Потрібен лікар! Коліна!

Обговорення питань нашого здоров'я
Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 14:17

Привіт! Знаю,що багато велосипедистів мають проблеми з колінами,тому маю надію ,що знайдеться хтось,хто порадить хорошого спеціаліста. У мене з коліном просто біда. Травматологи у лікарнях тут не помічники, я ходив до лікарні,робив знімок ,користувався мязями і таке подібне, результату немає.
Потрібен спортивний лікар, або хтось на зразок,хто зможе допомогти. Підкажіть будьласка,куди звертатись з такою проблемою? Дякую!

Аватар користувача
Ichbin Dubist
* * * *
Повідомлень: 966
З нами з: 6.7.09 21:05
Skype: gnat_kuzovkov
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Ichbin Dubist » 30.9.14 14:38

Гуглите "Ярослав Линько"
"...ein Licht erhellt den Horizont erheb´ den Blick zum Morgengrauen.." (c) Der Prager Handgriff

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 15:01

Дуже дякую!

Аватар користувача
Sashen`ka
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 28.5.13 11:24
Стать: жін
Звідки: Соломенка

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Sashen`ka » 30.9.14 15:18

А какая именно проблема?Если не секрет конечно)))

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 15:36

Ні,не секрет звичайно! Проблема-біль в суглобі, хруст, це в двух словах.Катати на велі не можу.Боюсь аби це на поклало крапку на моєму веложитті. Проблему створив собі сам, по не знанню :(

Аватар користувача
Irimi
* * *
Повідомлень: 203
З нами з: 5.7.07 10:59
Стать: чол
Звідки: Киевская обл. г. Украинка

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Irimi » 30.9.14 16:22

Я 2 недели назад оперировался у Владимира Владимировича Новикова. Он работает с Линько.
Остался доволен, да и все вокруг отзывались о нем, как об очень хорошем специалисте.
Так что гуглите клинику Линько.

Могу написать нюансы в личку, если нужно.
Я не враг своему здоровью, культурно отдыхать умею ©

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 16:34

Могу написать нюансы в личку, если нужно.
Напишіть будьлака,буду дуже вдячний!

Аватар користувача
Sashen`ka
* *
Повідомлень: 155
З нами з: 28.5.13 11:24
Стать: жін
Звідки: Соломенка

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Sashen`ka » 30.9.14 20:25

У меня тоже прооперированы два колена,советую МРТ и в случае чего в ДУ “ІНСТИТУТ ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ НАМН УКРАЇНИ” на Воровского 27.Тоже при желании могу дать номер хирурга.

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 20:32

Дякую! Зачекаю декілька днів, не буду їздити на велосипеді, подивлюсь на реакцію, якщо біль не почне зникати,тоді буду телефонувати,записуватись на консультацію. Правда їхати 300 км,доведеться %)

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення meral » 30.9.14 20:48

если уже болит и хрустит, то пары дней не хватит. самовостановление если и возможно, то за сроки порядка месяцев.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Trojan Rider
* * *
Повідомлень: 433
З нами з: 28.5.11 16:48
Стать: чол
Звідки: Киеv, Left Coast, Троеshchина

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Trojan Rider » 30.9.14 21:52

болело и хрустело, при сгибании, у меня колено в районе мениска, пробовал через пару дней (и через неделю) поездить, всё-равно начиналось всё заново, забил на велик где-то на месяц-полтора, после никаких больше болей от катания :dance2:
Так что за несколько дней врятли пройдёт :empathy

Syranush
*
Повідомлень: 12
З нами з: 16.10.11 01:20
Стать: жін

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Syranush » 30.9.14 22:02

У меня та же проблема. Походы по поликлиникам не дали ничего, кроме траты времени и денег на бесполезные таблетки и мази.
Была в Киевском Центре Спортивной Медицины, сказали сделать МРТ. Сделала на Трутенка 10, на аппарате в 1,2 Тесла - этого оказалось мало, или сам аппарат не очень, качеством снимка врач был не доволен. Но при этом сказал, что не доволен и менисками. Назначил мазь и таблетки после сильного ушиба одного колена. Строгое воздержание от нагрузок на 10 дней, потом опять к нему в гости.
К сожалению, мне кажется, что мазями тут уже мало чего можно сделать, если мениски не привлекательны)

Если интересно, Киевский Центр Спортивной Медицины находится на Тарасовской 6, т. 289-57-35. Врача зовут Морозов Марьян Владимирович. Его советовали через знакомых.

Удачи) У тебя всё будет хорошо)

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 22:06

Мабуть варто описати ситуацію більш детально. Все почалось з того,що два сезони тому я придбав велосипед (МТВ) і одразу почав гасати,не просто їздити а саме гасати, на високих передачах з дуже низьким каденсом,спочатку взагалі без води,потім возив воду в рюкзаку,пив мало бо впадляк зупинятись, ніколи не розігрівався,з дому одразу тиснув на всю скільки міг,кожен раз намагаючись покращити свій попередній результат,При цьому сидіння було не правильно налаштоване по висоті і мало нахил "носа" вниз,що само-собою збільшувало навантаження на суглоби,також ніколи не беріг коліна від холоду і дощу, коротше кажучи ,сам того не знаючи я робив усе ,щоб убити власні суглоби. Перший раз відчув легкий біль в коліні,здається, коли минулого року доїзжав дистанцію в 100 км. намагаючись вкластись у вигаданий ліміт часу. Значення цьому не придав жодного,тай коліно дуже швидко відновилось,на другий день все було в порядку. Трохи згодом вирішив покращити результат і пройти сотню швидше, кінці дистанції біль був вже серьйозний,ледве доїхав,таке враження що болить сама колінна чашечка . Та всеж після того коліно знову досить швидко відновилось і я без усяких хвилювань продовжив сезон в такому ж режимі. Після того коліно ще декілька раз давало про себе знати.
Цієї весни знову почав катати так само, коліно після зими взагалі не давало про себе знати,я навіть забув про минулорічні тривожні дзвіночки. В літку купив шоссейний вел. На одній з покатух зробив потужний ривок , коліно знову занило, через декілка днів поїхав на кільце у 150 км. Легкий біль та дискомфорт були присутні ще з дому, їхав обережно,без ривків, сидіння виставлене правильно,води повно,пив багато, без будь яких проблем проїхав кілометрів 90, а от далі почались проблеми, спочатку коліно почало боліти,потім сильніше-силніше, з"явився хруст, складалось враження ніби в середині суглоба все розтрощене в хлам. Я робив зупинки,масажував,розтирав коліно,відпочивав,під гори йшов,останні кілометрів 15 здогадався доїхати стоячи,майже не згинаючи ноги.Після тієї поїздки коліно не дає про себе забути. Біль минув,та легкий дискомфорт залишився, я продовжив сезон, катаючи обережно,ставив важчу передачу коли вже ноги заплітались, їздив тільки на шоссері на контактах,все було нормально,коліно відновлювалось по тихенко. Декілька тижнів тому вирішив прохватити на МТБ по грунтах. Проїхав кільце 20 км.На другий день з коліном біда,біль,хруст,дискомфорт, та щей друге теж заспівало тієї ж пісні.Два тижні не сідав на вел, та цього разу чуда не сталося, коліно не відновилось хоча стало трохи краще.Після того ще пару разів виїзжав,ніби гірше не ставало.Та ось після останньої вело прогулянки всоьго у 37 км. обережно, по асфалту стало зовсім погано. Панікую :(
Думаю варто дати ногам спокій і можливість самостійно відновитись,якщо така можливість ще є. Та на всякий випадок потрібно знати куди звернетись, тому дуже дякую усім за інформацію і поради!

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Gornostai » 30.9.14 22:29

Правда їхати 300 км,доведеться %)
Ну не самая страшная ситуация, травм нет, скорее всего воспаление связок + артроз. Это если так, по интернету.
К врачу идти придется, не затягивай. И пока никаких нагрузок.
А где ты живешь? Может кого ближе подскажем.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
GRiNVi4
*********
Повідомлень: 2847
З нами з: 20.6.10 02:15

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення GRiNVi4 » 30.9.14 22:33

Странно.. основная коленная тема закрыта.. спрошу здесь

Вот уже более полугода замечаю как при сгибании хрустит левое колено (в правом вродэ тишина).
Боли нет, только еле выраженный хруст при полном сгибании.
При кручении педалей хруст не слышен.. Иногда, правда, в обеих коленях появляются такие своего рода неприятные ощущения, которые болью я б не назвал. Появляются они когда идет повышенная нагрузка на ноги (.. хотя может это вполне нормально :duma: )
Кароче, что посоветуете? Нужен ли врач?

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення meral » 30.9.14 22:34

ну на велосипеде люди ездят и после операций на коленях.
тут ведь вопрос в том с какой скоростью. вон у меня пробабка до 93 дожила и до 91го ездила. на украине, скорость километров 5-10 в час. за хлебушком за 8 км. ходить она могла метров по 100,не больше. в час.

тоесть вопрос нагрузки.
а насчет "коліно дуже швидко відновилось,на другий день все було в порядку" это все ерунда. востановление измеряется месяцами. то что ушло воспаление и боль не значит что востановилося колено.

сходите к врачу может,не? сейчас куча лекарств, большинство даже уже дают еффект и очень сокращают время востановления хрящей. а если хрящей уже нет, то уочень вероятно вам надо начинать лечится уже вчера.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 22:41

Правда їхати 300 км,доведеться %)
Ну не самая страшная ситуация, травм нет, скорее всего воспаление связок + артроз. Это если так, по интернету.
К врачу идти придется, не затягивай. И пока никаких нагрузок.
А где ты живешь? Может кого ближе подскажем.
Вінницька обл. місто Ладижин. На днях був у лікаря в районній лікарні, лікар має хорошу репутацію серед місцевого населення, зробив знімок (Рентген), лікар оглянув суглоб, здається сказав, що артрозу немає, щось з хрящем, наліпив на коліно стрічку на зразок пластиря, як та, що у спортсменів , сказав, що скоро біль зникне,що портібно рухатись але без навантажень ,на велосипеді їздити треба. Та щось краще не стає поки що.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Gornostai » 30.9.14 22:44

Странно.. основная коленная тема закрыта.. спрошу здесь

Вот уже более полугода замечаю как при сгибании хрустит левое колено (в правом вродэ тишина).
Боли нет, только еле выраженный хруст при полном сгибании.
При кручении педалей хруст не слышен.. Иногда, правда, в обеих коленях появляются такие своего рода неприятные ощущения, которые болью я б не назвал. Появляются они когда идет повышенная нагрузка на ноги (.. хотя может это вполне нормально :duma: )
Кароче, что посоветуете? Нужен ли врач?
Действительно странно, тему открыл, пишите туда.
Думаю, что в твоем случае можно не нервничать, боли нет, функционал не нарушен.
Зы: нехватает таки на форуме консультаций травматолога, и де взять его - не знаю.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 22:47

На жаль біль є! :( А консультації дійсно дуже не вистачає.
Востаннє редагувалось 30.9.14 22:47 користувачем Add.Mor., всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Gornostai » 30.9.14 22:47

Вінницька обл. місто Ладижин.
Я могу поискать доктора в Виннице, отпишусь дня через три.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
Add.Mor.
* *
Повідомлень: 177
З нами з: 23.6.12 18:18
Skype: add.mor.
Стать: чол

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Add.Mor. » 30.9.14 22:48

Вінницька обл. місто Ладижин.
Я могу поискать доктора в Виннице, отпишусь дня через три.
О,чудово,буду дуже вдячний!

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Потрібен лікар! Коліна!

Повідомлення Gornostai » 30.9.14 22:48

На жаль біль є! :( А консультації дійсно дуже не вистачає.
Да то я не тебе, а Гринвичу написал.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей