Броварська колонна

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Броварська колонна

Повідомлення hipar » 8.5.08 16:22

Із Броварів зранку їхатиме організована колонна. Учасники отримають футболки і кепки із гербом нашого міста. Власне, вних ми і їхатимемо (якщо є бажання, можна додатково замовити футболку велодня - для колекції :smile:). В нашому розпорядженні будуть також прапори із символікою міста. Колона буде регульована, як наша, так і загальна київська, тож обов'язково ознайомтесь із правилами руху в колонні!

Місце збору:
- контрольна точка 1 - Майдан Свободи
- контрольна точка 2 - Старий центр (пам'ятник Леніну)
Час збору:
- контрольна точка 1 - з 8:00 до 8:25
- контрольна точка 2 - з 8:15 до 8:40
Старт:
- контрольна точка 1 - 8:30
- контрольна точка 2 - 8:45
Маршрут:
- стартуємо з головної площі міста, потім Київською прямуємо до Старого центру, де підбираємо решту учасників, потім прямо до Лісової і далі аж до моста Метро. Далі по ситуації: можливо піднімаємось спуском вгору (минулого року ми його чудово подолали на невеликій швидкості), а може й рушимо в об'їзд через Поштову площу. Пункт призначення - арка Дружби Народів біля Європейської площі.
Загальний кілометраж (в одну сторону):
- близько 30 км

Реєстрація тут: http://city.brovary.net/portal/index.ph ... opic=62880

Аватар користувача
Anton_gotos
Модератор
Повідомлень: 4591
З нами з: 11.7.07 18:52
Стать: чол

Re: Броварська колонна

Повідомлення Anton_gotos » 8.5.08 17:16

Напиши во сколько приблизительно будете проезжать возле метро Лесная, Черниговская и Дарница. Возможно кто-то захочет присоединится на Броварском шоссе.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Броварська колонна

Повідомлення Трям » 8.5.08 17:55

Учасники отримають футболки і кепки із гербом нашого міста.
я рад, что жители Броваров так любят свой город
но как обычно я во всём вижу подвох
а посему нескромный вопрос - *кто за это всё будет платить* ?
ибо истина известна - *бесплатный сыр бывает только в мышеловке*

Ну так а як щодо пробігу по Броварам з Антоненком в голові колони?)).
а можно подробнее - ху из м-р Антоненко ? :gerl:

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення MaD_CameL » 8.5.08 20:35

антоненко - мэр броваров. и сейчас похоже все идет к тому что это будет типа акция от имени властей, посему я игнорирую даное мероприятие. ибо получается что все велосипедисты довольны тем как классно им в броварах все сделала наща офигенная власть итэдэ, а сделала она нам аж (вырезано самоцензурой дабы не быть забаненым).

пс

жень, а как надевать кепки на шлем?
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Броварська колонна

Повідомлення Трям » 10.5.08 11:31

антоненко - мэр броваров.

начинается .... :(

Кепки можно скотчем сверху - крест накрест примотать сверху на каску :p

Аватар користувача
Anton_gotos
Модератор
Повідомлень: 4591
З нами з: 11.7.07 18:52
Стать: чол

Re: Броварська колонна

Повідомлення Anton_gotos » 10.5.08 12:37

Но все равно предлагаю броварской колонне подбирать попутно велосипедистов на Броварском шоссе (Надеюсь что мер дальше Броваров не поедет, и агитационная символика будет снята)
**По поводу Броваров и велосипедистов: последний раз катал в Броварах - вылетело 2 спицы, у друга не хилая восьмерка и яйцо на втором колесе. Меру привет, за хорошие дороги

Аватар користувача
hb_bemer
* * * *
Повідомлень: 917
З нами з: 26.2.06 11:37

Re: Броварська колонна

Повідомлення hb_bemer » 10.5.08 14:03

а есть возможность подмазывающихся агитаторов отсечь?

Жлобьё которое согласно за майку поганить праздник - нафиг с колонны!

Аватар користувача
Templier
*
Повідомлень: 27
З нами з: 27.6.07 20:11
Стать: чол
Звідки: Brovary

Re: Броварська колонна

Повідомлення Templier » 10.5.08 16:03

Із Броварів зранку їхатиме організована колонна.
Организованая колона будет эхать только в одну строну?

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення MaD_CameL » 10.5.08 18:41

как показывает практика, то после акции часть группы теряется(толпа то немалая+кое-кто имеет свои планы+некоторые уезжают с киевскими друзьями+ часть потом едет матрасить, а часть хочет сразу домой), но если не потеряешся, то сможешь с кем-то порулить.
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Броварська колонна

Повідомлення Shurik 13-th » 12.5.08 09:07

Когда будете въезжать в Киев?
Я планирую на хвост упасть недалеко от знака "КИЕВ"

Аватар користувача
Quadus
* * * *
Повідомлень: 939
З нами з: 5.6.04 17:12
Стать: чол
Звідки: Kiev, Darnitsa

Re: Броварська колонна

Повідомлення Quadus » 12.5.08 10:27

Уточните, в котором часу будете на Дарнице.
Можем присоединиться возле Гандональдса.

Аватар користувача
Rina
* * * * *
Повідомлень: 1998
З нами з: 13.1.05 13:26
Стать: жін
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення Rina » 12.5.08 15:12

я лучше поеду одна, чем с флагом и футболкой..., что будет явно указывать на агитацию ...
хм.. а кепку .. прастите на велошлем ...
лучше бы он понакупил велошлемов и раздавал велосипедистам, дабы не мотались с непокрытой головой .....

я против такого.....

если через Владимирский спуск ехать, там аж никак не будет 30 км :-))

до ж.д. вокзала 28,5 около того :-)))

а что такое Майдан Свободы??? это там , где раньше самолет стоял .. надо же придумали :)
Востаннє редагувалось 12.5.08 16:24 користувачем Rina, всього редагувалось 1 раз.
"...Всё равно, что сливки с чужого молока снять, слизнуть и побежать дальше по своим делам. Типичный кошачий подход. Ну да. А как иначе?"

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Броварська колонна

Повідомлення Shurik 13-th » 12.5.08 15:39

Рина, давай при въезде в Киев пересечёмся в 8.50-9.00

Аватар користувача
Rina
* * * * *
Повідомлень: 1998
З нами з: 13.1.05 13:26
Стать: жін
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення Rina » 12.5.08 16:12

въезд в Киев -- это Лесная или не доезжая до моста ??
"...Всё равно, что сливки с чужого молока снять, слизнуть и побежать дальше по своим делам. Типичный кошачий подход. Ну да. А как иначе?"

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Броварська колонна

Повідомлення Shurik 13-th » 12.5.08 16:31

за КП 100-120 метров, первая автобусная остановка, именуемая "Третья Быковня"

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 12.5.08 22:08

Хочу одразу розставити всы крапки над "і"...

...справа в тому, не знаю правда з якого дива, але наша міська мерія вирішила влаштувати міський велопробіг... вони навіть не знали, що майже в цей же час в Києві, а тепер вже й не тільки, проводиться "Велодень"... акцію планували на початок травня... в цей же час я закинув на нашому форумі тему щордо міського "Велодня", мовляв спершу в Київ, а потім повернутись, забрати решту і проїхатись нашим містом... при цьому, я ще не знав, що мерія таке теж затіяла... а потім, випдково, дізнався... і запропонував нашим (дякувати, писав про міський спорт і мав контакти у відділу спорту) провести міський велопробіг спільними зусиллями, щоб маштаб був більший і можна було привернути увагу міських жителів... а під шумок і меру натякнути, мовляв бачте скільки нас, а в нас зараз нові дороги активно кладуть і старі ремонтують та розширюють, треба б і про велосипедистів подумати... до речі, футболки на той момент вже були на стадії вироництва... як вже з'ясувалось тепер, на них лише герб міста і на спині напис: "з любов'ю до рідного міста" (жах, але я вже не встиг хоч якось вплинути на формат)... так само і прапори, але там, здається, взагалі тільки герб... а кепки - дурня, треба буде якось їм натякнути, що:
- за ПДД велосипедисти мають бути в шоломах
- бондани більш багатофункціональні (і на голову пов'язати, і на руку, і на вел), а відтак ефект від використання символіки кращий
- бондани дешевші у виготовленні

...ну, а раз вже футболки будуть в будь-якому випадку, ми вирішили одягти броварську колонну окремо, щоб було видно серед решти... до речі, футболки "Велодня" в нас всеодно замовляють ...я, наприклад, серед міської колонни хочу проїхати тими, що будуть в Києві саме у футболках "Велодня"...

Отже до поїздки в Київ мерія жодного стосунку не має! А футболки і прапори із символікою міста мають такий самий стосунок до агітації, як прапор україни до агітації за якусь із владних партій... я живу в Броварах, я люблю Бровари і не проти, щоб колеги-велосипедисти кияни знали, що кількадесят людей, які приїхали і їх підтримати, і про свої права заявити - броварчани... нічого страшного в тому, щоб використати футболки, які виготовлено за гроші платників податків, а відтак за наші гроші - не бачу... мав би я великі статки - я б і сам їх надрукував... є ж вело-Київ? то чому б не бути вело-Броварам?

До речі, мерія ще так і не визначилась із днем проведення міського велопробгу - можливо це буде субота, тож недільна акція ще менше асоціюватиметься з міською владою...

Тож прошу всіх броварчан приєднуватись!

п.с. Наш маршрут із розкладкою по часу на контрольних точках викладу завтра-післязавтра

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 12.5.08 22:30

а есть возможность подмазывающихся агитаторов отсечь?

Жлобьё которое согласно за майку поганить праздник - нафиг с колонны!
Для того, щоб отримати майку достатньо з мером по місту покататись, а не в Київ пертись... звідси висновок - в нашій колонні тільки ідейні :)

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 12.5.08 22:46

Надеюсь что мер дальше Броваров не поедет, и агитационная символика будет снята
Повторюсь іще раз:
- жодної агітки в нас не буде - лише футболки із символікою нашого міста
- броварський велопробіг на чолі з мером - зовсім інший захід, до якого ми, ті, що їдемо до Києва, не маємо жодного стосунку, окрім того, що візьмему в них футболки і прапори (а якщо комусь будуть потрібні, то і кепки) + якщо броварський захід проходитиме в неділю і десь о другій і ми встигнемо повернутись, то вже у футболках "Велодня" проїдемо в складі броварської колони...

MaD_CameL, Shurik 13-th, Rina - друзі, сподіваюсь, я розвіяв ваші сумніви і зможу побачити вас серед нашої колони. Повірте, мені всі ці заходи "аби було", які організовує мерія - теж не надто до душі... але, погодьтесь, вже той факт, що в нас мер вирішив організувати подібний захід та ще й очолити міський заїзд - вже багато що значить... чи багато міст України можуть таким похвалитись? І якщо знайти підхід, а нам нічого іншого не залишається, адже вимоги тут не допоможуть - ми можемо спробувати добитись, щоб в нашому місті велодоріжки, велопарковки і т.д. таки з'явились! Давайте спершу продемонструємо міській владі, що броварських велосипедистів теж чимало! А для цього важливий кожен велосипедист! Тож приєднуйтесь! :)

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення MaD_CameL » 12.5.08 22:48

и вот так чудно наберется 2 десятка желающих поехать на велодень и 5 человек мэрской колонны. и легким движением руки брюки превращаются... сори мы получаем в программе броварского тв/радива или в газете сюжет о том как наш классный мэр помогает велосипедистам, что оны готовы езлить с надписями "спасибо товарищу сталину за наше щастливое деццтво!!!"(то что в кавычках зачеркнуто и написано "з любов'ю до рідного міста")

пс

пдд не требуют ношения шлема, но в местном велосообществе принято заботиться о своей безопасности и безопасности тех с кем катаешь
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення MaD_CameL » 12.5.08 22:52

жень, тебе отсыпать таблеток от наивности?(красненькую или синенькую?) у мэра будет заснята масовка и впереди он, весь в белом(с). что в комплекте с правильным коментарием будет чудным пеаром
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 12.5.08 23:05

сори мы получаем в программе броварского тв/радива или в газете сюжет о том как наш классный мэр помогает велосипедистам, что оны готовы езлить с надписями "спасибо товарищу сталину за наше щастливое деццтво!!!"(то что в кавычках зачеркнуто и написано "з любов'ю до рідного міста")
- сюжети з'являться незалежно від того, будемо ми в цих футболках, чи ні
- не треба недооцінювати організацію міських заходів: вони тільки з БВУФК планують кількадесят спортсменів витягти... а я ж хочу показати скільки реальних велосипедистів є, які катають містом, і для яких актуальні проблеми велодоріжок тощо
- протестувати і нічого не робити - набагато легше, ніж організованно домагатись свого, бо ця акція - як на мене, яка не яка, але можливість поспілкуватись із мером "на нашій території"... повторюсь, не кожен мер сідає на велосипед... і хай це і піар, але якщо він матиме користь для нас - яка зрештою різниця?... а от щоб користь таки була, просто сидіти і чекати не досить - треба про себе заявити і в київській велоколонні, і в нашому місті...

...але змушувати ніхто нікого не буде... я зроблю те, що залежить від мене, а будете ви в цьому брати участь чи ні - справа ваша :)

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 12.5.08 23:19

жень, тебе отсыпать таблеток от наивности?(красненькую или синенькую?) у мэра будет заснята масовка и впереди он, весь в белом(с). что в комплекте с правильным коментарием будет чудным пеаром
До речі, нічого страшного в піарі не бачу - чим би дитя не тішилось... але при правильному підході з цього можна користь отримати... уяви заголовки не міської преси а київської, всеукраїнскої: "Доки кияни домагаються уваги влади, броварський мер з власної ініціативи сідає на велосипед"... це просто бомбовий інформ-привід... а тепер моделюємо ситуацію: щоб написати матеріал, або відзняти сюжет, нормальний журналіст поставить питання - "що окрім балачок в вашому місті робиться для велосипедистів?", а потім ще й в самих велосипедистів спитає, тобто в нас... і щоб не вдарити обличчям у грязюку, меру доведеться шось таки розказувати, або обіцяти... а від таких привселюдних обіцянок не так вже й просто відмовитись, якщо дорога репутація... та й взагалі в нас мер дуже амбітний, любить, щоб місто було серед передових - чим не привід наробити в місті велодоріжок, в той час як їх навіть в києві лише кілька штук... треба думати, як його ситуацію для себе використати, а не як показати своє фе, до якого і так нікому немає діла...

Аватар користувача
MaD_CameL
*********
Повідомлень: 14027
З нами з: 13.6.05 13:05
Стать: чол
Звідки: Бровары

Re: Броварська колонна

Повідомлення MaD_CameL » 12.5.08 23:44

До речі, нічого страшного в піарі не бачу - чим би дитя не тішилось...
я теж, але моя участь в пєаркампанії пана антоненка коштує дорожче за футболку та кэпку.
або обіцяти... а від таких привселюдних обіцянок не так вже й просто відмовитись, якщо дорога репутація...
я думаю що тобі потрібно з"їсти відразу всі таблетки і сині і зелені і закусити зеленими
чим не привід наробити в місті велодоріжок, в той час як їх навіть в києві лише кілька штук... треба думати, як його ситуацію для себе використати, а не як показати своє фе, до якого і так нікому немає діла...
на цьому не відмиєш багато бабла інакше велодоріжки були б всюди. а моє фе нікому крім мене не потрібно, але моя душа коштує дорожче ніж футболка з кепкою, хоча якщо пан антоненко готовий презентувати карбонову вилочку під диск(26"), то я закладу свою душу і поїду.

короче, я все таки за то чтобы мухи были отдельно, а котлеты отдельно
Не так багато в цьому житті речей, здатних посилювати одночасно відчуття радості й відчуття болю. Можливо тому чоловіки й вигадали алкоголь.

Аватар користувача
hipar
*
Повідомлень: 24
З нами з: 14.5.07 21:40
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Броварська колонна

Повідомлення hipar » 13.5.08 00:22

моя участь в пєаркампанії пана антоненка коштує дорожче за футболку та кэпку
До чого тут пєаркампанія мера? я шо невнятно написав? наша поїздка в Ккиїв ніякого стосунку до мера не має... про наш київський демарш, напевно, окрім нас самих ніхто більше й не знатиме, якщо ми до того руку не докладемо... а прапори і футболки - це тількки моя ідея (чому саме - я вже пояснив)

Не хочеш одягати футболку - діло твоє, можна і без футболки, якщо це так принципово.... от тільки я не розумію, що страшного в символіці нашого міста? Харків підтримує та інші міста, а чому ми не можемо? Що страшного в тому, щоб сказати, що ми із Броварів? А напис "З любов'ю..." свідчить лише про твій власний патріотизм, та й той буде прикритий рюкзаком... до того ж, нагадаю, ці футболки зроблено на гроші з міського бюджету, а отже на наші гроші, тож і в тому, щоб скористатись ними - нічого страшного не бачу, навіть навпаки... принаймні ми, як ніхто інший, маємо на це право...
я думаю що тобі потрібно з"їсти відразу всі таблетки і сині і зелені і закусити зеленими
Давай без образ...
Наполягаю, що перш ніж щось "вимагати" в броварської влади, нам спершу треба заявити про себе... пустопорожніми балачками про таблетки про себе не заявиш... а от ця акція - шанс! Нам потрібен діалог із владою... є кращі пропозиції?

Аватар користувача
Shurik 13-th
Модератор лicу
Повідомлень: 2262
З нами з: 30.7.07 14:50
Skype: pivovar.alexander
Стать: чол
Звідки: Автономный округ Быковня

Re: Броварська колонна

Повідомлення Shurik 13-th » 13.5.08 07:24

MaD_CameL, Shurik 13-th, Rina - друзі, сподіваюсь, я розвіяв ваші сумніви і зможу побачити вас серед нашої колони. Повірте, мені всі ці заходи "аби було", які організовує мерія - теж не надто до душі... але, погодьтесь, вже той факт, що в нас мер вирішив організувати подібний захід та ще й очолити міський заїзд - вже багато що значить... чи багато міст України можуть таким похвалитись? І якщо знайти підхід, а нам нічого іншого не залишається, адже вимоги тут не допоможуть - ми можемо спробувати добитись, щоб в нашому місті велодоріжки, велопарковки і т.д. таки з'явились! Давайте спершу продемонструємо міській владі, що броварських велосипедистів теж чимало! А для цього важливий кожен велосипедист! Тож приєднуйтесь! :)
Лучше б конкретно ответил на поставленый вопрос.
Повторю.
Когда будете въезжать в Киев?
Я планирую на хвост упасть недалеко от знака "КИЕВ"
Про политику поговорите в другой теме, а тут попросил бы организационным вопросам отдавать приоритет 8)


Повернутись до “Архів ВелоДень 2007 - 2014”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей