Коліна

Обговорення питань нашого здоров'я
Аватар користувача
Yorik
* * * * *
Повідомлень: 1900
З нами з: 4.4.06 20:27
Стать: чол
Звідки: Новобеличи

Re: Колени

Повідомлення Yorik » 4.5.09 13:22

у бабок на базаре
вот только в Киеве єто проблемно
ближайшая точка в Ирпене,там есть бабки торгующие всякими корешками,травками и т.д.

есть варианты с употреблением внутрь вывареного корня,но нужно знать диагноз,ибо в зависимости от диагонозе есть рекомендации-до еды или после
Все фигня, кроме пчел. Пчелы тоже фигня, но их много и они кусаются.

Аватар користувача
Chevalier
* * *
Повідомлень: 488
З нами з: 21.9.08 22:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: Колени

Повідомлення Chevalier » 4.5.09 21:45

Подскажите, кто знает, почему в одних случаях наколенники надеваются полностью на колено, а в других наколенники под коленном надет только?

Аватар користувача
petake
* *
Повідомлень: 171
З нами з: 30.9.05 20:50
Стать: чол
Звідки: Україна Хмельницька обл. Нетішин

Re: Колени

Повідомлення petake » 4.5.09 22:22

корінь і самогонку у бабки , залити дати настоятись з недільку і масти на здоров"я , а ше ефективніше компреси на ніч .
Є ше такі люди десь в селах як ЗНАХАРІ наприклад я знаю у нас тут в районі це 27км від мого міста є так званий дядя Саша який спеціалізуєця на мязях і лічить у людей просто такі захворювання шо врачам і несниться . реально говорять і в нього є промашки але знаю мужику він вилікував гангрену ноги яку врачі хотіли відрізати . шукайте таких ЗНАХАРІВ
але саме головне вірити у виліковування.
і в кого як не в нас є такий приклад, це Ленс Амстронг який переміг рак тіки тому шо вірив а врачі тільки допомогли.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Колени

Повідомлення gylka » 4.5.09 22:55

ну от просто не втримався... чур без образ і дискусій...
але саме головне вірити у виліковування.
і в кого як не в нас є такий приклад, це Ленс Амстронг який переміг рак тіки тому шо вірив а врачі тільки допомогли.
ну от для чого писать так пафосні глупості... (це риторичне питання)

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Колени

Повідомлення VRP » 5.5.09 14:15

Записал на диктофон свое рыпение колена (слабонервных просьба не смотреть, тоесть не слушать :) ). Запись сделана так: положение сидя на стуле, мышцы ноги расслаблены (чтобы надколенник мог свободно перемещаться), не напрягая мышцы ног а просто подавая телом ногу вперед медленно сгибаю ногу буквально на пару градусов, микрофон приложен к надколеннику. Со стороны его слышно чуть-чуть только в тишине, микрофон естественно от контакта с костью усилил этот звук. При более быстром сгибании колена такого звука не возникает. Если провести аналогию на механику, такое ощущение что проблема в недостаточном количестве смазочной жидкости.
http://fileshare.in.ua/2017143" onclick="window.open(this.href);return false;
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Колени

Повідомлення gylka » 5.5.09 20:51

2VPR
Ну це звичайно класно що ти виклав файл з якимось рипінням... головне що невідомо яка чутливість мікрофона і т.д. - тобто файл до "одного місця", якоїсь смислової нагрузки не дає, а головне що сенсу то викладувать теж не бачу...
Думать про "такое ощущение что проблема в недостаточном количестве смазочной жидкости" - теж немає ніякого сенсу бо якщо те рипіння ненормальне то це є лише симптомом і навіть якщо недостатня кількість синовіальної речовини є причиною то і це буде симптомом бо сама вона просто так не пропадає...
Сходи вже до лікаря (я б подумав би про іншого)... І не затягуй - незворотні якісь процеси розвиваються доволі швидко.

Я вже встиг вилікувать розтяг звязок і зараз лікую нову травму - надриви сухожилля і звязок з кровякою...

А тепер більш реальна гіпотеза чому тобі тоді прописали ліотон
проходит процесс лечения с помощью доктора Тищенко. То что щелкает ему показал. Вобщем, от растяжения (насколько я понял), чтобы долечить, назначил втирать две мази одновременно - фастум и лиотон (типа смешивать).
Швидше за все лікар подумав що при розтягу звязок десь там порвались капіляри чи судини якісь - вобщем попала кров в суглоб (таке часто буває при серйозних травмах... діагностується на УЗІ точно) і якщо вона сама не розсосеться (як правило цьому процесу допомагають мазями і фізпроцедурами) то та кров застарішає, закальцується і буде плавать в суглобі як інородне тіло... які наслідки це приведе не знаю але очевидно що дегенерація суглобу відбуватиметься швидше і взагалі мабуть це не супер... якщо вона там закальцується то її видаляють тільки оперативним втручанням...
саме тому щоб допомогти крові розсосаться і мажуться гепарином і одна з таких мазей - ліотон-1000.

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Колени

Повідомлення VRP » 6.5.09 00:10

Я за цей час теж вже два розтяги вилікував. Зараз збираю гроші на МРТ, бо без нього не думаю що можна нормально поставити дігноз в будь-якому випадку. Доречі, про клацання, воно залежить від того як мязи напружувати, і я можу так згинати ногу, що його зовсім немає.
електрофарез мабуть і мабуть з якимось гормоном... типу гідрокортизона... жесть вобщем...
Я так і не зрозумів, це добре чи погано?
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
ParadiZe
* * * * *
Повідомлень: 1692
З нами з: 10.8.08 13:50
Skype: idiachuk
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Колени

Повідомлення ParadiZe » 6.5.09 09:12

Попытался приложить ухо к колену...
потом попытался этой ногой подвигать...

мдэ, ребята, чем вы там занимаетесь?
And we don't care 'bout the young folks...
Продам легкие XC колеса, мелочь

Tibor
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 6666
З нами з: 13.4.05 11:22
Звідки: 50N15E

Re: Колени

Повідомлення Tibor » 6.5.09 09:21

Попытался приложить ухо к колену...
Зображення

Аватар користувача
moveton
* * * *
Повідомлень: 972
З нами з: 21.11.08 15:13
Стать: чол
Звідки: Київ, Позняки

Re: Колени

Повідомлення moveton » 6.5.09 14:48

корінь і самогонку у бабки , залити дати настоятись з недільку і масти на здоров"я , а ше ефективніше компреси на ніч .
Скажи будь ласка, скільки коріння потрібно кидати в пляшку самогонки 0.5 ?

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Колени

Повідомлення VRP » 6.5.09 14:55

Попытался приложить ухо к колену...
Зображення
Хм... на медицинском форуме у некоторых врачей реакция была аналогичная. Что же тут смешного... разве я делаю что-то противоестественное? Неужели никто не слушает свои колени перед сном? :)
Скажи будь ласка, скільки коріння потрібно кидати в пляшку самогонки 0.5 ?
Начиная читать твой пост я ожидал в конце увидеть что-то навроде "...чтобы услышать свои колени". :)
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Колени

Повідомлення gylka » 6.5.09 15:30

Зараз збираю гроші на МРТ, бо без нього не думаю що можна нормально поставити дігноз в будь-якому випадку.
Ну може ти залишиш право лікарю вирішувать чи можна тут однознайчно діагностувать без МРТ чи ні... Чесно слово, це все так смішно...
електрофарез мабуть і мабуть з якимось гормоном... типу гідрокортизона... жесть вобщем...
Я так і не зрозумів, це добре чи погано?
я не знаю що добре, а що погано... в тому центрі де я лікувався то до такої процедури ставились до цієї процедури скептично доволі... але це в тому центрі... тут на форумі хтось писав що диклофенак жуткий яд і не можна ним користуватись (а замість нього краще щось інше) і очевидно що ця людина не казала свою думку а думку лікаря... хоча де я лікувався то там типу ж стараються максимально оздоровить з мінімальними побічними ефектами але цією мазю вони користуються... скільки лікарів - стільки діагнозів...
чисто інтуітивно то я не сприймаю як "дуже класно" введення гідрокортизону в суглоб під дією якоїсь електростимуляції, але якби лікар якому я б довіряв сказав би робить (і пояснив би що це дасть і які ризики) то робив точно, бо він більше знає...

Сьогодні в тому центрі запитав про УЗІ то мені сказали що є зараз такі апарати що дооволі далеко можна заглянуть в середину суглоба (мабуть більш старі мають меншу чутлисть чи що там що видно тільки м"які тканини)...

А взагалі набридло тобі щось писать... Свою думку я написав: спершу ти попав на шарлатана і треба йти до іншого не чекаючи поки ти заробиш на машину.. ой, тобто на МРТ...

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Колени

Повідомлення VRP » 6.5.09 15:37

Ну може ти залишиш право лікарю вирішувать чи можна тут однознайчно діагностувать без МРТ чи ні... Чесно слово, це все так смішно...
МРТ я хочу зробити через стару травму, яку я отримав рік тому і яку діагностувати наощупь неможливо в принципі. Ну і заодно для цього діагнозу теж пригодиться.
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Колени

Повідомлення VRP » 6.5.09 17:03

А теперь по делу. Мы тут с gylka обсуждали вероятность существования откатов врачам за назначенные препараты, но точно никто ничего не знал, были только предположения. Так вот, сегодня говорил с одним знакомым, который занимается поставками медучреждениям лекарств и он мне рассказал, что откаты у нас в стране действительно имеют место быть, при чем это довольно распространено, как со стороны аптек так и производителей конкретных препаратов. Так что делайте выводы сами...
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Колени

Повідомлення gylka » 6.5.09 17:15

А теперь по делу. Мы тут с gylka обсуждали вероятность существования откатов врачам за назначенные препараты, но точно никто ничего не знал, были только предположения. Так вот, сегодня говорил с одним знакомым, который занимается поставками медучреждениям лекарств и он мне рассказал, что откаты у нас в стране действительно имеют место быть, при чем это довольно распространено, как со стороны аптек так и производителей конкретных препаратов. Так что делайте выводы сами...
:anti: :anti: :anti:
ти ще скажи що у нас корупція навкруги... :) :) ти реально такий наівний.. :)
я-то якраз тобі і натякав що той лікар є шарлатаном і тобі впарили (як лоху) (неображайся, всі ми лохи в тій чи іншій мірі.. я теж лохом не раз був :) ) всяку єрунду і таке є дуууууже розповсюдженим явищем...

Аватар користувача
petake
* *
Повідомлень: 171
З нами з: 30.9.05 20:50
Стать: чол
Звідки: Україна Хмельницька обл. Нетішин

Re: Колени

Повідомлення petake » 6.5.09 22:57

користа тема але багато лишнього тут пишуть .

лічно написав те, шо пробував на собі і те шо мені допомогло якшо я можу так судить.

Аватар користувача
petake
* *
Повідомлень: 171
З нами з: 30.9.05 20:50
Стать: чол
Звідки: Україна Хмельницька обл. Нетішин

Re: Колени

Повідомлення petake » 6.5.09 23:42

moveton
та чим побільше хоть повну . краще натягнеться .
ось фотка моєї настоянки тут http://img213.imageshack.us/my.php?image=0705090009.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
як видно там пару кусків кореня живокосту . але натягувалась вона довгенько і вже готова до використання.

Аватар користувача
moveton
* * * *
Повідомлень: 972
З нами з: 21.11.08 15:13
Стать: чол
Звідки: Київ, Позняки

Re: Колени

Повідомлення moveton » 7.5.09 09:58

petake, спасибі!

Аватар користувача
Crush
* * * * *
Повідомлень: 1269
З нами з: 8.4.06 08:05
Стать: чол
Звідки: Киев. Лукьяновка.

Re: Колени

Повідомлення Crush » 8.5.09 20:08

Потом доложите о результатах, со снимками до и после :) .
Устал? Умри!

Аватар користувача
VRP
типа остроумный
типа остроумный
Повідомлень: 6141
З нами з: 12.6.08 11:50
Стать: чол
Звідки: Борщаговка

Re: Колени

Повідомлення VRP » 13.5.09 15:45

Нашел сайт с онлайн-консультацией 3х врачей ортопедов-травматологов из киевских больниц. Почитал немного вопросы-ответы, Гужевский что-то не понравился, все ответы типа приходите ко мне на прием. Хочу сходить к Новикову или Рокита, никто случайно у них не лечился?
http://medinfo.com.ua/consultation/type/direct/dir/17/" onclick="window.open(this.href);return false;
- Ты высыпаешься ночью?
- Куда высыпаюсь?
- Понятно..

x: как ты себя чувствуешь?
y: я чувствую себя так, как будто бы хочу торт

Сплю всегда с ножом под подушкой, на всякий случай, вдруг кто-нибудь с тортиком придет

Аватар користувача
ParadiZe
* * * * *
Повідомлень: 1692
З нами з: 10.8.08 13:50
Skype: idiachuk
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Колени

Повідомлення ParadiZe » 13.5.09 16:00

Когда же ты уже откомментишься, что уже вылечил свои колени.
And we don't care 'bout the young folks...
Продам легкие XC колеса, мелочь

Аватар користувача
Yorik
* * * * *
Повідомлень: 1900
З нами з: 4.4.06 20:27
Стать: чол
Звідки: Новобеличи

Re: Колени

Повідомлення Yorik » 13.5.09 19:00

как ни грустно,но они лечатся долго
меня уже 7 месяц мучают
Все фигня, кроме пчел. Пчелы тоже фигня, но их много и они кусаются.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Колени

Повідомлення gylka » 13.5.09 19:13

как ни грустно,но они лечатся долго
меня уже 7 месяц мучают
значить або не лікуєш або неправильно лікуєш, що одне і те ж..

Аватар користувача
Yorik
* * * * *
Повідомлень: 1900
З нами з: 4.4.06 20:27
Стать: чол
Звідки: Новобеличи

Re: Колени

Повідомлення Yorik » 13.5.09 19:18

а кто ж его знает как правильно,если все врачи одно и тоже назначают(они то один институт заканчивали)
возможно,причину нужно искать глубже-какие нарушения в работе организма,почему организм не вырабатывает в нужном кол-ве необходимые елементы и т.д.
Все фигня, кроме пчел. Пчелы тоже фигня, но их много и они кусаются.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Колени

Повідомлення gylka » 13.5.09 19:45

а кто ж его знает как правильно,если все врачи одно и тоже назначают(они то один институт заканчивали
другие врачи знают... у которых ты еще не был... :)

7 місяців лікуваться - дурдом якщо чесно... а там у тебе ноги від ампутації спасали або таки щось неправильно лікують.. :)

ти б сходив би на консультацію туди куди я писав тобі в ЛС...


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей