Броварська колонна

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 07:55

Значиться так, стосовно часу по маршруту...

Як показали заміри, при середній швидкості 22 км, від Старого Центра до Лісової ми дістались за 30 хв, відповідно на Лісовій, якщо не трапиться ніяких форс-мажорів, ми будемо о 9:15-9:20...

...щодо Дарниці: там десь хвилин 7 їзди - тобто (з невеличким запасом) 9:25-9:30

п.с. В будь-якому випадку, тим, хто планує приєднуватись по ходу колонни, пропоную обмінятись телефонами, щоб в разі чого можна було сконтактувати і зорієнтувати одне одного - стукайте в ЛС ;)

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 08:03

Когда будете въезжать в Киев?
Я планирую на хвост упасть недалеко от знака "КИЕВ"
Сорі, але я шось не можу зорієнтуватись... це зелена конструкція перед постом ДАЇ? Якщо там, то звідти до Лісової хвилин 7, відтак з Броварів туди десь хвилин 22-25... тож там ми будемо десь в 9:10...

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Броварська колонна

Повідомлення Shurik 13-th » 13.5.08 08:49

За залёным металическим каштаном метров 150. Автобусная остановка "Третья Быковня", по ходу движения в Киев

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 10:03

За залёным металическим каштаном метров 150. Автобусная остановка "Третья Быковня", по ходу движения в Киев
Ну, накинь іще кілька хвилин, які нам знадобляться, щоб дістатись від посту до зупинки :)
...але краще приїхати трошечки завчасно ;)

Аватар користувача
Templier
*
Повідомлень: 27
З нами з: 27.6.07 20:11
Стать: чол
Звідки: Brovary

Re: Броварська колонна

Повідомлення Templier » 13.5.08 12:35

Значиться так, стосовно часу по маршруту...

Як показали заміри, при середній швидкості 22 км, від Старого Центра до Лісової ми дістались за 30 хв,
а как же правила движения в колоне...и установленые в ных органичения скорости до 15 км/час http://velokiev.com.ua/forum/viewtopic. ... f6fbfa4cca" onclick="window.open(this.href);return false;

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 13:47

а как же правила движения в колоне...и установленые в ных органичения скорости до 15 км/час http://velokiev.com.ua/forum/viewtopic. ... f6fbfa4cca" onclick="window.open(this.href);return false;
Це ж правила, маю на увазі обмеження в швидкості, для колони, яка поїде Хрещатиком об 11-ій годині... ;) колони бувають різні, тож і швидкість в них різна... Спортсмени он на шосейниках їздять колонами, чи то пак групами, хіба там швидкість 15 км? :)

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Броварська колонна

Повідомлення Shurik 13-th » 13.5.08 14:26

А можно и мне футболочку с гербом? :gerl:

По пересечению отпишусь ближе к событию. Предварительно думаю ждать Вас не буду. Вы то будете розогретые, а я так с нуля темп 22-25 поддержать не смогу, буду чухать по тихой, а так когда меня догоните то зададим жару уже вместе. Лучше конечно росчитать так чтоб влится с колоной "Darnizza-2"

Аватар користувача
Templier
*
Повідомлень: 27
З нами з: 27.6.07 20:11
Стать: чол
Звідки: Brovary

Re: Броварська колонна

Повідомлення Templier » 13.5.08 14:36

а как же правила движения в колоне...и установленые в ных органичения скорости до 15 км/час http://velokiev.com.ua/forum/viewtopic. ... f6fbfa4cca" onclick="window.open(this.href);return false;
Це ж правила, маю на увазі обмеження в швидкості, для колони, яка поїде Хрещатиком об 11-ій годині... ;)
А..вот оно что...:) сомниваюсь я в этом!

Ну да ладно, главное что бы колона "потянула" темп, и все ехати соблюдая дистанцию, ПДД, а также уважительно относились к велосипедам Товарищей и попутчиков!

Аватар користувача
!mP
* * * *
Повідомлень: 797
З нами з: 27.6.06 11:18
Стать: чол
Звідки: из табакерки (%

Re: Броварська колонна

Повідомлення !mP » 13.5.08 15:13

Жень, место сбора меняется надо будет менять маршрут.
//\/\\>

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 15:28

Жень, место сбора меняется надо будет менять маршрут.
Блін, я не встигаю редагувати всі свої топіки... я вже не кажу про те, щоб відслідковувати всі зміни :) шо вже змінилось?

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Броварська колонна

Повідомлення Shurik 13-th » 13.5.08 15:33

http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 31#p713331" onclick="window.open(this.href);return false;

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 15:49

О, дякую!
Може тоді через Поштову-Контрактову-Артема поїхати? ...трохи більший крюк, зате підйом більш пологий ніж Прорізною чи Трьохсвятительською... хоча, я щодо руху там погано орієнтуюсь... здається, рух і там, і там дуже жвавий... може тоді не через Метро їхати, а по Патона на Дружби Народів, а потім Великою Васильківською (Червоноармійська) чи паралельною Горького з переходом на Володимирську і аж до Софіївської?
Дистанція щоправда трохи більша, але, враховуючи наш запас часу, думаю, змінювати час старту нашої колони не доведеться... до речі, на Патона можемо виїхати Русанівською набережною, звернувши з Лівобережки, або через Ленінградську... До речі, або й через метро, але Набережною доїхати або до Дружби, або скоротити і повернути на площу Слави, а там до Лесі Українки... а потім еспланадною, повз Палац спорту, і піднятись по Льва Толстого і Володимирською до площі... оцей варіант мені здається найкращий... Що скажете?

Аватар користувача
Templier
*
Повідомлень: 27
З нами з: 27.6.07 20:11
Стать: чол
Звідки: Brovary

Re: Броварська колонна

Повідомлення Templier » 13.5.08 16:02

О, дякую!
Може тоді через Поштову-Контрактову-Артема поїхати? ...трохи більший крюк, зате підйом більш пологий ніж Прорізною чи Трьохсвятительською... хоча, я щодо руху там погано орієнтуюсь... здається, рух і там, і там дуже жвавий... може тоді не через Метро їхати, а по Патона на Дружби Народів, а потім Великою Васильківською (Червоноармійська) чи паралельною Горького з переходом на Володимирську і аж до Софіївської?
Дистанція щоправда трохи більша, але, враховуючи наш запас часу, думаю, змінювати час старту нашої колони не доведеться... до речі, на Патона можемо виїхати Русанівською набережною, звернувши з Лівобережки, або через Ленінградську... До речі, або й через метро, але Набережною доїхати або до Дружби, або скоротити і повернути на площу Слави, а там до Лесі Українки... а потім еспланадною, повз Палац спорту, і піднятись по Льва Толстого і Володимирською до площі... оцей варіант мені здається найкращий... Що скажете?
Если через площадь Славы, то получится много левых поворотов:( Я за Набережную-, а на Лесю с Набережной можно заехать по маршруту 55 автобуса (правда там горка) через московскую.

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 17:14

Если через площадь Славы, то получится много левых поворотов:( Я за Набережную-, а на Лесю с Набережной можно заехать по маршруту 55 автобуса (правда там горка) через московскую.
Шось я не зовсім зорієнтуюсь... якщо їхати Набережною там іде прямий підйом (типу мосту) з плавним поворотом направо... потім, от не зовсім пам'ятаю, здається таки поворот наліво (там розвилка), але майже прямий... решта підйому вивоить просто на площу Слави... її ми пересікаємо прямо, без поворотів, адже, якщо не помиляюсь, вулиця, що на неї виходить, веде просто до Печерської і відповідно бульвару Лесі Українки - на перетині поворо направо... їдемо прямо до Еспланодної, де дійсно таки доведеться здійснити добрячий поворот наліво... Еспланадною рухаємось аж до Великої Васильківської і далі по Саксаганського до перетину із Володимирською - знову ж поворот направо... і далі знов прямо аж до Софіївської площі... чи я шось плутаю?

Аватар користувача
!mP
* * * *
Повідомлень: 797
З нами з: 27.6.06 11:18
Стать: чол
Звідки: из табакерки (%

Re: Броварська колонна

Повідомлення !mP » 13.5.08 19:02

Я по Владимирскому вверх поеду с почтовой,
так что... я тока до Киева, а там прямо.. так реально быстрее... даже пешком...
//\/\\>

Аватар користувача
Templier
*
Повідомлень: 27
З нами з: 27.6.07 20:11
Стать: чол
Звідки: Brovary

Re: Броварська колонна

Повідомлення Templier » 13.5.08 19:28

Предлагаю следующий маршрут: проежаем мост метро, потом на Набережное шосе (через перекресток, но он очень замудренный, или тупо через подземный переход). Двигаемся по Набережному шосу. Недоежая до моста Патона, в огибаем парк ВВВ, поворачиваем на право и выежаем на ул. Старонаводницкою. Едим по ней (там будет уклончик), потихоньку доежаем до ул. Кутузова. Тут основаня задача проехать перекресток - Он вроде более менее. Потом, через метров 300,будет поворот направо на Лесю Укр. И там дальше по плану... на место збора

Можно поехать и через Владимирский спуск, так будет даже быстрее и удобнее! (Наверное это самый оптимальный маршрут).


А на подьем типа моста мы не заежаем, а проежаем его.
Шось я не зовсім зорієнтуюсь... якщо їхати Набережною там іде прямий підйом (типу мосту) з плавним поворотом направо... потім, от не зовсім пам'ятаю, здається таки поворот наліво (там розвилка), але майже прямий... решта підйому вивоить просто на площу Слави... її ми пересікаємо прямо, без поворотів, адже, якщо не помиляюсь, вулиця, що на неї виходить, веде просто до Печерської і відповідно бульвару Лесі Українки - на перетині поворо направо... їдемо прямо до Еспланодної, де дійсно таки доведеться здійснити добрячий поворот наліво... Еспланадною рухаємось аж до Великої Васильківської і далі по Саксаганського до перетину із Володимирською - знову ж поворот направо... і далі знов прямо аж до Софіївської площі... чи я шось плутаю?

Аватар користувача
Rina
* * * * *
Повідомлень: 1998
З нами з: 13.1.05 13:26
Стать: жін
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення Rina » 14.5.08 17:11

мдаа, может быть я чот не догоняю и не понимаю, но зачем усложнять себе жизнь.... спокойненько поднялись вверх по Владимирскому спуску... желающие идут пеши, а там по михайловской и на Софиевской площади... Чего выдумывать , если краткий маршрут и так ясен то
"...Всё равно, что сливки с чужого молока снять, слизнуть и побежать дальше по своим делам. Типичный кошачий подход. Ну да. А как иначе?"

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 14.5.08 18:17

мдаа, может быть я чот не догоняю и не понимаю, но зачем усложнять себе жизнь.... спокойненько поднялись вверх по Владимирскому спуску... желающие идут пеши, а там по михайловской и на Софиевской площади... Чего выдумывать , если краткий маршрут и так ясен то
Згоден, Володимирський узвіз - назручніший варіант :) ..єдине, трохи бентежить два лівих повороти: на Поштову і з неї... хоча, думаю впораємось...

І правда, можна ж дотягти до Майдану, а там Михайлівською, яка не така крута як Трьохсвятительська...
...а може не Михайлівською, а повернути перед Європейською на Володимирську гірку і через парк виїхати вже на пологу частину Трьохсвятительської? Чи оцей тротуар, викладений плиткою, що оминає Український Дім - має сходи?

п.с. Коротше, через Поштову і Володимирський узвіз їдемо однозначно :)
.

Аватар користувача
Templier
*
Повідомлень: 27
З нами з: 27.6.07 20:11
Стать: чол
Звідки: Brovary

Re: Броварська колонна

Повідомлення Templier » 15.5.08 07:58

- стартуємо з головної площі міста, потім Київською прямуємо до Старого центру,
Поехали к старому центру через ул. Кирова! мне кажится так будет удобние (по киевской очень высокие бардюри+перекресток на порошинке)

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 15.5.08 08:42

- стартуємо з головної площі міста, потім Київською прямуємо до Старого центру,
Поехали к старому центру через ул. Кирова! мне кажится так будет удобние (по киевской очень высокие бардюри+перекресток на порошинке)
Хм... ідея непогана, от що значить дві або три голови, бо я вже починаю мислити стереотипно :) ...сьогодні поїду подивлюсь як там стан дороги...

п.с. А ти теж їхатимеш з нами? :) ...бо під ніком "Templier" жоден учасник не реєструвався...

Аватар користувача
Templier
*
Повідомлень: 27
З нами з: 27.6.07 20:11
Стать: чол
Звідки: Brovary

Re: Броварська колонна

Повідомлення Templier » 15.5.08 09:37

- стартуємо з головної площі міста, потім Київською прямуємо до Старого центру,
Поехали к старому центру через ул. Кирова! мне кажится так будет удобние (по киевской очень высокие бардюри+перекресток на порошинке)
Хм... ідея непогана, от що значить дві або три голови, бо я вже починаю мислити стереотипно :) ...сьогодні поїду подивлюсь як там стан дороги...

п.с. А ти теж їхатимеш з нами? :) ...бо під ніком "Templier" жоден учасник не реєструвався...
Дорога там нормальная...с утра в воскресение машин будет мало

п.с. если ничего не поменяется, то я с Вами

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 15.5.08 12:03

п.с. если ничего не поменяется, то я с Вами
Зареєструйся, будь-ласка, щоб ми знали кого чекати і могли в разі чого сконтактувати: http://city.brovary.net/portal/index.ph ... opic=62880" onclick="window.open(this.href);return false;

Zabavna

Re: Броварська колонна

Повідомлення Zabavna » 15.5.08 12:45

Хочу присоеденится к вам на Пекарне!!!Возьмите меня с собой, а то я боюсь ехать одна в Киев, по нашим жутким дорогам!!!

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 15.5.08 13:15

Хочу присоеденится к вам на Пекарне!!!Возьмите меня с собой, а то я боюсь ехать одна в Киев, по нашим жутким дорогам!!!
Без проблем, тільки не на Пекарні, а в Старому Центрі, біля пам'ятника Леніну - там друга точка для збору... час нашого прибуття туди - 8:40, відповідно стартуємо о 8:45... бо далі ми їхатимемо без зупинок... від Пекарні там всього-нічого, зайвих 150-200 метрів, до того ж можна приватним сектором ;)

Аналогічно, прошу зареєструватись тут: http://city.brovary.net/portal/index.ph ... opic=62880" onclick="window.open(this.href);return false;

Zabavna

Re: Броварська колонна

Повідомлення Zabavna » 15.5.08 13:29

Хочу присоеденится к вам на Пекарне!!!Возьмите меня с собой, а то я боюсь ехать одна в Киев, по нашим жутким дорогам!!!
Без проблем, тільки не на Пекарні, а в Старому Центрі, біля пам'ятника Леніну - там друга точка для збору... час нашого прибуття туди - 8:40, відповідно стартуємо о 8:45... бо далі ми їхатимемо без зупинок... від Пекарні там всього-нічого, зайвих 150-200 метрів, до того ж можна приватним сектором ;)

Аналогічно, прошу зареєструватись тут: http://city.brovary.net/portal/index.ph ... opic=62880" onclick="window.open(this.href);return false;

Зареєструвалась, чекаю повідомлення про авторизацію. Задля мене зупинятись не треба. Чекатиму колону на узбіччі і просто приєднаюсь. Як?? таке можливе??


Повернутись до “Архів ВелоДень 2007 - 2014”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей