Покатушки - организовываемся, договариваемся, катаем

Аватар користувача
ToadBird
*
Повідомлень: 19
З нами з: 26.6.20 20:32
Стать: чол

Re: Покатушки - организовываемся, договариваемся, катаем

Повідомлення ToadBird » 14.10.20 17:58

Блин.. вдруг подумал, что просто я первый, кто вам про это говорю прямо... а остальные просто были культурнее чем я и промолчали...
Но все равно удачи! )) Придут новые! Главное, не спугните и будут вам массовые покатушки!)))
Если правду говорят, что перед смертью вся жизнь проносится перед глазами, то я хочу в этот момент увидеть как можно больше красивых мест.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Покатушки - организовываемся, договариваемся, катаем

Повідомлення Uda4nik » 14.10.20 20:46

Я попрошу Наташу не лякати новачків такими розмовами :)

І пробачте, що ми з Son1c`ом не доросли до ваших вимог та високих "стандартів якості".
Але, нажаль, "інших оргов у нас для вас нема" (С). Принаймні, безкоштовно :D
Востаннє редагувалось 14.10.20 23:38 користувачем Uda4nik, всього редагувалось 4 разів.

Аватар користувача
zvitulia
* *
Повідомлень: 94
З нами з: 15.6.16 12:48
Skype: uliaflower
Стать: жін
Звідки: Киев, Борщаговка, Берестейская

Re: Покатушки - организовываемся, договариваемся, катаем

Повідомлення zvitulia » 14.10.20 21:14

Організація масових покатушок перейшла в інші соц.мережі. Але ще можна знайти, якщо добре пошукати)
Пару разів збирала друзів на велопрогулянки.
Не легка це справа, бути оргом. Розумію, чому дехто з часом встановлює жорсткі вимоги. Якщо це ще й не знайомі люди чи новачки в покатушках, які не оцінють своїх можливостей. Чи просто орг переходить на новий рівень.
Покатеньки з Удачніком завжди були чудові! Так тримати, Паша! Чекаю нових оголошень :friends:
Не воспринимайте жизнь слишком серьезно! Все равно никто не уйдет живым. Улыбнитесь. Позвольте себе быть глупыми. Пользуйтесь моментом. Развлекайтесь.


Повернутись до “Борщаговка \ Академгородок \ Беличи \ Нивки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей