Дихання для життя

Обговорення питань нашого здоров'я
Аватар користувача
Фіолетовий модератор
)_*_(
)_*_(
Повідомлень: 805
З нами з: 23.5.10 10:57
Стать: жін
Контактна інформація:

Дихання для життя

Повідомлення Фіолетовий модератор » 12.2.18 15:07

Вправи для поліпшення кровопостачання мозку від Кацудзо Ніші

Затримки дихання, як це не дивно, сприяють поліпшенню мозкового кровообігу. Час від часу потрібно це робити, щоб очистити кров, що надходить в мозок, і змусити її циркулювати активніше.

Виконайте простий дослід. Потрібно сісти перед дзеркалом і затримати дихання наскільки це можливо. Через якийсь час виникне деяке почервоніння обличчя і з'явиться відчуття пульсації крові в скронях. При перших же ознаках подібних явищ дослід треба припинити і почати дихати як зазвичай.

Дослід цей говорить про те, що затримка дихання змушує кров в області мозку циркулювати активніше. Якщо при затримках дихання до того ж робити фізичні вправи, в області головного мозку починається деяка вібрація всіх тканин, середовищ і речовин.

Вправа «затримка дихання»

Початкове положення: основна стійка, дихати середнім або нижнім диханням.

На вдиху затримати дихання і виміряти, на скільки секунд максимально ви можете затримати дихання. Після цього відпочити 5 хвилин.

Розділіть отриману кількість секунд максимально можливої ​​для вас затримки дихання на 2 - це буде тривалість тієї лікувальної затримки дихання, яку ви будете практикувати спочатку.

Після відпочинку знову затримайте дихання на ту кількість секунд, яке у вас вийшло в результаті поділу на 2 максимально можливої ​​для вас затримки. Відпочиньте 5 хвилин.

Потім знову затримайте дихання на число секунд, що вийшло у вас, плюс ще 2 секунди.

Після відпочинку збільшуйте затримку дихання ще на 2 секунди. Так поступово потрібно довести затримку дихання до отриманої у вас спочатку максимально можливої ​​для вас величини.

На наступний день повторіть все те ж саме, але доведіть величину максимальної затримки до вашої початкової максимальної величини плюс 1 секунда. На наступний день - плюс 2 секунди. Потім збільшувати тривалість затримки не треба. Продовжуйте робити вправу щодня, зберігаючи тривалість затримки. А далі - за своїм самопочуттям. При бажанні можна досягати все більшої та більшої затримки дихання. Максимальна величина - 120 секунд (2 хвилини) - буде свідчити про те, що організм здоровий, кров очищена і мозковий кровообіг нормалізований.

Від практики затримок дихання можна переходити до практики затримок дихання в поєднанні з фізичними вправами.

Вправи для поліпшення кровопостачання мозку від Кацудзо Ніші

Вправа «затримка дихання при фізичному навантаженні»

Початкове положення: основна стійка, зробити вдих і подушечками великих пальців рук затиснути ніздрі. Таким чином створюється зупинка дихання.

Потім, нахиливши тулуб паралельно підлозі, згинати ноги в тазостегнових та колінних суглобах із затриманим диханням якомога більшу кількість разів.

Віддихавшись, слід повторити вправу не менше 5 разів. Протягом дня таку вправу слід виконувати тричі перед прийомом їжі.

Щоденні заняття за цією системою будуть забезпечувати повноцінне кровопостачання головного мозку, одночасно зміцнюючи судини всіх відділів серцево-судинної системи.

© Кацудзо Ніші «Оздоровлення судин та крові»
Вкладення
heals-velokyiv.jpg
heals-velokyiv.jpg (113.04 Кіб) Переглянуто 1669 разів
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3041
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Дихання для життя

Повідомлення ВелоДім » 1.8.19 21:56

а я вживаю мясо і веду здоровий спосіб життя. Бо здоровий спосіб життя ПОВНІСТЮ без мяса - абсурд. Жодні рослини не мають повноцінних білків як в мяса, а це важливо для здоровя кожної людини
#якірозумнімоскальскіботи :robot: 8-)
Зображення


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість