Сторінка 1 з 1

инверсионный стол - ближе к инсульту ?

Додано: 5.5.19 22:04
sergiy-Ch
наткнулся на рекламу инверсионного стола - http://megaturnik.com/table?utm_source= ... dRB27xe3lU

подобная штука есть в Гидропарке - в спорт городке ...и я ее пользовался иногда - после приседаний со штангой ...но ...приток крови к голове вызывает неприятные ощущения (может из-за возраста ...мне 55 лет)
и страх - возможности лопнуть сосуду мозга ...а это - инсульт ...и я - бросил ...
Тем не менее - в рекламе нигде не говорится об ограничениях и опасностях такого тренажера ...Может кто-то проконсультировать о его пользе и рисках ? Только на фактах а не с точки зрения банальной эрудиции ...

Re: инверсионный стол - ближе к инсульту ?

Додано: 6.5.19 07:42
Varyat
Дошка Євмінова - як аналог. Там таких ризиків нема.

Я зробив ще простіше - поставив собі в коридорі шведську стінку з прибамбасами для роботи з пресом - також вийшла непогана альтернатива.

Зрештою - а навіщо на інверсійному столі відразу робити повну вертикальну загрузку? Можна ж поступово нарощувати кут, як на тій же дошці Євмінова. Судини мозку потихеньку прокачаються, можливо відкриються анастомози і колатеральні судини (це додаткові судини, вони є завжди, але закриті або малоактивні) - буде ще один плюс, окрім спини, в плані профілактики інсульту.

Re: инверсионный стол - ближе к инсульту ?

Додано: 15.5.19 10:09
Varyat
Випадково надибав відео стосовно занять на інверсійному столі. Досить непогано і аргументовано подані ньюанси і рекомендації.

phpBB [media]