Неневижу Айболита.

Обговорення питань нашого здоров'я
Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Неневижу Айболита.

Повідомлення 8RydeR » 22.11.13 21:41

ой, да прям, чоткіє алгорітми машин)

у кожної машини свій характер)

Варят, а у мене до Вас запитання :)
на язиці після кольорових напоїв залишається відповідний відтінок.
Здається, буквально рік тому такого не було. Це явище чимось регулюється? Від чогось залежить? Це взагалі Ваша компетенція, як стоматолога? :)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Неневижу Айболита.

Повідомлення Varyat » 22.11.13 22:57

Швидше всього, у тебе збільшився рівень ороговіння сосочків язика, більша кількість рогових лусочок краще затримує барвники. Нічого поганого в тому немає, власне, як і хорошого, то просто одна з ознак вікових змін організму. Хоча в будь-якому випадку, заочний діагноз - невдячна штука, то як секс по телефону :), краще глянути вживу, тоді я тобі точно опишу ситуацію.

ps. як не крути, але поведінка машин чи комп'ютерів таки більш прогнозована, ніж фізіологія живих організмів, так що алгоритми - алгоритмами, але різниця таки суттєва, як в плані діагностики, так і ремонту, не кажучи вже про віддалені результати. Та й різниця між залізяками однієї моделі і одного року випуску не така значна, як різниця навіть між кількома дітьми одних батьків, через що одні і ті ж алгоритми діагностики чи лікування дають часом зовсім різні результати. Організм зі своєю множинною регуляцією процесів - досить складна штука. Будь-яка машина, створена людиною - тільки груба копія організменних процесів і то десь на рівні одноклітинних водоростей.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
de Balzam
*********
Повідомлень: 4871
З нами з: 17.1.03 19:50
Стать: чол
Звідки: укрхромбромпром

Re: Неневижу Айболита.

Повідомлення de Balzam » 27.11.13 14:41

Будь-яка машина, створена людиною - тільки груба копія організменних процесів і то десь на рівні одноклітинних водоростей.[/i]
О неее, люди ещ ё не сотворили ни одного коллайдера, по сложности хотя б издалека приближающегося к простейшей живой клетке :)
Pǔjīng SB

Аватар користувача
Annyshka
* * * *
Повідомлень: 592
З нами з: 24.5.10 20:27
Стать: жін
Звідки: Киев, Троещина

Re: Неневижу Айболита.

Повідомлення Annyshka » 27.11.13 18:47

Доброго времени суток, господа.
"Встречался" ли кто с вирусом Эпштейна-Баррa (EBV) у взрослого? Может. кто чего адекватно подскажет?
Востаннє редагувалось 28.11.13 22:31 користувачем Annyshka, всього редагувалось 1 раз.
Чтобы сохранить ангельский характер, нужно дьявольское терпение.

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Неневижу Айболита.

Повідомлення VRP » 28.11.13 00:57

О неее, люди ещ ё не сотворили ни одного коллайдера, по сложности хотя б издалека приближающегося к простейшей живой клетке :)
Я бы не был так уверен... по-крайней мере если еще нет, то уже почти - http://habrahabr.ru/post/189004/
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей