Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Обговорення питань нашого здоров'я
rotten
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 25.5.12 19:31

Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення rotten » 6.9.12 14:18

Помнится тут была уже подобная тема, но кто-то предлагал противогазную маску для борьбы с этим.
Это все конечно хорошо, но на мой взгляд непрактично, никого пока еще в такой экипировке не видел.

Как вы относитесь к этой проблеме? Стоит ли беспокоиться об этом? С одной стороны, оно безусловно вредно, с другой, по оф. данным(википедии) производители топлива всячески с этим боряться чтобы понизить концентрацию вредных веществ в т. ч. и канцерогенов в нем.
Когда я езжу по городу, не всегда есть возможность так свободно передвигаться по тротуарах как по дорогах. Если трафик умерен, еще бы куда не лезло, но чкасто бывает проезжаешь через пробку на верхушку, усиленно дышишь, и чувствуешь этот соленый привкус, который сразу же и стремишься выдохнуть. Это я не говорю о всяческих жигулях, лазах, вазах, икарусах, с которых порой бывает валит черным дымом так что не видно горизонт перед собой(тогда правда я вообще стараюсь отстать на 100м либо объехать 2й дорогой).
Как то за здоровье все больше думаешь, и удивляешься - ведь с 2й стороны, сколько велосипедистов ездят каждый день кроме тебя - те же спортсмены либо просто любители активного отдыха, которые в свою очередь также должны думать о своем здоровье.
"В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении."
© Аль Пачино

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Maksym » 6.9.12 15:02

Отношусь к выхлопным газам плохо, но поделать с ними ничего нельзя. Посему приходится забивать и надеяться что когда-нибудь запретят эксплуатацию авто с выхлопами. Радикальное решение - переселиться высоко в горы далеко от дорог.

Freelancer
* *
Повідомлень: 147
З нами з: 28.7.07 10:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Freelancer » 6.9.12 15:06

Отношусь к выхлопным газам плохо, но поделать с ними ничего нельзя. Посему приходится забивать и надеяться что когда-нибудь запретят эксплуатацию авто с выхлопами. Радикальное решение - переселиться высоко в горы далеко от дорог.
В швейцарии есть деревни в которые въезд транспорта с ДВС запрещен...

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Master General » 6.9.12 15:25

Екологічний контроль на дорогах відсутній, навіть відносно нові машини часто коптять, а їх ремонт відбувається з вирізанням каталізаторів і т.д. про Камази, крази, ікаруси та іншу аналогічну техніку взагалі мовчу. Проте проблема не тільки в якісному складі парку машин, а і в кількісному - тож пропаганда здорового способу життя, відмова від автомобіля коли не треба (як не дивно у 21му столітті половина дітей каліки і пішки в школу йти не можуть, парадокс, та у 80-х та початку 90-х чомусь могли), пошук здорових альтернатив - от спосіб вирішення. Покращення трансопртної інфраструктури тільки призводить до збільшення авто на дорогах.

першим кроком мав би стати некорумпований екологічний контроль на дорогах. З забороною експлуатації ТЗ тих котрі перевищують ГДК по вихлопам. Збільшення податку на традиційні види палива також було би суттєвим елементом. причому цей податок використовувати не тільки на ремонт доріг, а на озеленення міст, автострад та облаштування повністю вільних від авто зон. Також обмежити вїзд великовагового траспорту в міста. А то в Ужгороді по центру каміони шастають і нічого (потім дивуються чого історична шашка горбами стає).

Аватар користувача
Tojama Tokanawa
* * * * *
Повідомлень: 1234
З нами з: 25.5.06 16:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Теремки
Контактна інформація:

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Tojama Tokanawa » 6.9.12 15:32

А шум от машин никого не раздражает? Мои окна выходят на Одесскую трассу, и у меня складывается такое впечатление, что 20% автомобилей ездят без глушителей. Интересно, у нас за превышение допустимого уровня шума должны штрафовать? И существуют ли у нас какие-то нормы по шуму?
"Образования у меня никакого, то есть, высшее техническое" (М. Жванецкий)

Freelancer
* *
Повідомлень: 147
З нами з: 28.7.07 10:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Freelancer » 6.9.12 15:34

Может просто надо в деревню переехать?

Аватар користувача
Tojama Tokanawa
* * * * *
Повідомлень: 1234
З нами з: 25.5.06 16:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Теремки
Контактна інформація:

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Tojama Tokanawa » 6.9.12 15:37

Может просто надо в деревню переехать?
Я уже планирую, но есть дела, которые надо закончить в городе... А потом сдам в аренду свою городскую квартиру, и пишите письма!!!
"Образования у меня никакого, то есть, высшее техническое" (М. Жванецкий)

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Master General » 6.9.12 15:41

20% автомобилей ездят без глушителей
глушителі часто роблять з "фольги", вони швидко прогорають (в таксі на великих пробігах га газу неоригінальний глушак інколи служить всього 6 місяців), норми розмірності, геометрії при виготовленні труб та глушаків не витримуються. Внутрянка глушаків спрощена порівняно до заводської і після встановлення такого глушака машина працює вже набагато голосніше хоч і нібито справна. Я наприклад тричі переробляв вихлоп на своїй машині і "міксував" глушаки і труби поки добився щоб не перділо. Хоча ставив усі нові деталі. Довелося труби сажати на герметик який потім обгорів і забив усі стики. Особливо важка ситуація з якісними запчастинами на пост-сссровський автопром, там тупо 95% запчастин халтура.
Может просто надо в деревню переехать?
якщо всі переїдуть туди то вона перетвориться на місто тож залишайтеся де ви є )))

Freelancer
* *
Повідомлень: 147
З нами з: 28.7.07 10:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Freelancer » 6.9.12 15:46

Все не переедут, всем оно не надо :)

rotten
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 25.5.12 19:31

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення rotten » 6.9.12 15:54

Просветите меня, правильно ли я понимаю то что вредные вещества содержатся именно в коптящих газах? Выходит ли так что в некоптящих меры безопасности соблюдены? Или вредных веществ в некоптящих просто меньше?
"В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении."
© Аль Пачино

Freelancer
* *
Повідомлень: 147
З нами з: 28.7.07 10:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Freelancer » 6.9.12 15:55

Может просто надо в деревню переехать?
Я уже планирую, но есть дела, которые надо закончить в городе... А потом сдам в аренду свою городскую квартиру, и пишите письма!!!
Респект!

Freelancer
* *
Повідомлень: 147
З нами з: 28.7.07 10:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Freelancer » 6.9.12 15:57

Просветите меня, правильно ли я понимаю то что вредные вещества содержатся именно в коптящих газах? Выходит ли так что в некоптящих меры безопасности соблюдены? Или вредных веществ в некоптящих просто меньше?
Что есть коптящие газы?
Коптитят в основном дизельные двигатели, при этом они более экологичны чем бензиновые.
В двух словах экологичность от цвета выхлопа мало зависит.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Gornostai » 6.9.12 16:08

Какая животрепещущая тема!
Куда катиться планета...
Сначала переезжают в город, а потом начинают с ним бороться.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Vadim Bus » 6.9.12 16:15

Какая животрепещущая тема!
Куда катиться планета...
Сначала переезжают в город, а потом начинают с ним бороться.
стопиццот

Всі в Крим, таваріщі!
Меньше народу - більше вільних доріг..

rotten
* *
Повідомлень: 186
З нами з: 25.5.12 19:31

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення rotten » 6.9.12 16:22

ну або в карпати, тим кому ближче до заходу..
"В детстве я молил Бога о велосипеде. Потом понял, что Бог работает по-другому. Я украл велосипед и стал молиться о прощении."
© Аль Пачино

Аватар користувача
Массовый
* * *
Повідомлень: 407
З нами з: 7.5.09 18:31
Стать: чол
Звідки: КИЕВ, Академгородок

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Массовый » 6.9.12 18:03

Тема бесполезна. Выхлопные газы без всяких лабораторий понятно что вредно. Ездить или нет все равно решает каждый для себя сам. В революции про запрет и массовое переселение не верю. по моему скромному мнению :no:

Аватар користувача
Сварус
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 14.5.12 14:04
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Сварус » 6.9.12 18:39

Живу у невеликому місті. Сідаю на хвіст тільки тролейбусам. За маршрутками довго всидіти не можу через їхній "перегар", тому на них забиваю і пропускаю в більшості випадків.

Аватар користувача
catforalice
* * * *
Повідомлень: 843
З нами з: 12.3.10 20:57
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення catforalice » 6.9.12 19:12

А что мы можем тут сделать? Сейчас все реальные посоны на колесах (пофиг каких: пусть это убогие жигули или старый раздолбанный опель - тачка любой ценой!) У многих атрофия ног: дойти до работы сотню-другую км - не реально, да и не чОтко (опять таки посоны засмеют). Маршрутки, Камазы... это же все само собой не исчезнет! Вы думаете школота на корче или дед на раздолбанных жигулях знает слово "экология"? :D Все это обсуждать, нет, не так: даже думать
на эту тему - бесполезно!!!
Если я двигаюсь не по проезжей части, то выбираю по ветру сторону, что бы не воняло и все... А что еще?
Товарищ из Москвы жаловался, что у них вообще пока из города на веле выберешься, все лёгкие выхаркаешь... так что нам еще типа повезло...
"Не валяйте дурака. Динамоключ и чтение надписей - это американский путь развития. Это добровольный отказ от прямого познания действительности!"

Аватар користувача
I+S
* * *
Повідомлень: 477
З нами з: 20.6.12 23:59
Стать: чол
Звідки: Kyiv. AkademStadt

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення I+S » 6.9.12 21:12

кто-то предлагал противогазную маску для борьбы с этим.
Это все конечно хорошо, но на мой взгляд непрактично, никого пока еще в такой экипировке не видел.
Я не так давно видел "правильного" шоссера на спуске с мельникова на якира в маске. Явно не "студиозного" возраста.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення meral » 6.9.12 21:15

отношусь позитивно.
очень люблю запах газа.

это автор хотел услышать?
зы. маски которые помогают от СО слабо совместимы с активным катанием. и весят больше 2 кг.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення meral » 6.9.12 21:16

дойти до работы сотню-другую км - не реально, да и не чОтко
опс. все мы ламеры. никто не ходит сотню км до работы..
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Vadim Bus » 6.9.12 21:27

Я одного козака постійно бачу в масці , (типу намордник а не протигаз) виглядає досить спортивно , має дуже православний вигляд, шолом, труси Келіс, вел Келіс, навіть пульсомір .. Кароче всьо па науке. Валить в масці на МТБ з накладкою для розділкі,- досить непогано, провокує лінивих шосерів :gerl:

Аватар користувача
edigarov
* *
Повідомлень: 104
З нами з: 1.7.05 09:44
Стать: чол
Звідки: забыл...

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення edigarov » 7.9.12 05:43

Гм, а как к ним можно относиться иначе, кроме как терпеть и вдыхать? )
И оттого, что на подветренной стороне улицы соленый или какой то там еще запах ощущается, а на другой - нет, дела это не меняет. Я теплое время года живу в деревне и когда возвращаюсь в город - и это еще в относительно небольшой Житомир - неделю хожу с ощущением, что где-то совсем рядом грандиознейший пожар. Тот самый соленый привкус-запах. Где бы не находился. Потом ничего, привыкаешь. Субъективно - выхлопов при этом становится меньше ))
Это я к тому, что как по мне, ехать ли за коптящим икарусом или пытаться пробраться по "зеленым зонам" - абсолютно все равно. Выхлопов хватает, в какой бы точке города не находился. Так что полюбить запах и вдыхать )

Аватар користувача
Cubano
* * *
Повідомлень: 478
З нами з: 9.8.05 21:41
Skype: misha-svch
Стать: чол
Звідки: Біля Церкви

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Cubano » 7.9.12 10:26

Ніяк ці вихлопи не можна полюбити. Вони не просто вонючі, неприємні, а і канцерогенні.
Сучасні дизельні двигуни обладнані каталізаторами і системами допалювання, кіптява, що виділяється в деяких режимах являється просто молекулярним вуглецем, якраз він і є канцерогеном - чорний дим. Коли білий дим - це просто невідрегульований двигун викидає незгорілу соляру назовні у вигляді туману, крім неприємного запаху і задухи він особо не шкідливий.
З бензиновими - теж не все так просто. Теж сучасний двигун має бути обладнаним каталізатором і прецизіонну систему впорскування. Каталізатор може легко вийти з ладу, коли в мороз машина не заводиться і залити його бензином, або заправитися неякісним. Тоді вже авто викидає СО, який впринципі не унюхати, а він є.
Ну і москвичі з жигулями - це просто прокляття нашої країни! }) Навіть в Росії їх менше, а в європейських країнах їх днем з вогнем вже не знайдеш. Жигулісти не заморочуються настройкою карбюратора, покупкою хорошого бензину, вибором нормального мастила, так зване жигулівське масло убиває двигун за кілька тисяч, і він починає підгрібати масло. І в результаті вихлоп, який просто фізично видно навіть в теплу погоду, має в своєму асортименті різні ароматичні речовини (які зовсім не ароматні), недогорілі компоненти вуглеводнів і згорілі присадки жигульовського масла! Тримайтеся від таких машин подалі!
У мене є мрія, щоб одного дня всі жигулі з москвичами одночасно заклинилися і більше не розклинювалися. Або законодавчо заборонили їх експлуатацію, а ще можна зробити їх експлуатацію невигідною, так наші ж бандюки у владі завжди вилазять за рахунок люмпенів, які і їздять на жигулях.
Довіряйтеся вашому організму, якщо вам не подобається запах вихлопу, то відстаньте від кірогазу, або об’їдьте його!

Аватар користувача
Master General
* * *
Повідомлень: 359
З нами з: 8.9.09 18:38
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Выхлопные газы на дорогах - ваше отношение.

Повідомлення Master General » 7.9.12 13:12

Cubano місце Жигулів займуть інші корчі. Є така риса характеру - я драв ремонтувати/обслуговувати бо немає грошей (вони потрібні на куриво і бухло). Тож нема різниці якого року машина. У таких як ти кажеш "люмпенів" і нова іномарка перетворюється в гниле корито за 2 роки і клинить мотор і масло їсть і димить і турбіні задниця і коптить. Є такі Джихулі і Москалики що можна за ними навіть їздити.


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей