Велодоріжка З Троєщини

Тут можна поспілкуватися на вільні велотеми ХТ VS двопідвіс, SRAM VS Shimano, велоновини, велокартинки і т.і.
Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 19.5.15 10:30

Привіт, шановні!

Може вже є окрема тема, але я поки ще на знайшов.

Здається вже почали будувати велодоріжку вздовж проспекту г. Ватутіна в напрямку з Лівого - берега на правий - починаючи від будівництва АЗС (колишня ТНК) розширюють тротуар та вздовж роблять окрему полосу. Вже майже дійшли до зупинки ГТ напроти Скаймолу. Чи це воно про що казали, чи це просто ремонт троуару з прокладкою чогось там?
Якщо це саме велодоріжка, то як воно виглядає зараз - це, на мою думку, найгірший варіант як на Бажана та Перемоги (тротуар, бровки про заїздах / виїздах на АЗС), В результаті отримаємо косметичну велодоріжку вихідного дня, якою велосипедисти, які їздять на роботу, або трохи далі ніж ПДН, наврядчи будуть користуватись.
А саме цікаве попереду - міст над Десенкою, де пішохідна частина надто вузенька для пішохода і для велосипеда.

Чи хто десь читав, чи знає?
Може десь бачили проект?

З повагою,

Олександр

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Trion » 19.5.15 11:13

Общался с одним из оргов.
На мостах не будут вешать знаки велодорожки, чтобы желающие на этом участке могли сами выбирать где им ехать (при наличии знака велодорожки движение по проезжей части на велосипеде запрещено). Мост расширять и переносить отбойник не планируют.

darkwhisper
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 24.4.15 10:28
Стать: чол
Звідки: Солом'янка

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення darkwhisper » 19.5.15 11:18

Общался с одним из оргов.
На мостах не будут вешать знаки велодорожки, чтобы желающие на этом участке могли сами выбирать где им ехать (при наличии знака велодорожки движение по проезжей части на велосипеде запрещено). Мост расширять и переносить отбойник не планируют.
От цього я і боявся, понавішають на тротуари знаків велодоріжка, і їдь по ним.....

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Oleksiy » 19.5.15 12:02

Так, це самк та велодоріжка за 20 000 000 грн. Та яка потрібна усім, крім тих хто їздить велосипедом.
Проект не поширювали нігде. Про кошториси я взагалі мовчу.
якось так...

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Trion » 19.5.15 12:22

Волк не может нарушить традиций.
Видно, в детстве, слепые щенки,
Мы, волчата, сосали волчицу
И всосали: нельзя за флажки!

Наши ноги и челюсти быстры.
Почему же, вожак, дай ответ,
Мы затравленно рвемся на выстрел
И не пробуем через запрет?
Кому мешает знак, несложно сделать так, чтобы он исчез. Как это было в своё время с Владимирским извозом.
Вариант номер два - ныть на форуме и переливать из пустого в порожнее о своей горькой и несчастной судьбе зажатого со всех сторон велосипедиста.

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 19.5.15 12:34

Я чув про бюджет в 2 000 000 грн - трохи менше.

ну що ж .:) будемо їздити як їздили . ніхто не заважає
але жінки і діти поїдуть по цій доріжці .
шкода їдею і реалізацію .
у Вінниці і те краще (бачив фото) .

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 26.5.15 10:31


Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 26.5.15 11:47

хто відчувають впевненість рухатись у другій смузі моста (перша відведена для руху маршрутних транспортних засобів і рух велосипедистів згідно з ПДР тут заборонено), зможуть це робити без порушення правил дорожнього руху.

Я таки порушую ПДР щодня , краще не читав би .:)
спокійніше б їздив
Востаннє редагувалось 26.5.15 14:10 користувачем Cedric, всього редагувалось 1 раз.

darkwhisper
* *
Повідомлень: 59
З нами з: 24.4.15 10:28
Стать: чол
Звідки: Солом'янка

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення darkwhisper » 26.5.15 12:50

хто відчувають впевненість рухатись у другій смузі моста (перша відведена для руху маршрутних транспортних засобів і рух велосипедистів згідно з ПДР тут заборонено), зможуть це робити без порушення правил дорожнього руху.

Я таки порушує ПДР щодня , краще не читав би .:)
спокійніше б їздив
11.14
Движение по проезжей части на велосипедах, мопедах, гужевых повозках (санях) и всадникам разрешается только в один ряд по правой крайней полосе как можно правее, за исключением случаев, когда выполняется объезд. Поворот налево и разворот разрешаются на дорогах с одной полосой для движения в каждом направлении и без трамвайного пути посередине. Разрешается движение по обочине


Во второй полосе все равно нельзя. По тротуару нельзя. Есть там обочина на мосту?

Мне кажется нужно разрешить великам ехать в полосе для общественного транспорта(как в некоторых странах загнивающей европы)

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 26.5.15 14:10

там є відокремлений вузенький тротуар, але він не зручний і там ходять пішоходи і можуть рухатись назустріч, швидко не поїдешь
хоча коли глуха пробка - то їду там

буду вважати що можно.на полосі для ГТ
інакше особливо вибору не має .

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Nowl » 27.5.15 10:23

хто відчувають впевненість рухатись у другій смузі моста (перша відведена для руху маршрутних транспортних засобів і рух велосипедистів згідно з ПДР тут заборонено), зможуть це робити без порушення правил дорожнього руху.
Я таки порушую ПДР щодня , краще не читав би .:)
спокійніше б їздив
Так, коли прочитала цей пасаж від найвелосипеднішої організації Києва, перша думка - з такими друзями ніякі вороги не потрібні :dash2: .
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Про полосу общественного транспорта

Повідомлення Trion » 27.5.15 14:01

Зображення

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 28.5.15 12:45

Я хочу подякувати АВК за професійний підхід в освітлені складних питань.
Хай буде такая доріжка ніж някої, і гадаю що ціїєю доріжкою будуть іхдити набагато більше, ніж на Бажана та на Перемоги, і не тільки по вихідних.
Востаннє редагувалось 28.5.15 12:51 користувачем Cedric, всього редагувалось 1 раз.

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 28.5.15 12:51

Цікаво, чи заберуть на зїздах бровки, чи так і лишать? - задав це питання на сайті АВК.

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Trion » 28.5.15 12:59

Хай буде такая доріжка ніж някої, і гадаю що ціїєю доріжкою будуть іхдити набагато більше, ніж на Бажана та на Перемоги, і не тільки по вихідних.
viewtopic.php?f=52&t=118062&p=1906435#p1906435

Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Oleksiy » 28.5.15 13:54

Я хочу подякувати АВК за професійний підхід в освітлені складних питань.
Хай буде такая доріжка ніж някої, і гадаю що ціїєю доріжкою будуть іхдити набагато більше, ніж на Бажана та на Перемоги, і не тільки по вихідних.
Пробач за дурне питання, а у тебе велосипед є? Ти на велосипеді їздиш? А кудись окрім найближчого ларька? А скільки проїжджаєш за сезон?
Поясню чому задаю ці питання. Твої пости схожі на пости адепта тибуквеної організації(назву якої не бажано називати на цьому форумі).
Ще не знайшлося жодного велосипедиста якому довподоби ці доріжки - ти перший!
Покатайся по тих "велодоріжках". А потім подивимося як зміниться твоя точка зору.
P.S. Доречі, ти не з тої організації часом?
якось так...

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 28.5.15 16:38

Ні, я не держслужбовець .

В середньому три рази на тиждень їзжу на роботу Троя - Борщагівка (Бальзака - Московский - Петрівка - Теліги) ну і далі . 150 км на тиждень
За рік 5-6 тис км. .

Тому я так і завівся з тою доріжкою, що вона мені як раз по дорозі, хочаб частково ....
Їзжу якраз в тій полосі для ГТ ....
Перестраююсь в другу а навіть третю полоси на зїзді на Героїв Сталинграда, коли обїзжаю чергу з машин .
Коли були часті пробки в обидва боки, то перехожу на тротуар і на мосту . тому чудово знаю, де там як на тротуарах и в крайній полосі . і на зїздах (наприклад, дві полоси до Скаймолу). Ї якої якості тротуар і крайня полоса .(добре що трохи підлатали в бік Трої)

Ще яскравий приклад - коли їду з работу на Трою, то зручніше всього по Бальзака, так от, коли по Бальзака до Сільпо - пробка, то для мене самий зручний варіант - це по тротуару на протилежному боці, який без машин, пішоходів, зїздів у двори, тільки декілька зупинок), але я знов порушую ПДД, рухаючись по троутару, довогому і порожньому. Ї велосипедистів там зустрічається чимало.
Тільки вчора на Бальзака один велосипедист, якому я вручив флаєр на ВД, розповів мені, що при зіткнені з машиної при вїзді у двір, склали протокол саме на нього, тому що він не мав їхати по тротуару
Так от щодо власне цієї велодоріжки:
1. Соьгодні їхав маршруткою - рахував - 4-5 велосипедистів рухались саме тротуаром, і лише один їхав в полосі.
2. Цілком очевидно, що потік велосипедистів в цьому напрямку суттєво зріс, включаючи жінок. хоча б тільки до ПДН і назад .
3. Тротуар там був вбитий, тому навіть ремонт тротуару, навіть без полоси для велосипедистів - великий плюс .
4. Було б надто оптимістично чекати реконструкції крайньої полоси з переносом відбійника для орагнізації швидкісного руху велосипедистів.
5. На випадок глухих пробок - дуже добре що там буде ця доріжка, ніж так як є зараз .
Підсумок в загальному - хай буде хоч б так .
В порівнянні з доріжка на Перемоги та на Бажана, які просто не використовуються за призначенням, сам їздив там саме по дорозі, то ця доріжка, по їдеї, має працювати набагато краще, поки не перекриють ларьками та ринками .

Але, якщо лишат бровки, як я бачу зараз - то це погано, я особисто не МТБ-к і не стрибаю -в моему випадку це суттєво уповільнить рух .
Якщо вчеплять знак при заїзді на міст - то підтримую їдею цей знак зняти
Звичайно, хотілось більшого, повноцінної доріжки, але навіть в Європі на доріжках особливо не розженешся - є масса компромісів .

Десь такі мої думки

Аватар користувача
gondar
* * * *
Повідомлень: 823
З нами з: 20.5.12 12:34
Skype: macross404
Стать: чол
Звідки: kiev. troya

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення gondar » 28.5.15 17:02

В итоге кто как ездил (тротуар/дорога) так и продолжит кататься (велодорожка/дорога), действительно с возможным улучшением качества покрытия на тротуаре. А от реализации переезда через мост (где больше всего бояться ездить на дороге) по этой велодоржке думаю можно ожидать очередного шедевра инжинерной мысли (по примеру таблички "продолжение велодорожки через 150 м"), может хоть отбойники снимут в паре мест для сьезда заезда на дорогу...
2011 - 0км. 2012 - 5000км. 2013 - 10700км. 2014 -13300км. 2015 - 10000 км. 2016 7000+ км

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Trion » 28.5.15 17:07

Бровки сглаживают, только сначала проедьтесь по тому, назовем его асфальтом, покрытию, которое сейчас докладывают в спешке ко дню города, а уже после делайте выводы.

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 29.5.15 13:41

Сегодня поехал на веле.
Была тянучка при выезде с Бальзака на проспект - перешел на тротуар.
Проехал по свежему асфальту на пока еще просто тротуаре.
Если ранее в таком случае я сходил пешком перед железякой, которой дорастили бровку у АЗС, то сейчас там бровка снижена, хоть и не полностью утоплена (почему не утопили польностью?).
Качество асфальта - как одеяло в маленьком пододеяльнике, На карбошоссере будет не комфортно, но широко.
При сьзеде к Скаймолу (в сторону Петровки) стоит высокая бровка и дорожка выходит просто на нее, Я до сих пор вообще не видел каких-либо намерений убрать эту бровку.

Аватар користувача
Quick Thinker
* * *
Повідомлень: 337
З нами з: 30.3.12 16:45
Стать: чол
Звідки: Киев, Березняки

Повідомлення Quick Thinker » 30.5.15 08:05

Три свежих статьи о велодорожке.

27.05.2015
КП «Житлоінвестбуд-УКБ» уточнює деталі побудови веломаршруту від житломасиву Троєщина до Європейської площі
КП «Житлоінвестбуд-УКБ» визначено замовником даного проекту відповідно до розпорядження КМДА № 1379 від 26.11.2014.
...
Проектом передбачається виділення 7 пускових комплексів:
Пусковий комплекс №1 – вул. Труханівська, Парковий міст; загальна довжина велосипедного маршруту на ділянці - 4,7 км;
Пусковий комплекс №2 – схили Хрещатого парку, Володимирський узвіз; довжина маршруту - 0,81 км;
Пусковий комплекс №3 – просп. Генерала Ватутіна, Московський міст; довжина маршруту - 6 км;
Пусковий комплекс №4 – вул. О. де Бальзака; довжина маршруту - 5 км;
Пусковий комплекс №5 – вул. М. Цвєтаєвої; довжина маршруту - 1,4 км;
Пусковий комплекс №6 – вул. О. Сабурова; довжина маршруту - 1,5 км;
Пусковий комплекс №7 – вул. Т. Драйзера; довжина маршруту - 2,2 км;
На велосипедному маршруті влаштовується зовнішнє освітлення в місцях його відсутності.

Статья.

Зображення


28.05.2015
КМДА проінспектувала частину веломаршруту на Трухановому
Сьогодні працівники Київської міської державної адміністрації перевірили частину веломаршруту “Європейська площа – ж/м Троєщина”, яка проходить Трухановим островом. Перевіряв і Віталій Кличко.
...
Окрім якості самого веломаршруту, піднімали два головних питання: доступ автомобілів з боку Московського мосту та контроль швидкості руху.

Статья.

Зображення


29.05.2015
На Трухановому острові відкрито першу ділянку веломаршруту з Троєщини до Європейської площі
Тут були нанесені знаки про обмеження швидкості руху до 20 км/год, також встановлені інформаційні щити зі схемою веломаршруту та навігаційні вказівники. А зі сторони Московського мосту встановлений шлагбаум, який обмежує рух автомобілів по вулиці Труханівській.
Статья.

Зображення

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re:

Повідомлення Cedric » 3.6.15 09:06

Три свежих статьи о велодорожке.
Quick Thinker

Дякуємо за статтю та фото!

До речу про бровки беру свої слова назад - на зїзді до Скаймола їх опустили.
Вертали там з Велодня.
Для МТБ, то взагалі не бровка, але звичайно хотілося щоб забрали повністю.
Тільки почав їздити на своєму вінтажному шоссері, який саме і був придбанний для швидкої їзди на работу.

На деякий час переїхав на Харківський і зараз кручу по Бажана - Південний міст. Так от основні враження - в порівнянні з Бажана в нас на Ватутіна - Московський міст - просто таки шалений вєло-трафік. І автомобільний доречі також.
На Бажана майже немає Громадського Транспорту. Проспект в цілому вільний - лети собі.
Гадаю наявність метро значить багато.
Стан асфальтового покриття на Південному мості значно гірший, ніж на Московскому. Саме сьогодні зранку переді мною шоссер просто поїхав собу у другій полосі на початку мосту, що обїхати ті кучугури, Напевно поїхав значно швидше, бо більше я його не бачив.

У вихідний день 01.06 на обратній дорозі між м. Осокорки та Позняки на вєлодоріжці нарахував щось до 10 велосипедистів максимум. Взгалі-то пусто.

Цікаво подивитись як буде в нас на Ватутіна коли закінчат.

Cedric
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 26.8.10 16:19
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Cedric » 17.6.15 08:27


Аватар користувача
Oleksiy
*********
Повідомлень: 2469
З нами з: 5.6.07 11:00
Стать: чол
Звідки: Киев, Троещина

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення Oleksiy » 17.6.15 11:25

А кто должен контролировать качество укладки покрытия на этой "велодорожке"?
Где акты забраковки? Почему трехбуквенная не контролирует процес? Асфальт положеный на песок это новейшие технологии дорогостроения???
Или только покрасоваться на камеры и выбить бабла из бюджета?
якось так...

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Велодоріжка З Троєщини

Повідомлення konst » 17.6.15 14:35

Так там же проблема выбить бабла из бюджета актуальна как никогда. Ведь грант в этом году заканчивается-то...


Повернутись до “Вело Теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей