раны, царапины, содранная кожа ... чем лечить

Обговорення питань нашого здоров'я
KOX
*
Стать: чол

Re: раны, царапины, содранная кожа ... чем лечить

Повідомлення KOX » 9.12.16 14:51

При невеликих травмах промиваю хлоргексидином, мажу мірамістіном і заліплюю пластиром. Якщо місце травми брудне - то промиваю перекисом.

Slava_
*

Повідомлення Slava_ » 14.6.17 16:02

Перекисью налили, ваткой сняли, а затем можно купить специальные пластыри (прозрачные). Там можно сколько хоч отрезать, хоть на пол ноги даже если рана.

AVVAKUM

Повідомлення AVVAKUM » 14.6.17 17:37

А я сейчас для ссадин стал использовать АКУТОЛ ВЕТ
Удобный спрей, образует на 2-3 дня водозащитную пленку, кожа при этом сквозь него дышит.
Приобретать разумеется в "скотских" аптеках
Все можно объяснить, но не всем

Адре Налин
* * * * *

Повідомлення Адре Налин » 15.6.17 11:25

Всё время в велопоездках вожу с собой медицинский клей БФ-6.
Прихований текстпоказати
Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

прозора або злегка каламутна рідина від світло-жовтого до червонуватого кольору;

Склад

спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли, полівінілбутиролю та каніфолі, пластифікований пластифікатором.

Форма випуску

Рідина.

Фармакотерапевтична група

Інші лікарські засоби. Код АТС V03A Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Клей БФ-6 виявляє ранозагоювальну та антисептичну дію. Використовується як ізолюючий засіб, сприяє загоюванню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійка до механічних та хімічних впливів. При покритті Клеєм БФ-6 кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Фармакокінетика. Не вивчалась у зв'язку з низькою системною абсорбцією препарату.

Показання для застосування

Клей БФ-6 застосовують для обробки мікротравм -саден, подряпин, порізів та інших дрібних ушкоджень шкіри, а також для покриття кореня зуба при хірургічному лікуванні навколокореневих зубних осередків інфекції: кіст, гранульом.

Спосіб застосування та дози

Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослих та дітей. Дітям у віці до 1 року застосування Клею БФ-6 не рекомендовано. Перед нанесенням препарату ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу і просушують місце, яке підлягає покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження та прилеглих неушкоджених тканин (пов¢язку не накладають). У випадку порушення цілісності плівки зверху на неї наносять нову плівку.

При хірургічному лікуванні навколокореневих осередків інфекції корінь зуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу, просушують і покривають клеєм частину кореня зуба, яка виступає у дефект кісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1-2 хвилини рану осушують, слідкуючи за заповненням навколокореневого дефекту щелепи кров¢яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне.

Плівка утворюються протягом 2-5 хвилин після нанесення Клею БФ-6 і міцно утримується на шкірі протягом 2-3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7 діб.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.

Умови та термін зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС, на відстані від нагрівальних пристроїв і відкритого вогню. Зберігати в недоступному для дітей місці! Не застосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності. Термін придатності – 4 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 25 г у флаконах.

Виробник

ВАТ "Лубнифарм".
:good:
Иногда твои представления об окружающем мире, каким он должен быть, мешают тебе наслаждаться тем, какой он есть.

Роман81
* *

Повідомлення Роман81 » 15.6.17 12:18

Жидкий пластырь - есть такая фиговина (не та, что в совке использовали при закритии операционных ран и что продается сейчас в аптеках), желательно французского производства - он (пластырь жидкий) децинфицирует рану и одновременно закрывает ее прекращая кровотечение, после застывания- 30 сек максимум, рана закрыта, но дышит и туда не попадает вода и мусор... звучит фантастически, но есть минус - в Украине ооочень сложно найти! Если кому повезет обнаружить, закажите и мне))

Євгенія89
новичок
новичок
Стать: жін

Повідомлення Євгенія89 » 27.9.17 14:42

Цього літа так впала, що сильно зідрала коліно та лікоть. Чим мазати не знаю, не зеленкою ж! В аптеці радили придбати гель Горностай :trud: , так він мені сподобався, мої травми швидко позаживали. Так що кому треба - беріть не роздумуючи, добре допомогає.

Какая я ж вы, Евгения заботливая, что прям на форум зарегистрировались, чтобы нам, болезненным, помочь.
Но мы все по старинке, подорожничком...

Gornostai
Велопузiк

Повідомлення Gornostai » 27.9.17 15:53

Жидкий пластырь
подтверждаю, удобная штука.
При союзе тоже похожая штука была- Жидкость Новикова, че ее делать перестали - не знаю.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

AVVAKUM

Повідомлення AVVAKUM » 27.9.17 16:19

Да про жидкость Новикова уже вспоминали. Очень выручала на море. Там от постоянной влаги ранки не хотели заживать.
Еще одно полезное средство хочу посоветовать. Если травма очень болезненная, то поможет лидокоин, который сейчас выпускается и в виде спрея
Все можно объяснить, но не всем

Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість