Перший фільм циклу "Двоколісні хроніки"(початок неймовірних пригод)

Тут можна поспілкуватися на вільні велотеми ХТ VS двопідвіс, SRAM VS Shimano, велоновини, велокартинки і т.і.
Аватар користувача
TrekBikes_UA
* *
Повідомлень: 81
З нами з: 23.7.13 09:41

Перший фільм циклу "Двоколісні хроніки"(початок неймовірних пригод)

Повідомлення TrekBikes_UA » 28.11.16 05:25

Про подорожі та мрії
Я хотіла подорожувати ще будучи школяркою. Але тоді я лише мріяла про це, особливо на уроках географії. Раз, коли ми вивчали Африку, це бажання подорожувати так захопило мене, що я часто просто літала над Африкою та цілим світом в уяві. Потім готувалась вступати на георафічний факультет аби наблизитись до мрії, але мені не сподобався вуз і я покинула цю ідею.
Мрія стала реальністю, коли в моє життя ввірвався Володя. В той час я саме "сиділа на валізах" - збиралась виїхати у США на рік... Але кохання перемогло! І я ані на мить ніколи не пошкодувала про, те що так і не поїхала в Америку. Бо з появою Вовчика моє життя стало яскравим, надзвичайно цікавим та пригодницьким. Мої депресивні думки майже полишили мене. Уявляєте, я колись була страшно депресивна, страшні думки часто мучили мене.
Весна 2009 року. Ми з Володею півроку як живемо разом. Він мені подарував велосипед. То був шосейник Pinarello. Через кілька місяців ми чкурнули у велопохід до Абхазії. Тоді ми не просто їхали, а й давали концерти на вулицях: Володя грав на джембе, я співала давні пісні.
Осінь 2009 ми придумали назву нашого гурту Фолькнери. А далі ми вирішили, що Фолькнери - то мандрівні музиканти, бо вже взимку 2010 одне місце в нас свербіло, хотіло їхати ще. Тож тої зими холодними вечорами ми придумали, що будемо щоліта мандрувати світом на велосипедах, давати концерти та збирати давній фольклор.
Влітку 2010 року почались наші перші Двоколісні хроніки. Ми хотіли об'їхати по колу Чорне море. Проте за кілька тижнів наша ідея розбилась на друзки, бо в Грузію нас не пускали через те, що в паспорті стояла печатка перетину кордону в Абхазію зі сторони Росії, що за грузинським законом означає злочин. Хоч ми й розчарувались, проте це нас не зупинило і вже 4 серпня таки вирушили, змінивши маршрут. Стартували в Чернівцях. Проїхали Румунію, Болгарію і більше місяця катались по Туреччині навколо іншого моря - Мармурового. Тоді ми були такі щасливі та безтурботні, що їхали лише з наметом, спальниками, карематами, змінним одягом та необхідним посудом. Ми навіть не мали примуса, весь час розпалювали вогнище і то було неймовірно романтично! То були наші медові три місяці після одруження в травні 2010.
Тоді ми теж давали концерти по дорозі. Найбільше заробляли в Стамбулі. Грали між Софією та Блакитною мечеттю.
Володя всю подорож фільмував і згодом змонтував фільм. Ось що з того вийшло...


phpBB [media]

Повернутись до “Вело Теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей