то Фікс чи Кантрік(в чому сумніваюсь) чи на шо мене там заверне )))
Как на фото точно не выйдет, если изначально рама алюминий мтб. В любом случае получить стильную и цельную машинку при переделке МТБ рамы скорее всего не выйдет
Но есть надежда что хоть такое получится ...єто я правельно понимаю рама наближена по геометрии к МТБЗображення
?Єтот "Марин" :mosking: не много уньілий да еще и фотка почти чернобелая но в деталях как-то так ... (там стоит Брукс)
будем старатся ,а если я уже сдесь (и не только) то я думаю прошареньіе байкерьі не дадут мне допустить детские ошибки в тех. стороне постройки да и стилистические если так возможно по интернету )))
Если вам попадется, киньте в меня ссьілкой коричневого седла в продаже на Украине.

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: GB

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення shooter » 15.3.13 13:48

вынос без регулировки легче, не люфтит и не скрипит.

Булхорн це круто,але шось я не бачу його в концепції цього вєла ... він на мою думку ну ніяк не впишеться з МТБ рамою, але за їдейку ЗАЧЬОТ !!!
та ну, оч занятно может выйти :)
Зображення

хотя можно не заморачиваться и просто палку поставить, так наверняка с тормозными ручками даже проще будет
Это старая магнивая мтб рама с харьковского завода. Ее соль с Киевских дорог за 2 зимы разьедает :)
[URL=https://matchnow.info]Premier Сasual Dating[/URL]

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення @noxin » 15.3.13 13:49

Но есть надежда что хоть такое получится ...
по моему скромному мнению, рама должна быть хромоль
Алюминий будет не торт
Зображення

Аватар користувача
mr.smith
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 17.8.09 11:03
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення mr.smith » 15.3.13 14:00


Это старая магнивая мтб рама с харьковского завода. Ее соль с Киевских дорог за 2 зимы разьедает :)
как видишь, не съела.

Аватар користувача
shooter
Модератор
Повідомлень: 7897
З нами з: 8.5.03 20:06
Стать: чол
Звідки: GB

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення shooter » 15.3.13 14:14

повезло
у меня сьела)
[URL=https://matchnow.info]Premier Сasual Dating[/URL]

Аватар користувача
@noxin
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 26.12.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення @noxin » 15.3.13 14:17

Хромоль, только хромоль

Зображення

картинки - Кенни Пик

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 15.3.13 18:04

Но есть надежда что хоть такое получится ...
по моему скромному мнению, рама должна быть хромоль
Алюминий будет не торт
Зображення
да не торт но пірожено постараюсь.
Та я до цього також вже дойшов ... але в своєму першому пості (в ПС) написав ,що поки буде так (на МТБ) а там побачим чи хромоль чи шо ?
а Ваша фотка канфєтка Peshli Guwnor мммм ... але тут помоєму простіше купити ніж таке зібрати, бо знайти з вінтажним замєсом з.ч то ше той мінінгіт мені попадалось або ХВЗ (маде ін індія) або секондхенд в ужасному стані.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення MaD_CameL » 17.3.13 22:01

сідло http://velosiped.com/product/sedlo-velo ... aklyopkami
дермантин. не брукс, але ж і ціна. коли з'являться можна дізнатись на цьому форумі. ну або якщо здєсь і сєйчас, то http://velosiped.com/product/sedlo-velo-vl-4215
а орієнтуватись вам імхо треба на трек сохо чи
Зображення
кенондейл бед бой
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Бегущая Черепаха
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 12.3.13 22:56
Стать: чол
Звідки: Львів

Re: Помогите собрать сингл-спид (на базе рамы кк 26")

Повідомлення Бегущая Черепаха » 17.3.13 23:06

Ну для чого Ви це зробили (((
тільки сьогодні тріснув на б/у Броокс (правда чорне) а тут Ви з тими риженькими .... знову в роздуми ...)))
Трек симпатичний ... бед бой ммм не допоняв ,якшо чесно ,треба порозглядати !Дякую
Що думаєте на рахунок б/у Броокса ?


Повернутись до “SingleSpeed&FixedGear”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість